بازاریابی ایمیلی, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

بهترین نرم افزار لیست نامه های پستی برای بهبود استراتژی بازاریابی ایمیل شما

هنگامی که برای اولین بار کار بازاریابی خود را آغاز کردم ، به ایمیل ها حسادت کردم.

گرچه این یک جالب جالب به نظر می رسد ، اما من مطمئن هستم که اکثر بازاریاب ها می توانند با این توافق موافق باشند: حسادت برخی از نامه های الکترونیکی نیست .

Get Started with HubSpot's Email Marketing Software for Free

از مبارزات پرزرق و برق گرفته تا طراحی بی عیب و نقص ، گاهی اوقات یک خبرنامه باز می کنم و از نحوه تقسیم بندی مارک ها به لیست بسیار دقیق متعجب می شوم.

لیست های ایمیل جنبه اساسی هر استراتژی بازاریابی است ، زیرا بازاریابان را قادر می سازد مشترکان مناسب را هدف قرار دهند و منجر به رشد مشتری شوند.

به عنوان مثال می توان مشترکین وبلاگ را تقسیم بندی کرد و فقط ارسال پیام های خاص وبلاگ به آن لیست را بر اساس معیارهایی که از قبیل علایق یا خریدهای قبلی آنها تعیین کرده اید ، انجام داد.

برای شخصی سازی ایمیل های بازاریابی و بهبود ROI ، مدیریت لیست ایمیل یک گام اساسی در تلاش های بازاریابی است. این می تواند ضمن ایجاد تجربه مشتری با لذت و شخصی تر ، به تیم شما در تولید سرنخ کمک کند.

نرم افزار لیست پست

استفاده از نرم افزار لیست نامه های پستی یا سایر ابزارهای مدیریت ایمیل راهی آسان برای تقسیم بندی مخاطبان ، ارسال ایمیل های هدفمند و تجزیه و تحلیل معیارهای ایمیل است که بیشترین اهمیت را برای تیم شما دارند (CTR ، تعداد مشترکین و غیره). غالباً ، لیست های پستی و ابزارهای مدیریت ایمیل ، بینش و پیشنهادهای قوی درباره چگونگی بهبود ROI از طریق ایمیل.

برای صرفه جویی در شما در تحقیق در مورد بهترین ابزارهای نرم افزاری برای مدیریت لیست ایمیل ، کار سنگین را برای شما انجام دادیم. نگاهی به بهترین ابزارهای نرم افزار مدیریت لیست ایمیل در زیر بیاندازید.

1. ابزار بازاریابی ایمیل HubSpot

HubSpot Email Marketing Tools and mailing list software

قیمت: رایگان ؛ 45 دلار در ماه (شروع کننده) ، 800 دلار در ماه (حرفه ای) ، 3200 دلار در ماه (شرکت)

با ابزارهای بازاریابی ایمیلی HubSpot ، می توانید بدون نیاز به کد ، طراحان ، فناوری اطلاعات و سایر پشتیبانی های فنی ، تمامی ایمیل های بازاریابی خود را ایجاد ، شخصی سازی و بهینه سازی کنید.

با HubSpot ، افزایش ROI آسان است زیرا این ابزار به شما کمک می کند ایمیل های شخصی شده را برای هر گیرنده شخصی ایجاد و خودکار کنید. ابزارهای بازاریابی ایمیل HubSpot همچنین توسط همه در یک سیستم عامل CRM ، بدین معنی که داده هایی که برای سفارشی کردن ایمیل های خود نیاز دارید در نوک انگشتان شما هستند و به روز هستند.

A/B نسخه های مختلف ایمیل های خود را آزمایش کنید تا مشخص شود کدام گیرنده بیشترین تعداد گیرنده را تبدیل کرده است و سپس تمام داده های کمپین ایمیل را تجزیه و تحلیل کنید تا استراتژی بازاریابی ایمیل شما به طور مداوم بهبود یابد.

استفاده از بازاریابی ایمیلی HubSpot ابزارهایی برای مدیریت لیست نامه های پستی و ایجاد ، شخصی سازی و بهینه سازی ایمیل های بازاریابی خود بدون انتظار از طراحان یا فناوری اطلاعات.

2. Zapier

zapier zaps tool for email mailling lilst

قیمت: رایگان ، 19.99 دلار در ماه (شروع کننده) ، 49 دلار در ماه (حرفه ای) ، 299 دلار در ماه (تیم) ، 599 دلار در ماه (شرکت)

با استفاده از Zapier ، می توانید به راحتی جریان کاری ایمیل – که با برنامه هایی مانند Dropbox و Gmail همگام سازی می شود – ایجاد و ایجاد کنید تا استراتژی بازاریابی ایمیل خود را به صورت خودکار انجام دهید.

Zapier به شما امکان می دهد لیست مشترکان خود را از Facebook ، Eventbrite یا Google Sheets وارد کنید تا بتوانید ایمیل های خود را به سرعت به گروه مناسب افراد ارسال کنید. در آخر ، داده های Zapier را در Google Sheets به اشتراک بگذارید و از آنها پشتیبان تهیه کنید تا مبارزات ایمیل خود را تجزیه و تحلیل کنید و با تیم خود همکاری کنید.

3 OptinMonster

optinmonster emaill mailing list software

قیمت: 14 دلار در ماه (پایه) ، 30 دلار در ماه (به علاوه) ، 47 دلار در ماه (طرفدار) ، 49 دلار در ماه (رشد)

OptinMonster یک الگوی فرم ایمیل را ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد تصمیم بگیرید چگونه ایمیل های خود را برای بخش های مختلف مشتری تنظیم کنید. این ابزار از چندین ساختار مبارزاتی پشتیبانی می کند و ضامن های متفاوتی برای معیارهایی که برای ردیابی و تجزیه و تحلیل انتخاب می کنید ، دارد. OptinMonster اطمینان از ایجاد یک گردش کار را که با نوع کمپینی که در حال راه اندازی هستید کار می کند.

4. مانیتور کمپین

campaign monitor mailing list software

قیمت: 9 دلار در ماه (پایه) ، 29 دلار در ماه (نامحدود) ، 149 دلار در ماه (برتر)

Campaign Monitor برای متخصصان خلاقی که کمپین های ایمیل را اداره می کنند ایده آل است – این امر فرآیند مدیریت بازاریابی ایمیلی از چندین حساب را آسان می کند. این ابزار همچنین شخصی سازی ایمیل ، سازندگان الگوی ایمیل ، ایمیل RSS ، تست A / B و تجزیه و تحلیل را ارائه می دهد تا بتوانید تمام جنبه های استراتژی بازاریابی ایمیل خود را از یک ابزار مدیریت کنید.

5. Mailchimp

mailchimp best email mailling list software

قیمت: رایگان ، 9.99 دلار در ماه (لوازم ضروری) ، 14.99 دلار در ماه (استاندارد) ، 299 دلار (حق بیمه)

Mailchimp یک پلت فرم بازاریابی با انواع ایمیل ، تجارت الکترونیک ، کمپین بازاریابی ، مدیریت مخاطبان و ابزارهای اتوماسیون بازاریابی است. این نرم افزار مارک گذاری ، طراحی و سفارشی سازی همه ایمیل های شما را آسان می کند.

الگوهای از پیش ساخته شده و سازنده کشیدن و رها کردن روند ایجاد ایمیل های شما را آسان و کارآمد می کند. می توانید اتوماسیون را تنظیم کنید تا ایمیل های شما بر اساس رعایت برخی معیارها (مثلاً وقتی شخصی در وبلاگ شما مشترک می شود) فعال و ارسال شود. گزینه های ایمیل معاملاتی وجود دارد که می توانید Mailchimp را پس از خرید ، ثبت نام و موارد دیگر به طور خودکار ارسال کنید.

Mailchimp همچنین موفقیت کمپین های ایمیل شما را از طریق داشبورد داخلی در زمان واقعی ردیابی و تجسم می کند تا بتوانید معیارهایی را که بیشترین اهمیت را برای تیم شما دارند ، تحت نظر داشته باشید.

6. تماس مداوم

constant contact best mailing list software

قیمت: 10 دلار در ماه (سازنده وب سایت) ، 20 دلار در ماه (ایمیل) ، 45 دلار در ماه (ایمیل به علاوه) ، 195 دلار در ماه (تجارت الکترونیک به علاوه)

Constant Contact الگوهای ایمیل سفارشی را ارائه می دهد – شما می توانید الگوها را با یک کلیک ویرایش کرده و ایجاد و طراحی ایمیل را آسان کنید. این ابزار همراه با ردیابی نرخ باز ، ردیابی میزان کلیک و یکپارچه سازی در شبکه های اجتماعی است (بنابراین ایمیل و مبارزات اجتماعی و مخاطبین شما یکپارچه هستند).

7. ActiveCampaign

activecampaign best mailing list software

قیمت: $ 9/ماه (Lite) ، $ 49/mo (به علاوه) ، $ 129/mo (حرفه ای) ، $ 229/mo (Enterprise)

ActiveCampaign به شما کمک می کند ایمیل های سفارشی ، بخش ها و لیست مشتریان و گزارشات کمپین ایجاد کنید تا بتوانید نتایج خود را تجزیه و تحلیل کنید. می توانید ایمیل های پخش شده ، ایمیل های فعال کننده ، ایمیل های هدفمند و قیف های ایمیل ایجاد کنید.

با زمانبندی قبلی ایمیل ها ، روند ارسال خودکار را انجام دهید. این ابزار همچنین به شما امکان می دهد قبل از ارسال ایمیل ها را آزمایش کرده و همچنین ایمیل های پاسخ خودکار را بر اساس معیارهایی که تعیین می کنید تنظیم کنید.

8. Mad Mimi

mad mimi best mailing list software

قیمت: 10 دلار در ماه (پایه) ، 42 دلار در ماه (طرفدار) ، 199 دلار در ماه (نقره) ، 1049 دلار در ماه (طلا)

Mad Mimi ایجاد ، ارسال و پیگیری خبرنامه های ایمیل را آسان می کند. همه ایمیل های شما به طور خودکار سازگار با موبایل هستند و رابط کاربری طراحی ایمیل ها را بدون توجه به سابقه فنی شما ساده می کند.

در واقع ، این ابزار برای مبتدیانی که علاقمند به بررسی جزئیات ایجاد ایمیل هستند ، انتخاب بسیار خوبی است ، زیرا برخی از ویژگی هایی را که درک آنها دشوار است ، مانند RSS به ایمیل و کمپین های قطره ای ، ارائه می دهد.

19 AdRoll

adroll best email marketing and mailing list software

قیمت: رایگان ، 19 دلار در ماه (رشد)

AdRroll بازاریابی از طریق ایمیل ، تبلیغات نمایشگر و برنامه ریزی رسانه های اجتماعی را با هم مخلوط می کند – به این معنی که این ابزار به شما امکان می دهد تا یک دیدگاه جامع از استراتژی بازاریابی ایمیل خود ایجاد و حفظ کنید. لیست مشترکین از سیستم عامل های دیگر می تواند به صورت یکپارچه در سیستم عامل بارگذاری شود ، بنابراین تمام داده های شما به صورت مرکزی ذخیره می شوند.

شروع به استفاده از نرم افزار لیست نامه کنید

نرم افزار لیست پستی مناسب تیم خود را شناسایی کنید و شروع به ایجاد ، سفارشی سازی ، ارسال ، ردیابی و تجزیه و تحلیل ایمیل های بازاریابی کسب و کار خود کنید.

توجه ویراستار: این پست در ابتدا در ژانویه 2020 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

email marketing free

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *