تجربه ی کاربر, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

10 بهترین نرم افزار استوری بورد 2021 برای هر بودجه

امروز ، ویدئو می تواند به بازاریابان در انجام بسیاری از کارها کمک کند – می تواند به شما در توضیح محصول یا خدمات خود کمک کند ، می تواند بازدید از وب سایت شما را افزایش دهد و حتی می تواند مردم را متقاعد به خرید یک سایت کند. محصول.

.%20%D8%AD%D8%AA%DB%8C%20%D8%A7%DA%AF%D8%B1%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DA%98%DB%8C%20%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C%20%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C%20%D8%A8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF%20%D8%8C%20%D8%A7%DA%AF%D8%B1%20%D8%A7%D8%B2%20%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%D9%86%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%20%D8%8C%20%D8%A8%D9%87%20%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84%20%D8%B1%D9%82%D8%A8%D8%A7%DB%8C%20%D8%B3%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86%20%D8%AA%D8%B1%DB%8C%20%D8%8C%20%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF%20%D8%AE%D9%88%D8%AF%20%D8%B1%D8%A7%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%AF%D8%B3%D8%AA%20%D9%85%DB%8C%20%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF.%20_

%20%D8%B4%D8%BA%D9%84%20%D8%B4%D9%85%D8%A7%20%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%8B%20%D8%A7%D8%B2%20 بازاریابی ویدیویی استفاده می کند ، اما آیا برای موفقیت بهینه با استفاده از نرم افزار استوری بورد فیلم های خود را برنامه ریزی می کنید؟ یا می خواهید با دست عکس بکشید یا فیلم نامه بنویسید و بقیه را بال بکشید؟

در این پست ، ما به بررسی آنچه Storyboarding است می پردازیم و برخی از بهترین ابزارهای Storyboarding را که می توانید برای ساخت فیلم های بازاریابی بهتر استفاده کنید ، بررسی خواهیم کرد.

→ Access Now: Video Marketing Starter Pack [Free Kit]

Storyboarding فقط مخصوص فیلمسازان و انیماتورها نیست. بازاریاب ها می توانند از استوری بورد برای ساختن کمپین های بازاریابی و تبلیغات جذاب استفاده کنند.

بهترین قسمت این است که شما مجبور نیستید این کار را به صورت دستی انجام دهید. یک ابزار نرم افزاری storyboarding معمولاً تصاویر و شخصیت های از پیش آماده را برای شما فراهم می کند تا ایده خود را زنده کنید.

از ویدیو برای آموزش ، فروش یا اهداف نمایشی استفاده می کنید ، استوری بورد می تواند ماهیت زمان تهیه فیلم را کاهش دهد ، در عین حال کیفیت کلی فیلم شما را افزایش می دهد و خطاهای تولید را کاهش می دهد.

اگر به دنبال ابزاری هستید تا فرایند تولید ویدیوی خود را به مرحله بعدی برسانید ، به لیست بهترین نرم افزارهای استوری بورد موجود در بازار نگاهی بیندازید – صرف نظر از بودجه شما.

بهترین نرم افزار استوری بورد

1 Storyboarder توسط Wonder Unit

Storyboarding software by Wonder Unit

Storyboarder منبع باز و رایگان است ، اگر با بودجه کمتری کار می کنید آن را به یکی از بهترین گزینه های شما تبدیل می کند. این برنامه دارای یک رابط تمیز با تمام ابزارهای لازم در اختیار شماست ، بنابراین ترسیم سریع اشکال و نویسه ها آسان است. همچنین می توانید گفتگو بنویسید ، و اطلاعات زمان و نوع عکس را وارد کنید.

Storyboarder به طور مشترک با فتوشاپ کار می کند ، این بدان معناست که می توانید تخته خود را با دقت بیشتری در فتوشاپ ویرایش کنید و به طور خودکار در Storyboarder به روز می شود. این نرم افزار به شما امکان می دهد به Premiere ، Final Cut ، Avid ، PDF یا GIF متحرک صادر کنید.

قیمت گذاری : رایگان

2. طرح

Storyboarding software by Plot

منبع تصویر

آدریان تامپسون به مدت هفت سال ویدئوهای متحرک ساخت و “ویرایش یک الگوی اساسی استوری بورد چقدر خسته کننده بود را تحقیر کرد.” ناامیدی او را وادار کرد تا Plot ، یک خالق استوری داستانی رایگان و سریع با کاربران چشمگیر مانند Vistaprint و Workday ایجاد کند.

هدف هر ویژگی این است که روند کار شما را هر چه سریعتر و کارآمدتر کند. بدون کپی و جایگذاری متن می توانید صحنه ها را اضافه و حذف کنید ، تصاویر را از هر کجای وب برای تجسم سریع صحنه ها در آن بگنجانید و از طریق نرم افزار با همکاران همکاری کنید. اگر تیم شما غالباً در موعد مقرر کار کند و برای ایجاد سریع استوری بورد به نرم افزار احتیاج داشته باشد ، طرح یک گزینه خوب است.

قیمت گذاری : 10 دلار در ماه

3 FrameForge Storyboard Studio

Storyboarding software by FrameForge با داشتن کاربران چشمگیر از جمله HBO ، Netflix و BBC ، FrameForge یک معامله واقعی است ، اما تیم شما حتی اگر مهارت انیمیشن ، نقاشی یا مهارت فنی بالایی نداشته باشید ، می تواند از آن بهره مند شود.

FrameForge نسخه های Core و Professional محصول خود را ارائه می دهد. گزینه Professional به شما امکان می دهد تا جایی که عروسک و جرثقیل قرار می دهید (تا اینچ) برنامه ریزی کنید. این نرم افزار به شما امکان می دهد یک اسکریپت را از هر برنامه نوشتن اسکریپت وارد کنید. به علاوه ، استوری بورد ها شامل پیکان های حرکتی ، نمادهای قاب بندی ، زاویه دید ، فاصله کانونی و موارد دیگر هستند ، بنابراین همه اعضای تیم ویدیویی شما ، از آماده سازی تا تولید ، در یک صفحه هستند.

در هر دستگاه موبایلی کار می کند و توابع صادرات بارگیری محصول نهایی را به عنوان ارائه پاورپوینت امکان پذیر می کند. FrameForge گزینه خوبی برای تیم هایی است که هدفشان ایجاد ویدیوهای کاملتر و طولانی تر برای اهداف سرگرمی است.

قیمت گذاری : 498.95 دلار هزینه یکبار مصرف یا 12.99 دلار در ماه (نسخه اصلی) ؛ 799 دلار هزینه یکبار مصرف یا 24.99 دلار در ماه (نسخه حرفه ای)

4 Studiobinder

Storyboarding software by Studiobinder

در > ”

Studiobinder به شما امکان می دهد هر جنبه ای از تجسم خود را شخصی سازی کنید و ابزارهایی را برای فیلتر کردن ستون ها ، تنظیم ترتیب صحنه ها ، بارگذاری تصاویر ، تغییر نسبت ابعاد ، عکس های کد رنگ ، افزودن یادداشت و موارد دیگر ارائه می دهد. Studiobinder همچنین با اختصاص ویژگی های مدیریت پروژه برای تعیین وظایف و افزودن نظر ، همکاری را آسان می کند.

به علاوه ، اگر می خواهید پروژه خود را از داخل سیستم عامل برای نمایش تیم خود پیش نمایش کنید ، یک حالت ارائه عالی وجود دارد. این مشتری های چشمگیر از جمله BuzzFeed ، ESPN و CBS Interactive را معرفی می کند. این گزینه برای تیم هایی که نیاز به همکاری در مراحل مختلف فرآیند تولید ویدیو دارند و ابزارهای قابل تنظیم را ترجیح می دهند ، مناسب است.

قیمت گذاری : 29 $ در ماه (Indie)؛ 49 دلار در ماه (حرفه ای) ؛ 99 دلار در ماه (استودیو)

5. سازنده Boords Storyboard

Storyboarding software by Boords

این نرم افزار آنلاین استوری بورد به شما امکان می دهد در یک برنامه وب کاربرپسند با تیم خود به راحتی همکاری کنید. می توانید برای هر مرحله پیشرفت ویدیوی خود ، به هر کارت استوری بورد عکس اضافه کنید و یادداشت های سریع را یادداشت کنید. صدا ، عملکرد ، نور و جزئیات دوربین را مشخص کنید – همه بدون دانش فنی پیشرفته.

قدرت این ابزار در سهولت استفاده آن است. در حالی که Storyboarder و FrameForge منحنی کمی در یادگیری دارند ، Boords یکی از آن ابزارهایی است که می توانید به راحتی به آن دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

آنچه ما بیشتر از این ابزار دوست داریم یادداشتهای آن در پایین هر کارت است. اگر هرگز فراموش نکنید که چه صحنه به صحنه را باید بدست آورید ، Boords به شما یک نکته کوتاه و مفید در مورد آنچه باید در عکس بدست آورید می دهد. همچنین یک ابزار Animatic منحصر به فرد ارائه می دهد و هنگامی که آماده به اشتراک گذاری انیمیشن خود هستید ، می توانید آن را بصورت آنلاین برای بازخورد به اشتراک بگذارید یا به افزونه Boords ’After Effects صادر کنید. بعلاوه ، می توانید استوری برد خود را با همکاران یا مشتریان به اشتراک بگذارید و به آنها اجازه دهید در این پلت فرم نظر دهند.

قیمت گذاری : 36 دلار در ماه (استودیو)؛ 60 دلار در ماه (شرکت) ؛ 120 دلار در ماه (Company Plus)

6. makeStoryboard

Storyboarding software by makeStoryboard

اگر لزوماً به گزینه های جذاب ساخت فیلم در این لیست علاقه ندارید ، makeStoryboard یک رابط کاربری ساده و کاربر پسند برای آپلود سریع عکس دوربین ، کشیدن شکل های چوبی در ابزار طراحی داخلی آن و ترکیب متن است برای جزئیات صحنه. نشانگر ، مداد و ابزار قلم به هر قرص نقاشی پاسخ می دهند.

همچنین می توانید برای هرگونه جزئیات اضافی که مختص تیم شما است ، از قسمتهای متنی سفارشی استفاده کنید. هنگامی که از صفحه داستان خود راضی هستید ، می توانید آن را به صورت PDF صادر کنید تا ایده خود را ارائه دهید. متناوباً ، می توانید یک پیوند خصوصی ارسال کنید تا سهامداران بتوانند آن را بدون نیاز به حساب بررسی کنند. از همه بهتر ، این یک لایه اشتراک رایگان ارائه می دهد ، و این یک گزینه خارق العاده برای تیم هایی است که با بودجه کمتری کار می کنند.

قیمت گذاری : رایگان ؛ 12 دلار در ماه (حرفه ای) 36 دلار در ماه (تیم)

7. نرم افزار PowerProduction

Storyboarding software by PowerProduction

منبع تصویر

PowerProduction ابزارهای مختلفی را برای استوری بورد ارائه می دهد که از ساده تا قوی تر و همه جانبه متفاوت است. به عنوان مثال StoryBoard Quick ، ​​کتابخانه ای از آثار هنری را برای شخصیت ها ، لوازم جانبی و مکان ها ارائه می دهد و به شما امکان می دهد ایده های خود را به راحتی طراحی و به اشتراک بگذارید. از طرف دیگر ، StoryBoard Artist یک جدول زمانی کامل ، انتقال فریم و شخصیت های سه بعدی را ارائه می دهد و برای ارائه های ویدیویی متحرک مناسب تر است.

PowerProduction همچنین نسخه های برنامه iPhone و Android محصولات آنها را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید از هرجایی تجسم و ایجاد کنید. این محصولات توسط مارک های بزرگی از جمله Disney ، Universal و 20th Century Fox استفاده می شوند ، بنابراین اگر این نرم افزار را انتخاب کنید ، شرکت خوبی خواهید داشت. اگر تیم شما علاقه مند به ساخت فیلم های طولانی ، با کیفیت و حتی متحرک است ، این می تواند گزینه خوبی باشد.

قیمت گذاری : 129.99 دلار در سال (StoryBoard Quick) ؛ 169.99 دلار در سال (StoryBoard Quick Studio) ؛ 269.99 دلار در سال (StoryBoard) هنرمند) ؛ 399.99 دلار در سال (استودیو هنرمند StoryBoard)

8. Canva

Storyboarding software by Canva ایجاد یک استوری بورد نیازی به استرس ندارد بیرون می روید ، و Canva این کار را با کتابخانه الگوها برای انتخاب ، یک میلیون تصویر سهام (یا گزینه بارگذاری تصاویر خود) ، و شبکه ها و قاب ها برای سازماندهی صحنه های خود. شما می توانید انواع قلم ها را انتخاب کنید ، رنگ ها را به صورت دلخواه تنظیم کنید و شامل سرصفحه ها و زیر عنوان ها باشید

اگر با شخص دیگری روی اسکریپت یا طرح کار می کنید ، می توانید اجازه همکاری دهید و پس از اتمام کار می توانید از طریق ایمیل یا به عنوان یک فایل PDF این طرح را با تیم خود به اشتراک بگذارید. اگر تیم شما به یک ابزار ساده و آسان برای پروژه های ساده تر یا خیس کردن پا با روند استوری بورد نیاز دارد ، گزینه خوبی است.

قیمت گذاری : رایگان

9. PanelForge

Storyboarding software by PanelForge PanelForge با ابزارهای کشیدن و رها کردن و فریم های انعطاف پذیر ، یک نرم افزار تابلوی داستانی قبل از تولید در یک مرحله را ارائه می دهد. با داشتن بتا عمومی رایگان و مجموعه برنامه های پولی ، هیچ دلیلی وجود ندارد که اگر می خواهید از استوری بورد برای انیمیشن ها و پروژه های پیچیده تر استفاده کنید ، آن را امتحان نکنید.

با PanelForge ، می توانید هم نقشه های 2 بعدی و هم طرح های سه بعدی ایجاد کنید. همچنین به شما امکان ایجاد یک انیمیشن را می دهد و می توانید از Adobe Premiere و Final Cut Pro فایل ها را صادر و وارد کنید. PanelForge برای داستان نویسان با تجربه و بازاریابانی که راه خود را در ابزارهای پیچیده تجسم می دانند ایده آل است

قیمت گذاری: رایگان (بتا عمومی)؛ 7.31 دلار در ماه (طرفدار) ؛ 1411 دلار در سال (استودیو)

10. StoryboardThat

Storyboarding software by StoryboardThat Storyboard این ابزاری بصری و با کاربرد آسان است برای سازندگانی که ترجیح نمی دهند نقاشی بکشند (یا کسانی که استفاده نمی کنند نمی دانم چگونه). این ابزار با صدها پیش زمینه و شخصیت برای ساختن صفحه داستان خود همراه است.

در نسخه رایگان ، می توانید هفته ای دو استوری بورد ایجاد کنید و از بین استوری بورد سه یا شش سلولی یکی را انتخاب کنید. هنگام ارتقا به نسخه های پولی ، می توانید استوری برد نامحدود ایجاد کنید ، به صدها طرح مختلف دسترسی پیدا کنید و صدا را ضبط کنید.

قیمت گذاری : رایگان ؛ 9.99 دلار در ماه (برای سرگرمی) ؛ 8.99 دلار در ماه (برای معلمان) ؛ 14.99 دلار در ماه (برای کار)

برای ساخت فیلم های بهتر بازاریابی از یک ابزار Storyboarding استفاده کنید

یک ابزار storyboarding می تواند به شما کمک کند قبل از سرمایه گذاری در تولید ، هر عکس و صحنه از فیلم بازاریابی خود را برنامه ریزی کنید. بهترین قسمت این است که می توانید به صورت رایگان شروع کنید – و در بسیاری از مواقع ، اصلاً لازم نیست چیزی بکشید. با استفاده از یک ابزار استوری بورد می توانید فیلم های بازاریابی خود را بصورت تصاعدی بهبود بخشید و میزان ROI را از استراتژی بازاریابی ویدیویی خود افزایش دهید.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در ژوئن 2018 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

Discover videos, templates, tips, and other resources dedicated to helping you  launch an effective video marketing strategy. 

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *