بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

10 مورد از بهترین دوره های بازاریابی رسانه های اجتماعی که امروز باید بگذرانید

بر اساس اداره آمار کار ، یک از سال 2019 تا 2029 میزان 7 درصد رشد شغل برای مدیران بازاریابی پیش بینی می شود.

برای اینکه در فرایند استخدام از رقبای خود متمایز شوید و همچنین به توانایی خود در انجام وظایف خود در رسانه های اجتماعی اطمینان کامل داشته باشید ، ممکن است بخواهید یک دوره رسانه های اجتماعی را بگذرانید.

Click Here to Take HubSpot Academy's Social Media Marketing Certification  Course

در این پست وبلاگ ، برخی از بهترین دوره های بازاریابی رسانه های اجتماعی که امروزه در دسترس هستند را پوشش خواهیم داد.

بهترین دوره های بازاریابی رسانه های اجتماعی

1. گواهینامه رسانه های اجتماعی /h3>

hubspot academy social media certification

قیمت: رایگان

بستر: HubSpot Academy

دوره صدور گواهینامه رسانه های اجتماعی HubSpot یک برنامه قوی است که برای کمک به شما در جذب مشتری و شرکا و ایجاد وفاداری به نام تجاری طراحی شده است. از آنجا که رسانه های اجتماعی کلید بازاریابی ورودی است ، این دوره به طور یکپارچه در دو مفهوم قرار دارد.

این دوره به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا بتوانید در وقت خود روی آن کار کنید. این شامل موضوعات اساسی مانند اندازه گیری ROI ، گسترش دسترسی ، ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی و گوش دادن اجتماعی است. شما همچنین می توانید دروس خاصی را در دوره HubSpot Academy انتخاب کنید-برای مثال ، این مورد در تبلیغات رسانه های اجتماعی .

نکته قابل توجه: نحوه ایجاد استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی ورودی را بیاموزید.

2. مبانی بازاریابی دیجیتال

Fundamentals of Digital Marketing by google

قیمت: رایگان

بستر: Google Digital Garage

گواهینامه رسانه های اجتماعی گوگل دارای بیش از 300000 دانش آموز است و دوره هایی در زمینه رسانه های اجتماعی ، بازاریابی تلفن همراه ، SEO و بهینه سازی وب ارائه می دهد.

دوره ها جستجوی پرداختی و ارگانیک را توضیح می دهند و نحوه توسعه صفحات وب بهینه شده برای موتورهای جستجو را آموزش می دهند.

یادگیری نحوه بهینه سازی صفحات برای جستجو در یک موتور جستجوی محبوب (به صورت رایگان) مانند یک برد-برد به نظر می رسد. در پایان دوره ، یک گواهی دیجیتال دریافت خواهید کرد که می توانید به نمایه و رزومه LinkedIn خود اضافه کنید.

نکته قابل توجه: سئو و ارتباط آن را با بازاریابی دیجیتال بهتر درک کنید.

3. تبلیغات اجتماعی 101

Screen Shot 2021-07-14 at 3.03.59 PM

قیمت: رایگان

بستر: Wordstream

WordStream منابع آموزشی لازم را برای درک بهتر تبلیغات در رسانه های اجتماعی ارائه می دهد. این شامل تبلیغات رسانه های اجتماعی در بسترهای مختلف مانند Instagram ، Facebook ، YouTube ، Snapchat ، Tik Tok و LinkedIn است.

همچنین اطلاعاتی در مورد دلیل و چگونگی تبلیغات در رسانه های اجتماعی و همچنین آموزش در مورد بهترین شیوه ها هنگام تبلیغات در این سیستم عامل ها وجود دارد.

در نهایت ، با معیارهای تبلیغات در رسانه های اجتماعی و خریدهای اجتماعی آشنا خواهید شد – به این ترتیب ، می توانید موفقیت خود را اندازه گیری کرده و همچنین مخاطبان خود را در زمان و مکان آماده خرید خریداری کنید.

ویژگی قابل توجه: با تبلیغات اجتماعی در سیستم عامل های اصلی از جمله Instagram ، Facebook ، YouTube ، Snapchat ، Tik Tok و LinkedIn آشنا شوید.

4. آموزش رسانه های اجتماعی برای مبتدیان

Social Media Training for Beginners

قیمت: رایگان

بستر: تماس ثابت

تماس مداوم یک منبع آموزشی عالی برای مبتدیان و کسانی است که در دنیای بازاریابی رسانه های اجتماعی تازه کار هستند.

دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه ایجاد و حفظ حضور رسانه های اجتماعی در هر پلتفرم اصلی وجود دارد. این شامل فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn ، Instagram ، Google برای کسب و کار من ، YouTube و Snapchat است.

ویژگی قابل توجه: هر آنچه را برای شروع در بازاریابی رسانه های اجتماعی نیاز دارید بیاموزید.

5. کلاس های بازاریابی آنلاین رسانه های اجتماعی

Online Social Media Marketing Classes by skillshare

قیمت: رایگان یا پولی (بسته به دوره رسانه های اجتماعی)

بستر: Skillshare

در Skillshare ، می توانید کلاسهایی را انتخاب کنید که مناسب علایق شما باشد و کلاسها را ذخیره کنید تا بعداً به آنها مراجعه کنید. موضوعات مختلف تجاری وجود دارد که می توانید در آنها شرکت کنید.

در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی به طور خاص ، می توانید کلاس های بازاریابی رسانه های اجتماعی را تا زمان تکمیل آنها فیلتر کنید ، رایگان یا ممتاز ، موضوع مورد علاقه یا غیره ، و موارد دیگر.

نکته قابل توجه: موضوع خاص بازاریابی رسانه های اجتماعی و زمان درس را متناسب با نیاز شما انتخاب کنید.

6. دوره بازاریابی دیجیتال آکادیوم

Acadium Digital Marketing Course for social media marketing

قیمت: رایگان

بستر: Acadium

Acadium یک برنامه کارآموزی و راهنمایی است – تعدادی درس در دوره بازاریابی دیجیتال وجود دارد که می توانید قبل ، بعد یا در طول دوره کارآموزی خود بگذرانید.

دوره های ارائه شده مجموعه ای از موضوعات بازاریابی دیجیتال شامل بازاریابی رسانه های اجتماعی ، تبلیغات پولی ، بازاریابی ایمیلی ، SEO ، و بازاریابی محتوا را شامل می شود.

آماده به کار قابل توجه: هنگام بازآموزی که می توانید تجربه واقعی را در آن توسعه دهید ، درک کاملی از بازاریابی دیجیتال کسب کنید.

7. آموزش رسانه های 101 101

social media 101, social media marketing course by boot camp digital

قیمت: 97 دلار

بستر: Boot Camp Digital

دیجیتال مارکتینگ 101 توسط Boot Camp Digital یک آموزش تأثیرگذار و تحت هدایت ویدئویی است که شما را به عمیق ترین اصول بازاریابی دیجیتال و استفاده از آن برای رسانه های اجتماعی می برد. این آموزش در سطح مبتدی است و می تواند در شش ساعت تکمیل شود.

مشتریان Boot Camp شامل نایک ، ناسا ، GE و جورجیا و اقیانوسیه هستند و این پلتفرم پس از خرید به خریداران دسترسی نامحدود می دهد. این قالب بازاریابی دیجیتالی ، اطلاعات ROI ، معیارها و دوره ابزارهای دیجیتالی بدون پاداش را ارائه می دهد.

نکته قابل توجه: درباره بازاریابی دیجیتال بیاموزید و از طریق یک بخش جامع در مورد بازاریابی و استراتژی رسانه های اجتماعی کار کنید.

8. مبانی بازاریابی دیجیتال ، رسانه های اجتماعی و تجارت الکترونیکی

Fundamentals of Digital Marketing, Social Media, and E-Commerce wharton university of pennsylvania social media marketing course

قیمت: $ 585

بستر: وارتون ، دانشگاه پنسیلوانیا

دوره وارتون به عنوان یک حرکت متوسط ​​در تلاقی بازاریابی دیجیتال ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و تجارت الکترونیکی تلقی می شود. این یک کلاس شش هفته ای خودآموز است که هر هفته سه ساعت از وقت شما را می طلبد.

این دوره به طور خاص برای متخصصان بازاریابی ، صاحبان مشاغل کوچک و مصرف کنندگان که می خواهند تکنیک های رسانه های اجتماعی را بدانند ، طراحی شده است. با نحوه تولید کمپین های بازاریابی موثر برای کسب و کار خود آشنا خواهید شد.

نکته قابل توجه: دوره بازاریابی برای متخصصان طراحی شده است.

9. استراتژی بازاریابی محتوا

The Strategy of Content Marketing social media marketing course

قیمت: ثبت نام رایگان

بستر: دانشگاه کالیفرنیا ، دیویس

در این کلاس آنلاین که توسط دانشگاه کالیفرنیا ، دیویس ارائه شده است ، خواهید آموخت که چگونه یک استراتژی بازاریابی محتوا ایجاد کنید و درک درستی از اکوسیستم پیرامون آن استراتژی ایجاد کنید. همچنین زمان زیادی صرف کار بر روی نوشتن و قاب بندی استراتژیک می شود.

انواع مختلف بازاریابی محتوا همراه با اهمیت آنها در بازاریابی رسانه های اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد. پنج هفته مطالبی به همراه فیلم ، تمرین ، خواندن و آزمون وجود دارد.

نکته قابل توجه: با قدرت ادغام استراتژی های بازاریابی محتوا و بازاریابی رسانه های اجتماعی آشنا شوید.

10. کلاس آموزشی بازاریابی رسانه های اجتماعی

Social Media Marketing Masterclass

قیمت: 149.99 دلار

بستر: Udemy

به جای یک دوره کامل در سطح یک در رسانه های اجتماعی ، این ارائه ، توسط Udemy ، یک کلاس کارشناسی ارشد در این زمینه است که منحصر به فرد بر تکنیک های بازاریابی دیجیتال اخلاقی متمرکز شده است.

با نحوه تنظیم یک استراتژی بازاریابی قدرتمند و برنامه ای که با تحقق اهداف تجاری هماهنگ است آشنا خواهید شد.

همچنین در مورد چگونگی ادغام بازاریابی رسانه های اجتماعی با کسب و کار شما ، بازاریابی ایمیلی و ایجاد یک انجمن آنلاین بحث خواهید کرد. این دوره را می توان در 20 ساعت به پایان رساند و در پایان آن گواهی پایان کار را به شما می دهد.

نکته قابل توجه: نحوه ایجاد یک استراتژی بازاریابی رسانه ای اجتماعی و برنامه ریزی برای تجارت منحصر به فرد خود را بیاموزید.

دوره بازاریابی شبکه های اجتماعی ایده آل خود را بیابید

بازاریابی رسانه های اجتماعی در صورت انجام صحیح می تواند بسیار قدرتمند باشد-و درک نحوه استفاده از م effectiveثرترین و به روزترین استراتژی ها به شما کمک می کند تا از سایر بازاریابان و استراتژیست های رسانه های اجتماعی متمایز شوید تا بتوانید حرفه خود را ارتقا دهید.

بنابراین ، دوره مناسب را برای سطح تجربه ، بودجه و اهداف خود تعیین کنید – سپس شروع به یادگیری کنید.

توجه ویراستار: این پست در ابتدا در نوامبر 2019 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

Get certified in social media by HubSpot Academy!

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *