همکاری / کار گروهی, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

38 فعالیت سرگرم کننده و سازنده تیم سازی و ایده های دور هم که همه از آنها لذت خواهند برد

آیا شروع به مشاهده شانه های افتاده در اطراف دفتر می کنید؟ به نظر می رسد وقت آن رسیده است که برنامه ای برای یک سفر تیمی خارج کنید.

رفت و آمدهای تیمی راهی عالی برای تسهیل پیوند با اعضای تیم شما است ، target = “_ blank”> استرس کارمندان را کاهش دهید و به آنها این فرصت را بدهید که در خارج از دفتر کار با یکدیگر آشنا شوند.

و ، می دانید ، آنها سرگرم کننده هستند.

اما چگونه ایده هایی را برای یک تور تیم عالی پیدا می کنید؟ شاید شما با جستجوی Google در مورد “ایده های تیمی خارج از منزل” شروع کنید و مقاله ای را که “سفرهای میدانی” و “فعالیت های توسعه حرفه ای” را پیشنهاد می دهد ، بیابید. به نظر می رسد یک نقطه شروع باشد ، اما هیجان واقعی کجاست؟

Download Now: Free Company Culture Code Template 

دفعه دیگر که برای تیم خود برنامه سفر دارید ، اعتماد را کاهش دهید و به جای آن یکی از این ایده ها را در تقویم دریافت کنید. ما برای همه چیز داریم – از فعالیت های مناسب برای تیم های از راه دور گرفته تا گروه های بزرگ یا کوچک داخلی گرفته تا رویدادهایی که کار تیمی و رویدادهایی را افزایش می دهد که همه اعضای تیم می توانند در فضای باز از آن لذت ببرند.

چرا باید فعالیت های تیم سازی را برای کار انجام دهید؟

فعالیت های تیم سازی می تواند برای همکاران شرم آور باشد و برخی حتی چیزی را که مربوط به محل کار باشد اضافه نمی کنند. به عنوان مثال ، اگرچه “اعتماد سقوط می کند” ایده ای عالی به نظر می رسد ، اما مجبور کردن آن اعتماد بین همکاران را بهبود نمی بخشد ، و بدتر از آن ، هنگامی که جفت شدن یکنواخت نیست ، می تواند منجر به آسیب شود.

با این وجود ، همه فعالیت های تیم سازی به ضرر کارگران شما نیست ، همانطور که از ایده هایی که در این پست برجسته می کنیم ، می بینید.

یکی از مهمترین مزایای فعالیتهای مناسب تیم سازی این است که باعث افزایش روحیه در کار شما می شود. اعضای تیم برای انجام فعالیت های هیجان انگیز و چالش برانگیز با یکدیگر کار می کنند و می توانند مهارت ها و استعدادهای خود را به نمایش بگذارند.

فعالیت های تیم سازی و بازی هایی که باعث تقویت روحیه می شوند می توانند موانع موجود در بین کارمندان را از بین ببرند و محیطی را برای کار مناسب ایجاد کنند که برای یک تجارت موفق و خوب حیاتی است.

هدف نهایی از فعالیت های تیم سازی این است که اعضای تیم خود را به هم پیوند بزنند و با یکدیگر اعتماد کنند. افرادی با پیشینه ها ، نیازها ، جاه طلبی ها و شخصیت های مختلف تیم هایی را تشکیل می دهند.

با انجام فعالیت های مناسب تیم سازی ، می توانید این افراد مختلف را گرد هم آورید تا تیمی معتبر و معتبر بسازند.

وقتی تیم شما اوراق قرضه می کند ، مزایای زیادی برای شرکت به همراه خواهد داشت. برخی از این مزایا عبارتند از:

1 مهارت های ارتباطی بهبود یافته

ارتباط بین کارکنان و ادارات برای موفقیت یک شرکت ضروری است. تمرینات تیم سازی افراد را در محیطی آرام قرار داده و آنها را به برقراری ارتباط در حین انجام وظایف ترغیب می کند.

2. بهره وری بهبود یافته

مهارت های ارتباطی بهتر تأثیر دومینو در سطح بهره وری خواهد داشت. وقتی کارمندان شما با هم کار می کنند و ارتباط برقرار می کنند ، تکرار کار کمتر و اصطکاک بین کارگران کمتر است.

3 رهبران را شناسایی می کند

یکی دیگر از مزایای تمرینات تیم سازی این است که مدیران می توانند رهبران نیروی کار را در حالی که مشغول فعالیت های تیم سازی هستند کشف کنند.

صرف نظر از نوع رویدادی که می خواهید لذت ببرید ، در اینجا هشت نکته اساسی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

1 اهداف خود را مشخص کنید.

شما باید زمینه های تمرکز مشخصی را که می خواهید در جریان رویدادهای تیم سازی افزایش دهید ، تعیین کنید. فقط پس از انتخاب اهداف فعالیت می توانید فعالیت ها و چالش های متناسب با موقعیت را با موفقیت انتخاب کنید.

2. بودجه تعیین کنید.

بعد از تصمیم گیری در مورد اولویت ها ، باید بودجه ای تعیین شود. با بودجه واقع بینانه می توانید اطمینان حاصل کنید که قیمت رویداد کنترل نمی شود.

3 یک تیم برنامه ریزی ایجاد کنید.

با شروع برنامه ریزی ، خواهید فهمید که سازماندهی یک رویداد تیم سازی برای یک شخص چقدر دشوار است. موارد بسیاری وجود دارد که باید برای آنها آماده شوید و بهترین راه برای مقابله با این موارد تفویض مسئولیت است.

4 افراد مناسب را دعوت و درگیر آنها کنید.

گاهی اوقات ، تعیین اینکه چه کسی را دعوت کنیم آسان است. بعضی اوقات دیگر ، انتخاب کسی که می خواهد دعوت شود چالش برانگیز است. برای کمک به شما ، این س questionsالات را از خود بپرسید (یا تیم برنامه ریزی):

  • آیا این یک رویداد اجباری است؟
  • حداکثر تعداد افرادی که بودجه و محل می توانند در آن جای بگیرند چقدر است؟
  • آیا کارمندان از راه دور دعوت خواهند شد؟
  • آیا کسی می تواند در این رویداد شرکت کند؟

پاسخ دادن به این س questionsالات می تواند دعوت افراد مناسب را برای شما آسان کند.

5. فعالیت های مناسب را انتخاب کنید.

پس از تعیین اهداف رویداد تیم سازی ، باید ایده واضحی از فعالیت هایی داشته باشید که با این اهداف همسو شود.

بهترین کار این است که فعالیتهایی را انتخاب کنید که تعاملی ، جذاب و ایجاد همکاری بین کارمندان باشند.

6. اوقات خوبی را انتخاب کنید.

بهترین زمان برای یک تیم سازی به برنامه و زندگی شخصی افرادی که قصد دارید آنها را دعوت کنید بستگی دارد. قبل از اینکه شما به یک روز و ساعت متعهد شوید ، از رایگان بودن دعوت کنندگان اطمینان حاصل کنید. همچنین هنگام انتخاب تاریخ باید هوا و فصل را در نظر بگیرید – به خصوص اگر یک فعالیت در فضای باز را ترتیب دهید.

7. مکان خوبی را انتخاب کنید.

مکان یکی از عواملی است که می تواند رویداد شما را ایجاد کند یا بهم بزند. شما باید از مکانهایی که افراد کافی در آنها جای نمی دهد یا برای فعالیتهایی که برنامه ریزی کرده اید مناسب نیستند ، خودداری کنید.

8. این رویداد را به صورت داخلی بازاریابی کنید.

بازاریابی داخلی این رویداد احتمالاً باعث هیجان کارمندان می شود. تهیه و توزیع “دستور کار روز رویداد” که همه فعالیت هایی را که کارمندان از آن لذت می برند برجسته می کند ، انتظارات روز را افزایش می دهد و مردم را هیجان زده می کند.

فعالیت های ساخت تیم از راه دور

1 اتاق استراحت مجازی

چت های ساده ای که در کف دفتر اتفاق می افتد بسیار از دست رفته اند. از آنجا که بیشتر اعضای تیم شما هنوز از راه دور کار می کنند ، اتاق استراحت مجازی یک فعالیت عالی برای تیم سازی است.

شما می توانید این کار را از طریق بزرگنمایی یا سیستم عامل دیگری ایجاد کنید که در آن کارمندان می توانند در آن ناهار یا استراحت وارد سیستم شوند و به آنها بپیوندند – به آنها این امکان را می دهد که مانند کارهایی که در یک دفتر فیزیکی انجام می شود ، با همکاران جور دربیایند.

همچنین می توانید با تشویق کارگران برای به اشتراک گذاشتن عکس ها یا فیلم های جالب ، لحظات خنک کننده آب را زنده نگه دارید.

2. اتاق فرار مجازی

از آنجا که همه گیری ، بازدید از اتاق های فرار فیزیکی را غیرممکن می کند ، اتاق فرار مجازی این رمز و راز را برای کارگران شما در خانه هایشان به ارمغان می آورد!

بسته به اتاق فرار که انتخاب می کنید ، اعضای تیم باید از اتاق های مختلف عبور کنند ، معما هایی را که با آن روبرو می شوند حل کنند ، یک قتل را حل کنند و موارد دیگر !. این به همان اندازه سرگرم کننده است که به نظر می رسد ، و علاوه بر این ، باعث ایجاد همکاری و ارتباط بین کارکنان می شود.

3 تهیه آبجو

در این تمرین تیم سازی ، اعضای تیم برای یک روز درست از خانه های خود آب جوش می کنند. این فرایند به دانش قبلی به عنوان تجربه تهیه آبجو در هر مرحله از سفر شرکت کنندگان را گشت. کیت ها نیز به کارمندان علاقه مند تحویل داده می شوند.

4. شکار روبنده مجازی

شما می توانید به سرعت این فعالیت تیم سازی را از طریق تماس بزرگنمایی سازماندهی کنید. در تماس ، اعضای تیم را به چالش بکشید تا اقلام مختلف را از اطراف خانه خود جمع کنند.

اولین نفری که همه موارد مورد نیاز را نشان می دهد برنده شکار می شود!

در host a virtual scavenger hunt for a corporate team-building activity منبع: Scavify

5. چالش های رقابتی را تنظیم کنید

یک رقابت دوستانه هرگز به هیچ تیمی آسیب نمی رساند – برعکس ، می تواند پیوندهای اتحاد را تقویت کند.

تنظیم چالش ها برای تیم های شما می تواند به آنها هدفی را برای رسیدن به اهدافشان برساند. یک چالش محبوب چالش تناسب اندام است. این یک رقابت سالم بین تیم ها را فراهم می کند و سلامتی آنها را بهبود می بخشد.

6. مسابقه یخ شکن

این مسابقه ها یک روش هیجان انگیز و ایمن برای انجام تیم سازی در هفته است. شما می توانید یک مسابقه یخ شکن آنلاین مانند Quizbreaker انتخاب کنید ، که هر هفته دور جدیدی از مسابقه ها را برای تیم ارسال می کند. این می تواند معجزه کند تا تیم های از راه دور نزدیک شوند زیرا آنها در حالی که سرگرم می شوند بیشتر درباره یکدیگر می آموزند.

7. از پاریس دیدن کنید

یکی از چالش هایی که بسیاری از بخش های منابع انسانی با آن روبرو هستند ، استفاده از نیروهای جدید است. بازدید از مکان های جدید با ابزارهایی مانند Woyago یخ شکن بی نظیر و مهیج است. تور مجازی ارائه شده توسط وویاگو ، در هنگام پرتاب چالش در طول مسیر ، شرکت کنندگان واقعی پاریسی را راهنمایی می کند.

در visit paris virtually for a corporate team-building activity در منبع : Woyago

فعالیتهای گروه سازی گروههای بزرگ

8. Scavenger Hunt

یک روز زیبا پیدا کنید ، همه را به گروههای مختلف تقسیم کنید و در شهر شکار کنید. می توانید خودتان سازماندهی کنید یا از یک سرویس خلاقانه مانند بازی برو استفاده کنید (که شرکت هایی مانند Netflix ، Facebook و HBO را در بین مشتریان لیست می کند) یا چکمه های سرگردان . اعضای تیم شما پس از هوای تازه و چالش های سرگرم کننده احساس خوبی و جوان شدن خواهند کرد. حتماً تصاویر احمقانه زیادی بگیرید – حتی در پایان وقتی همه افراد دوباره جمع می شوند ، می توانید نمایش اسلایدی داشته باشید.

متناوباً ، ممکن است شکار “اعمال تصادفی مهربانی” را امتحان کنید. به عنوان مثال ، تیم آموزش و پرورش تیم Outback این فعالیت تیم سازی را ارائه می دهد ، که به تیم ها تقسیم به گروه ، بارگیری برنامه Outback و تکمیل یک سری چالش ها برای بهره مندی از غریبه ها در جامعه نیاز دارد.

در host a scavenger hunt for a corporate team-building activity اعتبار تصویر: بازی برو

9. نام من چیست؟

ممکن است قبلاً این بازی را دیده باشید. این به نام های مختلفی انجام می شود و هرچه تعداد افرادی که بازی می کنند بهتر باشد.

What’s My Name فعالیتی است که در آن به هر بازیکن نام شخصی اختصاص داده می شود – مرده یا زنده – و این نام را در پشت ، سر یا بخشی از بدن خود نشان می دهد به گونه ای که فقط سایر بازیکنان می توانند نام را بخوانند. می توانید این نام ها را روی کارت های فهرست یا یادداشت های Post-it بنویسید.

هنگامی که به اعضای تیم یک نام اختصاص داده شد ، بازیکنان با یکدیگر مخلوط می شوند و با همکاران خود رفتاری را که می توانند با شخصی که در کارت آن همکار درج شده است رفتار می کنند. آنها همچنین می توانند در مورد هویت پنهان خود س questionsال کنند تا زمانی که به درستی حدس بزنند چه کسی هستند.

نام من چیست هیچ قانون پیچیده و پتانسیلی برای رقابت ندارد. این به سادگی یک سازنده همدلی است – یک عنصر حیاتی از فرهنگ خوب شرکت – به اعضای تیم اجازه می دهد تا دریابند که نحوه برخورد با افراد بسیار متفاوت از آنها هر روز چگونه خواهد بود.

10. آشپزی

در اینجا یک فعالیت تیم سازی آشپزی وجود دارد که می تواند به دسر یا فاجعه ختم شود – به روشی سرگرم کننده. ایجاد ظروف جدید با هم به خلاقیت نیاز دارد و همه باید تیم و مهارتهای رهبری خود را عملی کنند.

تیم خود را به تیم های کوچکتر تقسیم کنید ، یک گروه غذایی انتخاب کنید و هر تیم را به چالش کشیدن چیز خوشمزه ای به چالش بکشید. این دسته می تواند از بستنی ، سالسا ، پیتزا باشد.

یک پیچ و تاب جالب می توانید اضافه کنید؟ یک ماده اصلی را انتخاب کنید که همه تیم ها باید از آن استفاده کنند مانند شربت افرا یا Oreos. یا ، از هر تیمی بخواهید با شکل غذای خود کلاه های تفکر خلاقانه به کار ببندد – شما می توانید پیتزا ها را تقریباً به هر شکل درست کنید.

11 یک نگاهی بیندازید

وقتی تست حافظه را به بازی PLECTION اضافه می کنید ، چه چیزی دریافت می کنید؟ دزدکی نگاه کن در این بازی اعضای تیم حداقل به گروههای چهار نفره تقسیم می شوند و به نوبت اشیا from را از حافظه بازسازی می کنند.

با استفاده از LEGO ها ، خاک رس ، بلوک های ساختمانی یا مجموعه مشابهی از اقلام ساختمانی ، یک رهبر بازی یک شی یا سازه را برای هر گروه برای بازسازی ایجاد می کند. سپس یک عضو از هر گروه 10 ثانیه فرصت دارد تا “نگاهی اجمالی” به ساختار (که پنهان است) بیندازد ، به گروه های خود بازگردد و آنچه را که برای بقیه گروه دیده اند توصیف کند تا بتواند آن را دوباره بسازد.

هر گروه LEGO ها ، خاک رس یا بلوک های ساختمانی خود را دارد. اگر بعد از یک دقیقه بازآفرینی ساختار کامل نباشد ، یکی دیگر از اعضای هر گروه 10 ثانیه نگاه می کند به هدف رهبر بازی و دوباره می آید تا گروه را بیشتر راهنمایی کند.

این چرخش تا زمانی ادامه دارد که گروهی اطمینان پیدا کنند که مورد را دوباره ایجاد کرده اند. هدف بازی؟ اولین گروهی باشید که آن را بازآفرینی می کند.

این بازی نه تنها به اعضای تیم کمک می کند تا مدیریت پروژه را انجام دهند ، بلکه به شما نشان می دهد که چگونه می توانید با استفاده از ورودی از منابع مختلف وظایف را انجام دهید. این فقط یک روش جالب است که می توانید ببینید همکاران شما در حفظ اطلاعات چقدر مهارت دارند.

12. مسابقات بازی روی صفحه

در اینجا یکی از راه های ایجاد جنبه های رقابتی اعضای تیم خود بدون نیاز به ترک دفتر وجود دارد. یک مسابقات بازی رومیزی در سطح تیم برگزار کنید.

به خصوص اگر تیم شما بسیار بزرگ باشد ، ممکن است ساده ترین انتخاب یک بازی باشد ، پس از یک عضو تیم بخواهید در زمان های مشخص زمانی ثبت نام کند که آزاد باشند میزهای خود را ترک کنند و مدتی را به بازی اختصاص دهند. برخی از بازی های عالی با زمان بازی مناسب شامل Boggle ، Jenga یا حتی بازی هایی هستند که از کارت های بازی خوب استفاده می کنند. فراموش نکنید که با جوایز مقام اول ، دوم و سوم انگیزه ایجاد می کنید.

13. Trivia Office

چه کسی می گوید شب چیزهای بی اهمیت فقط در بار انجام می شود؟ چیزهای بی اهمیت اداری بهترین راه برای جمع آوری گروه بزرگی از همکاران و به چالش کشیدن مغز در مناطقی است که لزوماً برای کارهای روزمره آنها صدق نمی کند. شرکت را به تیم های چهار نفره یا بیشتر تقسیم کنید و برای تیم هایی که بیشترین امتیاز را کسب می کنند جوایز کمی ارائه دهید.

آیا می خواهید س triالات چیزهای بی اهمیت خود را بنویسید؟ برای مرجع ، سوالات چیزهای بی اهمیت به طور کلی به دسته ها – چهار یا پنج سوال چیزهای بی اهمیت در هر گروه – با سوالات جایزه اختیاری در پایان بازی طبقه بندی می شوند.

در حالی که می توانید به هر س aال مقدار امتیاز بدهید ، درعوض می توانید به هر تیم مقدار مشخصی امتیاز در هر گروه اختصاص دهید که آنها می توانند شرط بندی کنند . سپس هر تیم می تواند به ازای هر سوال به اندازه دلخواه یا تعداد امتیازات شرط بندی کند تا زمانی که از تمام امتیازات خود برای آن دسته استفاده کند.

برای ایجاد س questionsالات چیزهای بی اهمیت خود آماده نیستید؟ برای میزبانی یک شب چیزهای بی اهمیت در دفتر کار خود ، یک سازمان چیزهای بی اهمیت استخدام کنید. بسیاری از شرکتهای چیزهای بی اهمیت ملی وجود دارد که خوشحال می شوند یک رویداد را درست در سایت برگزار کنند – Trivia District ، Trivia Factory و مسابقه بزرگ موارد اندکی از آنهاست.

14. 4-سوال آمیختگی

این فعالیت باعث می شود که هر یک از اعضای تیم در حال جابجایی باشند و با هر شخص جداگانه ملاقات کنند. برای تیم هایی که مدتی را جدا از هم سپری کرده اند یا گروه هایی که تازه تشکیل شده اند بسیار عالی است. هر فرد با چهار سوال درگیر می شود ، همکاران را بهتر می شناسد.

رویدادهای ایجاد تیم در گروه های کوچک

15. کارگاه Improv

برنامه های کمدی و بداهه ، تجربه های سرگرم کننده و تعاملی است که باعث می شود کارمندان شما هنگام آموزش مهارت های ارتباطی و مفید ، مانند تمرکز و اعتماد ، از خنده غر بزنند.

بسته به بودجه شما ، می توانید به سادگی انجام بازی های بداهه با کارمندان خود برای آوردن افراد حرفه ای برای اجرای فعالیت های رقابتی و سریع.

16. دو حقیقت و یک دروغ

این یک فعالیت سرگرم کننده مهمانی در خانه است ، اما هنگام ادغام همکاران که هنوز یکدیگر را نمی شناسند یک یخ شکن عالی است.

دو حقیقت و یک دروغ ساده است: با سازماندهی کل گروه در یک دایره شروع کنید و به هر یک از افراد زمینه معرفی خود را بدهید. علاوه بر ارائه نام خود ، هر عضو تیم همچنین سه چیز در مورد خود می گوید – فقط دو مورد از آنها درست است. این بقیه اعضای گروه هستند که حدس بزنند کدام حرف دروغ است.

17. شب کارائوکه

چه راهی بهتر از این که کارمندان خود را از پوسته هایشان بیرون بیاورند و بلند شوند و چند کارائوکه بخوانند؟ حتی می توانید برای بهترین عملکرد کارائوکه گروهی مسابقه داشته باشید.

در صورت وجود گربه پر و کلاه گاوچران ، امتیازات اضافی در اختیار شما قرار می گیرد. این فعالیت برای یک گروه برونگرا بهتر عمل می کند ، بنابراین اگر تیم شما نمی خواهد کارهای خود را روی صحنه انجام دهد ، ایده ای را در این لیست در نظر بگیرید که بیشتر مورد توجه این شخصیت ها باشد.

در go to karaoke for a corporate team-building activity P>

منبع: derekgavey 18. داستان “ناگهانی”

اگر تا به حال درباره پیرامون آتش سوزی قصه گفته اید ، ممکن است گونه ای از داستان “ناگهان” را روایت کرده باشید. این فعالیت ، کتاب سازنده ماجراجویی خودتان برای تیم سازی است.

اما ، قرار دادن فعالیت ها. شما فقط قصه نمی گویید – با استفاده از تصورات (غالباً خنده دار) همکاران خود یک داستان را با هم تکه تکه می کنید.

برای روایت داستان “ناگهانی” ، تیم خود را در یک حلقه جمع کنید و سه جمله ابتدایی را برای داستانی در مورد هر چیزی ارائه دهید. در پایان سه جمله ، بگویید “ناگهان …” و داستان را به شخصی که در کنار شماست منتقل کنید.

وظیفه آنها این است که سه جمله شما را بگیرند و با سه جمله دیگر داستان را ادامه دهند و به دنبال آن “ناگهان …” هر ذکر “ناگهانی” به داستان اجازه می دهد تا چرخش پیدا کند. شکل ظاهری آن به شخص بعدی در حلقه بستگی دارد.

داستان “ناگهانی” به افراد کمک می کند تا روش هایی را برای ساختن محتوای موجود بیابند در حالی که وقتی همه گوشها به سمت آنها خلاق است نیز خلاقیت ایجاد می کنند. دفعه دیگر که می خواهید بخش خود را برای یک وقت استراحت جمع کنید ، امتحان کنید و مطمئناً همه را می خنداند.

19. مسابقه Go-Kart

برای پیوند دادن یک گروه به یکدیگر ، چیزی مانند کمی رقابت وجود ندارد. یک فعالیت پمپاژ آدرنالین مانند مسابقات اتومبیل رانی راهی عالی برای ایجاد تعامل کارمندان با یکدیگر به روشی کاملاً جدید و سرگرم کننده است. فقط مطمئن شوید که همه در طول سخنرانی ایمنی توجه داشته باشند.

20. غلظت (نسخه بازاریابی)

در اینجا یک چرخش حرفه ای در نمایش بازی 1960 وجود دارد. نمایش اصلی بازی ، به نام غلظت ، 30 کاشی شماره گذاری شده را روی یک تخته قرار داده است ، هر کاشی با کاشی یکسان در جای دیگری از صفحه. چه چیزی آنها را شبیه به هم کرده است؟ آنها پشت سرشان جوایز مطابقی داشتند.

با گذشت زمان و با باز کردن کاشی های بیشتر توسط شرکت کنندگان ، این فرصت برایشان فراهم شد تا کاشی هایی را که می دانستند با یکدیگر مطابقت دارند انتخاب کنند و جایزه نوشته شده در قسمت عقب را بگیرند.

مشاغل – به ویژه بخشهای بازاریابی – می توانند در یک روز کاری آرم ، شعار و نام شرکت را پشت کاشی های خود قرار دهند و بازیکنان را با هر قطعه از مارک سازگار کنند.

با رشد کسب و کار خود ، حتی می توانید نام محصولات ، کارمندان و عناوین شغلی خود را در پشت کاشی های خود قرار دهید تا ببینید همکاران شما از شرکتی که در آنها کار می کنند چقدر شناخت دارند.

21. ورزش فروش

این فعالیت برای تیم بازاریابی شما مناسب است اما هنوز هم برای همه تیم ها قابل استفاده است و تفکر خلاق را تشویق می کند. در این تمرین ساختمانی ، به هر گروه یک مورد ، از پیش پا افتاده تا عجیب ، داده می شود. تیم ها هر کدام پنج دقیقه فرصت دارند تا با یک تبلیغ خلاقانه همراه شوند. تیمی که خلاق ترین تبلیغات را دارد در هر دور برنده می شود.

فعالیتهای تیمی کار تیمی

22. کارگاه توسعه حرفه ای

آیا می خواهید در حالی که به هر یک از اعضای تیم فرصتی برای یادگیری و پیشرفت شغلی خود می دهید ، پیوندهای تیمی را تشویق کنید؟

تجربه یادگیری مشترک را در دفتر کار خود یا در یک کارگاه یا کنفرانس خارج از سایت ارائه دهید. این فعالیت می تواند به طور خاص مربوط به مشاغل کارمندان شما باشد ، یا می تواند موارد گسترده تری باشد ، مانند کارگاه آموزشی مهارت های مذاکره یا رهبری.

23. مسابقه اره منبت کاری اره مویی

پازل اره منبت کاری اره مویی می تواند یک چیز خسته کننده برای کنار هم گذاشتن باشد. شاید شما یکی از آنها را در خانه تنظیم کنید و هر آخر هفته برای چند ساعت در آن پیشرفت کنید.

با این حال ، قرار دادن تعداد زیادی از همکاران درخشان خود در این مورد ، یک اره منبت کاری اره مویی را به یک فعالیت لذت بخش در حل مسئله تبدیل می کند. شرکت را برای یک مسابقه چند پازلی به تیم تبدیل کنید و ناگهان یک آزمایش کار تیمی دارید که کل دفتر را برق می زند.

چندین نسخه از همان پازل را بگیرید و فعالیت آخر هفته خود را به یک مسابقه تبدیل کنید تا ببینید کدام تیم می تواند ابتدا پازل را کامل کند. جوایزی را درست مانند آنچه در یک بازی چیزهای بی اهمیت اداری ارائه می دهید ، ارائه دهید.

فقط مطمئن باشید که هر تیم تعداد افراد یکسانی دارد و اندازه پازل خود را هوشمندانه انتخاب کنید. به عنوان مثال یک معمای 1000 تکه ای ممکن است برای تیمی فقط پنج یا شش نفره کمی وقت گیر باشد.

24. بازی های فرار از اتاق

در اینجا یک فعالیت پیوند عالی وجود دارد که به مهارت های رهبری ، کار تیمی ، منطق و صبر نیاز دارد. بازی های فرار از اتاق – Escape the Room، Puzzle Break، AdventureRooms و … – به یک تمرین تیم سازی بسیار محبوب برای گروه های سراسر دنیا تبدیل شده اند.

نحوه کار به این صورت است: گروهی از افراد به مدت یک ساعت در یک اتاق “حبس” می شوند. در این محدودیت زمانی ، آنها باید اشیا hidden پنهان را پیدا کنند ، معماها را حل کنند و سرنخ هایی را کشف کنند تا بتوانند کلیدی را پیدا کنند که آنها را آزاد می کند. و این آسان نیست: فقط 20٪ از بازیکنان در واقع قبل از پایان ساعت کار را انجام می دهند.

اگر مطمئن نیستید که چگونه فضای اداری خود را به اتاق فرار تبدیل کنید ، همیشه می توانید خدماتی استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. شرکت هایی مانند Outback Team Building & Training رویدادهایی را میزبانی می کنند که تبدیل می شوند دفتر شما به یک چالش فرار تیم سازی تبدیل شده است. و این می تواند خاطرات مثبت و خوبی را به فضایی که تیم شما هر روز در آن کار می کند فراخوانی کند.

25. چالش قطره تخم مرغ

احتمال این است که شما در مدرسه یا اردوی تابستانی این کار را انجام داده باشید. Egg Drop Challenge / یک سنت محبوب است که تیم های کودکان را به چالش می کشد تا ساختارهای کوچکی در اطراف تخم مرغ نپخته ایجاد کنند تا تخم مرغ را از سقوط زیاد در زمین سخت محافظت کند.

برای ساختن ساختاری که از تخمک محافظت می کند ، به هر گروه موارد خاصی داده می شود ، اما نه چیز دیگر. بنابراین ، چرا چالش مشابهی را برای همکاران خود ارائه نمی دهید؟

نی ، روزنامه ، نوار و مقوا فقط برخی از موارد روزمره است که در Egg Drop Challenge ارائه می شود – همانطور که در نمونه قلعه تخم مرغ زیر مشاهده می کنید. با این حال ، این مسئله را برای همکاران خود حتی بیشتر به چالش بکشید و به آنها اجازه دهید از هر چیزی که در دفتر موجود است استفاده کنند.

ارتفاع سقوط به شما بستگی دارد. اما اطمینان حاصل کنید که ارتفاعی متناسب با موادی را که هر تیم باید با آن کار کند تنظیم کنید.

در egg drop challenge for a corporate team-building activity

منبع: حشره دار و بابا

26. لیزر برچسب

راه خوب دیگری برای دریافت پمپاژ آدرنالین است؟ یک بازی خوب قدیمی با برچسب لیزر. این کار نه تنها سرگرم کننده است ، بلکه فرصتی است که کارمندان می توانند مهارت های استراتژی و منطقی و همچنین مهارت های کار تیمی خود را به کار گیرند. پاداش: تیم ها را زودتر از موعد تعیین کنید و افراد را مجبور به لباس پوشیدن کنید.

27. گرفتن عبارت

در این بازی مهمانی کلاسیک ، بازیکنان تیم می شوند و به نوبت کلمات و عبارات را برای هم تیمی های خود توصیف می کنند بدون اینکه خود کلمه یا عبارت را بگویند. عبارات می تواند شامل افراد مشهور ، اصطلاحات یا موارد ساده ای باشد که در اطراف خانه یافت می شود.

به عنوان مثال اگر عبارت من “سوزن در انبار کاه” باشد ، سرنخی که ممکن است به هم تیمی هایم بدهم می تواند “یک جسم پر از دفن در داخل تجهیزات مزرعه باشد.”

Catch Phrase بهترین روش برای جمع کردن کارمندان و یادگیری نحوه برقراری ارتباط با یکدیگر است. (نگران نباشید ، همه بسیار سرگرم خواهند شد ، و متوجه نخواهند شد که این همان کاری است که شما انجام می دهید.)

این بازی اغلب با سبدی از عبارات روی ورقه های کاغذ بازی می شود ، اما بسیار محبوب شد ، Hasbro یک نسخه الکترونیکی .

28. بازی احتمالات

برای انجام این بازی ، به هرکسی در هر گروه یک شی object بدهید. سپس از هر کس بخواهید که در مقابل گروه خود – بدون گفتگو – نشان دهد که این شی برای چه استفاده شده است. بقیه اعضای تیم باید حدس بزنند که شخص چه شیئی را نشان می دهد. تظاهرات باید خلاقانه و بدیع باشد. این را می توان در گروه های کوچک بازی کرد و فقط به اشیا random تصادفی نیاز دارد.

فعالیت های تیم سازی گردش و رویدادها

29. داوطلب

وقت گذاشتن برای حمایت از یک هدف خوب فقط برای روح مفید نیست. این همچنین یک روش عالی برای پیوند اعضای تیم شما است. ایده های داوطلبانه مبتنی بر مکان شامل داوطلب شدن در یک آشپزخانه محلی سوپ ، کمک به ساخت یک Habitat for Humanity خانه یا تحویل هدایا به بیمارستان های کودکان در تعطیلات.

داوطلبانه مبتنی بر مهارت یک روش عالی برای افزایش مهارت کارمندان شما است: این زمانی است که تیم شما داوطلب می شود و از مهارت های حرفه ای خود – از بازاریابی گرفته تا توسعه برنامه تا نوشتن – برای کمک به یک سازمان غیرانتفاعی استفاده می کند.

VolunteerMatch.org را برای هر دو نوع فرصت داوطلبانه امتحان کنید و Catchafire.org برای فرصت های داوطلبانه مبتنی بر مهارت.

30. شام رمز و راز

شام های مرموز یکی از محبوب ترین سنت ها در HubSpot است. در یک شب ، شما گروهی از تیم های مختلف شرکت خود را برای صرف شام در مکانی در شهر خود (یا خانه شخصی) می فرستید.

شام توسط یکی از رهبران شرکت شما برگزار می شود و هزینه آن توسط شرکت پرداخت می شود. این شام ها به گروه های تصادفی از افراد یک شرکت امکان می دهد یک عصرانه پر از غذای خوب و گفتگو را با هم بگذرانند.

چه چیزی آنها را به یک شام مرموز تبدیل کرده است؟ تنها چیزی که شرکت کنندگان باید در مورد شام زودتر از موعد بدانند ، تاریخ و زمان است. Send each group an email with the name of the restaurant they’re going to and who they’ll be going with, so they can arrange transportation together.

Optional: Give every dinner host the name of a restaurant or bar to invite everyone to congregate once the dinners are over.

host a mystery dinner for a corporate team-building activity

31. Kayaking/Canoeing

Nothing says “let’s work together,” quite like trying not to end up in the water. Want to take advantage of the outdoors? Grab a paddle and head down to the closest river for a great spring or summer outing.

Many public rivers and ponds have boat houses where you can rent kayaks and canoes — and you can encourage folks to rent multi-person ones and pair up with people they don’t usually work with.

go kayaking or canoeing for a corporate team-building activity

32. Trampoline Park

Hey, who says trampolines are just for kids? Take your team to a trampoline park for some jumping fun and a chance to work off the day’s stress. Many cities have local places with trampoline activities — if you’re in the Boston area, check out Skyzone for trampoline dodgeball and basketball games.

33. Something Touristy

Embrace your city! Pick a hot tourist destination and go as a team. You can even do a Segway tour. (Fanny packs: optional.) It’ll be nice to laugh at how silly it feels to be a tourist in your own city, and you might even learn something new.

34. Painting Class

If you’re looking for a slightly more relaxing activity, take a group painting class. Paint Nite hosts painting classes by local artists at various bars throughout major cities for painting on canvases, wine glasses (like in the picture below), and so on. It’s a great way to let your team members unwind, catch up over some drinks, and express their creativity.

go to a painting class for a corporate team-building activity

35. Cooking Class

In the mood for something a little more culinary? Change up the usual outing to a bar or your local restaurant, and try a cooking class. Through a service such as Kitchensurfing, you can hire a professional chef to cook a fancy meal for you in your home or office kitchen.

Between the multiple courses prepared before your eyes, your team will have plenty of time to strike up a conversation and enjoy the delicious aromas.

go to a cooking class for a corporate team-building activity

36. Explore a New Place

Few things are more fun than getting out of the city and exploring for a day. So, why not do it with your team?

For bigger events — maybe every quarter, when you have more budget to use for outings — charter a bus and take your team to a new place. You can all take a historical tour of the new place, grab lunch at a restaurant serving the town’s finest, or take in a local attraction together.

explore a new place for a corporate team-building activity

37. Sports Game

Round up the team and head out to a sports game. What a fantastic way to rev up team spirit while combining both competition and camaraderie.

38. Go Camping

Get away from the hustle and bustle of work and city life by heading out to a camping site in your area.

Bond with your coworkers over camp stories, marshmallows, and campfires. Walk into the woods as coworkers and come out as friends!

Bring Fun To The Workplace!

These are just some fun team-building activities that you can use to get the best out of your team. Be sure to use any of the activities listed above to build a firm foundation of trust and purpose between your employees.

Now you’re ready to show your team a great time while increasing their happiness and creating a great company culture. And hey, you might just be the “cool boss” now. How cool would that be?

Editor’s note: This post was originally published in August 2018 and has been updated for comprehensiveness.

company culture template

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *