iPaas, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

22 بهترین فروشنده iPaaS برای هر بودجه ای

با پیشرفت و پیشرفت کسب و کار شما ، ناگزیر خواهید دید که برنامه های بیشتری را به پشته فناوری . اگر آن برنامه ها در سیستم عامل های مختلف اجرا می شوند و نمی توانند ارتباط موثری برقرار کنند ، با مشکل از دست دادن داده ها ، تلاش های مضاعف و تنگناهایی مواجه می شوید که باعث کند شدن کار تیم شما می شود.

اگر تصمیم گرفته اید که می خواهید روی یک ابزار iPaaS سرمایه گذاری کنید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، در مکان مناسب هستید. در این مقاله ، ما برخی از بهترین فروشندگان iPaaS را بررسی می کنیم ، بنابراین می توانید یکی را پیدا کنید که متناسب با نیازها و بودجه منحصر به فرد شرکت شما باشد. بیایید شیرجه بزنیم.

Unlock tips, systems & recommended resources to stay ahead of the tech curve.

فروشندگان iPaaS: ویژگی های برتر برای جستجو

iPaaS -که مخفف بستر یکپارچه سازی به عنوان یک سرویس است- به شما کمک می کند تا ابزارها و سیستم هایی را که کسب و کار شما را تقویت می کنند در یک مکان متصل کنید ، بنابراین می توانید اطلاعات را بدون نیاز به تعمیر و نگهداری بالا ، یکپارچه سازی یا وارد کردن دستی داده ها به اشتراک بگذارید.

هنگام در نظر گرفتن فروشندگان و شرکت های iPaaS ، باید بدانید که برای استفاده بیشتر از سرمایه گذاری خود باید به دنبال چه چیزی باشید. در حالی که برخی از راه حل ها رایگان هستند ، برخی دیگر می توانند با قیمت بالایی همراه شوند.

در اینجا برترین ویژگی هایی است که باید به دنبال آنها باشید.

ابزار گردش کار کاربر پسند

راه حل های iPaaS به شما امکان می دهد دو یا چند برنامه را ادغام کنید تا فرآیندی را که به طور کامل تکمیل می شود ، خودکار کند. این یک ابزار مهم است که در زرادخانه اتوماسیون گردش کار خود داشته باشید. به این ترتیب ، باید به شما امکان ایجاد گردش کار و اتصال برنامه ها را در یک ابزار گردش کار کاربر پسند و بدون کد داد.

اگر قصد ایجاد گردش کار و یکپارچگی بسیار شخصی با استفاده از کد را دارید ، استثنا خواهد بود.

ابزار مدیریت API

شاید شما به دنبال ارائه دهنده iPaaS هستید که بتواند به شما کمک کند API . همچنین ممکن است بخواهید یک ابزار یکپارچه سازی منحصر به فرد با استفاده از API های برنامه ها و سیستم عامل های مختلف ایجاد کنید. برخی از خدمات iPaaS یک ویژگی مدیریت API را یا در پلت فرم یا به عنوان یک افزودنی ارائه می دهند.

ادغام های الگو

برای مشاغل کوچک و متوسط ​​بدون گردش کار یکپارچه سازی ، انتخاب ابزاری که حداقل چند یکپارچه سازی اولیه قالب را ارائه می دهد بسیار مهم است تا شما را از کار بیاندازد. خواه بخواهید یک سری ادغام ساده یا پیچیده ایجاد کنید ، فروشنده iPaaS باید یک نقطه پرش را ارائه دهد.

امنیت بالا

فروشندگان iPaaS داده های محرمانه شرکت شما را مدیریت می کنند ، بنابراین آنها باید امنیت و رمزگذاری کامل را ارائه دهند. اکثر فروشندگان iPaaS گواهی نامه های خود را لیست کرده و اقدامات امنیتی خود را در وب سایت خود شرح می دهند. اگر در مورد امنیت داده های خود شک یا نگرانی خاصی دارید ، حتماً در هنگام نمایشی یا مشاوره سوالات خود را مطرح کنید.

آیا آماده اید تا با بهترین فروشندگان iPaaS امسال آشنا شوید؟

اگر بخواهید یک شیرجه عمیق در iPaaS اینجا نوشتیم

اکنون وقت آن است که بهترین فروشندگان iPaaS را که می توانید برای ادغام برنامه ها و خدمات کسب و کار خود استفاده کنید ، بررسی کنید.

1. Dell Boomi

iPaaS vendors: Dell Boomi منبع تصویر

Boomi که در سال 2010 خریداری شد ، Boomi یک راه حل یکپارچه سازی مبتنی بر ابر و مدیریت API با همه ارائه می دهد زنگ ها و سوت ها را می توانید درخواست کنید: گردش کار ، طراحی API ، استقرار برنامه ، مدیریت B2B/EDI و موارد دیگر. در Boomi ، می توانید گردش کار را به صورت انتهایی طراحی کرده و داده ها را در برنامه های مختلف پردازش کنید. Boomi مناسب برای مشاغل و مشاغل کوچک از صنایع مختلف ، توسط گارتنر در شش سال گذشته پیشرو در فضای iPaaS در نظر گرفته شده است.

ویژگی

 • ابزار گردش کار کاربر پسند : Boomi دارای UI کشیدن و رها کردن برای ایجاد یکپارچگی و گردش کار است.
 • ابزار مدیریت API : Boomi شامل یک ابزار مدیریت API برای طراحی و استقرار API ها است.
 • ادغام های الگو : Boomi شامل الگوها و یک کتابخانه فرآیند برای ایجاد یکپارچگی آسان است.
 • امنیت درجه یک : Boomi رویکرد خود را در مورد امنیت داده اینجا .

بهترین برای : به دلیل قیمت پایین و ویژگی های قوی ، Dell Boomi برای مشاغل کوچک و کوچک که نیاز به ادغام دارند مناسب است. با این وجود ، ابزارهای رایگان با قابلیت های مشابه وجود دارد.

قیمت : شروع با 50 دلار در ماه .

2. ابر ادغام Oracle

iPaaS vendors: Oracle Integration Cloud منبع تصویر

اگر به دنبال یک راه حل ساده iPaaS با بهترین شیوه های صنعت و جریانهای یکپارچه سازی پیش ساخته شده در محصول هستید ، Oracle Integration Cloud ممکن است گزینه ای برای نگاه عمیق تر باشد. Oracle کتابخانه وسیعی از آداپتورهای خارج از جعبه را برای SaaS مختلف و برنامه های داخلی ارائه می دهد و تنظیمات اولیه را برای تیم شما کمتر وقت می کند.

ویژگی

 • ابزار گردش کار کاربر پسند : ابر Oracle Integration ابزاری برای کشیدن و رها کردن برای ایجاد ارتباط بین برنامه ها ارائه می دهد. با این وجود ، ابزارهای کاربر پسندتری مانند Workato وجود دارد.
 • ابزار مدیریت API : Oracle یک پلت فرم API .
 • ادغام های الگو : ابر ادغام Oracle شامل کتابخانه وسیع ادغام های پیش ساخته .
 • درجه یک امنیتی : Oracle رویکرد خود را در زمینه امنیت داده اینجا .

بهترین برای : Oracle Integration Cloud برای مشاغل سازمانی مناسب است که می توانند از ادغام های اولیه Oracle در کتابخانه خود استفاده کنند.

قیمت : از چندین مورد مختلف را انتخاب کنید ساختارهای قیمت گذاری ، شامل طرح پرداخت از 1.2097 دلار/پیام و برنامه ماهانه انعطاف پذیر از 0.3226 دلار/پیام.

3. Workato

iPaaS vendors: Workato منبع تصویر

این راه حل iPaaS به منظور ایجاد ارتباط بهتر بین کاربران تجاری و فناوری اطلاعات طراحی شده است و به هر دو گروه اجازه می دهد تا برنامه ریزی کنند ، ایجاد کنند و به راحتی ادغام بین سیستم های مختلف را حفظ کنند. Workato جریانهای یکپارچه سازی از پیش ساخته شده بین 300 مورد از محبوب ترین محصولات SaaS و امکان طراحی ادغام های سفارشی را در یک رابط کاربری ساده و کشیدن و رها کردن ارائه می دهد.

ویژگی

 • ابزار گردش کار کاربر پسند : Workato یک ابزار کاربرپسند برای یکپارچه سازی برنامه ها و ایجاد گردش کار دارد.
 • ابزار مدیریت API : Workato دارای API Platform .
 • ادغام های الگو : Workato دارای کتابخانه ای از دستور العمل های” ساخته شده در اجتماع برای راه اندازی یکپارچگی.
 • امنیت درجه یک : Workato رویکرد خود را در زمینه امنیت داده اینجا .

بهترین برای : Workato برای مشاغل کوچک و متوسط ​​که از برنامه های ذکر شده در صفحه دستور العمل های انجمن Workato استفاده می کنند بسیار مناسب است.

قیمت : برای نقل قول با Workato تماس بگیرید .

4. TIBCO Cloud ™

iPaaS vendors: TIBCO Cloud منبع تصویر

TIBCO Cloud به ارائه یک راه حل iPaaS برای استفاده آسان که ایجاد و مدیریت جریان های ادغام در تجارت شما را ساده می کند ، می بالد. آنها خود را یک شریک فناوری “بی طرف برنامه” برای مشتریان خود می دانند – بدین معنی که آنها سعی نمی کنند شما را به سمت استفاده از یک برنامه یا اکوسیستم خاص سوق دهند. در عوض ، آنها با شما همکاری خواهند کرد تا راه حلی را ایجاد کنند که ابزارهای داخلی و برنامه های کاربردی مبتنی بر ابر را که کسب و کار شما قبلاً ترجیح می دهد از آنها استفاده کند به یکدیگر متصل کند.

ویژگی

 • ابزار گردش کار کاربر پسند : TIBCO Cloud Integration دارای UI بصری برای ایجاد گردش کار و یکپارچگی است. این کار به دانش کد نیاز دارد ، بنابراین برای مبتدیان توصیه نمی شود.
 • ابزار مدیریت API : TIBCO Cloud ابزار مدیریت API که جدا از ابزار ادغام آن فروخته می شود.
 • ادغام های الگو : TIBCO Cloud دارای کتابخانه ای از اتصالات از پیش ساخته شده است.
 • درجه یک امنیتی : TIBCO Cloud رویکرد خود را در زمینه امنیت داده اینجا .

بهترین برای : TIBCO Cloud برای مشاغل بزرگ و بزرگ که نیاز به ادغام سفارشی گسترده دارند مناسب است.

قیمت : شروع 400 دلار در ماه برای طرح اصلی ، 1500 دلار در ماه برای طرح استاندارد و قیمت سفارشی برای طرح های ترکیبی بر اساس نیازهای منحصر به فرد شما.

5. Elastic.io

iPaaS vendors: Elastic.io منبع تصویر

Elastic.io وعده می دهد که جزء مدیریتی محصول سختگیرانه ادغام های سفارشی را حذف کرده و میزان زمان صرف شده برای ادغام در شرکت شما را تا 80 درصد کاهش می دهد. این فروشنده iPaaS همچنین به عنوان یک سرویس به نحوه کار با مشتریان توجه دارد و به شما کمک می کند تا از قابلیت ها و ارتقاء ویژگی ها ، رفع اشکال و به روزرسانی اتصالات پشتیبانی کنید.

ویژگی

 • ابزار گردش کار کاربر پسند : Elastic.io دارای یک طراح جریان یکپارچه سازی کاربرپسند است.
 • ابزار مدیریت API : Elastic.io یک ابزار ادغام API که به شما امکان می دهد API های دیگر خدمات را ادغام کنید.
 • ادغام های الگو : Elastic.io دارای کتابخانه ای از اتصالات از پیش ساخته شده است.
 • امنیت درجه یک : Elastic.io رویکرد خود را در زمینه امنیت داده اینجا .

بهترین برای : سرمایه گذاری کمتر Elastic.io و سازنده ادغام کاربر پسند آن را به یک انتخاب عالی برای مشاغل متوسط ​​تا بزرگ تبدیل می کند که تازه شروع به ایجاد ادغام برنامه کرده است.

قیمت : برای ادغام کنندگان سیستم ، برنامه های ماهانه شروع 199 یورو در ماه ؛ برای مشتریان سازمانی ، برنامه های سالانه از 1499 یورو در ماه شروع می شود. و برای فروشندگان نرم افزار ، این پلت فرم را به عنوان OEM با قیمت قابل تنظیم (به عنوان مثال در صورت درخواست) ارائه می دهند.

6. Modulus Data

iPaaS vendors: Modulus Data منبع تصویر

این فروشنده iPaaS تخصصی در زمینه ادغام در صنعت منابع انسانی دارد و کتابخانه ای جامع از اتصالات از پیش ساخته شده را ارائه می دهد که به منظور کمک به بخش منابع انسانی شما برای هماهنگ سازی برنامه ها و ابزارهای خود در یک مرکز بدون دردسر و ایمن است. Modulus Data دارای اتصالات خارج از جعبه با محبوب ترین برنامه های کاربردی منابع انسانی و ابزارهای نرم افزاری ، از جمله Workday ، Greenhouse ، Monster و Oracle HCM است.

ویژگی

 • ابزار گردش کار کاربر پسند : Modulus Data یک ابزار سازنده ادغام بصری را ارائه می دهد.
 • ابزار مدیریت API : Modulus Data از یک اتصال API به API برای ادغام برنامه ها استفاده می کند. با این حال ، گزینه ای برای مدیریت یا ایجاد API های سفارشی ارائه نمی دهد.
 • ادغام های الگو : Modulus Data کتابخانه ای از اتصالات از پیش ساخته شده را ارائه می دهد.
 • درجه یک امنیتی : در حالی که Modulus Data مستندات امنیتی ندارد ، سطح امنیت آن را در شرایط و ضوابط .

بهترین برای : داده های مدول برای شرکتهای استخدامی و بخشهای منابع انسانی که به دنبال ساده سازی گردش کار و ادغام برنامه ها در مجموعه فناوری خود هستند ، مناسب است.

قیمت : اطلاعات مدول برای نقل قول.

7. Informatica

iPaaS vendors: Informatica منبع تصویر

Informatica از سال 1993 وجود داشته است ، و هنوز هم پیشرو در صنعت در کمک به مشاغل برای مدیریت موثر و ایمن داده های خود است. Informatica متخصص در راه حل های iPaaS در سطح سازمانی ، شرکت های بزرگی مانند GE ، Unilever و L’Oreal را در میان مشتریان خود فهرست می کند. اگر شما یک شرکت بزرگ هستید که به دنبال پشتیبانی عملی در سفر سفارشی iPaaS خود هستید ، ممکن است Informatica برای نیازهای شما مناسب باشد.

ویژگی

 • ابزار گردش کار کاربر پسند : Informatica دارای یک ابزار سازنده ادغام بصری است.
 • ابزار مدیریت API : Informatica یک ابزار مدیریت API برای ایجاد و استقرار API ها.
 • ادغام های الگو : Informatica کتابخانه ای از اتصالات از پیش ساخته شده را ارائه می دهد.
 • امنیت درجه یک : Informatica رویکرد خود را در زمینه امنیت داده اینجا .

بهترین برای : Informatica برای مشاغل سازمانی با برنامه های قدیمی که مایلند با برنامه ها و خدمات مبتنی بر ابر خود ادغام شوند بسیار مناسب است.

قیمت : تماس با Informatica برای نقل قول.

8. IBM AppConnect

iPaaS vendors: IBM AppConnect منبع تصویر

راه حل iPaaS IBM به عنوان راهی آسان برای اتصال برنامه ها ، ایجاد API ها ، ادغام داده ها و عمل به رویدادها به بازار عرضه می شود. AppConnect مجهز به مجموعه ای از الگوهای متشکل از الگوهای رایج است که می توانید از آنها برای راه اندازی سریع جریانهای ادغام برای کسب و کار خود استفاده کنید و بلافاصله ارزش خود را شروع کنید. SMB هایی که به دنبال شروع به کار با iPaaS و کشف امکانات برنامه های جدید هستند ممکن است از استفاده از AppConnect سود ببرند.

ویژگی

 • ابزار گردش کار کاربر پسند : AppConnect دارای یک برنامه سازنده ادغام بصری و بدون کد است.
 • ابزار مدیریت API : AppConnect یک ابزار مدیریت API برای ایجاد و استقرار API ها.
 • ادغام های الگو : AppConnect دارای کتابخانه ای از اتصالات از پیش ساخته شده است.
 • درجه یک امنیتی : IBM رویکرد خود را در زمینه امنیت داده اینجا .

بهترین برای : با توجه به قیمت شروع رایگان آن ، AppConnect برای مشاغل کوچک و متوسط ​​بسیار مناسب است که می خواهند در ادغام برنامه تلاش کنند. سپس فروشنده iPaaS به شما امکان می دهد تا با افزایش نیازهای خود ارتقا دهید.

قیمت : AppConnect پیشنهادات یک بسته Lite رایگان. بسته های حرفه ای از 500 دلار در ماه شروع می شود.

9. SnapLogic

iPaaS vendors: SnapLogic منبع تصویر

برای شرکت هایی که به دنبال راه حل iPaaS در سطح سازمانی هستند که بتواند داده های زیادی را به سرعت مدیریت کند ، SnapLogic راهی برای خودکارسازی ادغام در برنامه های داخلی و مبتنی بر ابر در مقیاس بزرگ ارائه می دهد. اما اجازه ندهید که قابلیت های سنگین SnapLogic شما را گمراه کند و فکر کنید که این محصول فقط برای افرادی است که از فناوری خاصی برخوردارند-این راه حل iPaaS با در نظر گرفتن دسترسی کاربر طراحی شده است ، بنابراین حتی تیم هایی که تجربه کمتری در زمینه فناوری دارند می توانند ایجاد ، مدیریت و مدیریت کنند. مقیاس ادغام های سفارشی و گردش کار.

ویژگی

 • ابزار گردش کار کاربر پسند : SnapLogic دارای یک سازنده یکپارچه سازی با کشیدن و رها کردن کد پایین است.
 • ابزار مدیریت API : SnapLogic یک ابزار مدیریت API برای ایجاد و استقرار API ها.
 • ادغام های الگو : SnapLogic دارای کتابخانه ای از پیش نمایش “Snaps” است که نام آنها برای “اتصالات”
 • است.

 • درجه یک امنیتی : SnapLogic رویکرد خود را در زمینه امنیت داده اینجا .

بهترین برای : SnapLogic برای مشاغل سازمانی که نیاز به خودکارسازی فرایندها در بخش IT ، فروش ، بازاریابی ، منابع انسانی و حسابداری دارند بسیار مناسب است.

قیمت : برای نقل قول با SnapLogic تماس بگیرید .

10. Zapier

iPaaS vendors: Zapier منبع تصویر

One of the more user and wallet-friendly options in the iPaaS space, Zapier gives businesses of any size the ability to design and manage custom integration solutions that fit their exact needs. Zapier adds new integrations (called “zaps”) to their massive integrations library each week, so chances are, there’s already an out-of-the-box solution available for you to start using today.

Features

 • User-friendly workflows tool: Zapier has a visual workflows builder and is extremely user-friendly.
 • API management tool: Zapier does not offer an API management tool.
 • Templated integrations: Zapier has the biggest integrations library of this list. Each app has hundreds — if not thousands — of premade workflows.
 • Top-notch security: Zapier details its approach to data security here.

Best for: Due to its ease-of-use, Zapier is a great choice for small businesses and freelancers who want to create simpler workflows.

Price: Zapier offers a free basic package. Starter packages start at $19.99/month, and Professional packages begin at $49/month.

11. Jitterbit

iPaaS vendors: JitterbitImage Source

According to G2 ratings, Jitterbit is one of the more user-friendly and cost-effective iPaaS options out there. This iPaaS vendor offers support for a wide breadth of connectors, advanced workflow capabilities, real-time integrations, and a range of data security features. Additionally, Jitterbit has an easy-to-use visual designer to help make the setup and monitoring processes run smoothly — even for teams without a dedicated developer on staff.

Features

 • User-friendly workflows tool: Jitterbit features a visual drag-and-drop workflows builder.
 • API management tool: Jitterbit offers an API management tool to build and deploy APIs.
 • Templated integrations: Jitterbit has pre-built templates inside the platform.
 • Top-notch security: Jitterbit details its approach to data security here.

Best for: Jitterbit is a great fit for medium-to-enterprise businesses in the energy, financial, healthcare, manufacturing, retail, and transportation industries.

Price: Contact Jitterbit to get a quote.

12. Amazon API Gateway

iPaaS vendors: Amazon API GatewayImage Source

Built with developers in mind, Amazon’s iPaaS solution enables teams to create and manage APIs that act as a “front door” for applications to access data and share information. Amazon API Gateway is unique because you only pay for the API calls you use, rather than most other iPaaS vendors which rely on monthly or annual pricing models. This iPaaS vendor is one to consider if you have a developer on staff and want more direct control over the API calls your company uses.

Features

 • User-friendly workflows tool: Amazon API Gateway offers a visual API manager.
 • API management tool: Amazon API Gateway is specifically an API management tool; this is its core strength.
 • Templated integrations: Amazon API Gateway doesn’t offer any templated integrations.
 • Top-notch security: Amazon API Gateway details its approach to data security here.

Best for: Amazon API Gateway is a great fit for medium-to-enterprise businesses that need to build and manage custom APIs at scale.

Price: Pricing is determined by the quantity and type of API calls used.

13. Pabbly Connect

iPaaS vendors: Pabbly ConnectImage Source

Pabbly Connect enables you to seamlessly integrate applications from multiple niches such as marketing, CRM, finance, and more to create automated workflows. Additionally, you can create multi-step calls, set instant triggers, apply conditions using various filters, add unlimited applications, and do a lot more in your workflows.

Features

 • User-friendly workflows tool: Pabbly Connect offers a visual integration creator.
 • API management tool: Pabbly Connect offers an API modules tool for connecting apps, but it doesn’t offer a standalone API management tool.
 • Templated integrations: Pabbly Connect doesn’t have a library of premade integrations.
 • Top-notch security: While Pabbly Connect doesn’t have security documentation, it does describe some of its security measures in its privacy policy.

Best for: Pabbly Connect is another great tool for freelancers and small businesses; whether you choose it over Zapier depends on which apps you’d like to integrate.

Price: Free and paid plans available. With the basic plan that comes at $9/month, you get unlimited workflows.

14. Celigo Integrator.io

iPaaS vendors: CeligoImage Source

If you aren’t sure how an iPaaS solution will work for your company and are wary of hefty fees, Celigo offers a free version of their iPaaS product. Their Integration Marketplace is stocked with plenty of prebuilt, supported integrations with common applications, and their “flow” subscription model means you can start off with the free version and only start paying if you increase your usage and add new integrations into the mix.

Features

 • User-friendly workflows tool: Celigo offers a visual no-code flow builder.
 • API management tool: Celigo includes an API management tool to build and deploy APIs.
 • Templated integrations: Celigo has an integration marketplace with prebuilt connectors.
 • Top-notch security: Celigo details its approach to data security here.

Best for: Celigo is a great fit for large-to-enterprise businesses that want to create custom integrations and APIs.

Price: Packages start at $7,200/year.

15. Tray.io

iPaaS vendors: Tray.ioImage Source

This iPaaS vendor was designed with the intention to better connect the tools and workflows used by your marketing, sales, product, and services teams. They offer out-of-the-box integration solutions developed with these specific teams in mind, and aim to empower your teams to manage and create the integrations they need without requiring developer assistance every step of the way.

Features

 • User-friendly workflows tool: Tray.io offers a visual drag-and-drop workflow builder.
 • API management tool: While Tray.io uses APIs to connect apps, it doesn’t offer a standalone API management tool.
 • Templated integrations: Tray.io offers a library of prebuilt connectors.
 • Top-notch security: Tray.io details its approach to data security here.

Best for: Tray.io is a great fit for businesses that need to foster greater collaboration between its teams, since it allows you to share workflows between teams.

Price: Contact Tray.io for a quote.

16. Xplenty

iPaaS vendors: XplentyImage Source

If you’re seeking a straightforward way to visualize your workflows, integrations, and data flows, Xplenty might be a good option to consider. Their simplified dashboard enables you to manage how your tools and data are working together in one central place, and your developers will love that they can connect Xplenty with their existing monitoring systems using service hooks.

Features

 • User-friendly workflows tool: Xplenty offers a visual user interface; however, it still requires some coding.
 • API management tool: Xplenty doesn’t offer an API management tool.
 • Templated integrations: Xplenty offers a library of prebuilt connectors.
 • Top-notch security: Xplenty.io details its approach to data security here.

Best for: Xplenty is a great fit for small-to-enterprise businesses with a team of developers to build custom integrations.

Price: Contact Xpenty for a quote.

17. Mulesoft

iPaaS vendors: MulesoftImage Source

Used by tech giants like Netflix and Airbnb, Mulesoft offers a wide range of customized iPaaS solutions for different industries and tech setups. Their selection of out-of-the-box connectivity options means your team will spend less time initially building out new integrations, since prebuilt integrations are easier to get up and running fast.

Features

 • User-friendly workflows tool: Mulesoft features a visual workflows “composer” for creating integrations without coding.
 • API management tool: Mulesoft offers an API manager.
 • Templated integrations: Mulesoft has a library of prebuilt connectors.
 • Top-notch security: Mulesoft details its approach to data security here.

Best for: Mulesoft is a great fit for large-to-enterprise businesses that are looking to integrate apps and deploy APIs in one convenient platform.

Price: Contact Mulesoft for a quote.

18. Cleo Integration Cloud

iPaaS vendors: Cleo Integration CloudImage Source

Cleo Integration Cloud offers a user-friendly, easy-to-use platform for automating processes across various teams in your businesses. The integration platform is focused on breaking down silos so that there’s utmost clarity between your business processes. The platform offers an integration environment called CIC Studio that helps you create workflows and integrations in an intuitive way.

Features

 • User-friendly workflows tool: Cleo offers a visual drag-and-drop workflows editor for creating integrations without coding.
 • API management tool: While Cleo uses APIs to connect apps, it doesn’t offer a standalone API management tool.
 • Templated integrations: Cleo offers a library of prebuilt connectors.
 • Top-notch security: Cleo lists its security certifications here.

Best for: Cleo Integration Cloud is a great fit for B2B businesses that need to create sophisticated integrations with different protocols.

Price: Contact Cleo for a quote.

19. Talend Cloud Data Integration

iPaaS vendors: TalendImage Source

Talend Cloud Data Integration is an iPaaS solution for hybrid information systems — it can connect both cloud-to-cloud applications and cloud-to-on-premise applications, which makes it a great pick if your team isn’t looking to go full cloud just yet. You can develop and launch integrations in a central dashboard.

Features

 • User-friendly workflows tool: Talend uses a visual “pipeline designer” to create workflows.
 • API management tool: Talend offers API services for creating and deploying APIs.
 • Templated integrations: Talend has a list of supported connectors; however, it’s more limited than others in this list.
 • Top-notch security: Talend details its approach to data security here.

Best for: Talend is a great fit for large-to-enterprise businesses that want to connect on-premises solutions with cloud apps.

Price: Contact Talend for a quote.

20. Blendr.io

iPaaS vendors: Blendr.ioImage Source

Blendr.io offers a low-code visual builder to create complex enterprise-grade or standardized self-service integrations. They also provide a set of features to embed integrations in the UI of your platform (including HubSpot) into the UI of other SaaS platforms.

Blendr.io integrates marketing, sales, events, productivity, and 300+ other cloud platforms. If you end up not finding the integration you need in their library, you can ask the Blendr.io team to add it at no additional cost to your plan.

Features

 • User-friendly workflows tool: Blendr.io has a visual no-code automation builder.
 • API management tool: Blendr.io allows you to manage API integrations, but doesn’t allow you to build and deploy APIs.
 • Templated integrations: Blendr.io has a list of premade connectors.
 • Top-notch security: Qlik, Blendr.io’s creator, details its approach to data security here.

Best for: Blendr.io is a great fit for SaaS businesses that need to automate internal processes and are also interested in embedding an integration feature into their own software. Blendr.io allows you to embed their UI into your SaaS product.

Price: Contact Blendr.io for a quote.

21. RudderStack Cloud Extract

iPaaS vendors: RudderStack Cloud ExtractImage Source

Formerly called Blendo, RudderStack Cloud Extract is a self-service iPaaS solution that can connect applications from your sales, marketing, and financial teams and flow directly into a number of popular data warehousing options. RudderStack Cloud Extract was designed to make reporting across multiple applications more straightforward, so they ensure you can access your data in your preferred reporting platform.

Features

 • User-friendly workflows tool: RudderStack Cloud Extract has a user-friendly no-code integration builder.
 • API management tool: RudderStack Cloud Extract doesn’t offer an API management tool.
 • Templated integrations: RudderStack Cloud Extract has a list of premade connectors.
 • Top-notch security: RudderStack doesn’t have any security documentation on their website, though they do provide some details in their service agreement.

Best for: RudderStack Cloud Extract is a great fit for B2B businesses that need to aggregate customer data from both cloud apps and internal databases.

Price: Starts at free, while Pro starts at $750/month.

22. Skyvia

iPaaS vendors: SkyviaImage Source

Last but certainly not least, we have Skyvia, a no-coding cloud data integration platform that offers both ELT and ETL approaches. It has both visual tools for simple integration cases and powerful mapping and transformation settings for more complex scenarios. The platform also offers no-coding OData and SQL web API layer and has ADO.NET provider and ODBC driver for accessing your data via these APIs over the web. Skyvia supports all major data sources — from SaaS apps like Salesforce and BigCommerce, to databases like MySQL and SQL Server.

Features

 • User-friendly workflows tool: Skyvia has a user-friendly no-code integration builder.
 • API management tool: Skyvia doesn’t offer an API management tool.
 • Templated integrations: Skyvia has a list of premade connectors.
 • Top-notch security: Skyvia details its approach to data security here.

Best for: Skyvia is a great fit for small-to-large businesses because of its free plans and robust data management tools. You can easily integrate both cloud and on-premise data.

Price: Choose from a Data Integration Free plan (free), a Data Basic Integration plan ($19/month), and a Data Integration Standard plan ($99/month).

Choose an IPAAS Vendor to Break Down Silos

An iPaaS vendor can help you integrate disparate apps, streamline processes, create collaborative workflows, and unify all of your customers’ data. The result is that your team will no longer be working in silos, empowering you to grow better.

Editor’s note: This post was originally published in June 2019 and has been updated for comprehensiveness.

Stay Current on Emerging Tech

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *