Google Sheets, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

20 مورد از بهترین الگوهای رایگان Google Sheets برای سال 2021

خواه موقعیت بازاریابی شما مستلزم ارسال فاکتور به مشتریان ، پیگیری تجزیه و تحلیل وب سایت یا ایجاد گزارش بودجه و هزینه باشد ، بدون شک خود را در کار با صفحات گسترده به نوعی مشاهده کرده اید.

و اگر چنین هستید هر کاری مثل من است ، هنگامی که دچار مشکل شدید می شوید ، این صفحات گسترده ممکن است خسته کننده باشند.

خوشبختانه Google Sheets 26 الگوی از پیش ساخته شده را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد سریعتر و م reportsثرتر گزارش ها را ایجاد کرده و داده ها را در صفحه گسترده تجزیه و تحلیل کنید.

از همه بهتر ، الگوهای Sheets Google دسته بندی خاصی دارند. به عنوان مثال ، اگر روی الگوی گزارش ترافیک پرداخت شده کلیک کنید ، صفحه گسترده شما قبلاً در دسته بندی های نمای کلی ، روندهای 12 ماهه و تجزیه متوسط ​​سازمان یافته است. این نیاز شما را می داند و آن را بدون هیچ گونه ورودی دستی ارائه می دهد.

Free Download: Marketing Editorial Calendar Template

در اینجا ، ما به 20 مورد از بهترین الگوهای رایگان Google Sheets برای هر گونه نقش بازاریابی در سال 2021 خواهیم پرداخت ، بنابراین می توانید صفحات گسترده ایجاد کنید و در عین حال وقت با ارزشی صرفه جویی کنید تا بر روی موارد مهم دیگری تمرکز کنید – مانند معنی کردن داده ها.

قبل از اینکه به درستی به الگوها بپردازیم ، بیایید ببینیم چرا Google Sheets گزینه عالی برای الگوهای رایگان است و چگونه می توانید این الگوها را پیدا کنید.

چرا از Google Sheets استفاده کنیم؟

Google Sheets بخشی از نرم افزار G Suite گوگل است که بیش از 6 میلیون کاربر . در اینجا چند دلیل وجود دارد که باید به استفاده از آن نیز توجه کنید:

1 رایگان است.

حتی اگر هزینه G Suite Google را پرداخت نکنید ، باز هم می توانید از Google Sheets و الگوهای آن به صورت رایگان استفاده کنید.

2. استفاده از آن آسان است.

قبل از شروع استفاده و لذت بردن از ویژگی های Google Sheets و الگوهای رایگان آن ، نیازی به گرفتن یک کتابچه راهنما یا راهنما نیستید.

از آنجا که Google Sheets مبتنی بر فضای ابری است ، می توانید در هر مکانی که هستید یا بر روی هر دستگاهی که مالک آن هستید ، روی آنها کار کنید تا زمانی که اتصال اینترنتی داشته باشید و بتوانید به حساب Google در آنجا که صفحه Google است دسترسی پیدا کنید.

3 این همکاری را تشویق می کند.

برخلاف ابزارهای Microsoft ، همکاری با ابزارهای Google مانند Docs و Sheets آسان تر است.

با چند کلیک دکمه ، می توانید یک الگو یا Google Sheet را با سایر اعضای تیم خود در هر کجای دنیا که باشید به اشتراک بگذارید. همچنین هنگامی که خود و هم تیمی هایتان روی یک برگه کار می کنند و به صورت هم زمان کار می کنند ، می توانید نظر دهید.

در صورت تمایل می توانید برگه ها یا الگوهای خود را نیز بارگیری کنید.

نحوه یافتن الگوها در صفحه های Google

دو روش متداول برای یافتن و استفاده از الگوهای Google Sheets رایگان وجود دارد.

1 گالری الگوهای داخلی Google

در در در مرورگر خود، به Google Sheets . روی “گالری الگو” در بالا سمت راست کلیک کنید. الگوها را کاوش کنید تا الگوی مناسب خود را پیدا کنید.

در Google’s In-Built Template Gallery

الگوهای مختلفی برای نیازهای شخصی ، کاری و مدیریت پروژه خود پیدا خواهید کرد. در اینجا مثالی از شکل کتابخانه شخصی آورده شده است:

در Google’s In-Built Template Gallery for personal templates P >

2. موارد الحاقی

روش دیگر برای یافتن الگوهای رایگان در Google Sheets ، بارگیری و نصب افزونه Vertex42 است. نحوه کار:
صفحه Google موجود را باز کنید ، یا “ sheets.new ” را تایپ کنید تا یک صفحه جدید ایجاد کنید. سپس، پیدا کردن و کلیک بر روی “اضافه کردن فایرفاکس” را فشار دهید در بالای منوی سمت چپ.

در use add ons to find free templates in google sheets

“Vertex42” را در نوار جستجو تایپ کنید ، و Enter را کلیک کنید. نصب افزودنی.

در using add ons to get templates in google sheets

برای دسترسی به قالب ها، با کلیک بر روی “اضافه کردن فایرفاکس،” و سپس “قالب گالری برای ورق،” و سپس “مرور قالب.”

در using add ons to browse templates in google sheets

در اینجا الگوهایی را می یابید که می توانند تقریباً در همه موارد مورد نیاز شما – چه برای ایجاد فاکتور ، ردیاب درآمد / هزینه ، یا داشبورد برای مدیریت پروژه های خود – کمک کنند. گفتمان / BroPq_ADuQWG62_zAjsWYauO4Jdw18q8SNwOd0BIae0nm3X_ledrJbP1KuBAtp0gJW9r9Hn6Quh30RcStrATyCrwg4EDanoliXjl5a85CWfxRJYI8u7oCRMimnlQ1Sq5CgJ0ol3B “عرض =” 600 “بارگذاری =” تنبل “alt =” با فایرفاکس اضافه کنید برای پیدا کردن قالب در ورق های گوگل “/> P>

اکنون بیایید به برخی از الگوهای Google Sheets رایگان که در هنگام اداره کسب و کار شما برای شما مفید هستند ، نگاهی بیندازیم.

20 الگوی صفحه کاربر Google

الگوهای Google Sheets برای امور مالی

1 فاکتورها

اگر فریلنسر هستید یا در یک تجارت کوچک کار می کنید ، احتمالاً برای صدور صورت حساب به مشتریان برای خدمات از فاکتور استفاده می کنید. این الگوی فاکتور روند کار را ساده می کند – فضای لازم برای همه اطلاعات لازم را فراهم می کند و از یک صفحه گسترده ساده حرفه ای تر به نظر می رسد. به علاوه ، الگو قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید موضوعی ایجاد کنید که با تصویر نام تجاری شما مطابقت داشته باشد.

اینجا را کلیک کنید

در در add ons for finding templates in google sheets

2. بودجه سالانه تجارت

عمق این الگو از آنچه در ابتدا به نظر می رسد عمیق تر است. در پایین برگه هایی وجود دارد – تنظیمات ، درآمد ، هزینه ها ، خلاصه – و هر کدام شامل چندین زیر مجموعه هستند. به عنوان مثال “هزینه ها” از مالیات و بیمه گرفته تا مسافرت و خرید مشتری شامل همه موارد می شود.

برگه آخر ، “خلاصه” ، درآمد شما را می گیرد ، هزینه های شما را کم می کند و به صورت خودکار به روز می شود تا موجودی پایان ماه شما نمایش داده شود. اگر بودجه شما به سفارشی سازی زیاد و بسیاری از قطعات متحرک نیاز دارد ، این الگو گزینه خوبی است. اینجا کلیک کنید

در در invoice google sheets template

3 صورتهای مالی

الگوی صورت های مالی در واقع یک منبع همه در یک است برای پیگیری معاملات تجاری ، سود و زیان. برگه “سود و زیان” به طور خودکار درآمد ، هزینه ها و هزینه های سال را خلاصه می کند و می تواند درصد رشد شما را نشان دهد.

اگر برای یک تجارت کوچک کار می کنید و باید بسیاری از امور مالی خود را مدیریت کنید ، این الگو منابع و راهنمایی هایی را برای سهولت کار و کمتر در معرض خطای انسانی ارائه می دهد.

اینجا کلیک کنید

در در annual business budget google sheets template

4. گزارش هزینه

دانستن مبلغی که خرج می کنید ، یک قسمت اساسی از راه اندازی یک کسب و کار موفق است. اما غالباً فراموش کردن اینکه این هزینه ها را با توجه به میزان کاری که روزانه باید انجام دهید فراموش کنید. این الگوی گزارش هزینه ساده ، ثبت تمام هزینه های خود و کارمندان بسیار آسان است.

اینجا را کلیک کنید برای استفاده از این الگوی کاربرگنگار Google.

در financial statement google sheets template P>

5. سفارش خرید

اگر پیگیری سفارشات یا ملزومات دفتر یا بخش خود بخشی از کار شما باشد ، می توانید این الگو را نجات دهنده زندگی کنید. با استفاده از این برگه می توانید در وقت خود صرفه جویی کرده و از سردردهای همراه با نظارت یا حمل و نقل جلوگیری کنید.

اینجا را کلیک کنید این الگوی کاربرگنگار Google.

در expense report google sheets template P>

الگوهای Sheet Google برای گزارشگری و تجزیه و تحلیل

6. داشبورد ترافیک وب سایت

فرض کنید نقش شما مستلزم تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت با استفاده از Google Analytics است. در این صورت ، این الگو یک ابزار تکمیلی خارق العاده برای جذب این داده ها به یک گزارش سازمان یافته است که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. بهتر است ، می توانید از الگوی داشبورد با افزودنی Supermetrics Google Sheets برای نظارت و تجزیه و تحلیل داده های PPC ، SEO ، رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل وب سایت استفاده کنید.

اینجا را کلیک کنید این الگوی کاربرگنگار Google.

در در purchase order google sheets template

7. گزارش ترافیک پرداخت شده وب سایت

این الگو روند تجزیه و تحلیل و گزارش در مورد ترافیک پرداخت شده را نسبتاً بدون مشکل انجام می دهد. این به طور خودکار داده های منابع پرداخت شده شما را از Google Analytics جمع آوری می کند و یک نمودار تمیز با اطلاعات مهم ، از جمله درصد تبدیل هدف PPC ، کل ترافیک و نرخ گزاف ارائه می دهد.

همچنین می توانید برای مقایسه دوره های مختلف یا کانالها یا بخشهای مختلف ، آنرا تنظیم کنید. اگر به دنبال راهی برای نشان دادن تأثیر پرداخت شده در تجارت خود هستید ، این ابزاری برای انجام آن است.

اینجا را کلیک کنید برای استفاده از این الگوی کاربرگنگار Google.

در در website traffic google sheets template

الگوهای صفحه Google برای مشتری

8. CRM

برای سازماندهی مخاطبین خود و خودکار کردن روند فروش و بازاریابی موثر ، باید CRM داشته باشید – اما اگر یک شرکت کوچک هستید که تازه شروع به کار می کنید ، ممکن است برای اجرای CRM کاملاً تاسیس شده با تمام ویژگی ها آماده نباشید. این الگوی CRM مکانی عالی برای خیساندن پا است. این به طور خودکار ذخیره می شود ، بنابراین شما هرگز داده را از دست نمی دهید. ویژگی اشتراک گذاری به شما امکان می دهد با همکاران CRM کار کنید ، که به تشویق همکاری بین بخش های فروش و بازاریابی کمک می کند.

اینجا را کلیک کنید

در در paid traffic report google sheets template در P>

9. داشبورد فروش

این الگو به فروشندگان کمک می کند تا بتوانند امتیازات ، فروش و درآمد خود را در یک مکان مدیریت کنند. در پایین الگو زبانه های مختلفی وجود دارد که می توانید به راحتی داده های خود را وارد کنید که در نهایت در داشبورد اصلی نشان داده می شوند. همچنین یک برگه “دستورالعمل” وجود دارد که با استفاده از ورق سرعت شما را بیشتر می کند.

اینجا کلیک کنید

در P>

الگوهای Sheet Google برای مدیریت پروژه

10. جدول زمانی پروژه

خواه این اولین پروژه مهم شما باشد یا از سالها قبل پروژه ها را مدیریت کنید ، الگوی جدول زمانی پروژه ابزاری ارزشمند برای سازماندهی و اجرای هر مرحله از پروژه است. این الگو به شما کمک می کند تا یک پروژه دلهره آور را از نظر بصری به قطعات کوچکتر تقسیم کنید ، در حالت ایده آل ، مدیریت و تفویض وظایف را آسان تر و از استرس کمتری برخوردار می شود.

اینجا را کلیک کنید برای استفاده از این الگوی کاربرگنگار Google.

در sales dashboard google sheets template P>

11 پیگیری پروژه

اگر به طور همزمان بسیاری از پروژه ها را دستکاری می کنید ، این الگوی ردیابی پروژه می تواند بهترین دوست جدید شما باشد. این الگو با کمک به شما امکان می دهد تا وظایف خود را بر اساس تاریخ ، تحویل ها ، وضعیت ، هزینه و ساعت ها در دسته بندی کنید ، مدیریت پروژه را به سطح بالاتری برسانید – از همه بهتر ، به شما امکان می دهد پروژه های خود را اولویت بندی کنید. امیدوارم که ، صرفاً تجسم آنچه ابتدا باید انجام شود ، استرس مدیریت زمان را کاهش می دهد.

اینجا را کلیک کنید > این الگوی کاربرگنگار Google.

در project timeline google sheets template

12 جدول زمانی بازاریابی رویداد

در صورت اجرای یک رویداد یا کمپین تجاری آینده ، الگوی بازاریابی رویداد سازمان و ساختار را ارائه می دهد. این دسته بندی هایی را ارائه می دهد که ممکن است فراموش کرده باشید ، از جمله بازاریابی محلی و ملی ، روابط عمومی و وب ، با زیر مجموعه های مختلف از یک خبرنامه ایمیل تا مطالعات تأثیرگذاری.

این الگو از قبل با تمام دسته های لازم برای برنامه ریزی یک رویداد سازمان یافته است ، و این باعث می شود که شما از زمان ورودی خسته کننده دستی صرف کنید.

اینجا را کلیک کنید کلیک کنید برای استفاده از این الگوی کاربرگنگار Google.

در project tracking google sheets template P>

13. الگوی نمودار گانت

الگوی نمودار گانت به شما کمک می کند هرگونه نگرانی در مورد زمان بندی را برطرف کنید – و هنگامی که پروژه پیچیده ای با اجزای همپوشانی دارید ، من می خواهم شرط بندی کنم که زمان بندی یکی از اصلی ترین نگرانی های شماست.

استفاده از الگوی نمودار گانت به شما کمک می کند تا تمام مراحل را تجسم کنید و کارهای اساسی را با کارآیی بیشتری به شما واگذار کنید – بدون شک پیگیری شخصی از طریق ایمیل برچسب زدن کار با یک مالک در یک نمودار آسان تر است. و با به اشتراک گذاشتن الگو با همکاران ، همه در یک صفحه هستند.

برای استفاده اینجا کلیک کنید برای استفاده اینجا کلیک کنید این الگوی کاربرگنگار Google.

در event marketing timeline google sheets template P>

14. نقشه راه محصول

بدون داشتن نقشه راه برای محصول ، برای تیم شما آسان است مسیری را که می خواهید یک پروژه بپیماید ، درک نکنید. با استفاده از این الگو می توانید آن مشکل را حل کنید. این الگو خلاصه ای از تقویم یک پروژه و نقاط عطف و قابل تحویل هنگام فرآیند توسعه محصول را ارائه می دهد.

اینجا را کلیک کنید

در gantt chart google sheets template P>

15 طرح راه اندازی محصول

این الگو همه چیز شما را برای سازماندهی بهترین راه اندازی محصول تاکنون داشته است. این زمینه ها برای کمک به شما در ترسیم بازار و تجزیه و تحلیل رقابتی ، استراتژی پروژه ، پیام رسانی اصلی و اینکه مخاطبان شما چه کسانی هستند ، وجود دارد.

اگر شما مسئولیت مدیریت راه اندازی محصول را دارید و می خواهید بهترین راه اندازی را تاکنون سازماندهی کنید ، این الگوی مدیریت پروژه برای شماست.

اینجا کلیک کنید

product roadmap google sheets template H3 >

16. لیست اقدام با رتبه بندی

مدیریت یک پروژه مستلزم پیگیری اقدامات روزمره برای اطمینان از عدم تمرکز شما است. اما در بعضی مواقع وظایفی در لیست خود خواهید داشت که مهمتر از بقیه هستند. با این الگوی لیست اقدام به راحتی می توانید این وظایف را بر اساس اهمیت آنها ترتیب دهید. اگر به صورت تیمی کار می کنید می توانید این برگه را با دیگران به اشتراک بگذارید.

برای استفاده اینجا کلیک کنید

در project launch google sheets template 17. بودجه پروژه

به دور از بودجه عمومی مشاغل ، اکثر مدیران برای هر یک از پروژه های خود بودجه ایجاد می کنند. این الگوی بودجه پروژه برای شما مناسب است اگر به دنبال یک الگوی ساده و در عین حال م thatثر هستید که به شما اجازه دهد به سرعت تخمین بزنید که یک پروژه چه مقدار درآمد دارد یا هزینه آن.

برای استفاده اینجا کلیک کنید برای استفاده اینجا کلیک کنید این الگوی کاربرگنگار Google.

در action list with ranking google sheets template دهانه>

الگوهای Sheet Google برای هدایت تیم

18 برنامه تغییر کارمند

پیگیری اینکه چه ساعاتی کار می کند و هر کارمندی چه میزان حقوق می گیرد ، گیج کننده است ، خصوصاً اگر تیمی از پیمانکاران نیمه وقت یا کارآموزان فصلی را هدایت کنید. این الگو شامل اسلات نام کارمندان ، ساعات کار و دستمزد ماهانه است که روند پرداخت حقوق شما را ساده و سازمان یافته می کند.

اینجا را کلیک کنید این الگوی کاربرگنگار Google.

در project budget google sheets template P>

19. هفته نامه هفته

مانند برنامه شیفت کاری کارمندان ، جدول زمانی هفتگی به شما کمک می کند تا زمان را ردیابی کنید و بدانید که چقدر حقوق کارمندان یا پیمانکاران فرعی را پرداخت کنید. با این حال ، اگر می خواهید به سرعت بفهمید که هر کارمند چقدر برای یک پروژه وقت می گذارد ، الگوی جدول هفتگی بهتر کار می کند.

اینجا را کلیک کنید > برای استفاده اینجا کلیک کنید این الگوی کاربرگنگار Google.

در employee shift schedule google sheets template P >

20. لیست تماس

اگر می خواهید یک پایگاه داده لیست مخاطب ایجاد کنید ، این الگو مفید است. شما می توانید به راحتی از این الگو برای ذخیره اطلاعات تماس خود (مثلاً شماره تلفن و آدرس ایمیل) ، تماس کارمندان و سایر خدمات اورژانس مانند آمبولانس یا آتش نشانی استفاده کنید.

برای استفاده اینجا کلیک کنید برای استفاده اینجا کلیک کنید این الگوی کاربرگنگار Google.

در weekly timesheet google sheets template P >

استفاده از این الگوهای Google Sheets رایگان را شروع کنید

شغل شما مهم نیست ، استفاده از صفحه گسترده مناسب باعث سهولت و لذت بیشتر آن می شود.

پس منتظر چی هستی؟ برای صرفه جویی در وقت ، تلاش و بهبود بهره وری خود ، با استفاده از این 20 الگو Google Sheets رایگان شروع کنید.

یادداشت سردبیر: این پست در اصل در ژانویه 2018 منتشر شده و برای جامعیت به روز شده است.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *