الگوهای طراحی, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

مجموعه نهایی قالب های بازاریابی محتوای رایگان

آیا جنبه ای از شغل شما شما را ترسانده است؟

برای سازندگان محتوا ، گاهی اوقات استرس زا ترین قسمت نقش می تواند باز کردن یک سند کاملاً خالی برای شروع یک پروژه جدید باشد.

نوشتن یک پست وبلاگ ، طراحی یک اینفوگرافیک یا ایجاد یک کتاب الکترونیکی ، شروع یک محتوای جدید از ابتدا می تواند یک چالش باشد – به ویژه اگر قبلاً هرگز این کار را نکرده باشید.
Download Now: 150+ Content Creation Templates [Free Kit]

در HubSpot ، ما می خواهیم به شما کمک کنیم تمام قسمتهای جالب و سرگرم کننده کار را با استرس کمتری انجام دهید. به جای تلاش برای تسلط بر نحوه ایجاد هر نوع محتوای موجود ، استرس و ناکارآمدی را کاهش داده و از مجموعه پیشنهادهای تقریباً 400 قالب ایجاد محتوای رایگان و قابل تنظیم .

ما این لیست را با توجه به هر نوع الگوی بازاریابی محتوا که نشان داده شده است ، شکسته ایم. اگر به طور خاص می خواهید جلو بروید:

مدیریت محتوا و الگوهای تقویم

الگوی برنامه ریزی محتوا / تعیین هدف

( الگوی برنامه ریزی محتوا را از اینجا بارگیری کنید .)

HubSpot با Smart Insights همکاری کرد و یک الگوی برنامه ریزی محتوایی ایجاد کرد که به شما کمک کند یک برنامه بازاریابی محتوای م effectiveثر برای کسب و کار یا مشتریان خود تهیه کنید. این الگوها به شما کمک می کنند تا تجزیه و تحلیل SWOT را در مورد تلاش های خود برای بازاریابی محتوا تکمیل کنید (و برنامه ای برای بهبود آنها تهیه کنید) ، اهداف و KPI صحیح را برای آن طرح تعریف کنید ، ایده های محتوای طوفان مغزی را ترسیم کنید و این موارد را از طریق قیف خود ترسیم کنید و یک جدول زمانی برای خود ایجاد کنید برنامه های محتوایی.

a content planning and goal setting template from HubSpot

الگوی نگاشت مطالب

( الگوی نقشه برداری محتوا را از اینجا بارگیری کنید ) h4 >

شما آگاه هستید که به یک استراتژی بازاریابی محتوا برای حمایت از موفقیت سازمان های بازاریابی و فروش داخلی شما. اما چگونه شروع می کنید؟ ما یک الگوی نقشه برداری محتوا ایجاد کرده ایم تا بتوانید سفر خریدار مخاطب مورد نظر خود را تجربه کنید. این الگو به شما کمک می کند شخصیت های خریدار ، چالش ها و نیازهای آنها و محتوای طوفان مغزی را که راه حل هایی ارائه می دهد ، شناسایی کنید. شما برای جذب مخاطب خود به سایت خود و تبدیل آنها به لید ، ایده های زیادی برای ارسال وبلاگ خواهید داشت.

a content mapping template from HubSpot

الگوی شخصی خریدار

( الگوی محتوای شخصیت خریدار را از اینجا بارگیری کنید )

بازاریابی با اشخاص خریدار به معنای دقیق تر بازاریابی است . این الگوی شخصیت خریدار به شما کمک می کند تا به راحتی تحقیقات خود را برای ایجاد شخصیت های خریدار خود تنظیم کنید. از آن برای ایجاد شخصیت های زیبا و خوش فرم خریدار استفاده کنید که می توانید با کل شرکت خود به اشتراک بگذارید در حالی که در این راه بهترین روشهای تحقیق در مورد شخص را بیاموزید.

a buyer persona template for Content Marketing from HubSpot

الگوهای تقویم تحریریه وبلاگ

( الگوهای تقویم سرمقاله وبلاگ را از اینجا بارگیری کنید .) داشتن یک تقویم سرمقاله برای محتوای بازاریابی شما ، به دلیل برنامه ریزی برای تعیین خط زمان انتشار محتوای خود ، در وقت شما صرفه جویی می کند – و نه به سلامت عقل. ما می فهمیم که یک راه حل مناسب برای همه وجود ندارد ، بنابراین ما سه الگوی تقویم سرمقاله ایجاد کرده ایم که می توانید در اوقات فراغت از آنها استفاده کنید: یکی برای تقویم Google ، دیگری برای اکسل و دیگری برای صفحه کاربر Google. ( برای یک مرحله این پست وبلاگ را بخوانید راهنمای مرحله به مرحله برای استفاده از الگوی تقویم Google.)

Blog editorial calendar template for Content Marketing from HubSpot

الگوی تقویم محتوای رسانه های اجتماعی

( الگوهای تقویم محتوای رسانه های اجتماعی را از اینجا بارگیری کنید .)

با مدیریت بسیاری از شبکه های اجتماعی مختلف ، زندگی یک مدیر رسانه های اجتماعی بسیار راحت تر می شود وقتی که آنها می توانند محتوای خود را برای اشتراک در هر حساب برنامه ریزی کنند – و چه زمانی. این تقویم محتوای رسانه های اجتماعی با کاربرد آسان برای Microsoft Excel به شما امکان می دهد فعالیت های رسانه های اجتماعی خود را خیلی زودتر سازماندهی کنید. از آن برای برنامه ریزی به روزرسانی ها و یادگیری نحوه قالب بندی صحیح محتوای خود برای شش شبکه محبوب اجتماعی: Facebook ، LinkedIn ، Twitter و Instagram استفاده کنید.

social media content calendar templates for Content Marketing from HubSpot

الگوی SEO در صفحه

( دانلود SEO در صفحه الگو در اینجا .)

هرچه محتوای بیشتری در وب سایت خود منتشر کنید ، منابع ترافیکی بیشتری را می خواهید اولویت بندی کنید. یکی از این منابع ، ترافیک ارگانیک است. برای سهولت در جستجوگرها در صفحه ، ما یک الگوی برنامه ریزی کاربردی ارائه داده ایم تا به شما کمک کند یک ساختار وب سایت ایجاد کنید که هر صفحه وب را سازماندهی می کند ، هدف آن چیست ، چه مدت باید طول بکشد و چگونه می توان فراداده مربوط به هر یک از جدید را بهینه کرد صفحه ای که منتشر می کنید.

on-page seo templates for Content Marketing from HubSpot

الگوهای محتوایی نوشته شده و تحریریه

6 الگو برای ارسال بلاگ

( الگوهای پست وبلاگ را از اینجا بارگیری کنید .)

نکته موجود در مورد وبلاگ نویسی: یک الگوی ساده وجود ندارد که بتوانید برای تولید محتوای با کیفیت ارائه دهید. شما باید مدتی را به تحقیق ، طوفان مغزی یک عنوان ، طرح مطالب اصلی و غیره اختصاص دهید. الگوهای ما شما را در مراحل مهم ایجاد شش نوع پست وبلاگ زیر راهنمایی می کند:

 • نحوه ارسال
 • ارسال مبتنی بر لیست
 • ستون پست
 • پست اینفوگرافیک
 • ارسال خبرخبر
 • چیست؟ ارسال

ما دیده ایم که این قالب ها آن را در وبلاگ های خود خرد می کنند و می دانیم که می توانید از آنها برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.

6 blog post templates for Content Marketing from HubSpot

18 الگوی کتاب

( الگوهای کتاب الکترونیکی را از اینجا بارگیری کنید .)

سال به سال ، بازاریاب ها تولید سرب را به عنوان یکی از برترین اهداف بازاریابی محتوا برای خود ذکر می کنند سال اگر می خواهید در Lead Gen موفق شوید ، پس به پیشنهادات محتوا – مانند کتاب های الکترونیکی – برای کمک به رسیدن به آن نیاز دارید. تیم طراحی خلاق داخلی ما با ساخت 18 الگوی الکترونیکی زیبا – برای استفاده در InDesign ، PowerPoint یا Google Slides – برای بارگیری ، سفارشی سازی و انتشار تلاش کردند.

ebook templates for Content Marketing from HubSpot

4 الگو یادداشت رایگان

( الگوهای یادداشت را از اینجا بارگیری کنید .)

یادداشت ها محتوای اساسی برای ارتباطات داخلی موثر هستند. اگرچه ممکن است مشتری روبرو نباشند ، اما می توانند تیم شما را هماهنگ کنند تا محتوای بهتر و هماهنگ تر توسط همه اعضای تیم شما ایجاد شود.

4 free memo templates for Content Marketing from HubSpot

28 الگوی دعوت به عمل

( الگوهای دعوت به عمل را از اینجا بارگیری کنید )

برای کمک به شما در طراحی تماس با عمل قابل کلیک ، ما 28 CTA از پیش طراحی شده را برای شما ساخته ایم. سفارشی سازی این CTA ها بسیار آسان است ، بنابراین نیازی به دانستن هیچ برنامه طراحی فانتزی نیست – فقط PowerPoint یا Google Slides.

پاداش: همچنین یک ابزار رایگان مفید در آنجا وجود دارد که به شما امکان می دهد کلیک های CTA خود را در زمان واقعی ردیابی کنید ، بنابراین می توانید تعداد دقیق کلیک هایی را که در طرح های خود مشاهده می کنید مشاهده کنید.

Call to action CTA templates for Content Marketing from HubSpot

الگوی اطلاعیه مطبوعاتی

( قالب اعلامیه مطبوعات را از اینجا بارگیری کنید .)

در حالی که روابط عمومی سازگارتر شده است که دوست داشتنی تر و هرزنامه کمتری دارد ، با استفاده صحیح از انتشارات مطبوعاتی می توان مثر بود. الگوی انتشار مطبوعاتی ما این مورد را در نظر گرفته و نسخه بهینه شده ورودی را ارائه می دهد. این بدان معناست که الگو می تواند به شما کمک کند اسکریپت بیانیه های مطبوعاتی و این کار را در قالبی بهینه شده برای به اشتراک گذاری در وبلاگ شرکت خود انجام دهید. به راحتی می توانید متناسب با نیازهای روابط عمومی خود را متناسب و سازگار کنید.

A press release template for Content Marketing from HubSpot

Design Content Templates

12 Pinterest Templates for Business

(Download the Pinterest templates here.)

With more than 478 million monthly active users, Pinterest continues to bring businesses tremendous value. Whether you’re bringing leads to your website, sharing infographic content, or promoting a blog post, Pinterest is a great platform to leverage for content marketing. Download these 12 Pinterest business templates that you can tailor to your product or service offering.

150+ Content Creation Templates

(Download the visual marketing templates here.)

طراح نیستید؟ Not a problem. We created over 150 visual marketing templates that are easy-to-use, work for any industry (finance, dentistry, agriculture, law — we’ve got ’em all), and are completely free. The templates include…

 • Infographics templates
 • Facebook ad templates
 • Facebook post templates
 • Twitter post templates
 • Email header templates
 • Blog title templates
 • Facebook cover photo templates
 • Twitter header templates
 • LinkedIn cover photos templates

150 plus content creation templates from HubSpot

15 Infographic Templates

(Download the infographic templates here.)

Skip the frustrations and start creating the graphics right away. We’ve created several pre-designed infographic templates that you can customize in PowerPoint or Adobe Illustrator. Within each template, you’ll get guides to teach you how to use the templates effectively.

15 Infographic Templates for Content Marketing from HubSpot

Social Media Content Templates

50 Social Media Graphics Templates

(Download the social media graphics templates here.)

People remember visual information 6x more than written or audio. But we know well that creating visual content takes more time and resources — which is why we’ve created these 50 customizable templates for you. These templates are in Google Slides, so they’re very easy to edit — no Photoshop skills required. Simply customize the text on an image, save it, and post it to social media.

50 social media graphics templates for Content Marketing from HubSpot

11 Facebook Cover Photo Templates for Businesses

(Download the Facebook cover photo templates here.)

With how frequently businesses change and improve on their Facebook pages today, it’s crucial that you have new material in the pipeline. Double down on your Facebook designs with these 11 templates dedicated to your Facebook cover photo. Get these designs by clicking the link above or the graphic below.

11 Facebook cover templates for Business for Content Marketing from HubSpot

Email Content Templates

15 Email Templates for Marketing and Sales

(Download the email templates for marketing and sales here.)

If you’re like most marketers, you probably spend way more time than you’d like to admit reading and responding to emails. There are many ways you can streamline your inbox to save time, but you ultimately will still have to create and send emails. That’s where these content templates come in. We’ve written the copy for 15 emails marketers and sales reps are likely to send over and over again to save you time and get you results.

15 Email Templates for Marketing and Sales from HubSpot

Email Marketing Planning Template

(Download the email marketing planning template here.)

Set goals for your email marketing planning with this free template. Available via Excel and Google Sheets, this template can help your marketing team plan an effective email marketing campaign.

Email Marketing Planning Template for Content Marketing from HubSpot

Video Content Templates

10 YouTube Business Templates for Banners and Thumbnails

(Download the YouTube Business Templates here.)

Depending on your role as a content creator, you may be responsible for video content, too. A striking thumbnail and banner are a couple of the factors viewers rely on to determine what videos to watch. However, you don’t need to spend hours creating the perfect channel art for each video. These 10 YouTube video content templates make this task simple so you can focus on more important things, like filming, editing, and promoting your videos.

10 YouTube Business Templates for Content Marketing from HubSpot

Content Marketing Made Simple

Content marketers are expert storytellers, but designing visual guides and tinkering with excel spreadsheets may not be your favorite part of the job. With hundreds of templates included in this blog post, you can spend more of your precious time doing the work you love.

So, there you have it, content marketers: nearly 400 templates to help you start creating content easily and quickly and further your inbound success.

Editor’s note: This post was originally published in December 2020 and has been updated for comprehensiveness.

content templates

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *