از سرگیری, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

7 بهترین سازنده رزومه رایگان که تاکنون کشف کرده ایم

چند هفته پیش ، برادرم مکس رزومه خود را در یک پیام متنی برای من ارسال کرد و از من خواست “کمی آن را صنوبر” کنم. بدون شک ، من بیش از کپی و جایگذاری متن در یک سند Word نیاز داشتم. برای اینکه واقعاً برجسته باشم ، می دانستم که رزومه مورد نیاز برای نشان دادن سطح حرفه ای بودن و تلاش لازم است – چیزی که به تنهایی محتوای آن همیشه قابل انتقال نیست.

خوشبختانه با کمک Zety ، من توانستم اطلاعات رزومه Max را وارد کنم ، انتخاب کنید الگویی را انتخاب کنید و Zety را در مدت 20 دقیقه برای من طراحی کنید:

→ Download Now: 12 Resume Templates [Free Download]

A resume built with Zety.

به نظر می رسد کمی بهتر از یک پیام متنی است ، نه؟

سازندگان رزومه هنگام ایجاد رزومه فوق العاده مفید هستند و می توانند به شما کمک کنند شخصیت منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارید. در اینجا ، ما لیستی از بهترین سازندگان رزومه رایگان را که کشف کرده ایم ، جمع آوری کرده ایم. به خواندن ادامه دهید ، و سپس در طراحی خود شروع به کار کنید – به من اعتماد کنید ، با استفاده از این ابزارها تقریبا به آسانی ارسال متن است.

منبع ویژه : الگوهای رزومه HubSpot

resume templates for free

این الگوهای رایگان را بارگیری کنید و تجربه و اطلاعات خود را برای یک رزومه سفارشی خوش ساخت وصل کنید.

1 Resume Genius – برای ایجاد رزومه آسان و سریع.

Resume Genius online resume builder.

رزومه نابغه بدون شک یکی از ساده ترین و سریعترین ابزارهای رزومه ای است که در اختیار دارید. این ابزار با داشتن یک رابط کاربری تمیز و آسان ، شما را (به سرعت) در دسته هایی از جمله تحصیلات ، تجربه کاری و منابع راهنمایی می کند. این الگوهای مختلفی از “تاج محل” تا “کلاسیک” را ارائه می دهد. Resume Genius به راحتی بخشهایی را پر می کنید که جای خالی را پر کنید تا در کمترین زمان رزومه چشمگیر و جامعی داشته باشید.

جوانب مثبت Ltd.> معایب Ltd.>
استفاده آسان از رابط کاربری بارگیری رایگان یک پرونده .txt است ، برای بارگیری به صورت PDF یا قالب دیگر باید هزینه 14 روز دادگاه را پرداخت کنید
نشانی اینترنتی برای به اشتراک گذاری و ردیابی عملکرد Ltd.> گزینه ای برای بارگذاری رزومه موجود وجود ندارد ، بنابراین شما باید هر بار از ابتدا شروع کنید و ایجاد به روزرسانی را دشوار کنید.
می تواند موقعیت ها را جستجو کند و از بین 50،000+ گلوله شرح شغلی که مربوط به آنچه برای آن درخواست می کنید را انتخاب کند.

2. رزومه عالی من – برای راهنمای ایجاد رزومه راهنما.

My Perfect Resume online resume builder.

My Perfect Resume به شما امکان می دهد که ابتدا از ابتدا شروع کرده و اطلاعات را در یک الگوی خالی وارد کنید یا اگر رزومه ای را از قبل موجود دارید بارگذاری کنید. علاوه بر این ، این ابزار هنگام حرکت در طول مراحل ، توصیه های تخصصی را به شما ارائه می دهد ، از جمله عبارات پیشنهادی را که می توانید برای نقش های خاص وارد کنید.

My Perfect Resume همچنین شما را قادر می سازد بخشهای اختیاری مانند گواهینامه ها ، موفقیت ها و وابستگی ها را وارد کنید ، که بسیار مهم است ، به ویژه اگر تازه شروع کار می کنید یا صنایع را تغییر می دهید. این ابزار به ویژه در صورت درخواست یک نقش خلاق بسیار مفید است و می خواهید رنگ یا طرحی منحصر به فرد به رزومه خود اضافه کنید.

برای استفاده از My Perfect Resume به صورت رایگان ، به جای انتخاب “ذخیره و بعدی” ، “بارگیری” را در نوار ابزار سمت چپ کلیک کنید. سپس ، “متن ساده (.txt)” را برای بارگیری رزومه خود به صورت رایگان

انتخاب کنید

بهترین برای:

رزومه عالی من برای کسانی که در هنگام تهیه رزومه خود به دنبال راهنمای راهنما هستند بسیار عالی است. این ابزار الگوها را براساس سطح تجربه شما پیشنهاد می دهد و توصیه های تخصصی را برای مهارت هایی که باید بر اساس عناوین شغلی شما شامل شود ، ارائه می دهد. در مقایسه با سایر ابزارهای موجود در لیست ، گزینه های سفارشی سازی کمتری وجود دارد و فقط 9 الگو برای انتخاب وجود دارد.

3 رزومه استاندارد – برای کاربران فعال LinkedIn.

Standard Resume online resume builder.

رزومه استاندارد به شما امکان می دهد اطلاعات خود را مستقیماً از LinkedIn وارد کنید و در صورت به روز بودن نمایه LinkedIn ، آن را به عنوان یک صرفه جویی در وقت ایده آل می کند.

به علاوه ، زمینه سفید و ویژگی های مینیمالیستی شما را قادر می سازد تا روی آنچه واقعاً مهم است – محتوای خود – تمرکز کنید. می توانید بین “نوشتن” و “طراحی” رفت و برگشت کنید تا ببینید که رزومه شما در طول کار چگونه به نظر می رسد و پس از اتمام آن را به صورت PDF بارگیری کنید. از همه بهتر ، این ابزار رزومه شما را به تلفن پاسخ می دهد تا بتوانید آن را در تلفن هوشمند خود مشاهده کنید.

جوانب مثبت معایب Ltd.>
رایگان الگوهای مینیمالیستی ، بسیاری از گزینه های سفارشی سازی یا ابزارهای متمرکز بر طراحی
وارد کردن آسان از نمایه موجود LinkedIn
Minimalist ، به شما کمک می کند تا روی تجربه و دستاوردهای خود تمرکز کنید.

4 Canva – برای خلاقیت و بیان طراحی.

Canva resume templates.

اگر برای یک نقش خلاقانه متقاضی هستید یا رزومه ای می خواهید که به شما اجازه می دهد برجسته شوید ، ممکن است استفاده از یکی از صدها قالب رایگان و طراح ساخته شده Canva را در نظر بگیرید. انتخاب های Canva فوق العاده متنوع و منحصر به فرد است ، بنابراین بدون شک یکی از موارد مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد و ورود به بخش های رزومه به راحتی کپی و چسباندن است. علاوه بر این ، الگوها به دسته هایی از جمله “طراحی گرافیکی” ، “شرکتی” و “خلاقانه” تقسیم می شوند ، که براساس صنعت دلخواه شما انتخاب را آسان تر می کند.

بهترین برای:

Canva برای کسانی که به دنبال خلاقیت در طراحی و بیان در کارنامه خود هستند بهترین است. اگرچه به طور خاص برای ساخت رزومه طراحی نشده است ، اما این ابزار بر طیف گسترده ای از الگوها ، طرح ها و طرح ها برای انتخاب هنگام ایجاد رزومه شما نظارت دارد و چندین قالب بارگیری وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که رزومه های شما توسط ATS قابل مشاهده و برداشت هستند. /

5. در واقع – برای جویندگان کار در سیستم عامل.

Indeed resume builder.

ایجاد رزومه واقعا یک روند فوق العاده سریع است و از همه مهمتر ، این سایت به شما امکان می دهد به محض اتمام کارنامه خود را به طور خودکار با کارفرمایان در واقع به اشتراک بگذارید. اگر قبلاً رزومه خود را تکمیل کرده اید ، هنوز ایده خوبی است که آن را در معرض دید کارفرمایان بالقوه در سایت قرار دهید. اگرچه مسلماً به اندازه برخی دیگر از گزینه های موجود در این لیست گزینه های خلاقیت ارائه نمی دهد ، اگر بخواهید یک رزومه سنتی تر بسازید و بلافاصله اشتراک آن را شروع کنید ، گزینه قابل توجهی است.

جوانب مثبت معایب Ltd.>
رایگان فقط هشت الگو
شامل نکات و مشاوره های تخصصی است گزینه های محدود طراحی و سفارشی سازی Ltd.>
الگوهای سازگار با سیستم های ردیابی متقاضی (ATS) وارد کردن یا بارگذاری رزومه موجود یا نمایه LinkedIn امکان پذیر نیست
شما می توانید رزومه تکمیل شده خود را به طور خودکار در سایت به اشتراک بگذارید تا کارفرمایان و استخدام کنندگان از این امر دیدن کنند

6. Zety – برای نکات مربوط به ایجاد رزومه تخصصی.

Zety online resume builder.

Zety به دلیل پیشرفته ترین الگوها ، یک رزومه ساز آنلاین عالی است. می توانید به سرعت از ابتدا شروع کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. عنصر مورد علاقه من در این ابزار این است که سایت شما را در روند کار راهنمایی خواهد کرد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اطلاعات را پر کنید و سپس voila – یک رزومه دارید. در حالی که این ابزار رایگان است ، شما باید یک حساب آنلاین ایجاد کنید.

به جای انتخاب “ذخیره و بعدی” ، پس از رسیدن به مرحله نهایی سازنده ، روی “بارگیری” در نوار ابزار سمت چپ به صورت رایگان کلیک کنید. سپس ، “Plain Text (.txt)” را برای بارگیری رزومه خود به صورت رایگان

انتخاب کنید

بهترین برای:

Zety برای کسانی که در تهیه رزومه خود به دنبال کمک متخصص هستند ، بهترین است. این ابزار نکات و راهنمایی هایی برای کمک به شما در ایجاد محتوای رزومه خود ارائه می دهد ، و گزینه های متنوعی برای شخصی سازی وجود دارد که می توانید رزومه خود را منحصر به نیاز خود بدانید. در حالی که می توانید یک فایل .txt را به صورت رایگان بارگیری کنید ، هزینه آن برای فرمت فایل دیگر 2.70 دلار است و برخی از الگوها از گرافیک و رنگ استفاده می کنند که با ATS تداخل می کند.

7. برای ایجاد رزومه مینیمالیستی Resume.com – .

Resume.com resume builder.

با Resume.com می توانید رزومه زیبایی را در عرض چند دقیقه بسازید. اگر به دنبال توصیه هایی در مورد رزومه خود هستید ، این ابزار گزینه بسیار خوبی است. علاوه بر این ، سایت دارای الگوهای پرطرفدار برای مشاغل مختلف است تا به شما کمک کند از مسابقات جدا شوید.

برای استفاده از این به صورت رایگان ، هنگامی که در آخرین مرحله هستید ، یک پنجره بازشو مشاهده خواهید کرد که می گوید برای ایجاد یک حساب کاربری – در عوض ، فقط روی “صرف نظر کردن اکنون” کلیک کنید. سپس ، در گوشه بالا سمت راست ، می توانید روی دکمه بارگیری کلیک کنید.

جوانب مثبت Ltd.> معایب Ltd.>
کاملا رایگان گزینه های محدود برای طراحی و سفارشی سازی Ltd.>
وارد کردن LinkedIn بدون محتوای از پیش نوشته شده Ltd.>
اشتراک ، چاپ و بارگیری در چندین قالب حداقل راهنمایی برای ایجاد رزومه

ساختن رزومه می تواند احساس کند به بوم خالی خیره شده اید. اما با یک رزومه ساز آنلاین می توانید توصیه هایی دریافت کنید و سندی زیبا بسازید که بدون نیاز به مدرک طراحی گرافیکی برجسته باشد.

یادداشت سردبیر: این پست در اصل در مارس 2019 منتشر شد و در ماه مه 2021 برای جامعیت به روز شد.

New Call-to-action

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *