طراحی وب سایت, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

15 نمونه خیره کننده از طراحی وب سایت مشاغل کوچک

اگر مشاغل کوچکی هستید ، وب سایت شما تأثیر زیادی در موفقیت شما دارد. تحقیقات نشان می دهد که تقریباً یک سوم افراد برای پیدا کردن مشاغل محلی از وب استفاده می کنند . راستش ، من تعجب می کنم که این تعداد بالاتر نیست.

به عنوان یک تجارت کوچک ، ممکن است بودجه لازم برای استخدام یک طراح ، آوردن تیم توسعه یا پرداخت هزینه یک مجموعه ابزار طراحی برای سایت جدید خود را نداشته باشید. احتمالاً فعلاً باید یک سایت بروشور اساسی انجام شود ، درست است؟

اما این نکته مهم است: شما برای تهیه یک وب سایت موثر نیازی به نمونه کار طراحی یا تیم تجاری ندارید. بسیاری از مواردی که باعث کار وب سایت ها می شود ، به ناوبری روشن و بصری ، کپی کاملاً نوشته شده و استفاده سلیقه ای از رنگ ، تایپوگرافی ، و تصاویر – بدون درجه طراحی لازم است.

هنوز ، یک چیز است که در مورد طراحی خوب صحبت کنیم ، و یک چیز دیگر در واقع وب سایتی بسازید که در همه جبهه های طراحی ارائه می شود . خوش شانس ما ، بسیاری از وب سایت های جذاب وجود دارد که فهمیده اند چه چیزی مفید است. بنابراین ، برای کمک به شما در سفر طراحی ، ما نمونه های مورد علاقه خود را از وب سایت های عالی کسب و کار کوچک برای الهام بخشیدن به وب سایت های خود جمع آوری کرده ایم.

Free Download: 77 Examples of Brilliant Web Design 

نمونه های طراحی وب سایت مشاغل کوچک

مطمئناً هزاران وب سایت مشاغل کوچک وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، اما ما فکر می کنیم این 15 مورد می توانند به عنوان یک نقطه شروع خوب باشند ، چه شما در حال برنامه ریزی برای یک طراحی مجدد هستید ، چه سیم کشی تکرار اول شما. به هر حال ، اینها همه مشاغل واقعی هستند ، بنابراین می توانید روی هر پیوند کلیک کنید تا وب سایت خود را کاوش کنید. بیایید غواصی کنیم.

1 چای بنت

شروع لیست ما یک مثال جالب است که شما می توانید با پالت های رنگی ، انتقال صفحه متحرک ، جلوه های پیمایشی و طرح های خلاقانه به نتیجه برسانید. فروشگاه چای بنت تعداد انگشت شماری از گزینه های چای ممتاز را ارائه می دهد ، اما هر کدام از طریق قالب غیر متعارف این فروشگاه آنلاین با ظرافت ارائه می شوند.

به طور معمول ، فروشگاه ها محصولات خود را به صورت شبکه ای با پیوند به صفحات محصول نمایش می دهند. با این حال ، در وب سایت چای بنت ، کاربران برای کاوش در هر پیشنهاد به پایین پیمایش می کنند ، با یک تصویر از جعبه چای به اندازه زندگی و شرح طعم ، عطر و احساس دهان. این پالت عالی بصری برای تکمیل انواع سلایق شرکت است.

همچنین تجربه ناوبری سایت نیز قابل توجه است. به محض ورود به وب سایت ، صفحه ای از بازدید کنندگان نشان داده می شود که مأموریت شرکت را بیان می کند. سپس آنها می توانند به فروشگاه ادامه دهند یا به صفحات About یا Contact مراجعه کنند. ممکن است برای رفتن به صفحه فروشگاه نیاز به یک کلیک اضافی باشد ، اما این انتخاب مارک تجاری و تجاری را برای مشتریان بالقوه قرار می دهد.

homepage for the small business website design example bennett tea

2. Aroz جواهرات

جواهرساز مستقر در بلژیک یک وب سایت بی عیب و نقص برای نمایش و فروش اقلام خود ساخته است. آروز با ارائه لوازم جانبی متنوع ، ابتدا با یک تصویر تمام عرض از بازدید کنندگان استقبال می کند ، در زیر آنها قطعات خود را در یک کشویی شبکه ارائه می دهند.

با ادامه پیمایش کاربران ، وب سایت از جلوه های بزرگنمایی ، انیمیشن کشویی و جلوه های محو برای تأثیر بصری بیشتر استفاده می کند. هر بخش متنی ارائه دهنده های فروشگاه را تعیین می کند ، که با فرم تماس و CTA رسانه های اجتماعی محدود شده است.

برای کسانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد Aroz هستند ، این وب سایت همچنین شامل یک وبلاگ شامل مجموعه های جدید و همچنین داستان های مشتری و طراح است. همه این م componentsلفه ها برای ایجاد یک نام تجاری حرفه ای ، پیچیده و منحصر به فرد کار می کنند – یک مثال عالی از اینکه یک سایت تجارت الکترونیکی می تواند باشد.

homepage for the small business website design example aroz jewelry

3 مطبوعات فرانسوی شیکاگو

اگر یک فروشگاه چای می تواند وب سایت خارق العاده ای داشته باشد ، چرا یک بو داده قهوه وجود ندارد؟ Chicago French Press در حالی که بخشی از درآمد خود را به سازمان های غیر انتفاعی و خیریه اهدا می کند ، انواع طعم های چرخشی را به فروش می رساند.

مانند وبسایت چای ، این وب سایت بر زیبایی بسته بندی محصول تأکید دارد. این همچنین زمینه های رنگی را برای تمایز بین طعم دهنده ها اجرا می کند ، همانطور که در تمام عرض نوار لغزنده تصویر در صفحه اصلی.

پیمایش فروشگاه فروشگاه فرانسوی شیکاگو آسان است ، زیرا بازدیدکنندگان می توانند با معیارهای مختلف از جمله طعم ، روش دم کردن و اندازه کیسه جستجو کنند. و اگر می خواهید طعم آنها را با غذا ترکیب کنید ، وبلاگ وب سایت شامل پست های دستور العمل نیز می باشد.

homepage for the small business website design example chicago french press

4 نانوایی Wildwood

وب سایت Wildwood Bakery شامل تصاویر به روش های کوچک اما خیره کننده است. نانوایی استرالیایی یک وب سایت ساده اما فریبنده با کمی بیشتر از تصاویر زیبا ، یک پالت رنگی نارنجی و سبز زیبا و کلوزآپ های دهان پر از خلاقیت خود ساخته است.

در صفحه اصلی ، بازدیدکنندگان می توانند در مورد نانوایی اطلاعات کسب کنند و از فروشگاه آنلاین وب سایت یا سرویس اشتراک خمیر مایه استفاده کنند. پایین صفحه دارای یک پاورقی با پیوندهای اجتماعی و سایر منابع مفید است. توجه داشته باشید که پاورقی برجسته تر از حد معمول است – متن بزرگ توجه سایر جنبه های مهم تجارت مانند پایداری و عمده فروشی را جلب می کند.

صفحه فروشگاه Wildwood نیز ارزش بررسی دارد. مشتریان می توانند محصولات را با عطر و طعم فیلتر کرده و به سرعت هر چیزی را به سبد خرید اضافه کنند. واضح است که طراحان همه چیز را در نظر گرفتند ، زیرا حتی نماد کارت نیز خود یک تصویر سفارشی است. همین جزئیات است که این سایت را استثنایی می کند.

homepage for the small business website design example wildwood bakery

5. مجموعه AÃRK

وب سایت ساعت ساز AÃRK Collective هیچ سوالی درمورد کار خود باقی نمی گذارد – از همان ابتدا ، ساعت های آن در تصاویر تمام صفحه و از نظر زیبایی نمایش داده می شوند. همه چیز بیشتر به یک گالری شباهت دارد تا به یک سایت تجارت الکترونیکی و تعهد برند را در طراحی های ساده و زیبا تثبیت می کند.

اما ، در نهایت این یک فروشگاه آنلاین است و با پایین پیمایش خطوط تولید AÃRK در یک سبک شبکه سنگ تراشی . ارائه کاملاً کم است ، اما این اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان فقط بر روی خود طراحی ها تمرکز کنند. تا زمانی که روی موردی کلیک نکنید ، اطلاعات کامل دیگری وجود ندارد که شما را به صفحه محصول با تمام اطلاعات مربوطه و همچنین تصاویر دیگر برای اطمینان از خرید صحیح ساعت ، به صفحه محصول می فرستد.

homepage for the small business website design example aark collective

6. Cleenland

همه وب سایت ها نباید از نظر بصری پیچیده باشند – این با فروشگاه آنلاین Cleenland ثابت می شود. این شرکت مستقر در بوستون محصولات مراقبت از منزل و بهداشت شخصی را با ضایعات کم به فروش می رساند و سایت هیچ وقت برای بازدید از مکان فیزیکی بازدید کنندگان را هدر نمی دهد.

بازدید کنندگان همچنین می توانند در فروشگاه آنلاین Cleenland ، که دسته بندی محصولات آن را با تصاویر مربوط به هر محصول و اطلاعات مربوط به تأمین کننده ، لیست های آنلاین خود را خریداری کند. به این ترتیب ، شما می دانید که محصولات به طور پایدار تهیه می شوند. حتی یک دسته “محصولات محبوب” وجود دارد که بهترین خدمات این فروشگاه را ارائه می دهد.

homepage for the small business website design example cleenland

7. خانمها پرداخت می شوند

Ladies Get Paid یک وب سایت عضویت است که دوره های آموزش مالی و حرفه ای را برای زنان ارائه می دهد. کلاسهای آنلاین ، رویدادهای سخنران و رویدادهای شبکه ای و همچنین اعلان شغل و جوامع آنلاین وجود دارد که همگی برای پیشرفت در شغل و اطمینان مالی هستند.

از منظر بصری ، Ladies Get Paid کار فوق العاده ای ارائه می دهد که انواع مزایای آن را به صورت مستقیم ارائه می دهد. مأموریت آن از ابتدا مشخص است و سرصفحه به مهمانان اجازه می دهد هر پیشنهاد را با جزئیات بیشتری مشاهده کنید.

این وب سایت همچنین به طور مثر نکات رنگی را در موارد تعاملی a خود گنجانده است. > کارتها و دکمه های آن با هم مطابقت دارند و ظریف را در خود جای داده اند جلوه های شناور برای یک تجربه کاربری دلپذیر. به طور کلی ، وب سایت جسورانه اما جذاب است ، تعادل دشوار اما مطمئناً قابل دستیابی است.

homepage for the small business website design example ladies get paid

8. Good Vibes All Purpose Cleaner

شاید من فقط نسبت به محصولات تمیزکننده پایدار تعصب داشته باشم ، اما Good Vibes All Purpose Cleaner یک سایت تجارت الکترونیکی ساده و موثر ارائه می دهد که می تواند فلسفه و پیشنهادات خود را به صورت یکپارچه منتقل کند.

Good Vibes با نمایشگرهای محصول هیچگونه سر و صدایی ندارد – محصولات همانطور که انتظار دارید در قالب شبکه نمایش داده می شوند. با این حال ، وب سایت همچنین به طور برجسته ای از نظرات و توصیفات مشتریان زیر برای ایجاد اعتماد به نفس در خریداران جدید برخوردار است.

هر صفحه محصول شامل توضیحات و همچنین دستورالعمل های تمیز کردن ، مواد اولیه ، بررسی ها و محصولات پیشنهادی است. کافی است بدون تکیه بر حیله های تصویری تأثیر مثبتی ایجاد کنید.

homepage for the small business website design example good vibes all purpose cleaner

9. Wisr

من هرگز انتظار نداشتم که اینقدر در یک وب سایت خدمات مالی لذت ببرم ، اما اینجا هستیم – ویزر وام های شخصی ، برنامه ریزی مالی و بالاتر از همه یک صفحه اصلی فوق العاده سرگرم کننده را ارائه می دهد. هنگام پیمایش ، مسیر یک مسیر مرمر شبیه سازی شده را از ابتدا تا انتها دنبال می کنید. با هر مانع ، درباره کارهایی که ویسر انجام می دهد بیشتر می آموزید.

چه فکر می کنید این انتخاب طراحی به عنوان استعاره ای از راه مالی غالباً غیرقابل پیش بینی در پیش است ، یا فقط یک چیز جالب برای مشاهده است ، این وب سایت قطعاً از بقیه برجسته است.

به عنوان یکی دیگر از ویژگی های جذاب دوم ، وب سایت به خاطر می آورد که از چه صفحه ای خارج شده اید. بنابراین ، هنگام بازدید مجدد ، درخواستی را مشاهده خواهید کرد که شما را به صفحه ای که در آن متوقف شده اید ، دعوت می کند. این یک استفاده هوشمندانه از کوکی ها است که می تواند به شما کمک کند افراد احتمالی را به مسیر تبدیل برگردانید.

homepage for the small business website design example wisr

10. Cafe con Libros

Cafe con Libros (کتاب قهوه با کتاب) در بین کتابفروشی های بین فمینیستی نه تنها فروشگاه های اینترنتی اسپرسو ارائه می دهد – بلکه دارای یک وب سایت خارق العاده با هر آنچه در یک نام دامنه به آن نیاز دارید.

این سایت می تواند موجودی کتاب ، فروشگاه بازرگانی ، تقویم رویداد و مأموریت خود را به تنهایی و بدون پیچیدگی بیشتر در صفحه اصلی قرار دهد. بازدیدکنندگان همچنین می توانند برای تحویل یا تحویل از طریق سایت ، هر کتابی را از فروشگاه – فیزیکی ، کتاب الکترونیکی یا کتاب صوتی – سفارش دهند.

به نظر می رسد که این کافی نیست ، وب سایت همچنین دارای یک وبلاگ فعال با بازتاب و بررسی کتاب ، یک خبرنامه ، یک سرویس اشتراک کتاب ماهانه و یک پادکست با یک پخش کننده در سایت است. این توازن بسیار خوبی از مقدار پیشنهادات با کیفیت طراحی است.

homepage for the small business website design example cafe con libros

11 Reform Collective

Design agency Reform collective features one of the most cinematic scrolling experiences I’ve seen on a website. It combines fixed scrolling with horizontal scrolling to showcase each section in chunks while keeping visitors on the same page.

Each individual section mentions some piece of the company, be it their design style and philosophy, a case study, testimonials, or a contact form. If you’re looking for a long-scrolling website that presents information to visitors in a specific linear sequence, try emulating this trick — it ensures users see what you want them to and in what order.

homepage for the small business website design example reform collective

12 Sweet Dreams

Sweet Dreams may create CBD and melatonin products for better rest, but don’t sleep on this website. Combining 2D and 3D illustrations, scrolling animation effects, customer reviews, and even interactive graphics, the homepage for this small business does a great job getting visitors in the mindset of their product before promoting the products themselves.

Informational sections are interspersed with product links so that new customers, whether sold or skeptical, know what they’re buying and how these products work. To learn more, the About page includes masterful visuals and copy to put visitors at ease. Given what they’re selling, that seems like the right approach.

homepage for the small business website design example sweet dreams

13. Panache

The graphic design and branding experts and Panache have proven their abilities with their one-page informational website. This is another example of how scrolling can be much more than a way to traverse the page — here, it triggers colorful transitions and animations that leave a strong impression.

Panache makes this list because, rather than including a separate gallery for showcasing the work, it blends its aesthetic approach into the construction of the site itself. This ultimately gets potential clients down to the contact form more quickly. There are also navigational links along the left side of the page in case visitors wish to return to a particular section.

homepage for the small business website design example panache

14. Scott’s Cheap Flights

The goal of Scott’s Cheap Flights is to help U.S. travelers easily and cheaply book vacations to domestic and international destinations. Its membership website is suitably simple: Just sign up and start getting daily emails with the latest discounted flight offerings.

Once signed in, the website places its offers front-and-center — each one occupies a card with a colorful image of the destination. Clicking a card takes you to a page with information about the destination, instructions on how to book, and ticket prices by airport. Some cards are premium, and the “Upgrade” button lingers in the top right tempting users to subscribe.

Additionally, this website also provides a ton of extra value to free and premium users in its blog section. In it, there are tips for booking flights, travel advice, and guides for exploring new cities.

homepage for the small business website design example scott's cheap flights

15. Music Audience Exchange

Finally, Music Audience Exchange (MAX) creates partnerships between brands and musical artists for promotional purposes, with a website that conveys class and professionalism.

Since it caters to both artists and companies, it features two pages for both types of clients, with step-by-step guides explaining how the process works. It’s an efficient means to channel both brands and musicians alike toward an application form and a conversion.

homepage for the small business website design example music audience exchange

Big Design Ideas for Small Businesses

Designing a website is, without a doubt, a challenge for small businesses. But after some perusing, you can come up with a list of your favorite inspiration sites and what makes them pop, then incorporate these features into your own site. Plus, you probably spend a good deal of time on sleek sites already and have a good sense of what you’ll want.

Looking for more inspo? Check out all of our website design resources, including our Website Design lookbook — just click below.

examples of brilliant homepage, blog, and landing page design

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *