مشخصات توییتر, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

31 بیوگرافی خنده دار توییتر و نحوه نوشتن خود

شاید یکی از چالش برانگیزترین بخشهای تأثیرگذاری بر رسانه های اجتماعی ، ارائه چیزی عمیق برای گفتن باشد ، به ویژه در توییت 280 کاراکتری. ساختن یکی از این موارد باعث می شود که ما به طور خالی به آن مکان نما کوچک چشمک زن خیره شویم ، به این امید که راهی برای بازنویسی توییت ایجاد شود تا برخی از کاراکترها برای یک تصویر ، پیوند یا آن هشتگ ضروری همیشه باز شود.

بدون شک ، بیوگرافی توییتر به همان اندازه چالش برانگیز است. منظورتان این است که به من بگویید من فقط 160 کاراکتر دارم تا به Twittersphere توضیح دهم که من کیستم و چه کار می کنم؟

Check out our free professional bio templates + example gallery for more  inspiration. 

ممکن است کار چندان مهمی به نظر نرسد ، اما این را در نظر داشته باشید: بیوگرافی شما یکی از اصلی ترین مواردی است که افراد برای تصمیم گیری در مورد دنبال کردن یا عدم دنبال کردن شما در توییتر از آن استفاده می کنند – بنابراین آنچه شما می نویسید باید مورد توجه قرار گیرد. در اینجا چند مرحله سریع برای کمک به شما آمده است:

همانطور که اشاره کردیم ، تکیه بر شوخ طبعی می تواند راهی سریع برای نشان دادن شخصیت شما باشد و شما را با مخاطبان مرتبط نشان دهد. برای الهام بخشیدن به شما ، ما یک لحظه وقت می گذاریم تا 31 بیوگرافی توییتری با کیفیت بالا و گاهی سرگرم کننده را که کار را انجام می دهند ، برجسته کنیم.

31 خنده دارترین بیوگرافی توییتر که می توانیم پیدا کنیم

1. @توییتر

twitter profile bio

چرا این کار می کند:

شما نمی توانید لیستی از بیوگرافی های عالی توییتر را بدون درج بیوگرافی توییتر در اختیار داشته باشید. روی آن نوشته شده است “چه اتفاقی می افتد ؟!” که بازی هوشمندانه ای بر روی کلمات نمایش داده شده در جعبه پیش نویس قبل از تایپ کردن توییت است. طنزآمیز است زیرا توییتر یک پلتفرم شلوغ و فعال است ، بنابراین غیر معمول نیست که به برنامه طولانی بپردازید ، طوفان توییت هایی را در مورد چیزی که هنوز آن را درک نکرده اید ببینید و در داخل بگویید ، “چه اتفاقی می افتد؟!؟”

2. TheMikeTrainor

Funny twitter bio from @TheMikeTrainor

چرا این کار می کند:

کمدین و نویسنده Mike Trainor باعث می شود کودک هفت ساله درونی من بخواهد از او بپرسد برای کشیدن انگشت من همچنین تصور آقای ترنور که می گوید: “کسی که آن را بو کرد” ، در حالی که در عکس پروفایل خود زیبا به نظر می رسد ، تکه کوچکی از سرگرمی اضافه شده است. بعلاوه ، ما نمی توانیم خود را تحقیر آمیز این بیوگرافی دوست داشته باشیم ، در کنایه از این واقعیت که یکی از برنامه های او “هنوز به نوعی پخش می شود.”

3. topicals

topicals twitter profile bio screenshot چرا این کار می کند:

مراقبت از پوست گاهی اوقات می تواند ترسناک باشد زیرا محصولات متنوعی برای انتخاب وجود دارد.

موضوعات هدف اصلی این است که با ایجاد محصولاتی سرگرم کننده و استفاده از آن بسیار هیجان انگیز است و بیوگرافی توییتر آنها دقیقاً به ما می گوید: “مراقبت از پوست برای جوشهای سرگرم کننده”

4. UberFacts

Funny Twitter bio from @UberFacts

چرا این کار می کند:

UberFacts در تمام طول روز ، هر روز مغز ما را با اطلاعات به ظاهر غیر ضروری پر می کند. اگرچه با افزایش محبوبیت در شبها و بازیهای بی اهمیت میزبانی نوار مانند Trivia Crack ، من نمی گوید ما هرگز نیازی به دانستن مواردی مانند این نداریم:

5. FranksRedHot

Funny Twitter bio from @FranksRedHot

چرا این کار می کند:

اگر به اندازه ما طرفدار Frank’s RedHot هستید ، پس شما بدانید که واقعاً چقدر آسان است ، اما – همه چیز را [در همه چیز]. البته ، به عنوان بازاریابان ، ما موافقیم که این برند می تواند آن را در توییتر نیز قرار دهد.

6. mikeindustries

Funny Twitter bio from @MikeIndustries

چرا این کار می کند:

مایک دیویدسون ، معاون سابق طراحی در توییتر ، در نوع خود صاحب نظر است – و در حالی که او سابقه چشمگیری دارد ، ما از اعتبار فعلی او در مورد “در حال حاضر سرد”.

لذت می بریم

ما همچنین نمی توانیم س wonderال کنیم: آیا محدودیت کاراکتر bio 160 توییتر به زیبایی طراحی صفحه توییتر مربوط می شود؟ آیا مایک دیویدسون مقصر است؟

7. LabMuffin

labmuffin twitter profile bio example چرا این کار می کند:

دکتر مأموریت میشل وانگ آموزش عموم مردم در مورد مواد شیمیایی زیبایی است تا به مصرف کنندگان در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند. وقتی بیوگرافی توییتر او را می خوانید ، به طور مستقیم از آنچه می توانید در توییت های او انتظار داشته باشید ، درک می کنید.

او همچنین پیوندهایی به سایر نمایه های اجتماعی دارد و به او کمک می کند تا مشروعیت خود را بسازد و ترافیک را به سایر پلتفرم ها هدایت کند تا مخاطبان خود را بسازد.

8. SocialDriver

social driver twitter profile bio

چرا این کار می کند:

Social Driver یک آژانس است که به کسب و کارها با نیازهای بازاریابی و ارتباطی خود کمک می کند ، از وب سایت ها تا پیام های تجاری تا ایجاد محتوا. در بیوگرافی توییتر آنها آمده است: “تجربه دیجیتالی را با ما تجربه کنید” ، و کار می کند زیرا به مخاطبان می گوید که از تجارت با آنها چه انتظاری می توانند داشته باشند – مشارکتی که نتیجه می دهد.

بیوگرافی همچنین شامل یک هشتگ تجاری منحصر به فرد ، #BeADriver است که به کاربران اطلاع می دهد که می توانند در توییت های خود به مکالمه بپیوندند.

9. Arbys

Funny Twitter bio from @Arbys

چرا این کار می کند:

Arby’s شعار خود را “ما گوشت داریم” با جایگزینی گوشت با توییت ها می زند. این یک راه عالی برای یادآوری شعار شما در هنگام ایجاد یک شوخی خنده دار در مورد بستری است که در آن هستید.

10. BlkGrlSunscreen

black girl suncreen twitter profile header

چرا این کار می کند:

کرم ضد آفتاب دختر سیاه مخاطبی را هدف قرار می دهد که غالباً در بحث ایمنی آفتاب کنار گذاشته می شود. بیوگرافی توییتر آن کوتاه و شیرین است و مستقیماً به این نکته می رسد: “SPF انقلابی برای همه افراد رنگین پوست”

11. popchips

Funny twitter bio from @PopChips

چرا این کار می کند:

ما آرزو می کنیم خوردن popchips در توضیحات شغلی ما وجود داشته باشد – از زمانی که آنها در اطراف هستند ، ما مطمئناً آنها را مانند بخشی از مسئولیت های جمعی ما می خوریم.

12. sweetestsara

Funny twitter bio from @Sweetestsara

چرا این کار می کند:

سارا روبین تهیه کننده سابق BuzzFeed است. می توانید تا حدی از وی به خاطر بسیاری از فیلم های فوق العاده BuzzFeed که در رسانه های اجتماعی مشاهده می کنید و عشق در آنها وسواس دارد تشکر کنید. اگر ویدئوهایی را که در آن حضور دارد دیده اید ، می دانید که او یک شخصیت دوست داشتنی و عجیب و غریب است. “target =” _ blank “rel =” noopener “> مضطرب ، مانند تعداد انگشت شماری از ما.

بیوگرافی او در توییتر به همان اندازه خیال انگیز است و به نوعی فانتزی می افزاید که فکر می کنم از برخی از بیوگرافی های جدی تر توییتر در آنجا لذت می برد.

13. YouTube

youtube twitter profile funny bio

چرا این کار می کند:

YouTube بیوگرافی توییتر یک مثال عالی از یک جمله طنز است که کار را به سرعت انجام می دهد away: “لایک و مشترک شوید.” اگر ویدئوها را در YouTube تماشا می کنید ، احتمالاً شنیده اید که سازندگان محتوا این کلمات را می گویند زیرا به آنها کمک می کند تا در کانال خود تعامل ایجاد کنند.

شما نمی توانید حساب های توییتر را دوست داشته باشید و مشترک شوید ، اما کسانی که با YouTube آشنا هستند می دانند که بیوگرافی از شما می خواهد توییت های آنها را دنبال کرده و بپسندید.

14. JamieAmacher

Funny Twitter bio from @JamieAmacher

چرا این کار می کند:

برخی افراد قصد دارند حیوانات خانگی نادیده گرفته شده را نجات دهند. Jamie Amacher قصد دارد گیاهان آپارتمانی نادیده گرفته شده را نجات دهد. بوفالو ، ساکن نیویورک (و همکار من در Mainstreethost) ، آماچر اهمیت زنده نگه داشتن گیاهان را در داخل خانه می داند – به ویژه از آنجا که در اینجا در شمال شرقی ایالات متحده ، در فصل زمستان نمی توانیم زیاد زندگی گیاهی را در خارج ببینیم.

باید بگویم ، این یک اقدام شریف است. قربانی کردن یک بیوگرافی توییتر که با دستاوردها بارگیری شده است. بخاطر طبیعت فراموشکار و گیاهان تشنه ما

15. Canva

canva twitter profile business bio example چرا این کار می کند:

طراحی گرافیکی به مهارت نیاز دارد ، اما این بخش بزرگی از بازاریابی است. Canva خود را به عنوان راه حلی برای این چالش به عنوان یک ابزار طراحی آسان برای ایجاد ارائه می دهد اینفوگرافیک ها ، الگوهای ایمیل ، بروشورها – در واقع هرگونه محتوای بازاریابی که ممکن است نیاز داشته باشید. بیوگرافی توییتر آن به طرز ماهرانه ای این را به عنوان راهی برای جذب مخاطبان خود بیان می کند: “طراحی فوق العاده ساده.”

16. Pepsi

Funny twitter bio from @Pepsi

چرا این کار می کند:

تصور اینکه مدیر رسانه های اجتماعی از وظایف شغلی خود منحرف می شود بسیار خنده دار است زیرا محصولی که قرار است بازاریابی کنند بسیار خوشمزه است.

17 و 18.arnettwill &batemanjason

Funny twitter bios from @arnettwill and @BatemanJason

چرا این کار می کند:

در ابتدا ، برای من واضح است که BFF Twitter bios گردنبند BFF سال 2017 است. بازیگران Will Arnett و جیسون بتمن لباس BFF-dom خود را می پوشند که برای دیدن همه سرزمینهای توییتر افتخار است. – اما این اولین بار نیست که آنها علاقه خود را به یکدیگر در چشم عموم قرار می دهند. در سال 2013 ، آنها در حال قدم زدن در خیابان در یک بعد از ظهر آفتابی در سال 2013 در حالی که در حال تفریح ​​با پاپاراتزی های اطراف بودند ، مشاهده شد:

19. JohnCleese

Funny twitter bio from @JohnCleese

چرا این کار می کند:

جان کلیز نویسنده ، بازیگر و فرد بلند قد انگلیسی است (طبق his website). As he is also a comedian, we’re allowed to find it incredibly humorous that he mentions in his Twitter bio that he’s still alive, contrary to rumor. Plus, he’s doing “the silly walk” in his app, and we invite you to see for yourself just how silly it is. (Monty Python fans, rejoice.)

20. @TheOnion

Funny Twitter bio from @TheOnion

Why this works:

The Onion is probably the most well-known and popular satirical news site. They publish gag headlines and goofy articles for the sake of humor. In this bio, they sarcastically claim that they are the opposite of a joke site by calling themselves the, “America’s Finest News Source.”

21. @Lesdoggg

Funny Twitter by from @Lesdoggg

Why this works:

What do we love about comedian Leslie Jones’ Twitter bio? It’s simple and to the point. Plus, we can’t help but snicker at the humor in its simplicity — she lets us know about her line of work, without any jokes. That’s okay; luckily, her on-screen work and actual tweets provide plenty of hilarious fodder.

22. @APStyleBook

AP Style Guide twitter bio example

Why this works:

If you write a lot, you’re probably familiar with the AP Style Book. As a refresher, it’s an English guide to writing and grammar that was created by journalists working for the Associated Press, but it’s used in many different industries. Its Twitter bio reads “A full suite of products to help you stay in style, whether on your desktop, laptop, smartphone or tablet.”

It’s clever and it works because the stylebook is typically hard-copy but Twitter brings those tips to the digital landscape, accessible on desktop, laptop, smartphone, or tablet.”

23. @shondarhimes

Funny twitter bio from @Shondarhimes

Why this works:

For many of us, Shonda Rhimes is a legend — and our Thursday nights would be so much less interesting without her. She’s the writer behind such hit shows as “Grey’s Anatomy” and “Scandal,” and yes: People love to tweet their plotline opinions to her. She stops that madness with a concise, funny quip in her bio: “It’s not real, okay?” Yes, Ms. Rhimes.

24. @Charmin

Funny Twitter bio from @Charmin

Why this works:

Charmin, as we know, sells toilet paper. We’re all adults here, and we all know what it’s used for. Charmin’s Twitter bio is entertaining because, considering its industry, the brand gets the awkwardness out of the way immediately, letting us all know that, hey, quality toilet paper is a good thing … and a good bathroom trip — or, “the go,” as it’s called here — should be enjoyed.

Plus, who doesn’t enjoy a good, TP-related riddle?

25. @ComedyCentral

Funny twitter bio from @ComedyCentral

Why this works:

Because we see what you did there, Comedy Central. Also, this:

For some of us, cheese is always the answer, no matter what the problem.

26. @YourAwayMessage

Funny twitter bio from @YourAwayMessage

Why this works:

Are we the only ones who remember the days of AOL Instant Messenger, a.k.a., AIM? Think back, if you can, to a time before Slack, Twitter, and even Facebook — and maybe, just maybe, it’ll all come back to you.

If looking at this bio (and its accompanying profile image) gives you an overwhelming feeling of nostalgia, then you already know why it’s amusing. Remember AIM profiles? And sub-profiles? And away messages?

Also, the location being “the den” is on point. If this doesn’t hit home for you, view this BuzzFeed article, or move on to the next!

27. @TheEllenShow

Funny twitter bio from @TheEllenShow

Why this works:

Ellen DeGeneres entertains us on social media, television, real life, etc. She’s just plain amusing. So it should come as no surprise that her actual bio on Twitter is pretty darn amusing. According to her bio, she has a second job as an ice road trucker — hmm — and her tweets are both real, and spectacular. Well, she’s not lying about her tweets. After all, see below. So, what does that tell us about her second job? We buy it.

28. @Alexa99

Funny twitter bio example from amazon @Alexa99Why this works:

This is the official account of the Amazon Alexa voice assistant. The bio is funny because it reads as if a robot wrote it. For those who have an Alexa, they might also know that Alexa is bad at puns and tells bad jokes when asked. So, her interests, along with the sci-fi Star Trek, make sense for her.

Because she is a robot, the most hilarious thing in this bio is how it ends with “Tweets and opinions are my own.”

29. @tomhanks

Funny Twitter bio from @TomHanks

Why this works:

Fame didn’t get to Tom Hanks’ head. He’s a normal person, just like you and I, having issues with fluctuating weight. Sometimes, he gains people’s approval — and other times, not so much. To that, we say, “Tweet on, Tom.”

30. @aparnapkin

Funny twitter bio from @aparnapkin

Why this works:

Comedian Aparna Nancherla’s Twitter handle (@aparnapkin) is seemingly a play on her name, which is silly enough on its own. Based on her bio I’d be willing to guess that her Twitter feed is equally as amusing.

31. @notzuckerberg

Funny Twitter bio from @NotZuckerberg

Why this works:

In case you haven’t already guessed, this is NOT Mark Zuckerberg. But that doesn’t stop @notzuckerberg (a.k.a., Twitter user @afterthatsummer) from tweeting as if (s)he were the “Zuck.”

The fake Mark Zuckerberg is pretty funny, as proven by his Twitter bio and tweets like this:

Find Your Twitter Humor

It’s true — exercising humor while also tweeting as a responsible business is often a fine line to walk. But as these examples show, it’s possible to be both self-deprecating and funny on social media, as long as it aligns with your brand.

As the examples show, it’s possible to craft a relevant bio on Twitter that can be humorous, and still let users know what to expect from your profile.

New Call-to-action

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *