جستجوی کار, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

بهترین وب سایت های شخصی: 19 مثال برای تقویت ذهن شما

در مورد رزومه ها و نامه های جلدی: مهم نیست که چقدر سعی می کنید خود را منحصر به فرد کنید ، در بیشتر موارد ، آنها تمایل دارند به صورت خشک بخوانند. و یک دلیل خوب برای آن وجود دارد: قرار است یک صفحه واحد و بدون حاشیه باشد که تجربه کار شما را مستند کند. و اگرچه مختصر بودن خوب است ، اما فرصت بسیار کمی برای بیان منحصر به فرد بودن شما وجود دارد یا اینکه شخصیت شما در این مورد اصلاً درخشان است.

در حالی که یک رزومه یک سند تنها و تا حد زیادی بدون تغییر است ، یک وب سایت شخصی را می توان با توجه به آنچه که روی آن کار می کنید ، یا آنچه می خواهید بر آن تأکید کنید ، سفارشی سازی و به روز کنید. هم سیال است و هم جاری.

→ Download Now: 10 LinkedIn Bio Templates

آیا می دانید 80٪ از مشاغل می گویند یک وب سایت شخصی هنگام ارزیابی نامزدهای شغلی مهم است؟ استخدام کنندگان به صورت آنلاین به دنبال شما هستند و یک وب سایت شخصی که داستانی را که می خواهید بیان کنید بیان می کند ، می تواند بین شما و یک نامزد رقیب تفاوت ایجاد کند.

اگر به فکر ایجاد یک وب سایت شخصی هستید ، نمونه های زیر را که به ناخن سر ضربه زده است ، بررسی کنید. با الهام از نوع خاصی از وب سایت؟ برای رفتن به آن قسمت از این مقاله ، روی یکی از پیوندهای زیر کلیک کنید:

وب سایت های رزومه شخصی

چه یک سایت تک صفحه ای ایجاد کنید یا نمونه کارهایی بزرگتر ، رزومه وب به عنوان یک گزینه شخصی تر برای به اشتراک گذاری اطلاعات و نشان دادن مهارت های تکنولوژیکی شما عمل می کند-و برای همه افراد جویای کار قابل استفاده است.

حتی اگر تجربه کاری بسیار کمی دارید ، می توانید از یک وب سایت استفاده کنید تا تصویری بهتر از توانایی های خود و خود به عنوان یک نامزد ایجاد کنید ، در حالی که به رزومه سنتی خود تکیه می کنید تا اطلاعات اولیه را ارائه دهید.

1. گری شنگ

Personal Website Examples: Gary Sheng

برخلاف یک سند رزومه استاندارد ، وب سایت شنگ شامل آرم ها و پیوندهای قابل کلیک برای وی می شود که به مهندسی نرم افزار و مهارت های توسعه وب او می درخشد.

Gary Sheng's Clickable Links

خوشحالیم که بازدیدکنندگان می توانند صفحه او را برای مشاهده همه دسته بندی های وب سایت (“درباره من” ، “اشتیاق من ،” و غیره) پایین بیاورند ، یا با استفاده از پیمایش بالا به صفحه خاصی بروند.

بخش “سیستم من” مانند بیانیه ماموریت شرکت خوانده می شود و این تماس شخصی به انسان سازی کار او کمک می کند و او را به یاد ماندنی می کند.

2. براندون جانسون

Personal Website Examples: Brandon Johnson

باید به رزومه باورنکردنی جانسون اعتقاد داشت. تصاویر زیبا از سیارات به تکمیل زمینه علمی سیاره ای او کمک می کند و انیمیشن ها رزومه او را بیشتر از یک سند تجربه می کند.

از نظر طراحی ، زمینه بافتی و چند لایه عمق بیشتری به صفحه دو بعدی می افزاید به گونه ای که احساس فضا و سیستم های سیاره ای را برانگیخته می کند ، که کار جانسون بر آن متمرکز است.

3. کوینتون هریس

Personal Website Examples: Quinton Harris

رزومه هریس از عکس ها برای بیان داستان شخصی خود استفاده می کند – و مانند یک دفترچه یادداشت دیجیتالی جالب است. با بحث در مورد سوابق تحصیلی ، تجربه کاری و مهارتهای وی به صورت بصری ، همه اساس رزومه – و سپس برخی از آنها – را پوشش می دهد.

ناگفته نماند ، کپی فوق العاده است. واضح است که هریس وقت گذاشت تا کلمات مناسب را برای توصیف هر مرحله از سفر شخصی و حرفه ای خود انتخاب کند. به عنوان مثال ، در بخش قصه گویی چنین آمده است:

نیویورک ، خانه جدید من ، با اسرار لازم پر شده است تا نه تنها کاردستی من ، بلکه هویت من به عنوان یک هنرمند را پیش ببرد. با هر لنزی که بریده می شود و هر پیکسلی گذاشته می شود ، من خودم می شوم.

سرانجام ، در نقطه پیمایش نهایی (به حلقه های پیمایش در سمت چپ صفحه توجه کنید) ، کاربران به quintonharris.com ، جایی که وی داستان خود را با جزئیات بیشتری بیان می کند.

Website homepage of Quinton Harris that says 'Griot in Training' across the front

بهترین شیوه ها برای رزومه سازی وب سایت ها

 1. رزومه خود را کدگذاری کنید تا توسط موتورهای جستجو قابل جستجو باشد.
 2. دکمه ای را برای بارگیری رزومه خود در PDF ارائه دهید تا مدیر استخدام آن را به پرونده شما اضافه کند.
 3. مارک تجاری را بین وب سایت و نسخه های سند ثابت نگه دارید: از فونت ها ، رنگ ها و تصاویر مشابه استفاده کنید تا به راحتی تشخیص داده شود.
 4. برای خودتان خلاق و معتبر باشید. به رنگ ها ، تصاویر و رسانه هایی فکر کنید که می خواهید بخشی از داستان شما باشند که نمی توانید آنها را در رزومه سند وارد کنید.

نمونه کارها

اگر تجربه کار و مهارت شما برای ایجاد محتوا به دنبال ایجاد یک سبد آنلاین آنلاین باشد ، بسیار مفید است. در واقع ، عکاسان ، طراحان گرافیک ، تصویرگران ، نویسندگان و بازاریابان محتوا می توانند از سبدهای وب برای نشان دادن مهارت های خود به شیوه ای کاربر پسندتر از نمونه کارها یا نمونه های چاپی استفاده کنند.

4. شان هالپین

Personal Website Examples: Sean Halpin

مجموعه کارهای Halpin کوتاه ، شیرین و دقیق است ، که از نظر صدا و مارک شخصی او که در سایت مشخص شده معتبر است. به جای تعداد زیادی کپی ، هالپین کارتهای کوچک کوچک را ارائه می دهد تا پروژه های خود گویای آنها باشد و به کاربر اجازه دهد در صورت جلب توجه عمیق تر عمل کند.

5. تونی د اوریو

Personal Website Examples: Tony D'Orio

مهم این است که طراحی نمونه کارها بصری خود را ساده نگه دارید تا تصاویر توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کنند ، و D’Orio این کار را با قرار دادن عکس های جسورانه در جلو و مرکز وب سایت خود انجام می دهد. لوگو و منوی ناوبری او واضح است و از کار او منحرف نمی شود. و به راحتی مشتریان بالقوه را بارگیری می کند.

آیا می خواهید آن را امتحان کنید؟ روی منوی همبرگر در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید ، سپس + ایجاد PDF را انتخاب کنید تا هر تعداد تصویری را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب کنید.

Link to create a PDF from Tony D'Orio's personal online portfolio, featuring tiled images of his photography

هنگامی که PDF را باز می کنید ، متوجه می شوید که به طور کامل با کارت ویزیت D’Orio مجهز شده است … در صورت نیاز به آن.

Tony D'Orio Business Card PDF

6. ورنا میشلیچ

Personal Website Examples: Verena Michelitsch

وقتی طراح هستید ، از یک پیکسل در وب سایت شخصی خود نباید استفاده نکنید. نمونه کارها ورنا میشلیچ ، که در بالا نشان داده شده است ، در انتهای آثار هنری پوشانده شده است. از کتابخانه وسیع کارهای خود ، او انتخاب کرد که رنگ ها ، سبک ها و ابعاد متعددی را به نمایش بگذارد تا بازدیدکنندگان بتوانند محدوده او به عنوان یک طراح را ببینند. این یک مثال عالی از ضرب المثل کلاسیک است ، “نشان بده ، نگو”

7. Gari Cruze

Personal Website Examples: Gari Cruze

Cruze کپی رایتر است. اما با تبدیل وب سایت خود به نمونه کارها که شامل تصاویری از کمپین های مختلفی است که در آن کار کرده است ، باعث می شود بازدیدکنندگان بخواهند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وی کلیک کنند. همچنین ، یک CTA عالی در بالای صفحه وجود دارد که بازدیدکنندگان را به آخرین پست وبلاگ وی هدایت می کند.

کپی طنزآمیز سایت وی – به ویژه در بخشهای “17 چیزهای تصادفی” و “اوه بله ، آنها صحبت می کنند” – برای نشان دادن مهارتهای خود عمل می کند ، در حالی که خود را نیز به یاد ماندنی می کند. این صفحات همچنین شامل اطلاعات تماس وی در سمت راست است و دسترسی و ارتباط در هر نقطه را آسان می کند:

Personal Websites Examples: Gari Cruze

8. ملانی داوید

Personal Website Examples: Melanie Daveid

وب سایت Daveid یک مثال عالی از “کمتر بیشتر است.”

مجموعه این برنامه نویس دارای تصاویر واضح و علامت گذاری شده از کمپین ها و برنامه هایی است که دیوید روی آنها کار کرده است ، و هنگامی که روی آن کلیک می کنید تا ویژگی های کار او را مشاهده کنید ، مهارت های کد نویسی خود را نشان می دهد.

اگرچه ممکن است تنها سه نمونه از کارهای او بیش از حد ناچیز به نظر برسد ، اما دیوید با ارائه بهترین و قابل توجه ترین کمپین های خود به مجموعه خدمات خود خدمات ارائه داد. در پایان روز ، بهتر است نمونه های برتر کمتری در نمونه کارها داشته باشید تا نمونه های متوسط.

9. جانور برگشت

Personal Website Examples: Christopher Lee: The Beast Is Back

نمونه کارهای کریستوفر لی شلوغ و رنگارنگ است به نحوی که کار می کند. وقتی درباره سایت لی به راحتی در ناوبری خود بیشتر می خوانید ، متوجه می شوید که چنین صفحه اصلی سرگرم کننده و پر جنب و جوش برای تصویرگر و طراح اسباب بازی مناسب است.

سبد وب لی که با نام تجاری خود ، “جانور برگشت” شناخته می شود ، طرح های چشم نواز با مارک های شناخته شده مانند Target و Mario را به همراه پیوندهایی برای خرید آثار او برجسته می کند. این مجموعه نمونه دیگری از سبک گالری است که دارای رنگ های متنوعی است که آن را سرگرم کننده کرده و به آن شخصیت می بخشد و در نتیجه خاطره انگیزتر می شود.

10. دانیل گریندرود

Personal Website Examples: Daniel Grindrod این فیلمبردار مستقل نمونه دیگری از نمونه کارها ساده اما براق است که به مشتریان بالقوه خود اجازه می دهد تا در بخش های” Work “و” Stills “خود عمیق تر مرور کنند. ویدئوی آغازین در صفحه اصلی – همانطور که در تصویر ثابت بالا نشان داده شده است – همچنین به بازدیدکنندگان سایت او اطمینان می دهد که او به طور فعال آثار زیبایی خلق کرده است.

بهترین شیوه ها برای وب سایت های نمونه کارها

 1. عمدتا از تصاویر استفاده کنید. حتی اگر آثار مکتوب خود را به نمایش می گذارید ، استفاده از لوگوها یا مارک های تجاری دیگر برای بازدیدکنندگان جذاب تر است.
 2. از بودن خود نترسید. شخصیت ، سبک و شوخ طبعی شما می تواند شما را از سایت های دیگر متمایز کند!
 3. سازمان مهم است. اگر نمونه کارها پر از عکس ، آرم و سایر تصاویر است ، مطمئن شوید که بازدیدکنندگان به راحتی می توانند به محلی که می توانند با شما تماس بگیرند ، مراجعه کنند.
 4. خودتان را مارک کنید. یک لوگو یا نماد انتخاب کنید تا اطلاعات شما به راحتی قابل تشخیص باشد.

وبلاگ های شخصی

انتشار مداوم در وبلاگ راهی عالی برای جلب توجه در رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجو است – و باعث افزایش ترافیک به سایت شما می شود. وبلاگ نویسی راهی هوشمند برای نشان دادن شخصیت کار ، تجربیات شما و کشش عضلات نوشتاری است. اگر نویسنده حرفه ای هستید ، ممکن است یک وبلاگ شخصی بنویسید ، اما تقریباً همه می توانند از افزودن وبلاگ به سایت خود و ارائه مطالب مفید برای مخاطبان خود سود ببرند.

11. همه جا

Personal Website Examples: The Everywhereist

این وبلاگ کمی شلوغ به نظر می رسد ، اما نام تجاری ثابت آن به بازدیدکنندگان کمک می کند تا به راحتی در سایت حرکت کنند. وبلاگ مسافرتی از نمادنگاری جهانی برای جابجایی بازدیدکنندگان در سایت استفاده می کند و کاوش در بخش های فراتر از وبلاگ را آسان می کند.

Owned by writer Geraldine DeRuiter, this blog also features a “Best Of” section that allows new visitors to learn about what the blog covers to get acclimated. The color scheme is warm, neutral, and free of excess clutter that could distract from the content.

The Everywhereist Blog

12. Side Hustle Nation

Personal Website Examples: Nick Loper: Side Hustle Nation

Side Hustle Nation is the business blog of Nick Loper, an advisor whose website offers tons of valuable financial advice for individual business owners. His homepage, shown above, sets a lighthearted yet passionate tone for his readers. It suggests you’ll get friendly content all committed to a single goal: financial freedom. The green call to action, “Start Here,” helps first-time visitors know exactly how to navigate his website.

Side Hustle Nation Blog

On Nick’s blog page, shown above, you’ll notice two unique types of content: “My Podcast Production Process,” the top post; and “Quarterly Progress Report,” the third post down. The top post shows readers how Nick, himself, creates content that helps his business grow, while the third post down keeps his readers up to date on his blog’s growth over time. These content types give people a peek behind the curtain of your operation, showing them you practice what you preach and that your insight is tried and true.

13 fifty coffees

Personal Website Examples: fifty coffees blog

The website fifty coffees chronicles the author’s series of coffee meetings in search of her next job opportunity, and it does a great job of using photography and visuals to assist in the telling of her lengthy stories.

The best part? Each post ends with numbered takeaways from her meetings for ease of reading comprehension. The high-quality photography used to complement the stories is like icing on the cake.

fifty coffees blog

14. Minimalist Baker

Personal Website Examples: Minimalist Baker

I’m not highlighting Dana’s food blog just because the food looks delicious and I’m hungry. Her blog uses a simple white background to let her food photography pop, unique branding to make her memorable, and mini-bio to personalize her website.

15. Mr. Money Mustache

Personal Website Examples: Mr. Money Mustache

Mr. Money Mustache might take on an old-school, Gangs of New York-style facade, but his blog design — and the advice the blog offers — couldn’t be more fresh (he also doesn’t really look like that).

This financial blog is a funny, browsable website that offers sound insight into money management for the layperson. While his personal stories help support the legitimacy of his advice, the navigation links surrounding his logo make it easy to jump right into his content without any prior context around his brand.

Best Practices for Blogs

 1. Keep your site simple and clutter-free to avoid additional distractions beyond blog posts.
 2. Publish often. Those who prioritize marketing efforts are 13x more likely to see positive ROI.
 3. Experiment with different blog styles, such as lists, interviews, graphics, and bullets.
 4. Employ visuals to break up text and add context to your discussion.

Personal Demo Websites

Another cool way to promote yourself and your skills is to create a personal website that doubles as a demonstration of your coding, design, illustration, or developer skills. These sites can be interactive and animated in a way that provides information about you and also shows hiring managers why they should work with you. This is a great website option for technical and artistic content creators such as developers, animators, UX designers, website content managers, and illustrators.

16. Albino Tonnina

Personal Website Examples: Albino Tonnina

Tonnina is showcasing advanced and complicated web development skills, but the images and storytelling methods he uses are simple and easy to understand. In the process, you get a demo of the depth of his animation and coding experience.

17. Robby Leonardi

Personal Website Examples: Robby Leonardi

Leonardi’s incredible demo website uses animation and web development skills to turn his portfolio and resume into a video game for site visitors. The whimsical branding and unique way of sharing information ensure that his site is memorable to visitors.

18. Samuel Reed

Personal Website Examples: Samuel Reed

Reed uses his page as a start-to-finish demo of how to code a website. His website starts as a blank white page and ends as a fully interactive site that visitors can watch him code themselves. The cool factor makes this website memorable, and it makes his skills extremely marketable.

19 Devon Stank

Personal Website Examples: Devon Stank

Stank’s demo site does a great job of showing that he has the web design chops and it takes it a step further by telling visitors all about him, his agency, and his passions. It’s the perfect balance of a demo and a mini-resume.

Plus, we love the video he includes as an intro. It’s a consumable narrative that at once captures Stank’s personality and credentials.

Best Practices for Demo Websites

 1. Brand yourself and use consistent logos and colors to identify your name and your skills amongst the bevy of visuals.
 2. Don’t overwhelm your visitors with too many visuals at once — especially if your demo is animated. Be sure to keep imagery easy to understand so visitors aren’t bombarded when they visit your site.

Developing a Personal Website

Regardless of the type of personal website you’re building, there’s plenty of inspiration above on how to convey personality while connecting with your audience. Keep in the above tips in mind, remember to design for your audience’s experience, and most importantly have fun.

Editor’s note: This post was originally published in April 2019 and has been updated for comprehensiveness.

New Call-to-action

Originally published Aug 19, 2021 2:15:00 PM, updated August 19 2021

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *