اینفوگرافیک ها, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

20 مورد از بهترین نمونه های اینفوگرافیک برای الهام بخشیدن از طراحی بعدی شما

در مورد اینفوگرافیک هایی که به خوبی طراحی شده اند می توان موارد زیادی را دوست داشت – خواه تایپوگرافی زیبا ، پیام کوتاه ، طرح بندی هوشمندانه یا گرافیک جسورانه باشد.

ناگفته نماند که افراد 65٪ اطلاعات منتقل شده به همراه یک تصویر را در مقایسه با خود حفظ می کنند فقط 10٪ وقتی آنها به همان اطلاعات گوش می دهند.

به عنوان چهارمین نوع پرمخاطب در بازاریابی محتوا ، اینفوگرافیک ها در همه جا ظاهر می شوند – از پست های رسانه های اجتماعی گرفته تا تصاویر سفید. اما گول نخورید. آنها به همان اندازه یک پست وبلاگ یا ویدیو به تفکر استراتژیک نیاز دارند.

→ Download Now: 15 Free Infographic Templates

اما ، همانطور که این لیست از بهترین نمونه های اینفوگرافیک نشان می دهد ، تلاش ارزشمند است. افزودن آنها به استراتژی بازاریابی می تواند ترافیک وب را 12٪ افزایش دهید و به شما کمک می کند تا در بین جمعیت B2B ، جایی که 65٪ بازاریابان از اینفوگرافی استفاده می کنند .

خوشبختانه ، منابع برای ایجاد اینفوگرافی زیبا وجود دارد از خود شما.

برای کمک به الهام بخشیدن از خلق تصویری بعدی خود ، در اینجا تعدادی از اینفوگرافیک های مارک دار خیره کننده برای شروع خلاقیت خود آورده اید.

بهترین نمونه های اینفوگرافیک برای الهام گرفتن

مثالهای ساده اینفوگرافی

1 10 رکوردهایی که می توانید در خانه کار کنید ، توسط ChairOffice

اگرچه تکمیل وظایف خود و داشتن کارایی در هنگام کار در خانه ضروری است ، اما بسیاری از کارمندان معمولاً خود را بیش از حد سخت و بدون وقفه کار می کنند.

این اینفوگرافیک درخشان و در عین حال ساده از ChairOffice ، شامل 10 رکورد جهانی است که می توانید هنگام استراحت لازم از کار ، تلاش کنید.

WFH records to break infographic با رنگهای پر جنب و جوش ، شخصیت های متحرک ، و غیره xt ، این اینفوگرافیک یک پیام ساده را به اشتراک می گذارد: استراحت کنید. چه کسی می داند؟ شما ممکن است در حال شکستن یک رکورد جهانی باشید.

2. یک راهنمای ساده برای فیلم برداری توسط خودتان ، توسط Spielcreative

اگرچه 86٪ مشاغل از فیلم ها به عنوان استفاده می کنند بخشی از استراتژی بازاریابی آنها ، فقط تعداد کمی آن را درست می بینند.

چه صدا ، پس زمینه روشنایی و چه حواس او را پرت کند ، فیلم ها معمولاً به درستی ظاهر نمی شوند.

این اینفوگرافیک از Spielcreative نکاتی را ارائه می دهد که می توانید به تنهایی ویدئوهای باورنکردنی ایجاد کنید.

guide to shooting video yourself استفاده از گرافیک ساده و نشانگرهای پیکان ، تجسم را به راحتی دنبال می کند و می توانید از آن استفاده کنید فهمیدن. همچنین برای خواندن متن نیازی به چشمان خود ندارید ، زیرا اندازه آن برای خواندن از دور کافی است.

3 زندگی هدفمند ، توسط Studio Patten این اینفوگرافیک رایگان از Studio Patten نتایج مختلف نظرسنجی را در مورد زندگی هدفمند جمع آوری می کند و داده ها را با نمودارهای جذاب بصری ارائه می دهد.

infographic for living a purposeful life

اگرچه ممکن است موضوع یک زندگی هدفمند یک موضوع عمیق باشد ، این اینفوگرافیک ارائه اطلاعات بسیار ساده را انجام می دهد.

همچنین تعادل خوبی بین استفاده از متن و عناصر تجسم داده وجود دارد.

4. بیشترین و کمترین شهرهای دوستانه دوچرخه در آمریکا ، توسط دوچرخه های برقی برج

دانستن اینکه یک شهر دوچرخه دوستانه است یا نه ، عاملی است که دوچرخه سواران هنگام حرکت در نظر می گیرند.

به طور طبیعی ، سوالاتی در مورد مسیرهای دوچرخه سواری در شهر ، میزان تلفات دوچرخه سواران و تعداد افرادی که از دوچرخه استفاده می کنند در ذهن یک دوچرخه سوار قرار می گیرد. دوچرخه های برق الکتریکی با استفاده از این اینفوگرافیک ساده به این سالات پاسخ می دهند.

infographic of bike friendly cities برای درک اینفوگرافیک ، دوچرخه های الکتریکی Tower از درجه بندی رنگ (از سبز به قرمز) استفاده کردند تا به مخاطبان دوچرخه سوار خود کمک کنند تا درک کنند که شهرهای مختلف ایالات متحده چقدر دوستانه هستند.

دوچرخه سواران می توانند نگاهی بیندازند و بگویند اگر می خواهند از روزهای آفتابی با دوچرخه لذت ببرند ، لازم است از مناطق لس آنجلس پرهیز کنند.

5. نحوه لذت بردن از مطالعه ، توسط IvyPanda

همیشه لازم نیست درس بخوانید. IvyPanda این طرح اینفوگرافیک عالی را ایجاد کرده است تا به دانشجویان کمک کند تا به جای احساس سوختگی یا مراجعه به شبکه های اجتماعی به دلیل بی حوصلگی ، از مطالعه لذت ببرند.

infographic on how to enjoy studying

استفاده از رنگ های روشن و طراحی متحرک مینیمالیستی از IvyPanda بسیار درخشان است.

مثالهای اینفوگرافیک تجاری

6. نحوه ادامه فعالیت تیم های فروش SMB در سال 2020 ، توسط زندسک

همه ما می دانیم که سال 2020 منجر به تغییرات گسترده ای در نحوه کار ، خرید و لذت بردن از اوقات فراغت شده است. اما این اینفوگرافیک توسط زندسک گروه خاصی (تیم های فروش SMB) را نشان می دهد تا نشان دهد چگونه با زمان مطابقت دارند.

از طریق داده های پشتیبانی شده از تحقیقات ، تصاویر روشن و کپی خلاصه ، نکته اصلی کاملاً واضح است: انتظارات مشتری را برای برآورده کردن آنها در جایی که هستند بدانید.

an infographic on SMB sales teams

این اینفوگرافیک از ابتدا تا انتها به دنبال یک موضوع بسیار عالی کار می کند. خوانندگان می توانند در چند جمله اول “ چه فایده ای دارند؟ ” پاسخ دهند – با توجه به CoSchedule .

این به شما کمک می کند تا اینفوگرافیک خود را متمرکز کنید و از قرار دادن اطلاعات بیش از حد در یک قسمت جلوگیری می کند ، به همین دلیل زندسک از تحقیقات و آمار به سمت چگونگی استفاده تیم های فروش SMB از فناوری جدید برای ادامه کار می رود.

حتی شامل مزایای فناوری CRM ، مانند 52٪ افزایش بهره وری از تکرارهای فروش. البته ، مزایای آن با نرم افزار خدمات مشتری ارائه می دهد Zendesk ، اینفوگرافیک را به یک ابزار فروش خوب برای تیم خود تبدیل می کند.

7. بازاریابی محتوا در زمان عدم اطمینان ، توسط LinkedIn

از هر 10 نفر بیش از هشت نفر می خواهند مارک های تجاری در زمان های نامشخص به عنوان یک منبع خبری عمل کنند ، حس جامعه را تقویت کنند و منابع آموزشی را فراهم کنند. وای.

به عنوان یک بازاریاب محتوا ، انتظارات قابل توجهی برای برآورده کردن وجود دارد. LinkedIn دریافت که تغییر چشم انداز جهانی انتظارات مشتری و در نتیجه استراتژی های بازاریابی محتوا را تغییر می دهد. بنابراین تیم برای کمک به بازاریاب ها در تمرکز بر مهمترین موارد ، این اینفوگرافی مفید را تهیه کرده است

content marketing infographic example

این نمونه اینفوگرافیک دارای چندین عنصر طراحی از برند فعلی LinkedIn است. این گرافیک ها به طرح اصلی و تکمیلی خود می پیوندند ، شامل تصاویر متنوعی هستند و مربوط به اوقات کار از خانه هستند.

همچنین از آگهی های تبلیغاتی رنگی برای افزودن علاقه بصری و از بین بردن تکه های متن استفاده می کند. اما قسمت مورد علاقه من؟ نمودار خط کش در مورد چگونگی اندازه گیری میزان بازگشت سرمایه و نشان دادن دلیل ارزشمند بودن تلاش های شما.

8. نحوه تولید در حین کار در خانه ، توسط Bannersnack

کار در خانه مهمانی لباس خواب نیست که بسیاری از مردم (قبلاً) تصور می کنند. با بسته شدن دفاتر و تبدیل میلیون ها میز غذاخوری به فضاهای اداری در منزل ، بنرنک این اینفوگرافیک را ایجاد کرد تا به کارمندان خود کمک کند تا به روشی متفاوت کار روی بیاورند. من به عنوان یک فریلنسر که از پنج سال گذشته از راه دور کار می کردم ، آن را پر از نکات کاربردی و ابزارهای ارزشمند یافتم.

productivity infographic for working from home

فراتر از عناصر اساسی مانند رنگ مارک ، Bannersnack شامل اطلاعاتی است که افراد می توانند بلافاصله از آنها استفاده کنند. گرچه آسان است که تمام روز روی کاناپه خود بکارید ، Bannersnack توصیه می کند چندین مکان کاری را برای کارهای مختلف پیدا کنید – مکانی الهام بخش برای تفکر خلاق و دیگری برای کارهای عمیق و ضرب الاجل های دقیق.

ممکن است نکاتی از این قبیل کوچک به نظر برسد اگر شما مدتی از راه دور کار کرده باشید ، اما برای تازه واردان این یک چیز کمتری است که باید هنگام تنظیم با روال دیگری یاد بگیرید.

9. 45 ترفند شل که رئیس شما را تحت تأثیر قرار می دهد ، توسط خالص اعتبار

ابزاری به اندازه Slack دارای ویژگی های بسیاری است که اکثر مردم هرگز از آن استفاده نخواهند کرد ، با این حال این اینفوگرافیک به راحتی می تواند مانند “Slack-er” جالب در شرکت به نظر برسد حتی اگر تاکنون فقط به میانبر / giphy تسلط داشته باشید .

اعتبار خالص با تعداد انگشت شماری از آمار برای آگاهی دادن به خوانندگان و ارائه ایده ای از دامنه Slack آغاز می شود. چه کسی می دانست مردم در یک هفته 50 میلیون ساعت را روی سیستم عامل بگذرانند؟ من کنجکاو شده ام و می خواهم به خواندن ادامه دهم.

slack tips infographic

هنگامی که به سمت پایین گرافیک پیمایش می کنید ، ترکیبی از عناوین مستقیم “خواندن برجسته کانال” و به دنبال آن دستورالعمل های متنی و نشانه های تصویری را مشاهده می کنید. من به عنوان یک یادگیرنده بصری ، از نحوه نمایش این نشانه ها از رابط واقعی قدردانی می کنم.

هر بخش برای کمک به شما در یافتن آنچه می خواهید ، اعم از “# کانال” یا “پیام” ، سازمان یافته است. ممکن است مالی نان و اعتبار Net Credit باشد ، اما این اینفوگرافیک نشان می دهد که تیم آن چگونه سازگار و مفید است – دقیقاً همان چیزی که شما در یک شریک مالی می خواهید.

10. چگونه داده های بد بر مشاغل تأثیر می گذارد ، TD بینش

تخم مرغ بد کل گروه را خراب می کند ، اما داده های بد چه تاثیری بر کسب و کارها دارند؟ TD Insights با این طراحی اینفوگرافیک عالی به این سوال پاسخ می دهد.

infographic on how bad data affects business

استفاده از کنتراست از نظر بصری این اینفوگرافیک را جذاب می کند. هر خواننده ای به دلیل استفاده خلاقانه از فونت های مختلف می تواند به سرعت مضامین و نکات اصلی طراحی را شناسایی کند.

مثالهای اینفوگرافی جدول زمانی

11 آغازین عجیب Tech & بخشهای پردرآمد ، توسط Visual سرمایه دار

زیبایی اینفوگرافیک ها؟ ده ها صنعت می توانند از آنها برای صدها منظور مختلف استفاده کنند. اما بهترین ها غالباً غیر منتظره هستند.

از این گرافیک طراحی شده توسط Visual Capitalist استفاده کنید. این داستان منشا وحشی برخی از بزرگترین شرکت های فن آوری امروز است. من نمی دانستم YouTube به عنوان یک سایت دوست یابی ویدیویی با عنوان “Tune In. Hook Up” شروع شود

youtube origins infographic

بعنوان یک انتشار آنلاین در حال رشد که روی اخبار داده و فناوری تمرکز دارد ، مخاطبان Visual Capitalist احتمالاً به داستانهایی در مورد محورهای شرکت علاقه مند هستند که منجر به موفقیت می شوند.

این اطلاعات ، همراه با یک ساختار جدول زمانی ساده ، گرافیک جالب و معیارهای سخت گیر ، دور کردن از این اینفوگرافیک را دشوار می کند. بعلاوه ، همه ما نیاز به یادآوری داریم که این مکان نه جایی که شما شروع می کنید بلکه مکانی است که می روید.

12 تعویض برق ، Studio Patten ایالات متحده یک کشور قدرتمند است ، اما قرن ها پیش چنین نبود.

در این اینفوگرافیک ، استودیو پاتن ما را به سفری در طول سالهایی می برد که قدرتمندترین ملتها را در دوره های مختلف تاریخ نشان می دهد.

infographic on power shifts

این اینفوگرافیک ساده است ، اما همچنین از تصاویر و متن خلاقانه برای ارائه یک درس تاریخ استفاده می کند.

13. تکامل واکسنهای ایالات متحده ، نوشته جانت هانیاک

بشر مدت ها قبل از COVID-19 با بیماری ها و بیماری های همه گیر مبارزه کرده است. در اینجا یکی از اینفوگرافیک های بسیاری است که یادگیری واکسن های گذشته ایجاد شده برای مبارزه با این بیماری ها را آسان می کند.

infographic on the evolution of US vaccines

استفاده از تصاویر در زندگی واقعی به جای شخصیت های کارتونی ، این infographic را باورپذیرتر می کند. طراح به جای پیچیده شدن اینفوگرافیک ، جدول زمانی را روی یک خط قرار داد ، و اتفاق قابل توجه از آن خط منشعب شد.

14. سفر اپرا وینفری ، توسط Blue پست الکترونیکی

اپرا وینفری یکی از قدرتمندترین زنانی است که امروز زنده مانده است. اما آیا می دانید او در خانواده ای فقیر زده بزرگ شده و کودکی سختی داشته است؟

این اینفوگرافیک از Blue Mail Media به ما امکان می دهد زندگی اوپرا و چگونگی رشد او را برای تبدیل شدن به وضعیت فعلی بررسی کنیم.

oprah winfrey infographic اگرچه این اینفوگرافی پس زمینه آبی برجسته ای دارد ، اما رنگهای روشن دیگر درگیر کردن با آن آسان است. وقفه های نقل قول همچنین به اینفوگرافیک شخصیت می بخشد.

15. جدول زمانی اپل ، توسط Viziononline

اپل موضوع این اینفوگرافیک خلاقانه ایجاد شده توسط Viziononline است ، و چرا نه؟ اپل یکی از بزرگترین شرکتهای بزرگ جهان است. در واقع ، شما به احتمال زیاد این مقاله را در iPhone ، iPad یا Mac خود می خوانید.

اما آیا اپل همیشه اینقدر بزرگ بود؟

infographic of apple's history

با یک نگاه ، یک خواننده می تواند بگوید که این تجسم درباره اپل است زیرا محصولات مختلفی در اینفوگرافی وجود دارد.

مثالهای اینفوگرافی تعاملی

16. پاسخ به COVID-19 ، توسط سازمان غذا و داروی آمریکا

بدون اشاره به بیماری همه گیر جهانی که بسیاری از ما را ماهها در خانه نگه داشت ، یک دورگرد 2021 نخواهد بود. نقطه روشن؟ اینفوگرافیکها به طور گسترده به افراد در مورد نحوه شستن صحیح دستها و فاصله اجتماعی خود آموزش می دهند.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) نیز برای به اشتراک گذاشتن چگونگی آدرس بخش نظارتی COVID-19 به این رسانه تصویری اعتماد کرد.

COVID-19 infographic

این مثال اینفوگرافیک به چند دلیل لیست ما را ایجاد کرده است. ابتدا نشان می دهد که به جای به اشتراک گذاری دستورالعمل های گام به گام یا محتوای تحقیق محور ، اینفوگرافیک چگونه می تواند تأثیر را برجسته کند.

تأثیر هر عملکرد در ستونهای جداگانه ای سازماندهی می شود و رنگ مشخصی برای کمک به چشمان شما از بالا به پایین دارد. در حالی که این جریان الگوی خواندن چپ به راست را می شکند ، اما توجه به آن منحرف نمی شود و کار دشواری نیست.

طرح مراقبت های بهداشتی در بالای صفحه به کسانی که در خط مقدم هستند ، اشاره می کند ، رنگها با مارک همسو می شوند ، شماره های واقعی به راحتی خوانده می شوند و صفحه پر از متن نیست.

بنابراین دفعه بعدی که باید نتیجه کار خود را برای رئیس خود توضیح دهید ، با یک اینفوگرافیک تأثیرگذار به آنها کمک کنید.

17. Pianeta Plastica ، توسط مانوئل بورتولتی برای GEDI Gruppo

چه بلو” اولین فکری است که برای این طراحی به ذهن خطور می کند. تجسم خیره کننده داده ها ، طرح رنگ اقیانوسی و طرح بندی قابل فهم به تصاویر اجازه می دهد صحبت کنند. Visme توضیح می دهد که اگر اینفوگرافیک این عمل را انجام دهد بهترین روش اساسی با حذف تمام متن حس می شود.

That may seem impossible, but designer Manuel Bortoletti pulls it off with informative maps accompanied by clear keys and a bar graph that uses oil tankers to inform readers about how oil circulates the globe.

ocean pollution infographic

Even with my incredibly limited Italian, I understand that the main point of the piece is to inform readers about the impact of the Great Pacific Garbage Patch. And since this infographic was designed for the Italian media outlet GEDI Gruppo, it stays on-brand with a more formal editorial tone.

18. How to Properly Wear a Mask, by John Hopkins Medicine

Education is the crux of an infographic. And when you have mere seconds to capture people’s increasingly narrow attention span, the information better be easy to learn.

That’s why one of the best infographic examples comes from John Hopkins Medicine. They designed an infographic to share tips on a crucial COVID-19 procedure: wearing a mask.

Is covering your nose important? شرط می بندی. What about wearing a bandana as a mask? No way. Hopkins uses a combination of straightforward graphics and copy to make the do’s and don’ts very clear.

infographic on how to wear a mask

As a renowned medical institution, Hopkins has the experience and authority to educate people on this topic, so it fits its brand and is helpful for everyone’s health — a true win-win.

19. The Sustainable Development Goals Report, by the United Nations

Infographics are a great way to add visual flavor to otherwise dry content, like annual reports and whitepapers.

What stands out in this infographic example is how it can be used as one visual or divided into 17 sections — one for each Sustainable Development Goal. This allows the content team to choose which type of content best fits the target audience.

sustainable development infographic

If the UN is speaking to organizations that empower women and girls, they can share the “Gender Equality” graphic. But a non-profit that promotes all of the UN goals will likely be interested in the entire design.

While a lot of information is packed into each graphic, it’s never overwhelming. Each goal is separate from the other with bold headers and distinct colors, which are also used to differentiate the UN’s marketing efforts.

20. Ocean Pollution, by Stephanie Phung

Designer Stephanie Phung created this engaging visualization to make more people aware of the ocean’s current state of pollution.

pollution infographic

This free infographic uses art to tell a story about the financial and environmental implications of ocean pollution. The designer also uses colors and design elements — the blue color for the sea — that people are already familiar with.

Ready to start designing stunning infographics?

Now that your creativity is sparked, it’s the perfect time to start creating your infographics.

While the infographics you create might be different from those on this list, ensure they’re colorful and engaging. And most importantly, that the infographics pass across information in a manner that’s easy to understand.

New Call-to-action

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *