سئو, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

19 وبلاگ و وب سایت بسیار جذاب SEO که می خواهید آنها را نشانه گذاری کنید

استانداردهای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به طور مداوم در حال تغییر است. مانند شبکه های اجتماعی ، بازاریابی از طریق ایمیل و فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی (AI) ، موتورهای جستجو در حال بهبود روش ارائه نتایج روزانه به کاربران هستند.

برای این کار ، آنها بر روی مواردی مانند محلی سازی ، اختیارات صفحه ، میزان کلیک و حتی جستجوهایی که از دستیارهای صوتی مانند آمازون الکسا و دستیار Google انجام می شود ، تمرکز دارند.

به عنوان یک بازاریاب ، پیگیری همه این اخبار بسیار مهم است. در اینجا لیست خواندن بهترین وبلاگ های جستجوگرها در اینترنت وجود دارد که امروز در اینترنت به شما کمک می کند بازاریاب بهتری شوید.

Download Now: State of Marketing Report [2021 Version]

19 مورد از بهترین وبلاگ های جستجوگرها در اینترنت امروز

1. وبلاگ Moz

Moz به استاندارد طلایی برای راه حل های جستجوگرها و مقالات نحوه تبدیل شده است. تیم همکار Moz Blog هر روز مقاله ای را برای کمک به گسترش دانش شما در مورد بازاریابی جستجو ارائه می دهد.

2. نیل پاتل

نیل پاتل و تیم بازاریابان با استعدادش اخبار بازاریابی را از هر طیفی می گویند – SEO یکی از آنهاست. و فیلم های آنها به اندازه پست های وبلاگشان جذاب است.

3 سرزمین موتور جستجو

Search Engine Land یکی از بهترین وبلاگ های موتور جستجو برای اخبار دقیق و تجزیه و تحلیل صنعت بازاریابی جستجو است.

4. مجله موتور جستجو

از ایجاد پیوند تا آخرین تغییرات الگوریتم از Google ، Search Engine Journal اخبار و تاکتیک های مربوط به صنعت بازاریابی موتورهای جستجو را پوشش می دهد.

5. میزگرد موتور جستجو

برای بحث مفصل و توضیحات در مورد جزئیات خوب بازاریابی موتورهای جستجو ، میزگرد موتورهای جستجو را در اختیار شما قرار داده است.

6. وبلاگ SEMrush

وبلاگ SEMrush در لبه برش روند SEO امروز قرار دارد ، و از طریق لنزهای مختلف – از توسعه برنامه ، رسانه های اجتماعی و جستجوی گفتاری ، در مورد سئو SEO مشاوره ارائه می دهد.

7. سئو کتاب

برای بررسی جدیدترین ابزارهای SEO برای تجزیه و تحلیل تغییرات موتور جستجو ، کتاب SEO را بررسی کنید.

8. بینش لوله ای

Tubular Insights منبعی برای بازاریابانی است که می خواهند درباره تأثیر فیلم آنلاین بر بازاریابی موتور جستجو اطلاعات بیشتری کسب کنند.

9. Yoast

Yoast یک آموزش و یکپارچه سازی وب سایت برای کسانی است که می خواهند یاد بگیرند چگونه وب سایت خود را بهینه کنند. وبلاگ آن شامل روشهای بهبود سئو و همچنین تجربه کاربری است.

10. Biznology

این وبلاگ در مورد بسیاری از موضوعات مرتبط با سئو صحبت می کند ، اما اخیراً به بازاریابی محتوا و ارتباط آن با سئو توجه کرده است.

11 DailySEOBlog

آیا طرفدار سایت هایی هستید که روزانه نکته ای ارائه می دهند؟ این ممکن است وبلاگ شما باشد و نکات و نکاتی را برای کمک به پشتیبانی از استراتژی بهینه سازی موتور جستجو ارائه دهد.

12 بلاگ مقطر

تیم Distilled بینش ها و نظرات خود را در مورد بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد و از SEO به عنوان وسیله ای برای آن گفتگو استفاده می کند.

13. GeoLocalSEO

اگر جستجوی محلی و تلفن همراه مورد علاقه شماست ، وبلاگ GeoLocalSEO منبعی است که باید در مورد نکات و ترفندهای مربوط به صنعت جستجوی محلی و موبایل بررسی کنید.

14. وبلاگ مرکزی Google Webmaster

هنگام کار در صنعت بازاریابی جستجو ، باید بدانید موتورهای جستجو چه می کنند. وبلاگ مدیر وب سایت گوگل به بازاریابان جستجو اطلاعاتی درباره تغییرات و به روز رسانی های Google می دهد.

15. وبلاگ جستجوی جان باتل

یکی از بنیانگذاران مجله WIRED و از پیشگامان بازاریابی موتورهای جستجو ، نظرات Battelle جستجو و موارد دیگر را پوشش می دهد.

16. موسسه بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا برای موفقیت در سئو بسیار مهم است. موسسه بازاریابی محتوا (CMI) مرکزی برای بازاریابان محتوا برای یادگیری و به اشتراک گذاری بینش در مورد سئو ، داستان سرایی ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر است.

17. SEO Copywriting

کپی بخش مهمی از موفقیت سئو است. این وبلاگ بیشتر از بیشتر موارد در مورد بهترین روشهای نوشتن متن در زمینه SEO توضیحات بیشتری ارائه می دهد.

18. ساعت موتور جستجو

این وبلاگ چند نویسنده توسط خوانندگان زیادی توصیه شده است و طیف گسترده ای از موضوعات بازاریابی جستجو را پوشش می دهد.

19 SEO by the Sea

که توسط بازاریاب قدیمی بیل اسلاوسکی تاسیس شده است ، این پایگاه جستجوگرها عمیقاً به سوابق موتورهای جستجوگر می پردازد تا از آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل آخرین معیارهای رتبه بندی برای شما برخوردار باشد.

عنوانی را که دوست دارید پیدا کنید؟ چند مورد از این وبلاگ ها را علامت گذاری کنید و از صنعت خود جلوتر بروید – محتوای شما روی شما حساب می کند.

state of marketing

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *