بهره وری, نرم افزار بازاریابی رایگان, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

12 بهترین حساب های الکترونیکی رایگان (و خصوصی) و ارائه دهندگان خدمات 2021

به یک حساب ایمیل نیاز دارید – خواه برای شبکه ، استخدام شغل ، بارگیری منابع ، انتقال فایلها ، تنظیم یادآوری ، ملاقات با همکاران یا موارد دیگر.

حتی با ظهور پلتفرم های چت اداری ، شما همچنان در تعداد زیادی از موارد به ایمیل وابسته هستید. اما متأسفانه ، هر سرویس ایمیل کاملاً رایگان نیست. و حتی برنامه های رایگان ممکن است ساده ترین استفاده را نداشته باشند یا همه ویژگی های مورد نیاز را داشته باشند.

Download Now: Email Marketing Planning Template 

پیدا کردن ارائه دهنده خدمات ایمیل بدون هیچ هزینه ای که ویژگی های مناسب و قابلیت استفاده را متعادل کند ، می تواند چالش برانگیز باشد. برای سهولت در جستجوی شما ، لیستی از انواع مختلف حساب های ایمیل که می توانید راه اندازی کنید ، و یازده بهترین ارائه دهنده خدمات ایمیل را که می توانید در حال حاضر به صورت رایگان حساب خود را در آنها میزبانی کنید ، قرار می دهیم.

پیدا کردن ارائه دهنده خدمات ایمیل بدون هیچ هزینه ای که ویژگی های مناسب و قابلیت استفاده را متعادل کند ، می تواند چالش برانگیز باشد. برای سهولت در جستجوی شما ، لیستی از انواع مختلف حساب های ایمیل که می توانید راه اندازی کنید ، و دوازده بهترین ارائه دهنده خدمات ایمیل را که می توانید در حال حاضر به صورت رایگان حساب خود را در آنها میزبانی کنید ، قرار می دهیم.

انواع حساب های ایمیل

دو نوع اصلی از ارائه دهندگان خدمات ایمیل برای انتخاب وجود دارد:

 • مشتریان ایمیل ، و
 • پست الکترونیکی

وقتی از ارائه دهنده خود برای دسترسی به ایمیل خود از طریق دستگاه یا مکان دیگری به صورت آنلاین استفاده می کنید ، می توانید از یکی از سه پروتکل اصلی ایمیل برای این کار استفاده کنید: POP3 ، IMAP و Exchange.

بیایید به طور مختصر به انواع مختلف ارائه دهندگان و پروتکل ها بپردازیم.

سرویس گیرنده های ایمیل که احتمالاً در مورد آنها شنیده اید شامل Microsoft Outlook ، Mozilla Thunderbird و Apple Mail است.

اگر می خواهید به این نوع ایمیل از طریق وب دسترسی داشته باشید نه به برنامه رایانه مشتری ، سرویس گیرنده ایمیل از یکی از پروتکل های ایمیل شرح داده شده در زیر استفاده می کند.

به عنوان مثال ، اگرچه ممکن است Outlook را در رایانه خود نصب کرده باشید ، اما می توانید با استفاده از یک پروتکل ایمیل خاص ، از طریق outlook.com به حساب ایمیل خود وارد شوید.

ارائه دهندگان ایمیل وب که احتمالاً در مورد آنها شنیده اید شامل Gmail ، Yahoo! Mail و AOL (که همه آنها لیست بهترین حسابهای ایمیل رایگان ما را در زیر قرار داده اند).

اگر می خواهید از طریق یک برنامه ایمیل در دستگاه تلفن همراه خود به ایمیل وب خود دسترسی داشته باشید و نه مرورگر وب دسکتاپ ، ارائه دهنده ایمیل وب شما می تواند از یکی از پروتکل های ایمیل شرح داده شده در زیر استفاده کند.

قبل از ورود به بهترین حساب های ایمیل رایگان ، بیایید در مورد آن پروتکل های ایمیل صحبت کنیم.

پروتکل های ایمیل

پروتکل های ایمیل سیستم هایی هستند که در واقع ایمیل شما را برای شما بازیابی می کنند. آنها می توانند حسابهای مشتری ایمیل را در اینترنت و ایمیل وب را در یک برنامه تلفن همراه واکشی کنند. در اینجا سه ​​نوع اصلی پروتکل ایمیل که حساب شما می تواند استفاده کند ، آورده شده است.

POP3

POP مخفف “پروتکل دفتر پست” است و برای افرادی که فقط یک حساب ایمیل و سرویس گیرنده ایمیل دارند مناسب است. POP3 آخرین نسخه این ایمیل است پروتکل و به شما امکان می دهد در حالت آفلاین به ایمیل دسترسی داشته باشید. بنابراین ، به پهنای باند اینترنت کمتری نیاز دارد.

IMAP

IMAP مخفف “پروتکل دسترسی به ایمیل اینترنتی” است. و این یکی از پروتکل های قدیمی ایمیل است که امروزه در دسترس است. IMAP4 آخرین نسخه محسوب می شود و برخلاف پروتکل POP ، شما ایمیل خود را به سرویس گیرنده ایمیل آفلاین خود بارگیری نمی کنید. در عوض ، تمام ایمیل های شما در حالی که به آن دسترسی دارید و آن را مدیریت می کنید ، آنلاین می ماند.

IMAP برای افرادی که بیش از یک حساب ایمیل دارند و از چندین دستگاه یا مکان به آنها دسترسی دارند مفید است.

مبادله

Exchange یک پروتکل ایمیل مایکروسافت است و تقریباً شبیه پروتکل IMAP است که در بالا توضیح داده شد. این پروتکل به شما امکان می دهد نه تنها از طریق چندین دستگاه به ایمیل خود از طریق اینترنت دسترسی پیدا کنید ، بلکه به وظایف ، تقویم ها و اطلاعات تماس متصل به آن آدرس ایمیل نیز دسترسی دارید.

به همین دلیل ، برای سازمان هایی که کارکنان آنها انواع مختلفی از اطلاعات را به اشتراک می گذارند و از راه دور همکاری می کنند ، مفید است.

در حال حاضر ، هفت مورد از بهترین ارائه دهندگان خدمات ایمیل رایگان (و 5 مورد از بهترین حساب های ایمیل برای حفظ حریم خصوصی) را که می توانید امروز در اختیار داشته باشید – شامل وب میل و سرویس گیرندگان ایمیل را نیز در نظر بگیرید. برای هر ارائه دهنده خدمات ایمیل ، ما یک ویژگی منحصر به فرد را برجسته کردیم تا به شما در یافتن بهترین تناسب کمک کند.

1. Gmail

در gmail best free email account and service provider P>

ویژگی منحصر به فرد: همکاری فایل بومی

ثبت نام کنید اینجا .

نوع ایمیل: پست الکترونیکی

چه کسی باید از آن استفاده کند: هرکسی که قبلاً از بقیه محصولات Google استفاده کرده و آنها را دوست دارد.

ممکن است به نظر برسد که یک انتخاب برتر آشکار است ، اما Gmail بسیار متنوع است که اولین اسلات ما را دریافت نمی کند. با توجه به Litmus Labs ، Gmail دارای دومین سهم بازار ارائه دهنده ایمیل (پشت برنامه ایمیل بومی Apple iPhone) است.

از قضا یکی از دلایل محبوبیت Gmail این است که همه گزینه های ارتباطی در صندوق ورودی شما وجود دارد که شامل ایمیل نمی شود.

Gmail یک ابزار صندوق ورودی رایانامه معمولی است که می توانید پس از داشتن یک حساب Google به آن دسترسی پیدا کنید. از آنجا که در Google Suite تعبیه شده است ، همچنین می توانید به گروهی از برنامه های رایگان دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد با افراد موجود در لیست مخاطبین خود چت کنید ، ویدئو کنفرانس داشته باشید و فایل ها را به اشتراک بگذارید.

Google Hangouts ، از نوار کناری سمت چپ صندوق ورودی شما (یا راست – که می توانید نحوه نمایش صندوق ورودی خود را سفارشی کنید) در دسترس است ، به شما امکان می دهد با سایر کاربران Gmail برای مواردی که ممکن است پیام ایمیل را تضمین نکند ، پیامک و ویدئو چت کنید.

مانند اکثر حساب های ایمیل دیگر امروز ، Gmail نیز دارای یک تقویم بصری است که می توانید جلسات و یادآوری ها را در آن تنظیم کنید.

نکته حرفه ای: همچنین می توانید از محصول رایگان مانند جلسات HubSpot برای برنامه ریزی آسان جلسات بدون ایمیل های رفت و برگشت.

برخلاف سایر حساب های ایمیل ، می توانید از آدرس Gmail خود برای ورود و مدیریت حساب YouTube خود و همچنین همکاری در اسناد و صفحات گسترده به طور مستقیم از Google Drive مبتنی بر ابر استفاده کنید.

با ارائه 15 گیگابایت فضای ذخیره رایگان ایمیل ، Gmail تمام تلاش خود را می کند تا صندوق ورودی شما کمتر آشفته شود ، از جمله فیلترهای پیشرفته که به طور خودکار ایمیل ها را در هنگام ورود به پوشه های جداگانه وارد می کند. و هیچ یک از این عملکردها هزینه ای ندارد.

مزایا:

 • به شما امکان می دهد ایمیل ها را لغو کنید
 • 15 گیگابایت فضای ذخیره ایمیل رایگان
 • از هر دستگاه متصل به اینترنت قابل دسترسی است
 • 99.9٪ حفاظت در برابر ایمیل های مشکوک/هرزنامه
 • پیامهای متنی که به شما کمک می کند ایمیل ها را سریعتر بنویسید

2. AOL

در aol best free email account and service provider

منبع

ویژگی منحصر به فرد: فضای ذخیره نامحدود

ثبت نام کنید اینجا .

نوع ایمیل: پست الکترونیکی

چه کسی باید از آن استفاده کند: هرکسی که برای بیشتر ارتباطات خود از ایمیل استفاده می کند.

America Online (من فقط با تایپ این کلمات احساس نوستالژی می کنم) بی سر و صدا با استانداردهای امروزی برای تجربه کاربری خوب مطابقت داشته است و اکنون بار دیگر یکی از بهترین حساب های ایمیل رایگان در دسترس شما است.

خریداری شده توسط Verizon در سال 2015 ، AOL ایمیل شما را از صفحه اصلی اخبار کلاسیک خود ارسال می کند و دارای فیلترهای ضد هرزنامه و محافظت از ویروس های معاصر است که از ارائه دهنده ایمیل خود انتظار دارید. همچنین می توانید ارسال کنید پیام های متنی و فوری از پنجره های خاص در صندوق ورودی ایمیل شما.

اما AOL چیزی بیش از Gmail دارد: فضای ذخیره نامحدود. علاوه بر این ، می توانید مخاطبین ایمیل را از یک فایل CSV ، TXT یا LDIF وارد کنید ، بنابراین از ابتدا “لیست دوستان” خود را دریافت نمی کنید (دریافت کنید؟)

مزایا:

 • فضای ذخیره نامحدود
 • بسیار قابل تنظیم
 • برای کاهش خطاها ، یک املا نگار ارائه می دهد

3. چشم انداز

در outlook best free email account and service provider منبع

ویژگی منحصر به فرد: ادغام برنامه های متعدد

ثبت نام کنید اینجا .

نوع ایمیل: سرویس گیرنده ایمیل

چه کسی باید از آن استفاده کند: هرکسی که از بسترهای مختلف مختلف برای ارتباط با دیگران استفاده می کند.

اگر تا به حال با دیدن آدرس ایمیل “Hotmail.com” تکان خوردید ، می توانید از Outlook برای این نام دامنه قدیمی قدردانی کنید.

اما خبرهای خوبی وجود دارد: مایکروسافت سرویس ایمیل قدیمی خود را دوباره اختراع کرده است و آدرس ایمیل رایگان Outlook.com شما دارای ویژگی های پیشرفته بسیاری است که منتظر شما هستند.

در حالی که تقویم و فیلتر پیام مشابه Gmail را نشان می دهد ، Outlook همچنین با چندین برنامه ارتباطی محبوب دیگر ادغام می شود.

به عنوان مثال ، می توانید اسکایپ ، فیس بوک ، پاورپوینت ، پی پال و حتی نرم افزارهای مدیریت وظیفه مانند Trello را متصل کنید-دسترسی و کار با کاربران غیر Outlook بدون خروج از صندوق ورودی بسیار آسان می شود.

Outlook 15 گیگابایت فضای ذخیره رایگان برای هر کاربر به همراه رابط فوق العاده تمیز ارائه می دهد.

مزایا:

 • مانند Excel یا Word ، می توانید از افزونه ها با Outlook
 • استفاده کنید

 • دسترسی آسان به سایر برنامه های Microsoft مانند Skype
 • نام مستعار ارائه می دهد که ناشناس بودن را به ایمیل شما اضافه می کند
 • سازمان ایمیل عالی
 • ویژگی جستجوی عالی

4. یاهو! نامه

در yahoo! mail best free email account and service provider

منبع

ویژگی منحصر به فرد: سابقه رسانه و پیوست

اینجا ثبت نام کنید.

نوع ایمیل: پست الکترونیکی

چه کسی باید از آن استفاده کند: افراد خلاق و هر کسی که پیوست ها را اغلب از طریق ایمیل ارسال و دریافت می کند.

یاهو! Mail ، یکی دیگر از پلتفرم های شناخته شده ، درست در پشت AOL در فضای ذخیره سازی با حجم عظیمی از 1 ترابایت (که ترابایت است) به صورت رایگان ، همراه با چند ادغام کلیدی در شبکه های اجتماعی قرار دارد.

می توانید تم های پس زمینه سفارشی داشته باشید و اطلاعات اصلی را از صندوق ورودی خود با Yahoo جستجو کنید! نامه.

یاهو! نامه پیدا کردن هر عکس ، فیلم و سندی را که قبلاً ضمیمه کرده یا از طریق ایمیل در برگه های آنها در نوار کناری صندوق ورودی خود دریافت کرده اید ، آسان می کند. این امر باعث می شود این پلتفرم به ویژه برای کسانی که اسناد را به طور مرتب به اشتراک می گذارند یا فقط از هر عکسی که به اشتراک گذاشته اند آلبومی تهیه کنند ، جذاب باشد.

مزایا:

 • به طور یکپارچه با تقویم یاهو متصل می شود
 • سازمان ایمیل برجسته
 • طرح زمینه های سفارشی
 • اعلان های فوری برای ایمیل های جدید
 • امنیت مناسبی برای حفظ امنیت حساب شما

5. iCloud Mail

در icloud mail best free email account and service provider منبع

ویژگی منحصر به فرد: فرستنده های برچسب را به عنوان VIPs

انتخاب کنید

اینجا ثبت نام کنید.

نوع ایمیل: پست الکترونیکی

چه کسی باید از آن استفاده کند: افرادی که از Mac استفاده می کنند و همه چیز را در یک سیستم می خواهند.

اگر کاربر Mac هستید ، ممکن است بخواهید از iCloud Mail به عنوان ارائه دهنده ایمیل خود استفاده کنید. حساب ایمیل رایگان آنها دارای 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی است که می توانید از آنها برای همگام سازی عکس ها ، فایل ها یا ایمیل خود استفاده کنید.

با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که فضای ذخیره سازی بین همه برنامه ها و دستگاه های شما به اشتراک گذاشته شده است – بنابراین اگر عکس های زیادی در iPhone خود بگیرید ، می توانید از هزینه ذخیره سازی ایمیل خود برای یک ماه استفاده کنید. برنامه های ارتقا یافته از 0.99 دلار در ماه شروع می شود و تا 9.99 دلار در ماه افزایش می یابد.

یکی از مهمترین مزایای استفاده از iCloud نسبت به سایر ارائه دهندگان ایمیل در این لیست ، سهولت ادغام است. اپل برنامه های رایانامه رومیزی و آیفون خود را با در نظر گرفتن همه سرویس گیرندگان ایمیل می سازد ، اما توجه ویژه ای به تجربه لذت بخش برای کاربران iCloud می کند.

مزایا:

 • قابلیت جستجو
 • امکان برچسب گذاری فرستندگان به عنوان VIP برای فیلتر کردن خودکار پیام های مهم و صرفه جویی در وقت
 • یک ویژگی “لغو اشتراک” را کلیک کنید
 • 5 گیگابایت فضای ذخیره ایمیل رایگان

6. موزیلا تاندربرد

در mozilla thunderbird best free email account and service provider منبع

ویژگی منحصر به فرد: ویژگی های سفارشی سازی و قابلیت باز کردن چندین ایمیل در برگه ها

در اینجا ثبت نام کنید.

نوع ایمیل: مشتریان ایمیل

چه کسی باید از آن استفاده کند: هر کس به دنبال یک صندوق ورودی ایمیل ساده اما قابل تنظیم است.

Thunderbird ، یک برنامه ایمیل رایگان از Mozilla ، معروف برای Firefox ، راه اندازی سریع صندوق ورودی ایمیل و رابط کاربری ساده و آسان را ارائه می دهد.

این برنامه ویژگی های سفارشی مانند تنظیمات طرح زمینه و برنامه های افزودنی را برای بهبود تجربه ایمیل شما ارائه می دهد. برنامه ایمیل همچنین به شما امکان می دهد چندین ایمیل را در برگه ها باز کنید ، مانند نحوه باز کردن صفحات وب مختلف در مرورگرهای Firefox.

مزایا:

 • دارای یک کتابخانه افزونه بزرگ است
 • با تقویم Google ادغام می شود تا برنامه ریزی کارها و جلسات آسان تر شود
 • سازمان ایمیل هوشمند برای کاهش خوشه

7. Yandex Mail

در Yandex Mail best free email account and service provider منبع

ویژگی منحصر به فرد: 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان

در اینجا ثبت نام کنید.

نوع ایمیل: پست الکترونیکی

چه کسی باید از آن استفاده کند: هرکسی به دنبال ایمیل رایگان با قابلیت ذخیره سازی اضافی است.

Yandex یک شرکت وب روسی است که یک ابزار ایمیل جهانی ارائه می دهد. می توانید با استفاده از این ابزار برای یک حساب رایگان ثبت نام کنید ، آن را به حساب های فیس بوک ، توییتر یا Gmail خود پیوند دهید و صندوق ورودی ایمیل خود را شخصی کنید.

مانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر این لیست ، صندوق ورودی ایمیل Yandex را می توان طوری تنظیم کرد که ایمیل ها را فیلتر یا اولویت بندی کند تا پیام های افراد واقعی را مشاهده کنید. همچنین می تواند کلمات کلیدی در پیام ها و خطوط موضوع را تشخیص داده و ایمیل ها را در صندوق ورودی طبقه بندی شده طبقه بندی کند. علاوه بر این ، کاربرانی که برای نامه Yandex ثبت نام می کنند 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان دریافت می کنند.

مزایا:

 • یادآوری خودکار برای نامه های بدون پاسخ
 • مترجم داخلی
 • رسیدهای دریافت شده در ایمیل های ارسال شده را بخوانید
 • 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان

8. زهو

در zoho best email provider for privacy منبع

ویژگی منحصر به فرد: 25 آدرس تجاری

ثبت نام کنید اینجا .

نوع ایمیل: پست الکترونیکی

چه کسی باید از آن استفاده کند: استارتاپ ها و مشاغل کوچک.

این اولین حساب رایانامه رایگان برای حفظ حریم خصوصی است که در لیست ما قرار می گیرد ، اما برای مشاغل بسیار بالقوه است.

اولین چیزی که در مورد Zoho به آن توجه می کنید کاربرپسندی آن است. این سرویس ایمیل از ادغام با Google Drive ، Box و سایر مدیران فایل مبتنی بر ابر ، تا مدیر وظیفه داخلی آن ، راهی ساده برای انجام همه کارهای روزانه شما ارائه می دهد.

اما عامل اصلی تفاوت ، توانایی نام دامنه را برای حداکثر 25 آدرس ایمیل متصل سفارشی کنید. آیا می خواهید نام “@zoho.com” را با نام وب سایت تجاری خود جایگزین کنید؟ می توانید این کار را تحت Zoho Lite انجام دهید ، که 5 گیگابایت به شما رایگان می دهد – همه در username@yourdomainname.com .

مزایا:

 • صندوق ورودی شما را برای اهداف تبلیغاتی اسکن نمی کند
 • ایمیل ها دارای فرمت رمزگذاری شده هستند
 • اگر پیام های شما ارسال نشد
 • به شما اطلاع می دهد

 • به راحتی با Zoho CRM ادغام می شود

9. ProtonMail

در protonmail best email provider for privacy منبع

ویژگی منحصر به فرد: ایمیل رمزگذاری شده

ثبت نام کنید اینجا .

نوع ایمیل: پست الکترونیکی

چه کسی باید از آن استفاده کند: هرکسی که اطلاعات حساس را ارسال و دریافت کند.

ProtonMail فقط 500 مگابایت فضای رایگان ارائه می دهد ، اما برای تجارت شایسته ایمیل رمزگذاری شده ، به شما امکان می دهد پیام هایی را ارسال کنید که هیچکس دیگر نمی تواند ببیند و پس از یک ماه ناپدید می شود.

گیرش چیست؟ آیا استفاده از این سرویس سخت است؟ ProtonMail به راحتی در هر دستگاهی بدون نرم افزار مورد نیاز برای رمزگذاری ایمیل های شما ، مانند اکثر سیستم عامل های پست الکترونیکی وب ، استفاده می شود. درک رابط صندوق ورودی آن به راحتی در یک نگاه دیگر سرویس های ایمیل موجود در این فهرست است.

و این ابزار برچسب های سریع رنگی برای کمک به شما در سازماندهی بیشتر ایمیل هایی که بیشترین مراقبت و محافظت را دارند ، ارائه می دهد.

مزایا:

 • برای بازکردن حساب نیازی به اطلاعات شخصی نیست
 • سازگار با سایر ارائه دهندگان ایمیل
 • صندوق ورودی بهینه سازی شده برای افزایش بهره وری
 • رمزگذاری داده ها از انتها به انتها

10. GMX Mail

در gmx mail best email provider for privacy منبع

ویژگی منحصر به فرد: آدرس های ایمیل مستعار

ثبت نام کنید اینجا .

نوع ایمیل: پست الکترونیکی

چه کسی باید از آن استفاده کند: هرکسی که به چند ایمیل با یک صندوق ورودی مرکزی نیاز دارد.

هرچند ممکن است نام GMX Mail را نشنیده باشید ، اما مدت زیادی است که از سال 1997 وجود داشته است – و دارای مجموعه ای از ویژگی ها است که ارزش توجه را دارد.

در ابتدا GMX 65 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می دهد. این مقدار زیادی فضای ذخیره برای یک سرویس ایمیل رایگان است. در واقع ، آنها ادعا می کنند که به شما امکان می دهد نزدیک به نیم میلیون پیام را در صندوق ورودی خود نگه دارید!

ویژگی دیگری که شایان توجه است ، قابلیت ارسال پیوست های بزرگ است. در حالی که بسیاری از خدمات محدوده ضمیمه ای برای پیوست های ایمیل شما دارند ، GMX Mail به شما امکان می دهد تا حداکثر 50 مگابایت فایل ارسال کنید. اگر تعداد زیادی عکس ، ارائه یا سایر فایل های بزرگ را از حساب خود به اشتراک بگذارید ، بسیار عالی است.

اما ویژگی GMX Mail که واقعاً آن را متمایز می کند ، توانایی تنظیم 10 آدرس ایمیل مستعار است که همه از یک حساب استفاده می شود. این می تواند در بسیاری از شرایط – چه از نظر شخصی و چه از نظر حرفه ای مفید باشد.

در یک یادداشت شخصی ، می توانید برای همه خریدها و ورودهای آنلاین خود از یک نام مستعار استفاده کنید – تا ایمیل های بازاریابی را از پیام های خصوصی خود جدا نگه دارید. از منظر تجارت ، آدرس های ایمیل متعدد می توانند به مدیریت ایمیل های مبتنی بر نقش مانند support@yourdomain.com یا sales@yourdomain.com کمک کنند.

مزایا:

 • فیلتر هرزنامه برای محافظت از صندوق ورودی شما در برابر پیام های مشکوک
 • استفاده آسان از قالب های مدیریت صندوق ورودی
 • جمع آوری نامه برای نگهداری همه ایمیل های شما (حتی از سایر ارائه دهندگان خدمات) در یک مکان

11. Trustifi

در trustifi best email provider for privacy

منبع

ویژگی منحصر به فرد: پیشگیری از اتلاف اطلاعات

اینجا ثبت نام کنید.

نوع ایمیل: پست الکترونیکی

چه کسی باید از آن استفاده کند: هرکسی که نمی خواهد بین داشتن یک صندوق ورودی امن و کاربردی یکی را انتخاب کند.

Trustifi بهترین ارائه دهنده ایمیل مولد و ایمن را در یک جا ترکیب می کند.

با گزینه های موجود در لیست سفید و لیست سیاه ، می توانید به راحتی انتخاب کنید که به چه کسانی اجازه می دهید برای شما پیام ارسال کنند. Trustifi همچنین با HIPAA/HITECH ، PII ، GDPR ، FSA ، FINRA ، LGPD ، CCPA و موارد دیگر سازگار است ، بنابراین نگران از دست دادن حساب خود در طول شب نباشید.

حتی می توانید از افزونه Trustifi برای افزودن یک لایه امنیتی اضافی به صندوق ورودی Gmail یا Outlook خود استفاده کنید.

مزایا:

 • باج افزار و تشخیص تقلب
 • امکان تعیین تاریخ انقضا در ایمیل های ارسال شده
 • ادغام یکپارچه با سایر سیستم های ایمیل یا ارائه دهندگان خدمات
 • رمزگذاری ایمیل سر به سر

12. Mailfence

در Mailfence best email provider for privacy P>

منبع

ویژگی منحصر به فرد: حمایت قانونی

ثبت نام کنید اینجا .

نوع ایمیل: پست الکترونیکی

چه کسی باید از آن استفاده کند: هر کس به دنبال یک حساب ایمیلی ایمن است که با ابزارهای دیگر ادغام شود.

Mailfence یک ارائه دهنده خدمات ایمیلی مبتنی بر مرورگر است که در بلژیک مستقر است. با توجه به قوانین موجود در بلژیک ، همه داده های شما بدون دسترسی شخص ثالث قفل شده است.

برنامه رایگان آنها 500 مگابایت فضای ایمیل به شما می دهد. اما برای لذت بردن واقعی از بهترین Mailfence ، باید از یک برنامه پولی استفاده کنید که از 2.50 یورو در ماه شروع می شود.

شما می توانید حداکثر 10 نام مستعار در طرح پولی ایجاد کنید و 5 گیگابایت فضای ایمیل در میان بسیاری از ویژگی های دیگر داشته باشید.

با Mailfence ، سازماندهی روز و کسب و کار شما آسان است زیرا می توانید به راحتی حساب ایمیل خود را با مخاطبین ، تقویم و اسناد خود ادغام کنید.

مزایا:

 • ادغام سریع با مجموعه ای از ابزارها
 • رمزگذاری واقعی OpenPGP سر به سر

بیشترین استفاده از ایمیل

و با این وجود ، شما برخی از بهترین گزینه ها را برای حساب های ایمیل رایگان امسال دارید. اما چه کسی می داند؟ آدرس ایمیل بعدی شما ممکن است کاملاً متفاوت باشد در حالی که فقط آنچه را که برای موفقیت نیاز دارید به شما می دهد.

توجه ویراستار: این پست در اصل در مارس 2018 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

New Call-to-action

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *