بازاریابی یوتیوب, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

راهنمای شما برای ایجاد تصویر بند انگشتی توقف پیمایش YouTube

شما می توانید جالب ترین ویدئو را در YouTube بارگذاری کنید ، اما اگر با تکیه بر یک قاب منجمد کننده ساده برای گفتن آنچه که در مورد بینندگان است ، ممکن است نظرات شایسته را بدست آورد.

تصاویر کوچک ، عکسهای کوچک و قابل کلیک که بینندگان هنگام جستجوی فیلم ها در YouTube مشاهده می کنند ، می توانند به اندازه عنوان ویدیو مهم باشند. آنها پیش نمایش ویدیوی شما را فراهم می کنند و بینندگان را مجاب می کنند تا روی آن کلیک کنند.

در P>

ایجاد ریز عکسهای پر جنب و جوش YouTube همچنین می تواند بلافاصله توجه مردم را به خود جلب کند و این به شما کمک می کند خود را در یک بستر مسدود شده با تصاویر کوچک استاندارد که همه برای جلب توجه جیغ می کشند ، متمایز کنید.
→ Free Templates: How to Use YouTube for Business [Download Now] ریز ​​عکسها می توانند بر رتبه جستجوی شما تأثیر بگذارند یوتیوب نیز از آنجا که نرخ کلیک ویدیوی شما یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی در الگوریتم جستجوی YouTube است ، به ویژه در اولین ساعت حضور در سیستم عامل ، یک عکس کوچک چشم نواز می تواند تفاوت زیادی در رتبه بندی شماره یک برای یک پرسش و به طور کلی رتبه بندی نکردن ایجاد کند.

اگر ویدیوی شما دارای یک تصویر کوچک معمولی یا جزئی است ، کسی را مجاب نمی کند که روی آن کلیک کند. YouTube می تواند ویدیو را بی ربط تشخیص دهد و آن را در نتایج جستجو رتبه بندی نمی کند یا از طریق خبرمایه “فیلم های پیشنهادی” توزیع نمی کند.

خوشبختانه برداشتن قاب های ثابت از فیلمهای YouTube تنها راهی نیست که می توانید تصاویر کوچک را ایجاد کنید. ابزارهای آنلاین وجود دارد که به طور خاص برای افرادی ساخته شده است که ممکن است یک تعداد تجربه طراحی نداشته باشند ، که می تواند به شما کمک کند تصاویر کوچک سفارشی را بسازید – همه به صورت رایگان.

در زیر ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا یک فرایند پنج مرحله ای آسان برای ایجاد ریز عکسهای جذاب YouTube ایجاد کنید که باعث کاهش صدا ، افزایش میزان کلیک ویدیو و بالا بردن رتبه بندی شما می شوند.

1 از یک سازنده آنلاین تصاویر کوچک YouTube بازدید کنید.

هفت سازنده آنلاین ریز عکس YouTube بصورت رایگان در زیر لیست شده است ، اما ما FotoJet در این راهنما زیرا تنها سازنده تصاویر کوچک YouTube است که قبل از ایجاد تصویر کوچک ، شما را مجبور به ثبت نام در یک حساب رایگان نمی کند. سازنده قوی تصویر کوچک به شما امکان می دهد تصاویر کوچک خود را کاملاً رایگان سفارشی و بارگیری کنید – نیازی به آدرس ایمیل نیست.

نسخه رایگان این برنامه آنلاین به شما امکان می دهد پرونده های تصویری کوچک و متوسط ​​را بارگیری کنید ، اما بزرگ و فوق العاده بزرگ از ویژگی های برتر هستند. این بدان معناست که شما باید از طراحی های خود خلاق باشید تا اطمینان حاصل کنید که تا حد ممکن در YouTube واضح نشان داده می شوند.

در P>

2. عکسی را بارگذاری کنید یا یکی از الگوهای سازندگان تصویر کوچک را انتخاب کنید.

YouTube به شما امکان می دهد هر تصویری را به عنوان تصویر کوچک ویدیوی خود از رایانه بارگذاری کنید. اما اگر شما بصری واضحی در رایانه ندارید یا به برخی از الهامات نیاز دارید ، Fotojet شما را تحت تأثیر قرار می دهد. این بیش از 23 الگوی رایگان دارد که می تواند به عنوان بنیاد تصویر کوچک شما عمل کند.

برای ایجاد یک تصویر کوچک در Fotojet ، یک سر صحبت کننده را در نظر بگیرید. چهره افراد به طور طبیعی به سمت چهره انسان جلب می شود زیرا این یک مکانیسم بقا ریشه است > برای کمک به ما در ارزیابی سریع احساسات شخصی و تعیین اینکه آیا او تهدید است یا دوست است. Research Gate همچنین کشف کرد که عکس های اینستاگرام با چهره ها 38٪ و به احتمال زیاد٪ 38 برای دریافت بیشتر هستند بیشتر احتمال دارد نظرات خود را دریافت کنید .

در P>

3 متن ، کلیپ آرت یا پس زمینه ای را به تصویر کوچک خود اضافه کنید.

هنگامی که تصویر یا الگوی خود را انتخاب کردید ، می توانید با افزودن متن ، کلیپ آرت یا پس زمینه به آن ، تصاویر کوچک خود را بیش از پیش برجسته کنید.

در P>

برای روشن شدن بیشتر موضوع ویدیوی خود ، اضافه کردن عنوان ویدیوی خود را به تصویر کوچک در نظر بگیرید. علاوه بر این ، اگر عکس ، گرافیک یا متن شما روشن است ، در نظر بگیرید که آن را در بالای یک پس زمینه تیره قرار دهید. کنتراست رنگ باعث می شود تصویر بند انگشتی شما پاپ شود. همین منطق در مورد اشیا dark تاریک و پس زمینه های روشن نیز صدق می کند.

در P>

4 محصول نهایی را در رایانه خود بارگیری کنید.

به طور خاص در Fotojet ، پس از پایان دادن به تصویر بند انگشتی خود ، دکمه ذخیره را در بالای صفحه فشار دهید تا تصویر کوچک خود صادر شود.

در P>

آخرین ، تصویر کوچک خود را عنوان کنید و آن را به عنوان JPG یا PNG ذخیره کنید. وضوح آن از قبل با وضوح پیشنهادی YouTube – 1280 7 720 پیکسل – مطابقت دارد ، بنابراین دیگر نگران تغییر اندازه آن نخواهید بود.

8 سازنده تصویر بند انگشتی YouTube

به همراه سازنده آنلاین تصاویر کوچک YouTube و Fotojet ، هفت سازنده تصویر کوچک دیگر نیز وجود دارد که می توانند به شما در سفارشی سازی تصاویر کوچک YouTube خود کمک کنند. اگرچه قبل از ایجاد یک تصویر کوچک با این ابزار ، باید برای یک حساب رایگان در وب سایت های آنها ثبت نام کنید.

1 FotoJet

در FotoJet YouTube thumbnail maker homepage P>

FotoJet یکی از مهمترین تولیدکنندگان تصاویر کوچک YouTube است که همراه با الگوهایی به شما کمک می کند فیلم خود را به صورت یک تصویر مناسب کلیک خلاصه کنید. به محض ورود به صفحه اصلی می توانید با FotoJet شروع به کار کنید – نیازی به تنظیم ایمیل یا حساب نیست. برای شخصی سازی طرح خود ، از میان تصاویر مختلف سهام ، سبک های قلم و عناصر کلیپ آرت استفاده کنید ، سپس آن را در قالب JPG یا PNG صادر کنید.

2. Canva

canva design dashboard

Canva با بیش از 2 میلیون تصویر در کتابخانه خود ، صدها فونت و زمینه ها و رنگ های قابل تنظیم ، بیش از منابع کافی برای از بین بردن خلاقیت خود به شما می دهد.

می توانید برای نسخه رایگان یا پولی ابزار طراحی آنلاین ثبت نام کنید ، اما آماده گرفتن تصاویر خود باشید زیرا هزینه گالری تصاویر Canva برای هر عکس حداکثر 1 دلار است. اجازه ندهید شما را از این امر بازدارند ، این ابزار قدرتمند پر از عناصر طراحی رایگان است که می تواند به شما در ایجاد تصاویر کوچک YouTube با ارزش کلیک کمک کند.

3 Adobe Spark

adobe spark design templates

Adobe Spark به شما امکان می دهد از میان هزاران عکس در وب و انواع مضامین داخلی با طرح ها ، رنگ ها و فونت های منحصر به فرد خود برای انتخاب تصاویر کوچک و جذاب YouTube ، انتخاب کنید. اگرچه نسخه رایگان در تمام محتوایی که از سیستم بارگیری می کنید دارای علامت چاپی است ، شما همیشه می توانید برای داشتن تصاویر کوچک منحصر به فرد که واقعاً متعلق به خودتان است ، به نسخه پولی ارتقا دهید.

4 Crello

crello design dashboard

با Crello ، می توانید با ترکیب بسیاری از طرح ها ، عکس ها ، پس زمینه ها ، متن و اشیا thumb ، تصاویر کوچک جذاب ایجاد کنید. در مقایسه با سایر ابزارهای محبوب طراحی ، Crello به عنوان گزینه کم هزینه تری ظاهر می شود ، اما به خاطر داشته باشید که تغییر سایز تصاویر کوچک به دلیل برخی پیشرفت هایی که باید در برنامه ایجاد شود ، می تواند دردناک باشد.

5. Visme

visme design dashboard

برای ایجاد یک تصویر بند انگشتی در Visme از میان انتخاب گسترده ای از الگوها ، عکس ها ، گرافیک ها ، رنگ ها و قلم ها انتخاب کنید. این برنامه با توجه به تصاویر کوچک ویدئویی ساخته شده است ، بنابراین دیگر نگران اندازه و یافتن طرح های عالی نخواهید بود. Visme به سازندگان الگوهای مختلفی را برای انتخاب ارائه می دهد تا بتوانید زمان بیشتری را به افزودن ظرافتهای آخر خود اختصاص دهید.

6. Fotor

fotor design dashboard

Fotor برای کمک به شما در ایجاد ریز عکسهای فریبنده الگوهایی را در برخی از مضامین ارائه می دهد. این شامل تمام ویژگی های ریز عکسهای پرطرفدار YouTube مانند قاب عکس ، جلوه lomo و پاک کننده پس زمینه است. گزینه ها با Fotor به عنوان بوم تصویر کوچک YouTube شما تقریباً بی حد و حصر هستند.

اگر گردش کار شما نمی تواند در یک جلسه تمام شود ، نسخه برتر Fotor به شما امکان می دهد سابقه نسخه را در تصاویر کوچک خود ذخیره کنید ، بنابراین می توانید همان جا را که متوقف کرده اید انتخاب کنید.

6. Picmaker

picmaker design dashboard

با بیش از 100000 گرافیک ، 1000 عکس سهام ، برچسب ، حاشیه ، پس زمینه ، متن ، آیکون ها و فیلترها و یک پاک کننده خودکار پس زمینه ، می توانید یک تصویر بند انگشتی جذاب در Picmaker ایجاد کنید. اگر رنگ مارک را تنظیم کرده باشید ، کار با گزینه های رایگان آسان نیست زیرا شما نمی توانید رنگ ها ، آرم ها یا قلم ها را ذخیره کنید. اما ارتقا به سطح ابتدایی ، مزایای مختلفی از جمله کیت مارک ، عکس های برتر و طرح های چند سایز را به وجود می آورد.

8. Snappa

snappa design dashboard

Snappa دارای بیش از 500000 عکس سهام ، مجموعه ای از الگوهای حرفه ای طراحی شده و گرافیک ، شکل و متن قابل تنظیم برای کمک به شما در ایجاد یک تصویر کوچک YouTube. اگر ماهانه بیش از سه تصویر کوچک ایجاد می کنید ، Snappa ممکن است بر روند کار شما تأثیر بگذارد زیرا نسخه رایگان فقط سه بارگیری در ماه را امکان پذیر می کند. اگر سه مورد برای شما کافی است ، خوشحال خواهید شد که بدانید یک قابلیت کشیدن و رها کردن وجود دارد تا به شما کمک کند الگوی تصویر کوچک سفارشی خود را ایجاد کنید.

ایجاد تصاویر کوچک YouTube برای توقف پیمایش

درست مانند یک سوراخ چشم انداز ، موضوع ایمیل و حتی شناسه تماس گیرنده ، یک تصویر کوچک YouTube به بیننده پشت پرده نگاه می کند تا ببیند در طرف دیگر چیست. این یک جز major اصلی در یک نتیجه جستجو است که تعیین می کند کسی ویدیوی شما را کلیک کند یا تماشا کند. با استفاده از نکات و مثالهای موجود در این مقاله ، باید بدانید که چگونه می توانید عکسهای کوچک متوقف کننده پیمایش YouTube را ایجاد کنید که مشترکان جدیدی را به خود اختصاص می دهد.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در نوامبر 2018 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

New call-to-action


نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *