بازاریابی ایمیلی, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

بهترین نرم افزار لیست پست برای بهبود استراتژی بازاریابی ایمیلی شما

هنگامی که برای اولین بار کار بازاریابی خود را آغاز کردم ، به ایمیل ها حسادت کردم.

در حالی که به نظر می رسد این یک نکته جالب است ، اما من مطمئن هستم که اکثر بازاریابان می توانند موافق باشند: بعضی از ایمیل ها سخت که مورد حسادت قرار نگیرند.

Get Started with HubSpot's Email Marketing Software for Free

از کمپین های درخشان گرفته تا طراحی بی عیب و نقص ، گاهی اوقات یک خبرنامه را باز می کنم و از اینکه چگونه مارک ها من را در یک لیست بسیار دقیق تقسیم می کنند شگفت زده می شوم.

لیست های ایمیل یکی از جنبه های اساسی هر استراتژی بازاریابی است زیرا بازاریابان را قادر می سازد تا مشترکان مناسب را مورد هدف قرار داده و امتیازات خود را افزایش دهند.

به عنوان مثال می توان به تقسیم بندی مشترکان وبلاگ و ارسال پستهای وبلاگ خاص به آن لیست بر اساس معیارهایی مانند علایق آنها یا خریدهای قبلی اشاره کرد.

برای شخصی سازی ایمیل های بازاریابی و بهبود ROI ، مدیریت لیست ایمیل گامی مهم در تلاش های بازاریابی است. این می تواند به تیم شما در ایجاد سرنخ کمک کند و در عین حال تجربه مشتری لذت بخش تر و شخصی تری ایجاد کند.

نرم افزار لیست پست

استفاده از نرم افزارهای فهرست پستی یا سایر ابزارهای مدیریت ایمیل ، راهی آسان برای تقسیم بندی مخاطبان ، ارسال ایمیل های هدفمند و تجزیه و تحلیل معیارهای ایمیل است که بیشتر برای تیم شما اهمیت دارد (CTR ، تعداد مشترکان و غیره). اغلب ، لیست های پستی و ابزارهای مدیریت ایمیل ، بینش ها و پیشنهادات قوی ای در مورد نحوه بهبود ROI از طریق ایمیل.

برای جلوگیری از دردسر تحقیق در مورد بهترین ابزارهای نرم افزاری برای مدیریت لیست ایمیل ، ما کار سنگینی را برای شما انجام داده ایم. به بهترین ابزارهای نرم افزاری مدیریت لیست ایمیل در زیر نگاه کنید.

1. ابزارهای بازاریابی ایمیل HubSpot

HubSpot Email Marketing Tools and mailing list software

قیمت: رایگان ؛ $ 45/ماه (استارت) ، $ 800/ماه (حرفه ای) ، $ 3،200/ماه (Enterprise)

با ابزارهای بازاریابی ایمیلی HubSpot ، می توانید بدون نیاز به کد ، طراحان ، فناوری اطلاعات و سایر پشتیبانی های فنی ، تمامی ایمیل های بازاریابی خود را ایجاد ، شخصی سازی و بهینه سازی کنید.

با HubSpot ، افزایش ROI آسان است زیرا این ابزار به شما کمک می کند ایمیل های شخصی سازی شده برای هر گیرنده جداگانه ایجاد و خودکار کنید. ابزارهای بازاریابی ایمیل HubSpot نیز توسط پلتفرم CRM همه کاره ، بدین معنی که داده هایی که برای سفارشی سازی ایمیل های خود به آنها نیاز دارید در دسترس شما هستند و به روز هستند.

A/B نسخه های مختلف ایمیل های خود را آزمایش کنید تا مشخص شود کدام گیرنده بیشترین گیرنده را تبدیل کرده است و سپس تمام داده های کمپین ایمیل را تجزیه و تحلیل کنید تا استراتژی بازاریابی ایمیل شما به طور مداوم بهبود یابد.

استفاده از بازاریابی ایمیلی HubSpot ابزارهایی برای مدیریت لیست پستی شما و ایجاد ، شخصی سازی و بهینه سازی ایمیل های بازاریابی خود بدون انتظار طراحان یا فناوری اطلاعات.

2. Zapier

zapier zaps tool for email mailling lilst

قیمت: رایگان ، 19.99 دلار در ماه (شروع کننده) ، 49 دلار در ماه (حرفه ای) ، 299 دلار در ماه (تیم) ، 599 دلار در ماه (شرکت)

با Zapier ، می توانید به راحتی گردش کار ایمیل را ایجاد کنید و ایجاد کنید – که با برنامه هایی مانند Dropbox و Gmail همگام سازی می شود – تا استراتژی و کمپین های بازاریابی ایمیل خود را به صورت خودکار انجام دهید.

Zapier به شما امکان می دهد لیست مشترکان خود را از Facebook ، Eventbrite یا Google Sheets وارد کنید تا بتوانید ایمیل های خود را به سرعت به گروه مناسب افراد ارسال کنید. در نهایت ، داده های Zapier را در Google Sheets به اشتراک بگذارید و پشتیبان گیری کنید تا کمپین های ایمیل خود را تجزیه و تحلیل کنید و با تیم خود همکاری کنید.

3. OptinMonster

optinmonster emaill mailing list software

قیمت: 14 دلار در ماه (پایه) ، 30 دلار در ماه (به علاوه) ، 47 دلار در ماه (حرفه ای) ، 49 دلار در ماه (رشد)

OptinMonster یک قالب فرم ایمیل ارائه می دهد که به شما امکان می دهد نحوه تنظیم ایمیل های خود را برای بخش های مختلف مشتری تعیین کنید. این ابزار از چندین ساختار کمپین پشتیبانی می کند و ضامن های متفاوتی برای معیارهایی که برای ردیابی و تجزیه و تحلیل انتخاب می کنید ، دارد. OptinMonster اطمینان از ایجاد یک جریان کاری را که با نوع کمپینی که در حال راه اندازی هستید کار می کند.

4. مانیتور کمپین

campaign monitor mailing list software

قیمت: 9 دلار در ماه (پایه) ، 29 دلار در ماه (نامحدود) ، 149 دلار در ماه (برتر)

Campaign Monitor برای متخصصان خلاقی که کمپین های ایمیل را اداره می کنند ایده آل است – این امر فرآیند مدیریت بازاریابی ایمیلی از چندین حساب را آسان می کند. این ابزار همچنین ایمیل شخصی سازی ، سازندگان قالب ایمیل ، ایمیل RSS ، آزمایش A/B و تجزیه و تحلیل را ارائه می دهد تا بتوانید تمام جنبه های استراتژی بازاریابی ایمیل خود را از یک ابزار واحد مدیریت کنید.

5. Mailchimp

mailchimp best email mailling list software

قیمت: رایگان ، 9.99 دلار در ماه (ضروریات) ، 14.99 دلار در ماه (استاندارد) ، 299 دلار (حق بیمه)

Mailchimp یک پلت فرم بازاریابی با انواع ایمیل ، تجارت الکترونیک ، کمپین بازاریابی ، مدیریت مخاطبان و ابزارهای اتوماسیون بازاریابی است. این نرم افزار مارک گذاری ، طراحی و سفارشی سازی همه ایمیل های شما را آسان می کند.

الگوهای از پیش ساخته شده و سازنده کشیدن و رها کردن روند ایجاد ایمیل های شما را آسان و کارآمد می کند. می توانید اتوماسیون ها را طوری تنظیم کنید که ایمیل های شما بر اساس زمانی که معیارهای خاصی برآورده می شوند ، فعال و ارسال شوند (به عنوان مثال هنگامی که شخصی در وبلاگ شما مشترک می شود). گزینه های ایمیل معامله ای وجود دارد که می توانید Mailchimp را به صورت خودکار پس از خرید ، ثبت نام و موارد دیگر ارسال کنید.

Mailchimp موفقیت کمپین های ایمیل شما را در زمان واقعی از طریق داشبورد داخلی ردیابی و تجسم می کند تا بتوانید معیارهایی را که بیشتر برای تیم شما اهمیت دارد زیر نظر داشته باشید.

6. تماس مداوم

constant contact best mailing list software

قیمت: 10 دلار در ماه (وب سایت ساز) ، 20 دلار در ماه (ایمیل) ، 45 دلار در ماه (ایمیل به علاوه) ، 195 دلار در ماه (تجارت الکترونیک پلاس)

Constant Contact الگوهای ایمیل قابل تنظیم را ارائه می دهد – شما می توانید قالب ها را با یک کلیک ویرایش کنید و ایجاد و طراحی ایمیل را آسان کنید. این ابزار دارای ردیابی نرخ باز ، ردیابی نرخ کلیک و ادغام رسانه های اجتماعی است (بنابراین ایمیل و کمپین ها و مخاطبین اجتماعی شما یکپارچه می شوند).

7. ActiveCampaign

activecampaign best mailing list software

قیمت: $ 9/ماه (Lite) ، $ 49/mo (به علاوه) ، $ 129/mo (حرفه ای) ، $ 229/mo (Enterprise)

ActiveCampaign به شما کمک می کند ایمیل های سفارشی ، بخش ها و لیست مشتریان و گزارشات کمپین ایجاد کنید تا بتوانید نتایج خود را تجزیه و تحلیل کنید. می توانید ایمیل های پخش ، ایمیل های فعال ، ایمیل های هدفمند و قیف های ایمیل ایجاد کنید.

فرآیند ارسال ایمیل ها را با برنامه ریزی از قبل خودکار کنید. این ابزار همچنین به شما امکان می دهد قبل از ارسال ایمیل ها را آزمایش کرده و همچنین ایمیل های پاسخ خودکار را بر اساس معیارهایی که تعیین کرده اید تنظیم کنید.

8. Mad Mimi

mad mimi best mailing list software

قیمت: 10 دلار در ماه (پایه) ، 42 دلار در ماه (حرفه ای) ، 199 دلار در ماه (نقره ای) ، 1049 دلار در ماه (طلا)

Mad Mimi ایجاد ، ارسال و پیگیری خبرنامه های ایمیل را آسان می کند. همه ایمیل های شما به طور خودکار سازگار با تلفن همراه هستند و رابط کاربری طراحی ایمیل ها را بدون توجه به سابقه فنی شما ساده می کند.

در واقع ، این ابزار برای مبتدیانی که علاقمند به بررسی جزئیات ایجاد ایمیل هستند ، انتخاب بسیار خوبی است ، زیرا برخی از ویژگی هایی را که درک آنها دشوار است ، مانند RSS به ایمیل و کمپین های قطره ای ، ارائه می دهد.

9. AdRoll

adroll best email marketing and mailing list software

قیمت: رایگان ، 19 دلار در ماه (رشد)

AdRroll بازاریابی ایمیل ، تبلیغات نمایش داده شده و برنامه ریزی رسانه های اجتماعی را ترکیب می کند – به این معنی که این ابزار شما را قادر می سازد تا دیدگاهی جامع از استراتژی بازاریابی ایمیل خود ایجاد کرده و حفظ کنید. لیست مشترکین از سکوهای دیگر را می توان به صورت یکپارچه بر روی پلتفرم بارگذاری کرد تا همه داده های شما به صورت مرکزی ذخیره شود.

شروع به استفاده از نرم افزار لیست پست

کنید

نرم افزار لیست پستی مناسب تیم خود را شناسایی کرده و شروع به ایجاد ، سفارشی سازی ، ارسال ، ردیابی و تجزیه و تحلیل ایمیل های بازاریابی کسب و کار خود کنید.

توجه ویراستار: این پست در ابتدا در ژانویه 2020 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

email marketing free

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *