ابزارهای بازاریابی ایمیلی, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

20 بهترین ابزار خبرنامه ایمیل برای جذب مشترکین در سال 2021

یکی از بهترین راهها برای انتقال و ارتباط با مشترکین – کسانی که از قبل مارک شما را دوست دارند ، می شناسند و به آن اعتماد دارند – از طریق خبرنامه ایمیل . با توجه به استراتژی موجود ، خبرنامه ها به شما کمک می کنند تا ارتباطات خود را با مشاغل خود حفظ کنید ، اعتبار و اعتبار برند خود را مشخص کنید و در نهایت مشتریان بیشتری را هدایت کنید.

هنگامی که یک ایمیل بازاریابی دارید ، مشترکین خود ، گام بعدی انتخاب نرم افزار خبرنامه برای پشتیبانی از تلاش های شما است.

Boost opens & CTRs. Get started with HubSpot's free email marketing software.

نرم افزار خبرنامه ضروری است زیرا به شما امکان می دهد یک ایمیل خبرنامه را به زیبایی طراحی کرده و ایمیل را با ویژگی هایی مانند:

به مشترکان خود تحویل دهید.

  • آزمایش A/B
  • محتوای هوشمند
  • الگوها و قابلیت سفارشی سازی
  • تجزیه و تحلیل

با این حال ، همه ابزارهای خبرنامه ایمیل یکسان نیستند.

بهترین نرم افزار خبرنامه چیست؟

هیچ کس قهرمان فعلی ابزارهای خبرنامه ایمیل نیست. در نهایت ، شما باید بر اساس معیارهای زیر بهترین تصمیم را برای نیازهای منحصر به فرد خود بگیرید:

  • قیمت – این مورد بدون گفتن بیان می شود ، اما اگر می خواهید ROI را از طریق ایمیل خود بخواهید ، باید راه حلی متناسب با بودجه خود انتخاب کنید.
  • ویژگی ها-اگر در بازاریابی ایمیلی تازه کار هستید ، راه حلی با رابط کاربری ساده و ویژگی های آسان برای استفاده (مانند طراحی ایمیل کشیدن و رها کردن) می خواهید. کاربران پیشرفته تر ممکن است به عملکرد قوی تری نیاز داشته باشند.
  • محدودیت مشترکین – بسیاری از راه حل ها قیمت آنها را بر اساس اندازه پایگاه داده یا تعداد ایمیل های ماهانه ارسال می کنند. اندازه مخاطبان فعلی خود و میزان افزایش آن را در نظر بگیرید تا ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که برنامه هایی را برای برآوردن آن ارائه دهد.

با وجود تفاوت در ویژگی ها ، قیمت و در دسترس بودن ، انتخاب خبرنامه ایمیل دشوار است – به ویژه با تعداد گزینه های موجود. علاوه بر این ، ابزارهای خبرنامه از نظر میزان سفر مشتریان می توانند متفاوت باشند.

در نهایت ، هنگام انتخاب ابزار خبرنامه ایمیل خود ، باید مطمئن شوید که ابزار با اهداف کسب و کار شما مطابقت دارد – به همین دلیل ما می خواهیم حدس ها را برداشته و خبرنامه های برتر ایمیل را برای تجارت شما برجسته کنیم.

1. ایمیل بازاریابی ایمیل HubSpot

قیمت گذاری: شروع رایگان

Newsletter Software Tools: HubSpot

طراحی ، ارسال و تجزیه و تحلیل خبرنامه های ایمیل هرگز با ابزار ایمیل HubSpot آسان نبوده است. HubSpot یک ویرایشگر ایمیل کشیدن و رها کردن ارائه می دهد تا بتوانید به راحتی یک خبرنامه ایمیل جلا داده شده ایجاد کنید که می توانید آن را بدون نیاز به طراح یا متخصص فناوری اطلاعات ، متناسب با طراحی برند خود شخصی سازی کنید.

علاوه بر این ، می توانید قوانین محتوای هوشمند ، شخصی سازی ، آزمایش A/B و گزارش پیشرفته را آزمایش کنید – اطمینان حاصل کنید که خبرنامه های ایمیل شما برای کسب و کار شما بهینه شده است. همچنین می توانید ببینید چه کسی با هر ایمیل خبرنامه و چه زمانی ، از چه دستگاهی استفاده می کند ، محبوب ترین پیوندها و اسناد و موارد دیگر. می توانید از این بینش ها برای طراحی آزمایش هایی استفاده کنید که نرخ تبدیل را برای کسب و کار شما به ارتفاعات جدیدی برساند.

در نهایت ، چیزی که ابزار HubSpot را بسیار استثنایی می کند ، توانایی آن در جفت شدن با است ابزار رایگان فرم HubSpot برای جمع آوری آسان سرنخ های ایمیل و همچنین CRM رایگان HubSpot برای درک بهتر نحوه عملکرد ایمیل های بازاریابی شما.

به عنوان مثال ، می توانید از مرحله چرخه زندگی مشترکان ایمیل ، عضویت در لیست ، یا هرگونه اطلاعات در سوابق تماس آنها استفاده کنید تا به طور خودکار مرتبط ترین خطوط موضوعی ، محتوا ، پیوندها ، پیوست ها و فراخوان های عمل را ارائه دهد.

از همه بهتر ، با رشد شما می تواند رشد کند.

2. Moosend

قیمت گذاری: رایگان تا 2000 مشترک

Newsletter Software Tools: Moosend

منبع تصویر

Moosend یک ابزار خبرنامه بازاریابی ایمیلی کامل است که به هیچ مهارت فنی نیاز ندارد. از طریق ویرایشگر ایمیل Moosend ، به راحتی می توانید خبرنامه های ایمیل شخصی را با استفاده از عناصر تعاملی مانند فیلم ها و تصاویر ایجاد کنید. متناوباً ، می توانید بلافاصله با انتخاب یکی از الگوهای آماده موجود در کتابخانه الگوهای پلتفرم شروع به کار کنید.

این ابزار همچنین دارای صفحات فرود و فرم های اشتراک است تا تلاش های شما برای تولید سرنخ را افزایش دهد. همچنین گزارشات و تجزیه و تحلیل مفصلی دریافت می کنید که به شما امکان می دهد تصمیمات مبتنی بر داده را بگیرید.

سرانجام ، بستن Moosend به شما امکان می دهد برخی دستور العمل های اتوماسیون آماده را برای افزایش تبدیل ایجاد یا استفاده کنید.

3. Benchmark

قیمت گذاری: رایگان تا 250 ایمیل در ماه

Newsletter Software Tools: Benchmark

منبع تصویر

Benchmark توانایی ایجاد خبرنامه های ایمیل به راحتی از طریق قابلیت کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد و به بازاریابان غیر فنی قدرت ایجاد خبرنامه های زیبا را می دهد. همچنین مجموعه خوبی از قالب های خبرنامه وجود دارد که می توانید از آنها در کتابخانه الگوهای معیار انتخاب کنید.

برخی از ارزشمندترین ویژگی های Benchmark شامل تجزیه و تحلیل دقیق نحوه عملکرد هر کمپین ایمیل ، آزمایش تقسیم A/B برای اطمینان از ارسال بهترین ایمیل ها ، ابزارهای تست هرزنامه ها است که اطمینان حاصل می کند ایمیل های شما به صندوق ورودی می رسند ، طرح ها و الگوهای پاسخگو ، ابزارهای تقسیم بندی و پاسخ دهندگان خودکار را لیست کنید.

4. SendInBlue

قیمت گذاری: حداکثر 300 ایمیل در روز

Newsletter Software Tools: SendInBlue

منبع تصویر

با SendInBlue ، برای ایجاد خبرنامه های ایمیل با طراحی خوب ، نیازی به مهارت های فنی ندارید. قابلیت کشیدن و رها کردن ، ویرایشگر HTML و گالری قالب گسترده ابزارهایی را که برای ایجاد ایمیل های خیره کننده نیاز دارید به شما می دهد.

می توانید طراحی خبرنامه های خود را با سازندگان آسان شخصی کنید ، زمینه های فرم را برای فرم اشتراک خود انتخاب کنید و روشهای زیادی را برای شرکت در بازدیدکنندگان طراحی کنید. SendInBlue دارای خط لوله اتوماسیون قوی است که به شما امکان می دهد ایمیل های متفاوتی را بر اساس اقدامات خاص مخاطبین خود ارسال کنید. با این حال ، SendInBlue CRM ندارد ، بنابراین برای مقیاس بندی تیم بهترین گزینه نیست.

5. Stripo

قیمت گذاری: رایگان شروع می شود

Newsletter Software Tools: Stripo

منبع تصویر

Stripo یک سازنده قالب ایمیل است که به شما امکان می دهد قالب های ایمیل HTML را طراحی کرده و آنها را به نرم افزار انتخابی خبرنامه ایمیل خود منتقل کنید. اگر طرفدار کار در HTML نیستید ، می توانید بسته به ترجیح خود از ویرایشگر کشیدن و رها کردن یا حتی ترکیب دو قالب ویرایش استفاده کنید. با Stripo ، به عناصر تعاملی (مانند جلوه های واژگون روی دکمه ها و تصاویر) و ویژگی های محتوای پویا و شخصی سازی شده دسترسی خواهید داشت.

Stripo همچنین بیش از 350 قالب از پیش ساخته شده با بیش از 100000 تصویر رایگان سهام و 1000 ماژول از پیش ساخته شده را ارائه می دهد که می توانید در مبارزات خود استفاده کنید.

می توانید از ابزار تست ایمیل تعبیه شده استفاده کنید تا بدانید خبرنامه های شما در سرویس گیرندگان ایمیل مخاطبین شما چگونه نمایش داده می شود.

علاوه بر این ، Stripo دارای ادغام با HubSpot ، که به شما امکان می دهد تمام ایمیل های خود را از Stripo به HubSpot تنها با چند کلیک منتقل کنید.

6. GetResponse

قیمت گذاری: از 15 دلار در ماه شروع می شود

Newsletter Software Tools: GetResponse

منبع تصویر

GetResponse ویژگی هایی را ارائه می دهد که در صورت نیاز به آنها نیاز دارید ، از طیف وسیعی از ویژگی های اولیه تا ویژگی های سازمانی مانند وبینارها و صفحات فرود. میزبانی صفحات فرود در GetResponse به شما این امکان را می دهد که مشترکان ایمیل را برای خبرنامه خود جذب کنید.

GetResponse همچنین به شما امکان می دهد خبرنامه های ایمیل با طراحی خوب با ویرایشگر ایمیل کشیدن و رها کردن ، ابزار تماس بخش ، ایجاد کننده کمپین ها و ابزار تست A/B ایجاد کنید. با انتخاب تعداد زیادی الگو ، می توانید ایمیلی ایجاد کنید که با نام تجاری شما مطابقت داشته باشد و ایمیل ها را با کارآیی بیشتری ارسال کنید.

7. Mailjet

قیمت گذاری: ارسال رایگان تا 6000 ایمیل در ماه

Newsletter Software Tools: Mailjet

منبع تصویر

Mailjet راه حل های ایمیل را برای تیم های در حال حرکت سریع ، به ویژه در اروپا ، و فرصت های بزرگ مقیاس بندی را برای شرکت های بزرگ ارائه می دهد. این سرویس مشتاق برنامه نویسی سازگار با یک راه حل قدرتمند API برای مهندسین است تا بر بستر ایمیل خود ایجاد کنند. یکی از ویژگی های جذاب Mailjet توانایی ایجاد محتوای پویا است که براساس داده هایی مانند نام و مکان برای هر گیرنده شخصی سازی می شود.

اگر تیم شما درخواست می کند که خبرنامه های ایمیل با هم ساخته شده و اغلب قبل از ارسال بررسی شوند ، ابزارهای همکاری Mailjet کار تیم ها را برای ایمیل ها آسان می کند. به عنوان مثال ، می توانید پیش نویس خبرنامه خود را در Mailjet ایجاد کنید و هم تیمی های شما می توانند قبل از ارسال ویرایش را پیشنهاد دهند – همه در برنامه.

8. بازاریابی از طریق پست الکترونیکی شفاف

قیمت گذاری: رایگان شروع می شود

Newsletter Software Tools: Pabbly Email Marketing

منبع تصویر

بازاریابی ایمیلی Pabbly یک ابزار ارسال ایمیل انبوه قوی است که ویژگی هایی مانند الگوهای ایمیل داخلی ، پیگیری خودکار ، زمینه های سفارشی ، فرم های اشتراک ، ادغام ، همه را در برنامه اصلی ارائه می دهد.

Pabbly امکان انتخاب بین بیش از 50 SMTP را برای ارسال ایمیل فراهم می کند. با استفاده از ویژگی مسیریابی SMTP ، می توانید کمپین ایمیل خود را به بخش های کوچکتر مشترکان تقسیم کرده و از SMTP های مختلف برای هر بخش استفاده کنید. ارسال ایمیل با استفاده از SMTP های مختلف می تواند قابلیت تحویل ایمیل های شما را افزایش دهد.

9. MailChimp

قیمت گذاری: رایگان تا 2000 مشترک

Newsletter Software Tools: MailChimp

منبع تصویر

MailChimp یک سرویس بازاریابی ایمیلی رایگان با مجموعه ای از الگوهای مختلف برای خبرنامه ها ارائه می دهد. MailChimp برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است که به دنبال خیس شدن در بازاریابی ایمیلی هستند اما برای تیم های مقیاس پذیر مناسب نیست زیرا فاقد ویژگی های اتوماسیون و تقسیم بندی قدرتمند است.

با این وجود MailChimp ابزاری ارزشمند است ، به ویژه اینکه برنامه رایگان آن ماهانه تا 12000 ایمیل رایگان در ماه ارائه می دهد. همچنین انواع قالب های خبرنامه ای که MailChimp ارائه می دهد و سازنده کشیدن و رها کردن که به شما امکان می دهد طرح ها را دوباره کار کنید را دوست دارید.

10. تماس مداوم

قیمت گذاری: از 20 دلار در ماه شروع می شود

Newsletter Software Tools: Constant Contact

منبع تصویر

Constant Contact یک راه حل خبرنامه ایمیلی قابل اعتماد برای مشاغل کوچک تا بزرگ ارائه می دهد. Constant Contact یک کاربر مفید را برای هر کسی که می خواهد سریع شروع به کار کند ، ارائه می دهد و ویژگی های آسان برای استفاده را ارائه می دهد. اگر فکر می کنید با ابزار بازاریابی ایمیلی دچار پیچیدگی می شوید ، خوشحال می شوید که بدانید سیستم پشتیبانی چند کانالی کنتاکت کنت می تواند به شما در حل اکثر مسائل کمک کند.

در Constant Contact ، می توانید از سازنده ایمیل آنها برای ایجاد خبرنامه هایی که با نام تجاری شما مطابقت دارند ، استفاده کنید ، از بین الگوهای مختلف انتخاب کنید و ویرایش کنید تا مطمئن شوید دقیقاً همانطور که می خواهید به نظر می رسد – اگرچه من طرفدار زیادی از قالب ها از آنجا که اکثر قالب ها قدیمی به نظر می رسند. علاوه بر این ، اگر به ویژگی های پیچیده اتوماسیون و گردش کار نیاز دارید ، توصیه می کنم از Constant Contact دوری کنید زیرا فاقد سیستم اتوماسیون قوی است.

11. MailUp

قیمت: 470 یورو در سال

Newsletter Software Tools: MailUp

منبع تصویر

MailUp عملکردهای مشابهی را که از یک سرویس بازاریابی ایمیلی انتظار دارید ارائه می دهد ، از جمله سازنده ایمیل کشیدن و رها کردن ، قالب های زیبا طراحی شده و ویرایشگر HTML.

با این حال ، توجه به این نکته بسیار مهم است – اگر ایمیل را با سرعت کمتری ارسال کنید ، زیرا از نظر قیمت بسته به سرعت تحویل متفاوت است ، از MailUp ارزش بیشتری دریافت می کنید. بنابراین ، اگر کسب و کار شما دارای تعداد خاصی از مخاطبین است و مهم نیست که خبرنامه ها را کندتر ارسال کنید ، می توانید با استفاده از MailUp در هزینه خود صرفه جویی کنید. اگر از وردپرس استفاده می کنید ، MailUp همچنین یک افزونه وردپرس ارائه می دهد که می توانید از آن برای جذب مشترکین خبرنامه در وب سایت خود استفاده کنید.

12. کمپین های Zoho

قیمت گذاری: از 3 دلار در ماه شروع می شود

Newsletter Software Tools: Zoho Campaigns

منبع تصویر

Zoho یک راه حل ایمیل عالی برای بازاریابانی است که به دنبال استفاده از ویژگی های اتوماسیون هستند ، از جمله پاسخگوی خودکار و گردش کار. اگر از قبل مشتری Zoho CRM هستید ، شاید ارزش داشته باشد که کمپین های Zoho را برای ابزار خبرنامه ایمیل بررسی کنید ، زیرا آنها بهتر با هم کار می کنند.

Zoho شامل بسیاری از الگوهای مدرن و خوب طراحی شده برای انتخاب است. اگر نگران ظاهر روزنامه خود در دستگاه های تلفن همراه یا مرورگرهای مختلف هستید ، Zoho به شما این امکان را می دهد تا بررسی کنید تا ببینید خبرنامه های شما در دستگاه های مختلف چگونه است تا مطمئن شوید که خبرنامه شما برای موبایل ، رایانه لوحی و رومیزی بهینه شده است.

13. AWeber

قیمت گذاری: رایگان تا 500 مشترک

Newsletter Software Tools: AWeber

منبع تصویر

AWeber یک ابزار خبرنامه بازاریابی ایمیلی با مجموعه ای از ویژگی ها برای کسب و کار شما ، از جمله طراحی ایمیل ، تقسیم بندی لیست ، ابزارهای اتوماسیون و گزارش دقیق ارائه می دهد. برای سهولت طراحی ، AWeber دارای بیش از 6000 عکس بدون حق امتیاز برای ایمیل های شماست. البته ، شما همچنین می توانید تصاویر و GIF های خود را بارگذاری کنید.

اگر مشاغل شما از وردپرس استفاده می کند AWeber یک راه حل عالی است زیرا AWeber به راحتی با وردپرس ادغام می شود. با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که هنگام ارسال یک خبرنامه ایمیل نمی توانید چندین قسمت را همزمان تعیین کنید – بعلاوه ، AWeber فاقد برخی از ویژگی های قدرتمند اتوماسیون است.

14. Campaigner

قیمت: 59 دلار در ماه تا 5000 مشترک

Newsletter Software Tools: Campaigner

منبع تصویر

اگر برای یک تیم رو به رشد کار می کنید ، مبارز انتخاب کننده گزینه خوبی است زیرا این ابزار ویژگی های اتوماسیون قوی و گردش کار را در سطح سازمانی ارائه می دهد. وقتی مخاطبین فرم های خاصی را پر می کنند ، خرید می کنند یا با ایمیل قبلی درگیر می شوند ، می توانید سیستم هایی را تنظیم کنید که خبرنامه های ایمیل ارسال می کنند.

مانند بسیاری از ابزارهای خبرنامه ایمیل در این لیست ، Campaigner برای شروع به کار ، سازندگان ایمیل با استفاده آسان و مجموعه ای از الگوها را ارائه می دهد. اگر با مشکل روبرو شدید ، پشتیبانی آنها در حل مشکلات فنی مفید است.

15. قطره

قیمت گذاری: از 19 دلار در ماه شروع می شود تا 500 مخاطب

Newsletter Software Tools: Drip

منبع تصویر

Drip برای بازاریابان ایمیل با تجربه تر ایده آل است زیرا استفاده از آن به اندازه برخی دیگر از لیست بصری و آسان نیست. به عنوان مثال ، یک کتابخانه قالب ایمیل محدود وجود دارد ، بنابراین باید زمان خود را صرف طراحی خبرنامه ایمیل خود کنید. با این اوصاف ، Drip دارای ویژگی های اتوماسیون است که می تواند برای تجارت شما مفید باشد ، به ویژه اگر در تجارت الکترونیک کار می کنید.

با “ECRM” Drip ، می توانید کمپین های خبرنامه ایمیل شخصی را اجرا کنید که با اطلاعات جمع آوری شده از خریدهای مخاطبین و اطلاعات پرداخت ، مانند جزئیات سبد خرید رها شده کار می کند. نکته ای که باید به آن توجه کنید – Drip پشتیبانی از تلفن را ارائه نمی دهد ، بنابراین شما این آرامش را نخواهید داشت.

16. کارت پستال

قیمت گذاری: رایگان شروع می شود

Newsletter Software Tools: Postcards

منبع تصویر

Postcards که توسط مارک های اصلی مانند نایک ، دیزنی و T Mobile استفاده می شود ، یک سازنده ایمیل کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد خبرنامه های ایمیل قابل توجه ایجاد کنید. این ابزار دارای “سیستم مدولار” است ، بدین معنی که می توانید طرح های از پیش ساخته را روی هم بچینید و دوباره ترتیب دهید تا یک خبرنامه سفارشی متناسب با نام تجاری شما ایجاد شود. ماژول های قابل تنظیم شامل سرصفحه و پاورقی ، CTA و گزینه های منو است.

علاوه بر این ، این ابزار شما را قادر می سازد تا با هم تیمی های خود همکاری کنید تا اطمینان حاصل کنید که خبرنامه مطابق با استانداردهای همه است و در صورت تصمیم به بازگشت به فرمت قدیمی ، سابقه نسخه 30 روزه را در اختیار شما قرار می دهد. به علاوه ، شما صادرات نامحدود دریافت خواهید کرد.

17. مانیتور کمپین

قیمت گذاری: از 9 دلار در ماه شروع می شود

Newsletter Software Tools: Campaign Monitor

Image Source

Campaign Monitor’s email marketing tool enables you to create an engaging and high-quality email newsletter with a simple drag-and-drop interface. Additionally, the tool includes sign-up forms you can embed on your blog pages to encourage new readers to sign-up for daily content delivered to their inboxes.

Along with unique and customizable templates, Campaign Monitor provides a full analytics suite to help you track the performance of your newsletters over time. You can measure engagement to improve the content you include in your newsletters for the long haul.

18. BEE Pro

Pricing: Starts free

Newsletter Software Tools: BEE Pro

Image Source

If you’re a freelance designer or work at an email agency, this tool could be a good fit for you. BEE Pro lets you create mobile-ready emails quickly with smart design tools — plus, you can save custom templates, and even assign projects to specific clients’ to ensure an easy workflow if you’re using this one email tool for multiple brands. Additionally, the tool enables you to invite clients or colleagues to review and make comments on email newsletter drafts to get approval faster.

19. MailerLite

Pricing: Free up to 1,000 subscribers and 12,000 sends per month

Newsletter Software Tool: MailerLite

Image Source

MailerLite is a great free option for starting a newsletter. Its newsletter editor features pre-built design blocks and drag-and-drop functionality, allowing you to build attractive and mobile-friendly emails quickly and easily. To top things off, you get built-in photo editing to help you create without leaving the platform. Mailerlite also has the capability to segment audiences, add personalization, and create dynamic content so you can continually deliver a great experience.

Premium plans include unlimited sends, a custom HTML editor, and the removal of the MailerLite logo. You can also get a Stripe integration for monetizing your newsletter with digital products.

20. ConvertKit

Pricing: Free up to 1,000 subscribers

Newsletter Software Tool: ConvertKit

Image Source

ConvertKit offers a whole suite of products for building and growing an email newsletter. With the free version, you’ll be able to create unlimited landing pages and forms to build your subscriber list. You’ll also be able to draw from a library of templates for email creation.

One interesting thing about ConvertKit is that you can sell digital products and memberships without an integration or added premium, giving you monetization capability out of the gate.

Premium plans include automation, subscriber scoring, and even a referral system through SparkLoop.

Growing Your Newsletter

That’s it! These are the best email newsletter tools that I recommend. You can’t go wrong with any of these tools since they all offer similar features, but there will be one that’s best suited for your business. The great thing about HubSpot is that we offer a free solution to get you started — and then, once your business grows, we have plenty of advanced features you’ll need in order to deliver a successful newsletter marketing strategy down the road.

Editor’s note: This post was originally published in June 2020 and has been updated for comprehensiveness.

New call-to-action

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *