جلد نامه, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

نحوه نوشتن نامه جلدی برای کارآموزی [مثالها و الگو]

نوشتن یک جلد نامه می تواند یک کار دلهره آور باشد ، خصوصاً اگر تجربه زیادی در دنیای واقعی ندارید. خوشبختانه ، یک نامه نامه در واقع فرصتی برای توضیح چگونگی آموزش برنامه های فوق برنامه و کلاس های شما به شما به عنوان مهارت های استثنایی در رهبری و مدیریت زمان است.

برای برجسته بودن ، شخصی سازی نامه جلدی خود برای هر برنامه کارآموزی که قصد دارید ارسال کنید ، مهم است. نامه همراه شما فرصتی برای تکرار کل رزومه شما نیست. این فرصتی است که شما می توانید چند موفقیت را از توصیف موقعیت انتخاب کرده و به نمونه هایی بپردازید که نشان می دهد چگونه این مهارت ها را به نمایش گذاشته اید.

→ Click here to access 5 free cover letter templates [Free Download]

ما برای ارائه برخی از ساختارها و الهامات اولیه ، یک الگوی نامه جلوی کارآموزی ایجاد کرده ایم ، اما انتظار نداریم که این الگو برای همه مناسب باشد. در حالت ایده آل ، شما الگوی ما را با خلاقیت و ذوق خود تکمیل خواهید کرد.

قالب های مختلفی وجود دارد که می توانید هنگام نوشتن نامه های جلدی کارآموزی استفاده کنید ، اما نمی توانید با قالب نامه نامه تجاری حرفه ای اشتباه کنید. حرفه ای های تجاری از این الگوی الگو برای درخواست نقش های تمام وقت استفاده می کنند ، بنابراین نامه جلوی شما بیش از بقیه برجسته می شود. به یاد داشته باشید که تصحیح کنید ، از اصطلاحات رسمی مانند “عزیز” و “با احترام” استفاده کنید و به کپی رنگ بدن خود متمایل شوید.

1 نام ، تاریخ ، مکان و اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

اگرچه برخی از شرکت ها کاملاً مخالف استفاده از سیستم های ردیابی متقاضی هستند ، اما احتمال این وجود دارد بسیاری از شرکت هایی که در آنها درخواست می کنید رزومه و نامه نامه شما را با استفاده از یک صفحه نمایش می دهند. این بدان معناست که شما باید هم در یک سیستم خودکار و هم در استخدام نیروی انسانی برجسته باشید.

آیا تابحال افسانه مبنی بر اینکه برای نوشتن نام خود در آزمون SAT اعتبار کسب می کنید؟ این مورد در مورد افزودن اطلاعات تماس به نامه جلوی شما صدق می کند ، اما 100٪ درست است با تهیه شماره تلفن و آدرس ایمیل به روز ، تماس با استخدام کننده را آسان کنید.

در گذشته معمولاً متقاضیان کار و کارآموزی آدرس دقیق خود را در نامه خود می آوردند زیرا آنها را مستقیماً برای مدیران استخدام می کردند. در دنیای دیجیتال امروز ، اکثر تیم های استخدام برای تمدید پیشنهاد کارآموزی نیازی به دانستن آدرس خانه دقیق شما ندارند ، بنابراین در صورت تمایل آن را متوقف کنید. به سادگی شهر و ایالت خود را وارد کنید تا به تیم ایده نزدیکی شما با دفتر را بدهید.

نام شما

آدرس شما

شهر ، ایالت ، کد پستی شما

سلول: 555-555-5555

ایمیل: name@email.com

تاریخ

2. شرکت ، بخش و آدرس شرکت را وارد کنید.

اگر برای چندین فرصت کارآموزی نامه تحریری می نویسید ، جستجوی نام کامل ، بخش و آدرس دفتر مرکزی هر شرکت برای شما مفید خواهد بود. انجام این کار به عنوان یک مرحله جداگانه به شما کمک می کند تا اطلاعات را به طور دقیق در نامه جلد خود کپی کنید. به یاد داشته باشید ، شما در نامه جلوی خود اشتباه تایپی یا اشتباهی نمی خواهید ، مخصوصاً وقتی صحبت از اطلاعاتی است که به راحتی در اینترنت پیدا می شود.

یافتن نام بخش ممکن است به همین سادگی نباشد ، بنابراین اگر مطمئن نیستید می توانید آن را کنار بگذارید. اگر شرکت شما چندین پردیس دارد یا در شهرهای مختلفی فعالیت می کند ، از آدرس مکانی که دوره کارآموزی در آن انجام می شود یا محل دفتری که مدیر استخدام شما در آن کار می کند ، استفاده کنید. اگر دوره کارآموزی شما از راه دور است ، از آدرس دفتر مرکزی شرکت استفاده کنید.

دپارتمان

شرکت

خیابان

شهر ، ایالت پستی

3 به مدیر استخدام مراجعه کنید.

به عنوان دانشجویی که به دنبال کارآموزی هستید ، مطمئناً با تیزبینی خود را از سایر متقاضیان جدا می کنید. شما می توانید با جستجوی نام مدیر استخدام ، مهارت خود را نشان دهید تا در نامه جلد خود به درستی آدرس آنها را بگیرید. گاهی اوقات ، عنوان آنها در شرح نقش قید می شود. سپس می توانید نقش را در LinkedIn جستجو کنید تا نام آنها را شناسایی کنید. اگر نامی پیدا نکردید ، می توانید فقط با عنوان آنها را آدرس دهی کنید. هر چند در موارد دیگر ، یافتن نام مدیر استخدام دشوارتر خواهد بود. اگر یک جستجوی گوگل نام و نام خانوادگی را بر نمی گرداند ، بهترین شرط شما این است که نام را کنار بگذارید. ایثار یک مقدار شخصی سازی بسیار بهتر از این است که در نامه جلد خود به شخص اشتباهی مراجعه کنید.

ایکس عزیز ، (سعی کنید نام مدیر استخدام را پیدا کنید … اگر نمی توانید ، می توانید “عزیز [شرکت A] کمیته استخدام”)

4 زمینه برنامه خود را تنظیم کنید.

در پاراگراف اول ، نحوه شنیدن نام شرکت یا موقعیت را توضیح دهید و اگر کسی را در شرکت می شناسید ، آنها را در اینجا ذکر کنید. در مرحله بعد ، علاقه خود را به شرکت یا موقعیت خود ابراز کنید و به طور خلاصه نحوه ارتباط آن با احساسات شخصی خود را توضیح دهید. فراموش نکنید که در این پاراگراف ، با نوشتن نام ، سطح تحصیلات ، رشته و علایق خود ، خود را معرفی کنید.

شما می توانید برای جلب توجه خواننده ، یک خط اول خلاقانه انتخاب کنید. یکی که در اوایل کار من برای من کار می کرد چیزی شبیه به این بود:

آیا می توانم یک راز برای شما بگویم؟ من از پنج سالگی داستان می گفتم. نه ، فیبر نیست – قصه گویی واقعی … “

اینجا جایی است که شما از تحقیق درباره فرهنگ شرکت بهره مند خواهید شد. در حالی که این بیانیه افتتاحیه برای شرکت های نوپا و شرکت های بی سر و کار دیگر به خوبی کار می کرد ، یک شرکت بزرگ حسابداری ممکن است از نظر فرهنگی آن را بی رقیب بداند.

5. تجربه خود را بفروشید.

شرح موقعیت کارورزی را اسکن کرده و چند ویژگی را که فکر می کنید در مورد شما وجود دارد انتخاب کنید – فقط همه توصیف کنندگان ذکر شده را انتخاب نکنید زیرا این کار می تواند غیرعادی باشد و نامه جلد شما را طولانی تر کند. به عنوان مثال ، اگر ببینم شرکتی به دنبال شخصی می رود که “خارج ، سازمان یافته ، سخت کوش و مایل به انتقاد باشد” ، کسانی را که بهترین توصیف من را دارند انتخاب می کنم و بر ارائه نمونه هایی از متن نامه خود تأکید می کنم.

ذکر خصوصیات مستقیماً در نامه جلد نشان می دهد که شما شرح موقعیت را خوانده اید و نامه جلد خود را قابل اسکن تر می کند. اگر مدیر استخدام به دنبال شخصی با مهارت در محتوا می رود ، ممکن است نامه اصلی شما را به دنبال کلماتی که تجربه استفاده از محتوا را نشان می دهد اسکن کند.

سرانجام ، چند مثال جذاب را طوفان مغزی کنید تا نشان دهد چگونه مهمترین ویژگی ها را مجسم می کنید. فقط ننویسید ، “من مهارت عالی خدمات مشتری دارم.” شما می خواهید آن را ثابت کنید. با نوشتن مطلبی مانند ، از ادعای خود پشتیبانی کنید

تابستان گذشته ، من به عنوان یک رهبر جهت گیری در کالج خود کار کردم و به عنوان منبعی برای دانشجویان ورودی و والدین آنها خدمت کردم. این تجربه مهارت های خدمات مشتری من را تقویت کرد. ”

حتی اگر تجربه شغلی زیادی (یا تجربه) ندارید ، به برجسته کردن مهارت هایی که از برنامه های فوق برنامه ، تجربه داوطلبانه یا حتی پروژه های اشتیاق کسب کرده اید فکر کنید:

“علاقه من به رقص باعث شد من به یک معلم داوطلبانه رقص تبدیل شوم که به من کمک کرد تا به عنوان یک رهبر پیشرفت کنم.”

6. نامه را با فضل و دعوت به عمل ببندید.

اگر در برنامه کارآموزی به صراحت گفته نشده است “لطفاً با ما تماس نگیرید” ، می توانید با مشخص کردن نحوه پیگیری خود نتیجه گیری کنید ، از جمله ، “” من هفته آینده تماس می گیرم تا ببینم آیا صلاحیت من match ، “ یا ، ” من مشتاق دیدار با شما برای گفتگو در مورد این فرصت هستم و در یک زمان مناسب و مناسب برای مصاحبه در دسترس هستم. ” در پایان با تشکر از مدیر استخدام برای گرفتن زمان بررسی شما و خاتمه دادن به یادداشتی مثبت و مطمئن ، مانند: “من مشتاقانه منتظر صحبت کردن با شما هستم.”

حتی ممکن است یک قدم جلوتر بروید و به مدیر استخدام فراخوان دهید. پیوندی به نمونه کارهای آنلاین خود ، یک وب سایت یا حتی یک کانال YouTube که در آن کار و شخصیت خود را نمایش می دهید ، قرار دهید. برای دیدن اینکه مدیران استخدام چند بار این موارد اضافی را مشاهده می کنند ، پیگیری پیوند خود را با استفاده از یک ردیاب URL مانند Bitly برای گرفتن آن داده ها.

نمونه نامه کارآموزی

منبع ویژه: 5 الگوی نامه جلد رایگان
Cover-Letter-Templates

نامه برنامه کارآموزی برنامه ریزی رویداد

نام شما

1 جاده هیرمه

بوستون ، MA ، 20813

سلول: 555-555-5555

ایمیل: yourname@hireme.com

20 مه 2021

بخش برنامه ریزی رویدادها – برنامه کارآموزی

شرکت A

خیابان 35 استخدام

بوستون ، MA ، 29174

هماهنگ گرامی کارآموزی ،

به پیشنهاد جان اسمیت ، بازاریاب ارشد شرکت A ، من رزومه خود را برای موقعیت کارآموزی هماهنگ کننده رویداد ارسال می کنم. من یک دانشجوی ارشد در دانشگاه Elon هستم ، و مدرک لیسانس خود را در رشته مدیریت ورزش و رویدادها دنبال می کنم و علاقه زیادی به برنامه ریزی رویدادها دارم. من از شنیدن برنامه کارآموزی هماهنگ کننده رویداد شرکت A احساساتی می شوم و احساس می کنم تجربیات و مهارت های من برای سازمان شما بسیار مناسب است.

من به عنوان یک عضو اجرایی هیئت اتحادیه دانشجویی در ایلون ، سازماندهی ، ترویج و اجرای چندین فعالیت اجتماعی مرتبط با مدرسه در هفته را بر عهده دارم ، در حالی که برای طراحی رویدادهای جدید به چالش می کشم. من به طور منسجم با تیم متنوعی متشکل از دانشجویان و اعضای هیئت علمی کار می کنم و همچنین روابط با شرکتهای جدید را تقویت می کنم.

تجربه من به عنوان یک رهبر جهت گیری من را بیشتر برای این دوره کارآموزی آماده کرده است. ضروری است که من در طول روز کاری مثبت ، برون ریز و پرانرژی باقی بمانم و به عنوان رابطی بین دانشجویان جدیدالورود ، خانواده ها و اعضای هیئت علمی در یک محیط سریع و طلبکار عمل کنم. انتظار می رفت ضمن تعامل با خانواده ها و دانشجویان تازه وارد ، اخلاق خدمات مشتری بسیار حرفه ای را حفظ کنم.

تجارب دانشگاه الون ، عضویت در هیئت مدیره و نقش رهبری جهت گیری من را برای موفقیت در برنامه کارآموزی هماهنگ کننده رویداد آماده کرده است. ممنون از وقت و توجهتان. من منتظر فرصتی هستم تا در مورد چگونگی ایجاد ارزش افزوده برای شرکت A.

بحث کنم

صادقانه ،

(امضای دست نویس)

نام شما

الگوی جلد کارآموزی بازاریابی

نام شما

1 جاده هیرمه

بوستون ، MA ، 20813

سلول: 555-555-5555

ایمیل: yourname@hireme.com

20 مه 2021

گروه بازاریابی – برنامه کارآموزی

شرکت A

خیابان 35 استخدام

بوستون ، MA ، 29174

هماهنگ گرامی کارآموزی ،

من یک دانشجوی دانشگاه الون پرشور ، خلاق و رانده شده با تجربه رهبری و برنامه ریزی رویداد و همچنین مهارت های ارتباطی قوی هستم. من به دنبال فرصت هایی برای نمایش توانایی های نوشتاری خود در یک محیط چالش برانگیز و تحریک کننده هستم. مهارت ها و تجربیات من این امکان را برای من فراهم می کند تا به عنوان کارآموز بازاریابی دیجیتال برای شرکت B.

نتایج موفقیت آمیزی را کسب کنم

لطفاً اجازه دهید مهارتهای اصلی خود را برجسته کنم:

  • تجربه قبلی نوشتن پست های وبلاگ و اطلاعیه های مطبوعاتی برای اهداف بازاریابی
  • مهارت ارتباطی قوی و توانایی پذیرش صدا برای مخاطبان متنوع و اهداف مختلف
  • در مدیریت چندین پروژه با مهلت های سریع از طریق سازماندهی و مهارتهای مدیریت زمان کارآمد
  • درک صحیح از قوانین دستور زبان و نحوه نوشتن موثر
  • تجربه در سمت های رهبری ، هم به عنوان رهبر اجرایی هیئت دانشجویی و هم به عنوان رهبر جهت گیری ایلون
  • توانایی اثبات شده برای ایجاد روابط مثبت با افراد از سراسر جهان ، که توسط تجربه کارآموزی من در چین در تابستان گذشته نشان داده شد
  • سازماندهی ، ترویج و اجرای رویدادهای اجتماعی را تجربه کنید
  • تبحر در Microsoft Office ، Adobe Creative Suite (InDesign ، Photoshop و Premiere) و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی

در پایان ، من منتظر فرصتی هستم تا در مورد اینکه چگونه می توانم یک دارایی برای شرکت B باشم بحث کنم. من هفته آینده تماس می گیرم تا ببینم آیا توافق می کنید که صلاحیت های من برای این موقعیت مطابقت دارد از وقت و توجه شما سپاسگزارم.

صادقانه ،

(امضای دست نویس)

نام شما

الگوهای جلد نامه کارآموزی

استاندارد نامه جلد کارآموزی استاندارد

از این الگوی نامه جلدی به عنوان پایه ای برای نامه جلدی خود استفاده کنید. می توانید متناسب با تجربه خود و شرکتی که از آنها درخواست می کنید ، آن را سفارشی کنید.

در standard internship cover letter template P>

دانلود الگوی نامه

الگو نامه نامه کارآموزی مبتنی بر داده

اگر رشته شما مانند STEM ، بازاریابی یا حسابداری مبتنی بر داده است ، این الگوی نامه کارآموزی شماست. با استفاده از این الگو می توانید نکات برجسته داده های پروژه های کلاسی و تکالیف خود را اضافه کنید تا به مدیر استخدام نشان دهید که می توانید تجربه خود را با حقایق معتبر پشتیبانی کنید.

در data-driven internship cover letter template P>

دانلود الگوی نامه

الگوی جلد در سطح ورودی

هنگامی که به سال ارشد دانشگاه خود نزدیک می شوید ، ممکن است به جای کارآموزی به دنبال نقش های سطح پایین باشید. نامه های جلدی برای نقش های تمام وقت به همان اندازه که برای کارآموزی اهمیت دارند نیز مهم هستند ، بنابراین برای ایجاد تغییر در جستجوی شغل خود از این الگو استفاده کنید.

در Entry-level cover letter template P>

دانلود الگوی نامه

بسته بندی توصیه نامه شما

رزومه همیشه برای ایجاد تأثیر کافی نیست. گنجاندن نامه ای در برنامه کارآموزی اولین قدم برای جدا شدن از سایر متقاضیان است. شش مرحله برای نوشتن یک جلد نامه کارآموزی حرفه ای را مطالعه و اعمال کنید و برای شخصی سازی آن از یکی از این نمونه ها یا الگوها استفاده کنید. رزومه شما نکات برجسته دوران تحصیل شما در دانشگاه را نشان می دهد در حالی که نامه نامه شما روایتی از چگونگی خدمت این تجربیات به شما به عنوان کارآموز با کارفرمای آینده شما را بیان می کند. با رفتن به دانشگاه و فراتر از آن ، از آن به نفع خود استفاده کنید تا اولین نقش خود را در حرفه خود داشته باشید.

یادداشت سردبیر: این پست در اصل در آوریل 2018 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

Professional Cover Letter Templates

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *