نسل سرب, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

بهترین 18 سازنده مسابقه آنلاین برای افزایش مشارکت کاربران در سال 2021

چنگ زدن – و نگه داشتن – توجه مخاطبان شما هرگز سخت تر نبوده است. امروزه مردم به طور 24 ساعته و 7 روزه تحت بازاریابی قرار می گیرند ، اما در پنج سال گذشته ، میانگین توجه در واقع کاهش یافته است – فقط تا هشت ثانیه .

خوشبختانه ، استراتژی های سرگرم کننده و منحصر به فردی وجود دارد که می توانید برای جلب مخاطب خود به کار بگیرید – و یکی از این استراتژی ها ایجاد مسابقه آنلاین است.

مشابه طبیعت اعتیاد آور Jeopardy ، آزمونهای آنلاین راهی سرگرم کننده برای مردم است که با برند شما ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این ، آزمونهای آنلاین ثابت می تواند به شما کمک کند تا زمانی که مصرف کننده شما بالاخره آماده خرید است ، در ذهن باشید.

آزمونهای آنلاین همچنین به شما کمک می کند تا درک بهتری از کاربران خود داشته باشید و به ایجاد روابط قوی تر با آنها کمک کنید.

اما ، آیا به دنبال یک ابزار نظرسنجی حرفه ای یا یک مسابقه ساز با روحیه بیشتر هستید ، طیف وسیعی از گزینه ها برای انتخاب وجود دارد-کدام یک به بهترین نتایج دراز مدت کمک می کند؟

به زودی 18 سازنده مسابقه مورد علاقه خود را بررسی می کنیم ، اما ابتدا نگاهی به ویژگی های کلیدی سازندگان مسابقه بزرگ بیندازیم.

Easily Build An Embeddable Quiz Using HubSpot’s Free Form Builder

شرکت کنندگان در آزمون آنلاین: ویژگی های کلیدی

سازندگان آزمون به هر شکل ارائه می شوند. برخی از آنها فوق العاده حرفه ای هستند ، در حالی که برخی دیگر بسیار معمولی هستند. برخی از آنها برای سرگرمی در نظر گرفته شده اند ، و برخی دیگر به منظور رشد واقعی کسب و کار هستند.

هدفتان هرچه باشد ، همیشه باید ویژگی های کلیدی زیر را در مسابقه ساز خود جستجو کنید.

گزینه های تبلیغاتی آسان

شما سعی می کنید تا آنجا که ممکن است پاسخ ها را جمع آوری کنید ، درست است؟

انتخاب سرویسی که دارای گزینه های اشتراک گذاری داخلی است ، باید اولویت اصلی باشد ، زیرا به افزایش دسترسی کمک می کند.

جمع آوری / تجزیه و تحلیل داده ها

چگونه می خواهید داده ها را جمع آوری و استفاده کنید؟

این یک مسئله بزرگ است. اگر مرتب سازی داده های دشوار است و به شما در تشخیص روندهای کلیدی کمک نمی کند ، بی فایده است. اطمینان حاصل کنید که داده هایی که جمع آوری می کنید در برنامه به روشی آسان است که برای شما آسان است.

ضبط سرب

در نه مورد از 10 مورد ، شما همچنین می خواهید آزمون شما اطلاعات سرنخ را از کاربر ضبط کند.

اطمینان حاصل کنید که روشی داخلی برای جمع آوری موارد بیشتر از پاسخهای پاسخ دهنده وجود دارد – و اطمینان حاصل کنید که می تواند با CRM یا ESP اصلی شما ادغام شود.

بازده زمانی

سازندگان مسابقه فرایند مورد نیاز برای جمع آوری آنها را تسریع می کنند.

با استفاده از ابزار مسابقه ، می توانید از میان طرح بندی ها یا الگوهای از پیش موجود ، یک مسابقه واضح و جذاب را انتخاب کنید-بدون سر و صدای شروع از ابتدا. آنها همچنین راهنمای گام به گام نحوه ساخت آنها را ارائه می دهند ، بنابراین نیازی به حدس زدن دوم ندارید.

اکنون که به آن پرداختیم ، بیایید به سراغ راه حل های مورد علاقه خود برویم.

18 بهترین سازنده مسابقه آنلاین در سال 2021

1. فرم های HubSpot

قیمت: رایگان

با وجود اینکه یکی از پیشرفته ترین ابزارهای فرم سازی است ، هنگام استفاده از سازنده فرم رایگان . شما می توانید با ایجاد فرم کشیدن و رها کردن فرم ها را سریع ایجاد کرده و بازدیدکنندگان وب سایت ناشناس را با فرم های نامحدود ، فیلدها ، ارسال ها و فرم های سفارشی که همه به پایگاه داده مخاطبین شما متصل می شوند ، به سرنخ تبدیل کنید. این انعطاف پذیری و سفارشی سازی به این معنی است که ایجاد آزمونها با استفاده از این ابزار نیز آسان است.

هنگامی که فردی فرم شما را پر کرد ، به طور خودکار به %0A

%20%D9%81%D8%B1%D9%85%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20HubSpot%20%D9%86%DB%8C%D8%B2%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82%20 افزونه وردپرس HubSpot .

HubSpot forms quiz maker

2. نظرسنجی از هر مکان

قیمت گذاری: برنامه اصلی ، 39 دلار در ماه برای هر کاربر ؛ برنامه حرفه ای ، 59 دلار در ماه برای هر کاربر ؛ برنامه سازمانی ، برای قیمت گذاری تماس بگیرید

Survey Anyplace یکی از پیشرفته ترین ابزارهای موجود در بازار است که از منطق جست و خیز ، نتایج و امتیاز سفارشی برخوردار است و به شما امکان می دهد با تمرکز زیاد روی شخصی سازی ، آزمونها ایجاد کنید. این را با سفارشی سازی کامل بر مارک تجاری خود و توانایی پاسخ دهندگان برای بارگیری گزارش بازخورد شخصی در پایان مسابقه ، ترکیب کنید و خواهید فهمید که چرا این ابزار در بین شرکت های منابع انسانی بسیار محبوب است.

Survey Anyplace quiz maker منبع تصویر

3. Typeform

قیمت گذاری: برنامه اصلی ، 25 دلار در سال برای هر کاربر ؛ برنامه Plus ، 50 دلار در سال برای هر کاربر ؛ طرح تجاری ، 83 دلار در سال برای هر کاربر

Typeform آزمونها را می گیرد و آنها را برای سازنده و کاربر بصری می کند. با ارائه یک سوال در یک زمان و ارائه مسابقه در یک رابط جذاب و پاسخگو ، Typeform در جهان آزمونها و نظرسنجی های آنلاین پیشرو شده است.

استفاده از این پلتفرم با ابزار ویرایش کشیدن و رها کردن آسان است. همچنین همه کاره است ، نظرسنجی از مشتریان ، آزمونها ، ابزارهای تولید سرنخ و موارد دیگر را ارائه می دهد. الگوهای متعددی برای انتخاب وجود دارد که می توانید آنها را بر اساس نیازهای شخصی خود سفارشی کنید.

با استفاده از Zapier ، Typeform را می توان به طور یکپارچه در %20 خدمات CRM مانند HubSpot . به این ترتیب ، تمام داده هایی که جمع آوری می کنید به طور خودکار به مخاطبین موجود شما اضافه می شود.

با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که برخی از افراد هنگام دریافت سوالات به طور همزمان احساس سرخوردگی می کنند ، زیرا ممکن است وقت گیرتر باشد. علاوه بر این ، نسخه رایگان شما را محدود به جمع آوری فقط 100 پاسخ در ماه می کند.

Typeform quiz maker

منبع تصویر

4. SurveyMonkey

قیمت گذاری: برنامه مزیت تیم ، 25 دلار در ماه برای هر کاربر ؛ برنامه Premiere Team ، 75 دلار در ماه برای هر کاربر ؛ طرح سازمانی ، برای اطلاع از قیمت

تماس بگیرید

با Survey Monkey ، می توانید نظرسنجی ها و پرسشنامه های اولیه را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید ، و استفاده از نسخه اصلی رایگان است. این نرم افزار دارای صدها الگو و س questionsال است که توسط “روش شناسان نظرسنجی” نوشته شده است و به طور خاص برای جلب اطلاعات مناسب از پاسخ دهندگان طراحی شده است.

اگرچه می توانید طرح و طرح مسابقه ها و نظرسنجی های خود را سفارشی کنید ، اما یک انتقاد رایج این است که نمی توانید نظرسنجی ها را به طور کامل نشان دهید زیرا لوگوی Survey Monkey باقی مانده است.

Survey Monkey quiz maker

منبع تصویر

5. سازنده مسابقه ProProfs

قیمت گذاری: برنامه اولیه رایگان ؛ برنامه ضروری ، 25 دلار در ماه برای هر کاربر ؛ طرح حق بیمه ، 50 دلار در ماه برای هر کاربر ؛ طرح سازمانی ، برای اطلاع از قیمت

تماس بگیرید

ProProfs Quiz Maker یک ابزار مفید برای ایجاد آزمونهای نمره گذاری شده ، آزمونهای عمومی ، آزمونهای شخصیتی ، نظرسنجی ها ، نظرسنجی ها ، آزمونهای آنلاین و امتحانات است. این ابزار 100+ الگوی مسابقه ، 100،000+ س questionsال آماده استفاده ، و همچنین 100+ پیکربندی و ویرایشگر مسابقه ای با کاربری آسان ارائه می دهد.

ProProfs Quiz Maker امکان 10 نوع پرسش مختلف را فراهم می کند تا بتوانید به راحتی آزمونها ، امتحانات ، آزمونها و نظرسنجی های آنلاین بسازید. آزمونها را می توان با ابزارهای اصلی اتوماسیون بازاریابی مانند ActiveCampaign ، Constant Contact ، MailChimp و موارد دیگر ادغام کرد.

این ابزار سه طرح با گزینه صورتحساب ماهانه یا سالانه ارائه می دهد. با این حال ، برخی از ویژگی های پیشرفته آن محدود به برنامه های سازمانی است.

ProProfs Quiz Maker

6. رشد کنید

قیمت: از 14 دلار در ماه

قیمت گذاری: برنامه محدود Freelancer ، 14 دلار در ماه برای هر کاربر ؛ برنامه فریلنسر ، 25 دلار در ماه برای هر کاربر ؛ برنامه ضروری ، 95 دلار در ماه برای هر کاربر ؛ طرح کسب و کار ، 600 دلار در ماه برای هر کاربر

با استفاده از Outgrow به راحتی می توانید آزمونهای تعاملی و همچنین آزمونهای محاسبه ، آزمونهای مسابقه ، آزمون ها ، آزمونهای پیشنهادی و آزمونهای سبک chatbot ایجاد کنید. سازنده کشیدن و رها کردن بسیار بصری Outgrow به شما امکان می دهد از ابتدا بسازید یا بیش از 1000 الگو را انتخاب کنید.

این الگوها می توانند شامل آزمونهای پیشنهادی مفید برای مشاغل B2B ، B2C و تجارت الکترونیک باشد. Outgrow به کاربران اجازه می دهد تا آزمونهای خود را به 10 روش مختلف از جمله ایمیل ، پنجره ، تبلیغات ، نوار کناری ، مستطیل شناور ، صفحه کامل ، Inpage ، Chatbot ، ExitIntent و FacebookTab جاسازی کنند.

Screenshot 2021-02-06 at 10.09.28 am

7. Qzzr

قیمت گذاری: برنامه اصلی ، 25 دلار در ماه برای هر کاربر ؛ برنامه حرفه ای ، برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید ؛ برنامه سازمانی ، برای قیمت گذاری تماس بگیرید

Qzzr توسط بازاریاب های ورودی با هدف خاص ایجاد آگهی های واجد شرایط ساخته شده است. از طریق رابط کاربری ساده و زیبا ، آزمونها و نظرسنجیهای کاملاً قابل تنظیم ایجاد می کند.

کاربران همچنین می توانند از تجزیه و تحلیل جامع داده های پاسخ ها استفاده کنند و از ادغام اشتراک گذاری اجتماعی آن برای دسترسی به مخاطبان بیشتر استفاده کنند.

یکی از چشمگیرترین ویژگی ها ، توانایی هدف گذاری پیشنهادات براساس پاسخ کاربران است. به عنوان مثال ، می توانید CTA “اکنون بخرید” را در صفحه نتایج محصول مورد علاقه کاربر نشان دهید.

این یکی از گزینه های ارزان تر در لیست است ، اما فاقد ویژگی های منطقی پیشرفته برخی از رقبا است.

در Qzzr quiz maker P >

منبع تصویر

8. GetFeedback

قیمت گذاری: قیمت در صورت درخواست

GetFeedback به رابط کاربری زیبایی پسند خود – هم مشتری روبرو و هم قسمت آخر – خود افتخار می کند. این یکی از پیشرفته ترین گزینه ها برای ایجاد مسابقه و نظرسنجی است اما هنوز هم برای مبتدیان نسبتاً آسان است. این نرم افزار ادغام با نرم افزار CRS Salesforce و تجزیه و تحلیل دقیق را ارائه می دهد تا بتوانید از داده های جدید خود استفاده کنید.

با ارائه سفارشی سازی کامل به برند شما و دارای رتبه بندی بسیار بالا ، GetFeedback یکی از گزینه های برتر در بازار است ، ایده آل برای تیم های بزرگتر و شرکت هایی که واقعاً می خواهند اطلاعات مخاطبان خود را بررسی کنند.

GetFeedback quiz maker

منبع تصویر

9. فرم های Google

قیمت: رایگان

Google Forms یک ابزار فرم رایگان و آسان برای استفاده است که در G Suite اجرا می شود. عملکرد در قسمت اصلی قرار دارد و رابط کاربری آن بسیار قابل تنظیم نیست ، اما می توانید فرمهای مناسب و مناسب برای ایجاد اطلاعات مشتری ایجاد کنید. از آنجایی که Google Forms بخشی از G Suite است ، می توانید داده ها را مستقیماً برای تجزیه و تحلیل به صفحات Google بکشید.

Google Forms to make quizzes

Image Source

10. Riddle’s Quizmaker

Pricing: Basic Plan, $29/month per user; Pro Plan, $49/month per user; Team Plan, $199/month per user

Riddle’s Quizmaker is another easy-to-use tool with a focus on capturing email addresses. You can collect data from leads and send it directly to your lists in MailChimp or other software. Riddle’s Quizmaker is particularly good value for small businesses and entrepreneurs.

The tool is available as a WordPress plugin, or quizzes can be embedded into your site via an embed code. The quizzes are fully customizable, so you can stamp your branding all over them.

Riddle's Quizmaker quiz maker

Image Source

11. Playbuzz

قیمت: رایگان

Full of cheap-looking ads, but absolutely free, Playbuzz is a great option for those who want to jump in and have a go at creating quizzes without the outlay upfront. Try it out, and if it works for you, move onto a premium quiz maker with more features and a better, ad-free interface.

The tool is quick and easy to get started, so it’s a good beginner’s option. Additionally, it’s easy to share your pro-looking quizzes on social media once you’re done.

Playbuzz quiz maker

Image Source

12. Alchemer

Pricing: Collaborator Plan, $49/month per user; Professional Plan, $149/month per user; Full Access Plan, $249/month per user

Alchemer is a feature-rich quiz and survey creation tool with a user-friendly interface. There are two versions — one geared towards individuals and small businesses, and another for larger enterprises. The former focuses on ease-of-use, while the latter enables deeper analysis of data and focuses more on customer research.

Image Source

13. Wufoo

Pricing: Starter Plan, $14/month per user; Professional Plan, $29/month per user; Advanced Plan, $74/month per user; Ultimate Plan, $183/month per user

A versatile tool for form design, survey creation, and quiz making, Wufoo is a cloud-based platform used by some of the biggest names in the industry. Its most notable feature is the advanced form logic and the ease with which you can collect, store, and organize data.

Not as easy to use as some of the more basic tools out there, Wufoo takes a bit of getting used to if you’re using the more advanced features (basic coding may be required!), but for routine form creation, it’s still pretty intuitive.

The free version limits the number of responses, but above that there are a number of price points, so it’s a good option for businesses that are growing quickly.

Image Source

14. Ask Nicely

Pricing: Pricing available upon request

Ask Nicely is a form and survey creator with a focus on customer feedback and improving your Net Promoter Score (NPS). The software integrates with HubSpot, Salesforce, or Slack and allows you to automate customer follow-up to improve ratings and reviews on sites like Google.

Ask Nicely is more than just a quiz maker — it’s an advanced marketing tool suitable for medium to large companies who really value customer engagement. Pricing is based on your needs, but $375 is a rough idea of how much it will cost you. (It’s not cheap.)

Ask Nicely quiz maker

Image Source

15. Brandquiz

Pricing: Free Limited Plan; Starter Plan, $25/month per user; Professional Plan, $75/month per user; Business Plan, $195/month per user

Brandquiz is a good option for quickly and easily creating fun branded quizzes with a range of templates available. The platform enables integration with major marketing tools like Salesforce, HubSpot, or MailChimp, to make the most of the data collected.

The free version extends to up to 100 participants per month, while a range of paid plans offer value for growing companies.

Brandquiz quiz maker

Image Source

16. Microsoft Forms

Pricing: Free

Microsoft Forms, similar to Google forms, is a great tool for those who are proficient in Microsoft Office as it has seamless integration with other Microsoft Office software. With easy step-by-step guides for creating basic forms and quizzes, Microsoft Forms keeps it simple.

Microsoft Forms quiz maker

Image Source

17. Form Crafts

Pricing: Free Limited Plan; Standard Plan, $29/month per user; Plus Plan, $79/month per user; Enterprise Plan, $179/month per user

Although designed for creating simple questionnaires, newsletter sign-ups, and the like, Form Crafts supports multi-page forms so it can also be used to make quizzes. With real-time analytics, conditional logic, and easy integration with WordPress via a plugin, it offers a good alternative to the mainstream options.

Pricing is competitive with a range of options to suit any growing business.

Form Crafts quiz maker interface

Image Source

18. ClassMarker

Pricing: Professional 1 Plan, $39.95/month per user; Professional 2 Plan, $79.95/month per user

ClassMarker is a quiz maker designed for education professionals with custom plans for business users, too. You can create tests and exams that are accessible to as many users as you like. The test can be customized to your branding and can even include branded certificates. A sophisticated results platform allows you to easily analyze the data and draw conclusions.

This is a good option for large businesses that need to survey a lot of users. Pricing plans are pretty competitive for the level of functionality and customization available.

ClassMarker quiz maker interface

Image Source

Now I know there are a lot of quiz makers to choose from this list, so let’s figure out which quiz makers are right for you.

Which quiz maker is right for me?

Different quiz makers can serve different purposes — it all depends on what you’re looking for. Figure out your intentions for the quiz, what you hope to gain from it, and then start your search for the best one.

Best Online Quiz Software for Marketers

Marketers focus on how their content can generate leads, segment their audience, and drive traffic to their websites — and Interact is the quiz maker just for that.

With built-in analytics, marketers can take real-time data from their quizzes and integrate them with email marketing and automation systems to capture and segment leads.

Best Online Quiz Maker for Teachers

This quiz maker engages students, but also goes a step further with more functionality. For example, if you’re teaching a topic that involves math, Typeform offers a calculator function during quizzes. It also offers subgrouping of answers and questions to divide the types of questions offered, too.

Best Online Quiz Creator for Fun

To engage quiz takers both young and old, Kahoot is a fun and interactive quiz maker because it makes quizzes into a game.

Boost Your Engagement with Engaging Quizzes

Sharing engaging quizzes is a solid way to capture more leads. With the help of a great quiz maker, you can make the great ones that showcase your company goals and appeal to your audience.

Check out our comprehensive guide if you want to find out the best ways to capture more leads with quizzes — and good luck in your quest for the best quizzer on the market.

Editor’s note: This post was originally published in April 2020 and has been updated for comprehensiveness.

New Call-to-action

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *