جلد نامه, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

هشت تبریک نامه برای هر وضعیت

وقتی می خواهید اولین برداشت خوب را ایجاد کنید ، یک سلام بسیار مهم است. گفتن “یو ، چه خبر” برای کارفرمای جدید شما واکنش متفاوتی نسبت به “سلام ، ملاقات با شما خوب است” را در پی خواهد داشت.

تبریک نامه به همان اندازه اولین سلام حضوری شما مهم است. این فرصتی برای نشان دادن حرفه ای بودن و حتی تلاش است – به عنوان مثال ، آدرس دادن به مدیر استخدام خود با نام و نام خانوادگی نشان می دهد که شما تحقیق خود را انجام داده اید.

در اینجا ، بهترین پیام تبریک نامه را که می توانید برای اطمینان از استقبال از نامه جلد خود استفاده کنید ، بررسی خواهیم کرد.

→ Click here to access 5 free cover letter templates [Free Download]

نمونه نامه های سلام و احترام نامه جلد

بعضی اوقات لیست های شغلی به شما اطلاع می دهند که چه کسی مسئول روند درخواست شما خواهد بود ، اما بعضی اوقات این کار را نمی کنند. بیایید نحوه آدرس دهی به نامه های خود را برای هر یک از شرایط بررسی کنیم. لطفاً توجه داشته باشید که همیشه نوشتن اسم برای همه سلامهای شما بسیار مهم است.

 1. مدیر استخدام عزیز ،
 2. عزیز [نام تیم یا بخشی که برای استخدام در آن درخواست می کنید] ،
 3. عزیز [نام شرکت] استخدام کننده ،
 4. به [نام تیمی که برای موقعیت خود درخواست می کنید] بخش ،
 5. عزیز [عنوان شخصی که به او گزارش می دهید] ،
 6. عزیز [عنوان موقعیت] مدیر استخدام ،
 7. عزیز [مدیر استخدام ، استخدام ، یا نام محل تماس] ،
 8. مدیر منابع انسانی عزیز.

در زیر نمونه ای از نحوه شروع تبریک نامه را هنگامی که نام مدیر استخدام ، استخدام کننده یا محل تماس برای روند درخواست خود را دارید ، ارائه خواهیم داد.

نحوه شروع تبریک نامه جلد

1 از “سلام” ، یا “عزیز” ، به همراه نام و نام خانوادگی آنها استفاده کنید.

اگر شرح شغل شامل نام مدیر استخدام باشد ، یا اگر موفق شده اید آن را از طریق تحقیق مشخص کنید (که در زیر به آن خواهیم پرداخت) ، در یک تبریک آسان از نام کامل با “عزیز” یا “سلام” استفاده می شود قبل از آن. بعلاوه ، این امر به شما کمک می کند تا از احتمال سوeringتفاهم شخصی که می تواند ناشی از استفاده از “خانم عزیز / آقای” باشد جلوگیری کند

2. در صورت امکان عنوان آنها را وارد کنید.

اگر با یک مدیر استخدام با عنوانی مانند “دکتر” نامه می نویسید یا “پروفسور” ، آن را در تبریک بگویید. این نشان دهنده میزان احترامی است که شما در مورد تحقیق خود انجام داده اید. این همچنین غیر جنسیتی است ، و همچنین احتمال سوgend استفاده را کاهش می دهد.

به عنوان مثال ، شما ممکن است نامه جلد خود را اینگونه شروع کنید – “عزیز دکتر گریس [درج نام خانوادگی].”

3 اگر نام آنها را نمی دانید ، می توانید آن را خاص کنید.

اگر تحقیقات خود را انجام داده اید و نمی توانید شخص خاصی را برای این کار استخدام کنید ، احتمالاً به این دلیل است که این شرکت تیمی را برای واگذاری مسئولیت استخدام تشکیل داده است. برای ارسال نامه به یک تیم ، گروه یا گروهی را که نقش در آن قرار دارد مشخص کنید. سپس ، این فرمول را دنبال کنید – “تیم استخدام عزیز [بخش]”.

به عنوان مثال ، اگر در نقش یک سرویس در خدمات مشتری متقاضی هستید ، ممکن است بگویید ، “کمیته استخدام خدمات مشتری گرامی” ، یا “تیم استخدام خدمات مشتری عزیز”.

با این وجود ، لازم است تلاش کنید تا تحقیق کنید که مدیر استخدام ممکن است باشد ، زیرا یافتن اطلاعات گاهی آسان است.

نحوه پرداختن به نامه جلدی بدون نام

یک تبریک سفارشی تا حد زیادی کمک می کند تا نامه جلد شما در دریایی از “برای چه کسی ممکن است نگران باشد” برجسته باشد. بگذارید در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید برای کشف اینکه مدیر استخدام یا شخص مسئول روند درخواست چیست ، بررسی کنیم.

استخدام کنندگان را در وب سایت شرکت پیدا کنید

یک روش آسان برای یافتن فرد مسئول مستقیم مراجعه به وب سایت شرکت و جستجوی برگه “درباره ما” است. برخی از مشاغل نام افرادی را که در آنجا کار می کنند لیست می کنند و می توانید لیست را مرور کنید تا ببینید آیا می توانید استخدام کننده موقعیت خود را یا بخش مربوطه پیدا کنید.

استخدام کنندگان را در LinkedIn پیدا کنید

بعضی از شرکتها تیمهای بزرگی دارند که هر بخش استخدام یا مدیر استخدام خاص خود را دارد. LinkedIn می تواند در اینجا مفید واقع شود ، زیرا شما می توانید از برگه “افراد” برای جستجوی کلمات کلیدی مانند “استخدام مدیر + دپارتمان مورد درخواست خود” یا “دپارتمان متقاضی برای + استخدام” استفاده کنید تا بفهمید چه کسی مستقیم فرد مسئول برای بخشهای مختلف است.

استخدام کنندگان را در توییتر پیدا کنید

توییتر همچنین یک ابزار عالی در شبکه های اجتماعی برای شناسایی استخدام کنندگان یا استخدام مدیران است. می توانید از طریق کلمات کلیدی مرتبط با مشاغلی که امیدوارید در آن کار کنید جستجو کنید و از طریق نمایه ها مرور کنید تا ببینید چه چیزی پیدا می کنید. اکثر افراد حرفه ای که از توییتر استفاده می کنند ، شرح وظایف شغلی خود را در بیوگرافی خود دارند ، بنابراین باید هنگام مشاهده آنها را شناسایی کنید.

همچنین می توانید عنوان پستی که برای آن درخواست می کنید را در توییتر جستجو کنید تا ببینید آیا یک استخدام کننده پیوندی را در نمایه خود توییت کرده است یا خیر.

اگر همه تحقیقات خود را انجام داده اید و نمی توانید یک مدیر استخدام برای آدرس دهی نامه خود پیدا کنید ، و در روند درخواست به شما نامی داده نشده است ، هنوز برخی گزینه ها وجود دارد:

 1. مدیر استخدام عزیز
 2. عزیز [نام تیم یا بخشی که برای استخدام در آن درخواست می کنید]
 3. عزیز [عنوان موقعیت] مدیر استخدام
 4. مدیر منابع انسانی عزیز

برای چه کسی ممکن است نگرانی یک گزینه غالباً توصیه شده است ، اما اکثر آنها می گویند شما از آن اجتناب می کنید زیرا این یک تبریک منسوخ و شخصی کمتر از دیگران در این لیست است. بی خطر است که استفاده از آن را به عنوان آخرین گزینه انتخاب کنید.

در پایان روز ، هنگام نوشتن نامه نامه خود ، هدف نهایی شما ایجاد یک تأثیر خوب است. اگر می توانید نام استخدام یا مدیر استخدام را پیدا کنید ، از نام او استفاده کنید ، اما در غیر این صورت ، هر یک از سلام های پیشنهادی در این پست انجام می شود.

Professional Cover Letter Templates

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *