بازاریابی اینستاگرام, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

نحوه ارسال پست از طریق رایانه به اینستاگرام [7 مرحله آسان]

اینستاگرام یک شبکه رسانه ای اجتماعی محبوب برای به اشتراک گذاری عکس ها است که معمولاً از طریق یک برنامه تلفن همراه به آن دسترسی پیدا می کند. اما برخلاف سایر شبکه های اجتماعی ، نسخه دسکتاپی ندارد.

این مسئله برای بسیاری از کاربرانی که می خواهند از طریق رایانه رومیزی خود به ویژگی ها دسترسی پیدا کنند ، مشکلی ایجاد می کند. برای مثال ، فرض کنید شما مدیر شبکه های اجتماعی برای یک برند برجسته هستید. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که یک اتفاق ناخوشایند وجود داشته باشد ، جایی که به طور اتفاقی محتوای مارک را به حساب شخصی اینستاگرام خود ارسال می کنید (یا بدتر از آن ، برعکس) فقط به این دلیل که وارد هر دو گوشی خود شده اید.

Access Now: 22 Free Business Instagram Templates

متناوباً ، بارگذاری پست ها و فیلم های شرکت از طریق دسک تاپ ممکن است آسان باشد ، نه اینکه تلفن هوشمند خود را در محل کار باز کنید.

به علاوه ، پرونده های شرکت شما از طریق دسک تاپ به راحتی از تلفن همراه قابل دسترسی است. به عنوان مثال ، اگر برای ویرایش عکس های شرکت از فتوشاپ استفاده می کنید ، پس از ویرایش ، به راحتی می توانید بر روی “بارگذاری” از دسک تاپ خود کلیک کنید تا اینکه همان عکس یا فیلم را برای تلفن شخصی خود ارسال کنید.

شاید شما به سادگی صفحه بزرگتر دسک تاپ را ترجیح دهید. یا شاید شما به تلفن هوشمند دسترسی ندارید بنابراین نمی توانید برنامه را روی تلفن خود بارگیری کنید.

به همه این دلایل ، ممکن است این سال را داشته باشید ، “آیا می توانم از طریق رایانه خود در اینستاگرام پست بگذارم؟” ما یک خبر خوب داریم – یک راه حل برای شما وجود دارد. بیایید بعدی را غرق کنیم.

به عبارت دیگر – بله ، شما می توانید از طریق رایانه شخصی یا دسک تاپ Mac خود به Instagram به جای برنامه یا مرورگر دستگاه تلفن همراه خود ، به Instagram ارسال کنید. در این پست ، ما می خواهیم نحوه ارسال تصاویر و فیلم ها از رایانه رومیزی خود را بررسی کنیم.

چگونه می توانم از طریق رایانه خود به اینستاگرام پست کنم؟ [PC و Mac]

چه در سیستم عامل Mac و چه در رایانه شخصی ، می توانید از راه حل ها برای ارسال از طریق رایانه رومیزی خود استفاده کنید. بسته به مرورگری که استفاده می کنید ، دستورالعمل ها متفاوت خواهد بود. در زیر ، نحوه انجام این کار را در زیر بحث خواهیم کرد:

هنگامی که در مورد این راه حل ها برای ارسال عکس بحث کردیم ، همچنین در مورد نحوه بارگذاری ویدئو در اینستاگرام از دسک تاپ خود بحث خواهیم کرد.

1 در مرورگر Chrome خود به وب سایت اینستاگرام بروید.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید باز کردن Google Chrome و حرکت به https: / /www.instagram.com/ را با تایپ کردن در نوار پیمایش.

2. با کلیک روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای مرورگر ، منوی “تنظیمات” را باز کنید.

click on settings in chrome browser

اعتبار حساب Instagram: @ Goodtomicha در منوی بالا در سمت راست و انتهایی ، سه نقطه عمودی پیدا خواهید کرد. با کلیک روی این موارد ، یک منوی کشویی باز می شود.

3 به پایین به بخش “ابزارهای بیشتر” در منوی کشویی بروید و سپس روی “ابزارهای برنامه نویس” کلیک کنید.

find developer tools on google chrome

Developer Tools به شما امکان دسترسی به منویی را می دهد که در صفحه ای در سمت راست پنجره باز می شود. این به شما امکان کنترل پیشرفته نحوه نمایش محتوا را می دهد و به شما کمک می کند با استفاده از Chrome از طریق دسک تاپ به اینستاگرام پست کنید.

4 روی دکمه تلفن همراه “تغییر وضعیت نوار ابزار” کلیک کنید.

clicking on mobile toggle to change the desktop version to mobile instagram

در گوشه بالا سمت چپ پانل جدید ، نمادی با دو مربع را مشاهده می کنید که نشان دهنده یک رایانه لوحی و یک دستگاه تلفن همراه است. با کلیک روی آن نوار ابزار دستگاه مشخص می شود که به شما امکان کنترل پیشرفته مرورگر شما را می دهد.

5. کدام دستگاه تلفن همراه را از فهرست کشویی انتخاب کنید.

changing responsive design on desktop so it resembles instagram on mobile copy

در نوار ابزار دستگاه ، یک منوی کشویی دیگر با لیستی از دستگاه های تلفن همراه مشاهده خواهید کرد. با انتخاب یکی از آنها می توانید از مرورگر نحوه مشاهده یک وب سایت در دستگاه خاصی که انتخاب کرده اید استفاده کنید.

در منوی کشویی کدام دستگاه تلفن همراه را می خواهید و همچنین بزرگنمایی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

6. برای مشاهده رابط تلفن همراه اینستاگرام از مرورگر خود صفحه را تازه کنید.

سپس باید بتوانید از Instagram به طور مستقیم از شبیه سازی استفاده کنید یا حتی پانل سمت راست را ببندید و این “نمای موبایل” را حفظ کنید.

7. یک پست اینستاگرام را به همان روشی که از طریق تلفن همراه بارگذاری می کنید بارگذاری کنید.

شما می توانید پست Instagram را به همان روشی که آپلود می کنید بارگذاری کنید از طریق تلفن همراه :

1 روی دکمه “+” کلیک کنید.

clicking add post on desktop

2. فیلترها را اضافه کنید.

فیلترها یا سایر ویژگی های ویرایش را مانند حالت عادی انتخاب کنید ، سپس روی بعدی در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید:

instagram filters on desktop

4. زیرنویس ها ، مکان ها و برچسب ها را اضافه کنید.

در صفحه بعدی ، می توانید عنوان ، مکان یا افراد را نشان کنید. وقتی آماده شدید ، روی اشتراک گذاری در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید.

typing a caption on my instagram post on desktop copy

1 در مرورگر Safari به وب سایت اینستاگرام بروید.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که Safari را باز کنید و به بروید https: // www.instagram.com/ را با تایپ کردن در نوار پیمایش وارد کنید.

2. روی “Safari” کلیک کنید و سپس “Preferences” را در نوار منو انتخاب کنید.

safari prefences drop-down menu

در فهرست بالا ، روی سافاری کلیک کنید. اینجاست که می توانید تنظیمات “Preferences” مرورگر خود را در فهرست کشویی پیدا کنید.

3 روی “پیشرفته” کلیک کنید و کادر “Show menu menu in menu menu” را علامت بزنید.

advanced menu in safari

در بخش “پیشرفته” ، گزینه های نمایش منوی توسعه را در نوار منو خواهید داشت. با علامت زدن این کادر ، به منویی دسترسی خواهید داشت که به شما امکان کنترل پیشرفته نحوه نمایش محتوا را می دهد. این به شما کمک می کند از طریق دسک تاپ با استفاده از Safari به اینستاگرام پست کنید.

4 روی “توسعه” در نوار منوی خود کلیک کنید و سپس به “User Agent” بروید.

click develop in menu bar, scroll to user agent in safari

هنگامی که از صفحه قبلی کلیک کردید و به Safari برگشتید ، گزینه جدید توسعه را در نوار منوی بالایی مشاهده خواهید کرد. با کلیک روی آن مشخصاتی مشخص می شود که به شما امکان کنترل پیشرفته مرورگر شما را می دهند.

5. از منوی کشویی کدام دستگاه تلفن همراه را می خواهید انتخاب کنید.

وقتی User Agent را از منوی Develop انتخاب می کنید ، یک منوی کشویی دیگر با لیستی از دستگاه های تلفن همراه مشاهده خواهید کرد. با انتخاب یک مورد به مرورگر این امکان را می دهید که از یک وب سایت بر روی دستگاه خاصی که انتخاب کرده اید الگوبرداری کند.

از منوی کشویی کدام دستگاه تلفن همراه را می خواهید انتخاب کنید.

6. برای مشاهده رابط تلفن همراه اینستاگرام از مرورگر خود صفحه را تازه کنید.

posting on instagram using safari browser

بنابراین باید بتوانید مستقیماً از شبیه سازی با حفظ این “نمای موبایل” استفاده کنید.

7. یک پست اینستاگرام را به همان روشی که از طریق تلفن همراه بارگذاری می کنید بارگذاری کنید.

هنگامی که توانستید اینستاگرام را از مرورگر Safari خود مشاهده کنید ، می توانید پست اینستاگرام به همان روشی که از طریق موبایل انجام می دهید – با کلیک روی دکمه” + “، افزودن فیلتر یا ویرایش عکس ، افزودن مکان و عنوان و کلیک روی” اشتراک ” وقتی برای ارسال مستقیم خود آماده هستید.

(دستورالعمل های ارسال تصویر به اینستاگرام همانند دستورالعمل های مرورگر Chrome است ، در بالا ذکر شده . )

نحوه ارسال فیلم به اینستاگرام با استفاده از رایانه رومیزی

برای بارگذاری یک ویدیو از طریق دسک تاپ خود در اینستاگرام ، باید از سرویس شخص ثالثی استفاده کنید که نرم افزار برنامه ریزی شبکه های اجتماعی را ارائه می دهد.

چند مورد وجود دارد که ممکن است امتحان کنید ، از جمله برنامه Flume برای Mac یا اخیراً اجتماعی (14 دلار برای هر کاربر در هر ماه برای طرح آژانس).

برای اهداف ما ، من از برنامه شخصی رایگان Lately Social برای بارگذاری و ارسال مستقیم یک ویدیو در اینستاگرام خود استفاده کردم:

lately social tool dashboard

مطمئناً ، اگر این کار را مرتباً انجام می دهید ، ارزش دارد که همه ابزارهای برنامه ریزی شبکه های اجتماعی در اختیار شما برای انتخاب بهترین گزینه برای نیازهای کسب و کار شما.

استفاده از اینستاگرام مانند طرفداری که شما هستید

اکنون که دیگر نگران انتقال عکس به دستگاه تلفن همراه خود و یا دستکاری حساب کاربری شبکه اجتماعی کار خود در دستگاه خود نیستید ، می توانید در اینستاگرام به طور موثر و م effectivelyثر رشد کنید. از آنجا ، آسمان حد مجاز ایجاد پست و رشد مخاطبان شما به صورت مقیاس پذیر است.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در اکتبر سال 2020 منتشر شده و برای جامعیت به روز شده است.

New Call-to-action دهانه>

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *