بهره وری, نرم افزار رایگان بازاریابی, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

9 روش برتر برای ارسال فایل های بزرگ

همه ما این احساس ناامیدکننده را می دانیم – شاید شما بالاخره اسکریپت ویدیوی بازاریابی بعدی خود را به پایان رسانده اید ، یا تمام تصاویر مورد نیاز برای کمپین بعدی خود را جمع آوری کرده اید. اما هنگامی که می خواهید “ارسال” را فشار دهید به شما گفته می شود ، “متاسفم. پرونده خیلی بزرگ است.”

متأسفانه ، حسابهای ایمیل ما نمی توانند فضای ذخیره سازی را به اندازه تصور شما حمل کنند به عنوان مثال Gmail فقط می تواند را نگه دارد پرونده های حداکثر 25 مگابایت .

علاوه بر این ، پرونده های بزرگ می توانند در فضای ذخیره سازی شما غذا بخورند ، حتی اگر فقط در پوشه Sent شما نشسته باشد.

اگر فایلی دارید که نمی توانید آن را به روش سنتی ارسال کنید ، نگران نباشید – ما نه گزینه آسان و ارزان داریم ، تا اطمینان حاصل شود که بزرگترین پرونده در عرض چند دقیقه برای هر کسی ارسال می شود. Download Now: How to Be More Productive at Work [Free Guide + Templates]

1 پرونده های خود را در فضای ذخیره سازی ابری بارگذاری کنید و آنها را به اشتراک بگذارید یا برای دیگران ایمیل کنید.

استفاده از فضای ذخیره سازی ابری مانند Google Drive ، Dropbox یا OneDrive یکی از آسان ترین و محبوب ترین روش ها برای ارسال فایل های بزرگ است. بسته به ارائه دهنده ایمیل خود ، احتمالاً می توانید از فضای ذخیره سازی ابری مربوطه استفاده کنید – مانند Google Drive برای Gmail یا OneDrive برای Outlook.com.

اگر در حال ارسال پیوست از طریق ارائه دهنده ای مانند Gmail هستید ، دکمه Google Drive را از قبل یکپارچه خواهید دید. به سادگی آن را فشار دهید ، پرونده خود را انتخاب کنید و سپس آن را مانند یک پیوست معمولی ارسال کنید.

همچنین ، Dropbox به شما امکان می دهد پرونده های بزرگی را بارگذاری کرده و سپس از طریق ایمیل یا متن برای گیرنده خود یک پیوند وب ارسال کنید. با ردیف رایگان Dropbox ، 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت خواهید کرد. با پرداخت 9.99 دلار در ماه ، می توانید فضای ذخیره سازی خود را به 1 ترابایت افزایش دهید.

مورد خاص استفاده : استفاده آسان هنگام ارسال پیوست از طریق ارائه دهنده ایمیل خود. به احتمال زیاد در هنگام به اشتراک گذاری پرونده های داخلی با همکاران از آنها استفاده می شود.

Google Drive homepage to share large files

2. از نرم افزار فشرده سازی پرونده مانند 7-Zip استفاده کنید.

اگر چندین پرونده دارید ، ممکن است استفاده از یک نرم افزار فشرده سازی رایگان مانند 7-Zip را در نظر بگیرید که می تواند یک فشرده سازی کامل را انجام دهد یکبار پوشه پرونده ها فایل های فشرده به طور کلی از فشرده سازی داده های بدون اتلاف پشتیبانی می کنند و ضمن اطمینان از سالم ماندن پرونده های شما ، برای صرفه جویی در وقت و مکان مناسب هستند. اکثر سیستم عامل ها می توانند فایل های Zip را به راحتی و بدون نرم افزار اضافی استخراج کنند.

7-Zip برای ویندوز ، Mac و Linux در دسترس است. همچنین می توانید با استفاده از 7-Zip رمز عبور پرونده های خود را تأمین کنید تا از ارسال آنلاین آنها مطمئن نباشید.

مورد خاص استفاده : ارسال یک پوشه پر از پرونده به یکباره به گیرنده.

The 7-zip dashboard for sending folders to colleagues

3 یک درایو فلش USB خریداری کنید.

اگر می خواهید در پروژه یا ویدیویی با اندازه فضای ذخیره سازی بزرگ همکاری کنید ، ممکن است بارگذاری آن را روی یک درایو فلش USB در نظر بگیرید که اندازه آن از 2 گیگابایت تا 1 ترابایت است. این ممکن است به شما امکان دهد پرونده های خود را به راحتی بین همکاران منتقل کنید یا برای محافظت بیشتر از پرونده های خود پشتیبان بگیرید.

از همه بهتر ، اگر از USB استفاده می کنید ، می توانید رایانه خود را با افزایش حافظه داده آن از بین ببرید.

مورد خاص استفاده : اگر شخصاً با تیم خود تعامل دارید ، درایو فلش USB گزینه خوبی برای انتقال فیزیکی پرونده به اعضای تیم است و برخی از فشارهای ذخیره سازی را از بین می برد دستگاه های شما متناوباً ، استفاده از درایو فلش USB به عنوان پشتیبان تهیه می شود ، بنابراین اگر رایانه شما خراب شود دسترسی به پرونده ها یا پوشه ها را از دست نمی دهید.

4 از Jumpshare ، یک سرویس آنلاین رایگان استفاده کنید.

تعداد زیادی سرویس آنلاین رایگان وجود دارد که بارگذاری و ارسال پرونده های بزرگ را هم آسان و هم فوق العاده سریع انجام می دهد. به عنوان مثال ، Jumpshare به شما امکان می دهد تا حداکثر 250 مگابایت فایل را با یک حساب رایگان ارسال کنید – به سادگی یک پرونده یا پوشه را بارگذاری کنید ، و Jumpshare به شما ارائه می دهد با پیوندی برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها.

به علاوه ، می توانید نماد Jumpshare را در دسک تاپ خود بارگیری کنید. وقتی فایلها را روی آن می کشید و رها می کنید ، پیوندی در کلیپ بورد شما کپی می شود که می توانید آن را برای همه ارسال کنید ، حتی اگر حساب Jumpshare خودشان را نداشته باشند.

مورد خاص استفاده : ارسال فایلها از طریق پیوند به همکاران به راحتی و به سرعت. بهترین مورد برای پرونده ها یا پوشه هایی است که نگرانی های زیادی درباره حریم خصوصی آنها وجود ندارد ، زیرا پیوند برای همه قابل اشتراک است.

Jumpshare's desktop icon for uploading files quickly

5. Sendy PRO را امتحان کنید.

Sendy PRO ، نسخه پولی ارسال هرجای دیگر ، 1 ترابایت فراهم می کند فضای ذخیره سازی ابری و فضای ذخیره سازی نامحدود ابر برای انتقال پرونده های بزرگ. آنچه این ابزار را از بقیه متمایز می کند ، امکان ارسال پرونده های شما با استفاده از یک کلید 6 رقمی با گیرندگان است ، بنابراین می توانید فایل ها را بدون نیاز به دسترسی به آدرس های ایمیل همه به اشتراک بگذارید.

در صورت عدم نیاز به انتقال سریع پرونده ها ، می توانید از طریق ایمیل یا یک پیام رسان شرکت مانند Slack پیوند ارسال کنید.

Sendy PRO به شما امکان می دهد با استفاده از Chrome Extension ، افزونه های Outlook و وب سایت Send Anywhere ، پرونده های بزرگی را پیوست کنید. برای نسخه PRO ماهانه 7.99 دلار است – یا اگر به ویژگی های PRO نیازی ندارید می توانید نسخه رایگان را امتحان کنید.

مورد خاص استفاده : کلید 6 رقمی شما را قادر می سازد بدون نیاز به آدرس ایمیل ، به سرعت برای هر کسی پیام ارسال یا ارسال کنید. این ممکن است برای کوتاه کردن سریع پرونده ها به همکاران یا ارسال پیامک به یک دوست خوب باشد.

Sendy pro for sending large files

6. از VPN استفاده کنید.

VPN یا شبکه خصوصی مجازی ، سرویسی است که با مسیریابی اتصال اینترنت از طریق سرور ، از داده های شما محافظت می کند و حریم خصوصی بیشتری را برای شما فراهم می کند. VPN می تواند شما را در برابر هکرها یا حتی تبلیغات آنلاین محافظت کند و یک گزینه ایمن است ، خصوصاً اگر اغلب از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید.

برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) از مدیریت ترافیک باند پهن برای تعدیل پهنای باند بارگذاری استفاده می کنند – اگر این مورد ISP شماست ، می توانید از VPN استفاده کنید ، این امر باعث می شود ISP شما نتواند اندازه پرونده های شما را تشخیص دهد و شما را قادر می سازد آنها را بفرستید.

با این وجود ، به دو دلیل این بهترین گزینه در لیست ما نیست – یکی ، پرونده بزرگ می تواند سرعت اتصال VPN شما را کند کند و دوم اینکه ، پرونده های شما در هنگام تحویل تضمین نمی کنند که سالم بمانند. برای اطمینان از تحویل با کیفیت بالا ، ممکن است بخواهید گزینه دیگری مانند فشرده سازی Zip را امتحان کنید.

مورد خاص استفاده : اگر از wifi عمومی استفاده می کنید و اسناد خصوصی را می فرستید ، این گزینه خوبی برای افزایش اقدامات امنیتی است. با این حال ، اگر شما نیاز به اطمینان از تحویل با کیفیت دارید ، ممکن است این بهترین گزینه نباشد.

7. فایلها را با استفاده از SFTP انتقال دهید.

FTP یا پروتکل انتقال پرونده ، یک گزینه ای برای انتقال پرونده ها بصورت آنلاین است با بارگذاری پرونده در سرور میزبان خود. با این حال ، عیب FTP این است که امنیت چندانی ندارد – جایی که SFTP وارد آن می شود.

SFTP – یا پروتکل امن انتقال فایل – پروتكلی است كه به روشی مشابه FTP كار می كند ، با این تفاوت كه از پوسته امن برای رمزگذاری استفاده می كند. این گزینه خوبی برای محدود کردن دسترسی به افراد خارج از لیست گیرنده شماست. برخی از گزینه های دیگر این لیست ، از جمله گزینه های انتقال فایل که به ایمیل متکی هستند ، احتمالاً ایمن تر از SFTP نیستند.

مورد خاص استفاده : گزینه ایمن تری نسبت به اشتراک گذاری آنلاین فایل به صورت سنتی است که هنگام ارسال پرونده های بسیار طبقه بندی شده به همکاران یا مشتری از آن استفاده می شود.

8. پرونده را بارگذاری کنید و پیوندی را برای اشتراک گذاری از طریق MyAirBridge ایجاد کنید.

MyAirBridge ابزاری رایگان است که شما را قادر می سازد تا 20 گیگابایت از طریق ایمیل ، پیوند مشترک یا بارگیری در فضای ذخیره سازی خود. برای بارگذاری پرونده می توانید از دستگاه همراه خود استفاده کنید. برای پرونده های بزرگتر ، بارگذاری مدتی طول می کشد ، و ممکن است تمیزترین رابط انتهای دریافت کننده نباشد (پیوندی که گیرنده شما دریافت می کند ، آنها را بارگیری مستقیم می کند) ، اما کار را برای استفاده شخصی یا تیمی کوچک انجام می دهد.

MyAirBridge همچنین برنامه هایی از Basic (2.99 دلار در ماه) تا Enterprise (65.99 دلار در ماه) را ارائه می دهد. با گزینه Enterprise ، کاربران به 15 ترابایت فضای ذخیره سازی ، آپلودهای نامحدود تا 100 گیگابایت و گزینه محافظت از رمزهای عبور پرونده ها برای امنیت بیشتر دسترسی دارند.

اگر می خواهید فایلهای مختلفی (از جمله موسیقی یا فایل های ویدیویی ، برنامه های بازی یا اسناد) را در فضای ذخیره سازی خود بارگیری کنید ، گزینه MyAirBridge گزینه خوبی است. به عنوان مثال ، ممکن است از این ابزار برای بارگیری موسیقی از دستگاه تلفن همراه خود در رایانه استفاده کنید.

مورد خاص استفاده : پرونده ها را در دستگاه ذخیره سازی خود بارگیری کنید یا هنگام بارگیری موسیقی ، بازی یا پرونده های ویدیویی از آنها استفاده کنید.

MyAirBridge's homepage for sending or saving large files

9. مجموعه دارایی خود را از طریق Brandfolder در تیم خود به اشتراک بگذارید.

با استفاده از پوشه تجاری مارک ، دارایی های مارک یا مجموعه ای از دارایی ها را با تیم ، شرکا یا مشتریان خود به اشتراک بگذارید. / Brandfolder به شما امکان می دهد از دسترسی طبقه بندی شده برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها با افراد مورد نظر استفاده کنید و حتی عملکرد هر دارایی را با استفاده از ویژگی Brandfolder’s Brand Intelligence اندازه گیری کنید.

که توسط مارک های بزرگی از جمله Slack ، Bumble و Hotels.com استفاده می شود ، Brandfolder به شما امکان می دهد تمام دارایی های مربوط به مارک را در یک مکان ذخیره کنید. Brandfolder مبتنی بر فضای ابری است و از اجازه سطح کاربر برای اطمینان از دسترسی کارمندان و مشتریان به پرونده ها و پوشه های مناسب استفاده می کند.

Brandfolder گزینه های Premium و Enterprise را ارائه می دهد. درخواست پیشنهاد دهید تا بدانید هزینه اجرای تیم شما چقدر است.

مورد خاص استفاده : گزینه ای حرفه ای تر هنگام به اشتراک گذاشتن دارایی های مربوط به مارک تجاری با مشتریان یا آژانس ها ، و یک راه حل طولانی مدت خوب برای ذخیره همه پرونده های اصلی در یک مکان برای تیم شما به راحتی دسترسی پیدا کنید.

brandfolder example screen for Crate Software

Take me to Projects

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *