کار از راه دور, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

نحوه کار در خانه: 24 نکته از افرادی که این کار را با موفقیت انجام می دهند

کار در خانه عالی است ، درست تا زمانی که گربه روی کامپیوتر شما پرتاب شود. و همسایه شما ، که فقط می توانید تصور کنید در حال ساخت ماشین زمان است ، شروع به شلیک انواع ابزارهای برقی و ماشین آلات پر سر و صدا از آن طرف خیابان می کند.

COVID-19 باعث شده است که کار از راه دور به جای لوکس بودن بسیاری از افراد حرفه ای ، به یک ضرورت تبدیل شود. اما کدام محیط به ما امکان می دهد که بهره وری بیشتری داشته باشیم: دفتر خانه یا دفتر دفتر ؟

در دفتر دفتری ، همکاران شما اغلب بزرگترین تهدید را برای جلوگیری از انجام واقعی و سر به زیر کار تهدید می کنند. آنها کنار میز شما می افتند ، شما را درگیر مکالمه می کنند و شما را به ناهار دعوت می کنند – یا به همین ترتیب من می شنوم. داشتن مزایای اجتماعی خوب است اما اگر به راحتی حواس شما را پرت کند می تواند به یک چالش تبدیل شود.

با این حال ، در دفتر خانه ، اگرچه اعضای خانواده می توانند حواس شما را پرت کنند ، به نظر من آسان است که شما تبدیل به بدترین دشمن خود شوید. زیرا بدون همکاران در اطراف ، شما می توانید این مهارهای مزاحم را کنار بگذارید. در دفتر خانه ، هیچ کس تماشا نمی کند. شما لزوماً برای انجام کارها همان فشار مشابه یا تعهد عمومی را احساس نمی کنید. (همچنین لازم نیست شلوار بپوشید.)

Download Now: How to Be More Productive at Work [Free Guide + Templates]

در زیر ، بسیاری از نکات و راهکارهای عالی در خانه برای برخی از همکاران عالی کارم آورده ام.

1 انتظارات را با هرکسی که در خانه باشد با شما در میان بگذارید.

مسلماً ممکن است از خانه کار کنید اما هنوز “شرکت” داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که هر هم اتاقی ، اعضای خانواده و سگ ها (خوب ، شاید سگ نباشند) در ساعات کار به فضای شما احترام بگذارند. فقط به این دلیل که از خانه کار می کنید به معنای خانه بودن شما نیست.

اگر با یک بزرگسال دیگری که از خانه کار می کنید فضای مشترکی دارید ، ممکن است مجبور باشید در مورد زمان جلسه ، میز و صندلی مشترک و ساعات ساکت قوانین اساسی تعیین کنید.

مدیرعامل سام مالیکاریون به شما می گوید که چطور می تواند کارها را حتی در هنگام حضور در خانه انجام دهد.

“اگر شخص دیگری هنگام کار در خانه باشد ، فقط باید مشخص باشد که وقتی در” دفتر “خود هستید (در مورد من ، سیگنال من به خانواده این است که هدفون روشن باشد) ، شما در حال کار هستید – حتی اگر به نظر برسد و احساس کنید در خانه بیرون می روید. “

او ادامه می دهد ، “تمرکز حواس در بسیاری از کارهایی که باید در طول خانه در طول روز انجام شود آسان است.”

2. استراحت واضحی داشته باشید.

حواس پرتی به عنوان یک ارتباط از راه دور بسیار آسان است و به طور کلی از وقفه جلوگیری می کنید. اجازه ندهید که گناه کار در ساختمانی که در آن خوابیده اید از 5 دقیقه وقت شما برای استراحت جلوگیری کند.

اما به جای اینکه فقط YouTube را باز کنید و برخی از کلیپ های راحتی را تماشا کنید ، از فاصله خود استفاده کنید تا از میز کار دور شوید. به پیاده روی بروید ، از هوای تازه لذت ببرید یا با دیگران که ممکن است در خانه باشند وقت بگذرانید.

از جینی مینئو استفاده کنید. “وقفه ها ، مانند تهیه و خوردن ناهار ، می تواند شما را برای انجام کارهای بهتر شارژ کند. تصور نکنید که برای داشتن بازده بیشتر باید 100٪ از وقت خود را در خانه کار کنید.” 3 با انسانهای دیگر تعامل داشته باشید.

وقتی دفتر کار شما از خانه شروع به کار می کند ، تعاملات اجتماعی گاه به گاه با همکارانی که در طول روز به آنها عادت کرده اید را از دست خواهید داد. هنگام کار در خانه ، صحبت های کوچک و سایر فعالیت هایی که هر روز در دفتر کار را منحصر به فرد می کند ، ندارید.

بنابراین چه کاری می توانید انجام دهید؟ ارتباط برقرار کنید.

با برقراری ارتباط مکرر با سایر کارمندان ، با کسالت و تنهایی مبارزه کنید. از طریق چت ویدئویی از طریق برنامه هایی مانند Zoom و Slack با آنها ارتباط برقرار کنید یا در غیر اینصورت شرکت شما با آنها ارتباط برقرار می کند.

به یاد داشته باشید: شما در خانه کار می کنید ، نه ماه. تعامل با افراد دیگر در طول روز مجاز است ، حتی اگر آنها همکار شما نباشند. بهتر است در طول روز که بیشتر روز کاری شما انفرادی است ، چهره دیگری را ببینید. بنابراین ، از تعطیلات خود برای تعامل با دیگران استفاده کنید.

“برو بیرون و انسانی را پیدا کن تا با او تعامل داشته باشی – قهوه خود را سفارش دهی ، هر کار دیگری انجام بدهی. این کار باعث می شود که شما سالم باشید.”

Corey Wainwright

4 وعده های غذایی را شب قبل آماده کنید.

وقتی در خانه خود هستید ، وقت گذرانی برای تهیه یک صبحانه و ناهار خوب برای خود ، خرد کردن و پخت و پز ، وسوسه انگیز است. از دقایق گرانبها استفاده نکنید و غذای خود را روز کار کنید – شب قبل آن را بپزید.

تهیه زودهنگام غذا تضمین می کند که می توانید از زمان وعده های غذایی خود برای خوردن غذا استفاده کنید و وظایف غیر شغلی را انجام نمی دهید که انرژی بیشتری را در میز کار خود مصرف می کنند.

استراتژیست بازاریابی دیجیتال ، لیندسی کولوویچ ، اضافه می کند ، “آشپزی در خانه زمانی که اگر آن روز در دفتر بودید وعده های غذایی را قبل از صرف غذا صرف نمی کردید ، و می دانم که در پایان دقیقه می تواند اضافه شود. برای کاهش این ، من سعی می کنم وعده های غذایی خود را شب قبل بپزم و آماده کنم ، درست مثل من یک روز در دفتر کار خواهم بود. ”

5. زمان پایان نهایی را انتخاب کنید.

ممکن است این تصور را داشته باشید که کار در خانه تعادل زندگی و زندگی را بیشتر برقرار می کند ، اما مراقب این فرض باشید.

کار در خانه همچنین می تواند مانند حضور در یک کازینو باشد – شما می توانید در محیطی آرامش بخش ، چنان درگیر فعالیت خود شوید که کاملاً زمان را از دست دهید.

“اگر از خانه به طور تمام وقت (یا به طور منظم) کار می کنید ، واقعاً آسان است که زندگی کاری شما در زندگی شخصی شما جاری شود” ، می گوید تایلر لیتوین .

او ادامه می دهد ، “حفظ مرز برای هر دو نیمه معادله مهم است.”

به جای همکارانی که بسته بندی و خارج شدن از دفتر کار شما را یادآوری می کند همان کار را انجام دهید ، در پایان روز زنگ هشدار تنظیم کنید تا نشان دهد روز کار عادی شما به پایان می رسد. لازم نیست دقیقاً در آن زمان متوقف شوید ، اما دانستن اینکه روز کاری از نظر فنی به پایان رسیده است می تواند به شما کمک کند روند صرفه جویی در کار خود و فراخوانی آن را برای شب شروع کنید.

6. بخور و بخواب.

بزرگترین مزیت کار در خانه چیست؟ یکی از بزرگترین مزایای برخی افراد (من) دسترسی کامل به آشپزخانه است.

به محض اینکه کمی استراحت کنم ، برای بعضی از میان وعده ها به طور خودکار به سمت آشپزخانه حرکت می کنم.

یک رژیم غذایی ناسالم می تواند بر بهره وری تأثیر بگذارد و انرژی را تخلیه کند. وقتی من به یک رژیم غذایی سالم روی آوردم ، باعث عملکرد بهتر من شد و بیشترین استفاده را از برنامه روزانه ام گرفت.

بنابراین هنگام کار در خانه خوب غذا بخورید.

همچنین رعایت یک برنامه مناسب خواب بسیار حیاتی است. نمایش های مورد علاقه خود را برای تعطیلات آخر هفته بسیار پرهیز کنید. با داشتن غذای مناسب برای بالا بردن سطح انرژی و خواب آرام برای شادابی روح و روان ، می توانید در خانه کار کنید.

7. با کارفرمای خود صحبت کنید.

اگر شغل فعلی خود را می پسندید و نمی خواهید آن را تغییر دهید ، قدم آشکار پیدا کردن راهی برای تغییر موقعیت است.

یکی از نکات انجام این کار ، جمع کردن امکان دور رفتن به چرخه تبلیغ بعدی است. با رئیس خود غالباً درمورد قصد خود برای محوری صحبت کنید.

و اگر مطمئن نیستید که کارفرمای شما با کار کاملاً از راه دور موافقت می کند ، در مورد گزینه کار از راه دور یک یا دو روز در هفته صحبت کنید. وقتی از نکاتی درباره کار در خانه که در بالا ارائه داده ایم استفاده می کنید و رئیس شما می بیند که چقدر مثمر ثمر هستید ، می توانند روزهای بیشتری را برای کار در خانه به شما بدهند.

8. به یک شرکت دوستانه از راه دور بپیوندید.

اگر کار شما می تواند از راه دور انجام شود ، اما رئیس یا سازمان فعلی شما اجازه کار در خانه را نمی دهد ، ممکن است لازم باشد شغل جدیدی پیدا کنید.

هنگام جستجوی شغل از خانه ، می توانید از همان روش هایی که برای یافتن شغل دفتری عادی خود استفاده می کنید ، استفاده کنید. این شامل کانال هایی مانند سایت های شغلی ، تبلیغات محلی شغلی و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است.

سایت های شغلی لیست شده از طریق تبلیغات خانگی شامل موارد زیر هستند:

برخی از شرکت های دوستانه از راه دور عبارتند از:

این شرکت ها را بررسی کنید تا ببینید آیا شما برای شروع کار از راه دور برای آنها شرایط لازم را دارید یا خیر.

9. شغل خود را به عنوان یک فریلنسر شروع کنید.

اگر شغل فعلی شما از نظر کار از راه دور نیست ، می توانید با راه اندازی مشاغل شخصی خود به عنوان فریلنسر یا مشاور از راه دور بروید.

بسته به ماهیت شغل فعلی خود ، ممکن است در حالی که هنوز مشغول به کار هستید شغل آزاد خود را شروع کنید.

فایده راه اندازی مشاغل آزاد در حالی که هنوز شاغل هستید این است که فشار مالی ناشی از هر کسب و کار جدید را کاهش می دهد.

10. مشاغل خانگی را شروع کنید.

راه اندازی مشاغل خانگی یکی از راه های لذت بردن از کار از راه دور است.

برخلاف سایر رشته ها ، گواهینامه ها و تحصیلات معمولاً پیش نیاز نیستند. در عوض ، تحقیق ، داشتن یک طرح تجاری هوشمند و انتخاب شغل مناسب برای موفقیت در کسب و کار ضروری تر است.

در کتابهای ذکر شده در این بهترین کتابهای کار از راه دور مقاله.

1 زود شروع کنید.

هنگام کار در دفتر ، رفت و آمد صبحگاهی می تواند به شما کمک کند تا زمان رسیدن به میز کار از خواب بیدار شوید و احساس آمادگی برای کار کنید. با این حال ، در خانه ، انتقال از بالش به رایانه شما بسیار آزار دهنده است.

باور کنید یا نکنید ، یکی از راه های کار مولد در خانه این است که به محض بیدار شدن در لیست کارهای خود غرق شوید. به سادگی دریافت یک پروژه آغاز شده اولین کار صبح می تواند کلید پیشرفت تدریجی در طول روز باشد. در غیر این صورت ، صبحانه را طولانی می کنید و اجازه می دهید سستی صبح انگیزه شما را از بین ببرد.

لیندسی کلوویچ می گوید ، “وقتی در خانه کار می کنم ، بیدار می شوم ، یک قابلمه قهوه بریزید ، و بلافاصله شروع به کار کنید – خیلی زودتر از ساعت کاری معمول. من فقط یک بار صبحانه را درست می کنم وقتی که به یک دیوار برخورد کنم یا نیاز به استراحت دارم. من یک فرد صبح هستم و می توانم یک تن بخورم در ساعات اولیه صبح انجام می شود ، بنابراین این واقعا برای من مفید است. ”

2. وانمود کنید که شما وارد دفتر می شوید.

ارتباط ذهنی شما بین محل کار و دفتر می تواند باعث افزایش بهره وری شما شود و دلیلی ندارد که هنگام کار از راه دور احساس از بین برود.

من می دانم که شما عاشق کار کردن با لباس خواب هستید (من هم همین کار را می کنم) ، اما صرف تغییر لباس به چیزی جدی تر ، سیگنالی برای انجام کار در طول روز به شما می دهد.

هنگامی که لباس می پوشید ، به مغز خود دلیلی برای لباس پوشیدن می دهید ، و این می تواند شما را در طول ساعات کار خود حفظ کند.

بنابراین هنگام کار در خانه ، تمام کارهایی را که برای آماده شدن برای یک کار در دفتر انجام می دهید انجام دهید: زنگ هشدار خود را تنظیم کنید ، قهوه درست کنید (یا تهیه کنید) و لباس های زیبا بپوشید.

مرورگرهای اینترنت مانند Google Chrome حتی به شما امکان می دهند تنظیم چندین حساب با نوار ابزارهای مختلف در بالا – به عنوان مثال ، یک نوار ابزار برای خانه و یک نوار ابزار جداگانه برای کار.

سخنان طراح گرافیک HubSpot ، آنا فابر-هاموند را بخاطر داشته باشید ، وی می گوید ، “برای روز کاملاً آماده شوید و وانمود کنید که واقعاً به محل کار خود می روید. در غیر این صورت ، ممکن است دوباره خود را در رختخواب ببینید.”

3 روز خود را مانند روزی که در دفتر کار قرار دارید تنظیم کنید

هنگام کار در خانه ، شما مدیر شخصی خود هستید و می توانید ساعات کار خود را انتخاب کنید.

با این وجود ، بدون مواردی مانند برنامه ملاقات حضوری برای از هم پاشیدن روز ، می توانید به راحتی تمرکز خود را از دست داده و یا بسوزانید.

برای ماندن در برنامه ، کاری را که انجام می دهید تقسیم بندی کنید و چه وقت را برای روز تنظیم کنید. اگر تقویم آنلاین دارید ، رویدادها و یادآوری های شخصی ایجاد کنید که به شما بگوید چه موقع باید دنده را عوض کنید و کارهای جدید را شروع کنید. تقویم Google این کار را آسان می کند.

ساختار روز شما همانطور که در دفتر کار خود دارید ، شما را از خستگی کار نیز نجات می دهد. با وجود این ساختار ، کار در خانه باعث نمی شود که کار شما به زندگی شخصی شما حمله کند.

“آیا صبح هنگام نوشتن صبح ها برای نوشتن هستید؟ از همان برنامه در منزل استفاده کنید. این ساختار به شما در حفظ تمرکز و بهره وری کمک می کند.” – جینی مینئو

4 یک فضای کاری اختصاصی انتخاب کنید.

فقط به این دلیل که در یک دفتر کار نمی کنید به این معنی نیست که نمی توانید دفتر داشته باشید. به جای همکاری در اتاق یا کاناپه اتاق نشیمن – فضاهای مرتبط با اوقات فراغت – یک اتاق یا سطح خاص در خانه خود را به کار از راه دور اختصاص دهید.

مهم نیست فضا یا مکان ، منطقه ای از خانه را برای کار داشته باشید و در طول روز به آن متعهد باشید. و پس از انتخاب فضای کاری اختصاصی خود ، با ساکت نگه داشتن آن از حداکثر استفاده خود استفاده کنید.

مدیر عامل ، سام مالیکارجونان می گوید ، “مکانی را داشته باشید که بطور خاص به آنجا بروید این می تواند یک میز ، صندلی ، کافی شاپ محلی باشد – مکانی که به طور مداوم “فضای کار” شما باشد. این به شما کمک می کند تا در چارچوب ذهنی مناسب قرار بگیرید. ”

5. در خانه نمانید.

آیا دفتر خانه شما فقط این کار را برای شما انجام نمی دهد؟ زندگی کاری خود را از خانه یک قدم جلوتر بردارید و از خانه بیرون بروید. کافی شاپ ها ، کتابخانه ها ، سالن های عمومی و فضاهای مشابه Wi-Fi می توانند به شما در شبیه سازی انرژی یک دفتر کمک کنند تا بتوانید حتی در مواردی که در محل کار رسمی نشسته اید ، بازده خود را حفظ کنید.

بازاریاب محتوا ، کوری وین رایت ، نظرات ، “من برای کار از خانه خارج می شوم و به مراکزی با میز ، صندلی و افراد واقعی می روم. این به شبیه سازی محیط کار کمک می کند و حواس پرتی هایی را که معمولاً در خانه دارم برطرف می کند ، مانند اشتیاق برای تمیز کردن نهایی اتاق ، لباسشویی یا تماشای تلویزیون. ”

6. استفاده از رسانه های اجتماعی را دشوارتر کنید.

شبکه های اجتماعی به گونه ای طراحی شده اند که باز کردن و مرور سریع را برای ما آسان می کند. اگرچه به عنوان کارگران از راه دور ، این راحتی می تواند به ضرر بهره وری ما باشد.

برای مقابله با سهولت استفاده از شبکه های اجتماعی در ساعات کار ، آنها را از میانبرهای مرورگر حذف کرده و از هر حساب تلفن یا رایانه خود خارج شوید.

حتی ممکن است کار در پنجره خصوصی مرورگر (یا اگر از Chrome ، “ناشناس” استفاده می کنید) را نیز در نظر بگیرید. این اطمینان می دهد که از همه حسابهای خود خارج شده اید ، و هر جستجوی وب کلمه ای را که تایپ می کنید تکمیل خودکار نمی کند. این یک تضمین است که در طول روز وسوسه های اجتماعی بیش از حد وسوسه نخواهید کرد.

همچنین ، خیلی ها خاموش کردن اعلان های شبکه های اجتماعی در ساعاتی که از خانه کار می کنند مفید بوده است.

الك بیدرزیكی ، بازاریاب محصول در AirTable ، می گوید ، “من همه را حذف می كنم شبکه های اجتماعی از بوک مارک های نوار ابزار من … شما می توانید بدون دانستن آن مکیده شوید ، بنابراین حذف دروازه ورود به آن شبکه ها مرا در مسیر قرار می دهد. ”

7. متعهد به انجام کارهای بیشتر باشید.

پروژه ها همیشه بیشتر از آن چیزی که شما در ابتدا فکر می کنید طول می کشد. به همین دلیل ، شما غالباً کمتر از آنچه در نظر داشتید انجام می دهید.

بنابراین ، همانطور که شما را تشویق می کنید بیش از میزان ساعات کاری خود را برای انجام یک کار صرف کنید ، باید تعداد کارهایی را که در طول روز انجام می دهید نیز بیش از حد ارزیابی کنید.

حتی اگر کوتاهتر از هدف خود باشید ، باز هم از آن روز با لیست کاملی از وظایف ثبت شده در بخش “کامل” بیرون خواهید آمد

“در روزهایی که من از خانه کار می کنم ، تمایل دارم کمی در مورد آنچه که آن روز تحویل خواهم داد بیش از حد عمل کنم. بنابراین حتی اگر تمایل به انجام کار دیگری پیدا کنم ، می دانم که قبلاً مقدار مشخصی را متعهد شده ام کار برای تیم من است. “- کوری وین رایت

8. وقتی بیشترین بازده را دارید کار کنید.

هیچ کس از صبح تا عصر کار خود را با سرعت انجام نمی دهد – انگیزه شما به طور طبیعی در طول روز فرو خواهد ریخت. با این حال ، هنگامی که از خانه کار می کنید ، مهمتر از همه این است که بدانید چه زمانی این افتادگی ها اتفاق می افتد و برنامه خود را در مورد آن برنامه ریزی کنید.

برای استفاده از پربارترین دوره های خود ، کارهای پر چالش خود را برای زمانی که می دانید فضای مناسبی برای آنها خواهید داشت ، ذخیره کنید. از نقاط کندتر روز استفاده کنید تا کارهای تدارکاتی راحت تری را در صفحه خود انجام دهید.

مجله Verily تماس این وظایف “اقدامات موفقیت آمیز” است و می توانند به شما در ساخت پروژه های سنگین تری که بعداً منتظر شما هستند کمک کنند.

طراح محصول ، Brittany Leaning ، در مورد کارهای روزمره خود می گوید ، “برای من” ، پربارترین اوقات روز معمولاً صبح زود یا اواخر شب است. من این را تشخیص می دهم و سعی می کنم روز خود را مطابق با آن برنامه ریزی کنم. همچنین موسیقی ای که من را پمپ می کند صدمه ای نمی بیند. ”

این مسئولیت به عهده شماست که بدانید در چه زمانی بیشترین بازده را دارید و برنامه کاری خود را در دوره های حداکثر بهره وری تنظیم کنید.

9. تماس ها را برای بعد از ظهر ذخیره کنید.

گاهی اوقات ، صبح آنقدر خسته ام که حتی نمی خواهم صدایم را بشنوم – چه رسد به اینکه با آن با دیگران صحبت کنم.

لازم نیست زیاد وقت بگذارید تا صبح مثمر ثمر باشید ، اما می توانید قبل از اینکه مستقیماً با دیگران کار کنید ، به خودتان وقت اضافه بدهید.

اگر برای تهیه یک برنامه کاری منطقی برای خود به عنوان یک از راه دور در تلاش هستید ، صبح با کارهای انفرادی شروع کنید.

تماس های تلفنی ، جلسات ، جلسات Hangouts Google ، تماس ویدیویی و سایر کارهای مشترک را برای مواقعی که بطور رسمی “از خواب بیدار شده اید” ذخیره کنید.

مدیر ارشد بازاریابی ، جیمز گیلبرت ، به شما توصیه می کند “از ساعات صبح استفاده کنید تا از طریق پروژه های گوشتی بدون حواس او را پرت کنید و هرگونه تماس یا جلسات مجازی را برای بعد از ظهر ذخیره کنید. ”

10. روی یک حواس پرتی تمرکز کنید.

عبارتی وجود دارد که می گوید: “اگر می خواهید کاری انجام شود ، از یک فرد شلوغ بپرسید.”

قانون عجیب اما واقعی بهره وری این است که هر چقدر شلوغ باشید ، کارهای بیشتری انجام می دهید.

مانند قانون اینرسی نیوتن است: اگر در حرکت باشید ، در حرکت خواهید ماند. اگر در استراحت باشید ، در استراحت خواهید ماند. و افراد پرمشغله به اندازه کافی در حرکت هستند که برای تکمیل هر چیزی که در میز کارشان باشد حرکت می کنند.

متأسفانه ، یافتن مواردی برای کمک به شما در رسیدن به آن سطح از مشغله هنگامی که در خانه هستید دشوار است – انگیزه شما به همین راحتی تغییر می کند. مدیر اصلی بازاریابی HubSpot ، Pam Vaughan ، پیشنهاد می کند بر روی چیزی تمرکز کنید که ریتم شما را حفظ کند (در مورد او ، این دخترش است).

او می گوید ، “” وقتی من از خانه کار می کنم ، دختر 20 ماهه من نیز با من در خانه است. به نظر می رسد ضداسلامی است ، اما به دلیل اینکه من مجبورم از او مراقبت کنم و او را راضی و سرگرم کنم در حالی که هنوز کارهایم را به پایان می رسانم ، فشار باعث می شود که من تمرکز داشته باشم. وقتی او چرت می زند یا خودش را سرگرم می کند ، من به حالت کار فوق العاده تولیدی می روم.

“حواس پرتی” دخترم (منظور من این است که به عاشقانه ترین حالت ممکن) به این معنی است که من نمی توانم تسلیم برخی دیگر از عوامل منحرف کننده حوادث در خانه شوم. ”

11 پیش از موعد کاری که قرار است روی آن کار کنید را برنامه ریزی کنید.

صرف وقت برای فهمیدن اینکه امروز چه کاری انجام خواهید داد ، می تواند در واقع انجام آن کارها را از بین ببرد. و شما اخیراً لیست کارهای خود را برنامه ریزی کرده اید که می توانید وسوسه شوید و برنامه خود را هنگام پرواز تغییر دهید.

اگر لازم بود اجازه دهید دستور کار شما تغییر کند مهم است ، اما متعهد به برنامه ای که قبل از شروع هر وظیفه را مشخص می کند ، به همان اندازه مهم است.

روز قبل برنامه خود را محکم کنید و باعث شوید که برای شروع به کار آن ، وقتی روز بعد از خواب بیدار می شوید ، احساس رسمی تر شود.

“هفته خود را از قبل برای بهینه سازی محیط هایی که در آن قرار دارید برنامه ریزی کنید.” – Niti شاه

12 برای برقراری ارتباط از فناوری استفاده کنید.

کار در خانه ممکن است باعث شود شما از کار بزرگتری که در شرکت شما اتفاق می افتد جدا باشید.

ابزارهای پیام رسانی فوری و کنفرانس ویدیویی مانند Slack و Zoom می توانند ورود به سیستم با سایر کارمندان از راه دور را آسان کنند و به شما یادآوری کنند که کار شما در ایجاد تصویر بزرگ چگونه است.

سرمایه گذاری در فناوری مناسب نیز حیاتی است. به عنوان مثال ، یک روتر با عملکرد ضعیف می تواند اشتیاق شما به کار را از بین ببرد ، بنابراین بهتر است در یک روتر با کارایی بالا سرمایه گذاری کنید.

CMO و کارمند سابق HubSpot ، مگان کیانی اندرسون ، اظهارات ، “در HubSpot ، ما از Slack برای ادامه گفتگوها از راه دور ، Trello برای نظم بخشیدن به اولویت ها و Google Hangouts plus Webex به جلسات از راه دور را پربارتر کنید . دریافت پشته مناسب ابزار پشتیبانی متناسب با سبک کار شما تفاوت زیادی ایجاد می کند.”

13. موسیقی خود را با وظیفه موجود مطابقت دهید.

در طول هفته ، موسیقی متن موسیقی حرفه ای شماست (خوش قیافه است ، اما اعتراف کنید ، درست است). و در محل کار ، بهترین لیست های پخش لیست های پخش متنوعی هستند – شما می توانید به موسیقی متناسب با انرژی پروژه ای که روی آن کار می کنید گوش دهید تا بهره وری شما افزایش یابد.

موسیقی متن بازی های ویدیویی در انجام این کار بسیار عالی است. در بازی ویدیویی ، موسیقی بدون متن برای کمک به شما در تمرکز طراحی شده است. این فقط منطقی است که به شما کمک می کند روی کار خود تمرکز کنید.

آیا می خواهید ژانرهای دیگری ادویه روزمره شما را تقویت کرده و احساس تمرکز کنند؟ جینی مینئو را که از تنظیمات برگزیده موسیقی کار خود در زیر ارائه می دهد ، آنها را از بازاریاب استارتاپ بگیرید.

“هنگامی که من از طریق صندوق ورودی خود تغذیه می کنم ، من به یک رپ / R & B شدید و گیرنده (مانند Nicki Minaj یا Miley Cyrus) نیاز دارم که از طریق هدفون من پخش می شود ، اما وقتی می نویسم ، تام پتی ترفند است. پیدا کردن اینکه موسیقی برای کارهای مختلف من را برمی انگیزد و تمرکز می کند (و سپس برای آن کارها به لیست پخش ادامه می دهم) بهره وری WFH من را کاملاً تغییر داده است. ”

14. از لباسشویی به عنوان تایمر کار استفاده کنید.

شاید شنیده باشید که فقط گوش دادن به دو یا سه آهنگ زیر دوش می تواند به شما در صرفه جویی در مصرف آب کمک کند. و این درست است شنیدن چند آهنگ مورد علاقه خود را شروع و پایان می دهد ، یکی پس از دیگری ، می تواند به شما یادآوری کند که چه مدت در حمام بوده اید و مدت زمان شستشو خود را کوتاه کنید.

چرا این موضوع را مطرح می کنیم؟ زیرا همان اصل کلی می تواند به شما کمک کند در هنگام کار از خانه نیز وظیفه خود را حفظ کنید. اما به جای سه آهنگ از لیست پخش موسیقی خود ، لباسشویی خود را به جای آن انجام دهید.

لباسشویی یک تایمر داخلی برای خانه شما است. بنابراین ، قبل از تغییر بار از زمان شروع و اتمام کاری از لیست کارهای خود استفاده کنید.

متعهد بودن به یک وظیفه در طول چرخه شستشو و دیگری در طی فرآیند خشک می تواند شما را آموزش دهد تا در انجام کارهایی که ممکن است از نظر فنی در تمام طول روز داشته باشید تا آنها را دستکاری کنید ، هوشمندانه عمل کنید. و وقتی می دانید که یک تایمر وجود دارد ، باعث می شود حواس پرتی کار شما را از مسیر خارج کند.

مدیر عملیات افراد ، اما برودنر ، یادداشت ها ، “من نیز معمولاً این کار را می کنم هنگامی که از خانه کار می کنم لباس های شسته شده و برای خودم زمان کوتاه تعیین می کنم که مربوط به زمانی است که برای تعویض بار باید به طبقه پایین بروم. اگر روی مقاله ای کار می کنم ، قبل از شستشو به خودم می گویم که به یک نقطه خاص می رسم چرخه به پایان می رسد. سپس هدف دیگری را برای خشک کن تعیین کردم. “

وقتی در خانه کار می کنید مثمر ثمر باشید

اگرچه ممکن است دفتر را از دست دهید ، کار تمام وقت از خانه می تواند برای شما مفید باشد.

برای اولین بار ، شما نگران هر روزه رفت و آمد نیستید و می توانید با حضور بیشتر در مکان های مختلف از عزیزان خود بهتر مراقبت کنید.

نکاتی درباره کار در منزل که ارائه کردیم می تواند به شما کمک کند تا از روال جدید خود نهایت استفاده را ببرید. چند مورد را امتحان کنید و متوجه خواهید شد که شما به همان اندازه که در دفتر کار می کنید از خانه کار می کنید.

Take me to Projects

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *