بازاریابی ایمیلی, وبسایت و پروفایل شخصی داود جمیری

بهترین نرم افزار رایگان بازاریابی ایمیلی: یک جمع بندی صادقانه

در صورت عدم اطلاع ، استفاده از ایمیل در بالاترین حد خود قرار دارد. در حقیقت ، بیش از 3.7 میلیارد نفر در سراسر جهان از ایمیل استفاده می کنند . بنابراین تعجبی ندارد که همه ما پیوسته ایمیل های بازاریابی را از مشاغل دریافت می کنیم. به زبان ساده ، بازاریابی ایمیلی کار می کند. این حتی در فضای B2B صادق است.

در واقع ، 86٪ بازاریابان B2B برای تبلیغ مشاغل جدید بر کمپین های بازاریابی ایمیلی تکیه می کنند. این س theال را مطرح می کند – آیا از بازاریابی ایمیلی به طور م forثر برای تجارت خود استفاده می کنید؟

Boost Opens & CTRs with HubSpot’s Free Email Marketing Software

امروزه انواع ابزارهای بازاریابی ایمیلی موجود است که به شما در بازاریابی ایمیلی شما کمک می کند – برخی از آنها برای همیشه کاملاً رایگان هستند. اما ، توجه به این نکته ضروری است که همه ابزارهای رایگان بازاریابی ایمیلی ویژگی های یکسانی را ارائه نمی دهند.

ابزارهای بازاریابی ایمیلی رایگان

خوشبختانه ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم – در اینجا ، بهترین ابزارهای رایگان بازاریابی ایمیلی موجود امروز را لیست کرده و بررسی کرده ایم.

1. ابزار بازاریابی ایمیل رایگان HubSpot قوی>

Free email marketing service by HubSpot

قیمت: رایگان؛ برنامه های پولی با مرکز بازاریابی: 45 دلار در ماه (استارت) ، 800 دلار در ماه (حرفه ای) ، 3200 دلار در ماه (سازمان)

HubSpot یک ابزار بازاریابی ایمیلی قابل اعتماد و دارای ویژگی های مناسب برای مشاغل رو به رشد-به صورت رایگان ارائه می دهد. ایمیل های بازاریابی حرفه ای ، شخصی و با نام تجاری ایجاد کنید که مخاطبان شما را جذب کرده و افزایش دهد.

با ایجاد ایمیل کشیدن و رها کردن ، نیازی نیست منتظر فناوری اطلاعات یا طراحان باشید تا به شما در ایجاد ایمیل های شما کمک کنند.

علاوه بر این ، ابزار به طور خودکار با CRM رایگان و همه کاره شما یکپارچه می شود پلت فرم . این بدان معناست که شما به راحتی می توانید ایمیل ها را بر اساس داده های مربوطه ذخیره شده در CRM خود (مانند نام ، شرکت ، خریدهای قبلی ، مکالمات فروش قبلی ، بلیط پشتیبانی قبلی و غیره) سفارشی و شخصی سازی کنید.

در نهایت ، با تجزیه و تحلیل گزارش ابزار از طریق ابزار ، می توانید دقیقاً مشخص کنید که در بین مخاطبان شما چه چیزی وجود دارد و چه کار نمی کند.

نکته حرفه ای: ابزارهای بازاریابی ایمیلی رایگان HubSpot را برای ایجاد ، شخصی سازی و بهینه سازی ایمیل های بازاریابی خود بدون انتظار طراحان و فناوری اطلاعات دریافت کنید.

2. Moosend

Moosend free email marketing software example

قیمت: رایگان ؛ $ 8/mo (Pro) ، درخواست طرح سفارشی (Enterprise)

Moosend برای افرادی که به دنبال خیس کردن پای خود در بازاریابی ایمیلی هستند ایده آل است. سطح رایگان دارای ویژگی های زیادی است ، اما حداکثر تعداد مشترکین شما 1000 نفر است و آدرس IP اختصاصی نخواهید داشت.

Moosend یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن با استفاده آسان ، محرک های خودکار بازاریابی ایمیل ، تجزیه و تحلیل زمان واقعی و ویژگی های تقسیم بندی لیست را ارائه می دهد. Moosend CRM ارائه نمی دهد ، اما اگر فقط به دنبال بازاریابی ایمیلی هستید ، ممکن است شروع خوبی برای تجارت شما باشد.

3. SendPulse

SendPulse free email marketing software example

قیمت : رایگان؛ $ 8/ماه (استاندارد) ، $ 9.60/mo (Pro) ، $ 13.44/mo (Enterprise)

Send Pulse دارای بیش از 130+ الگو برای انتخاب است یا می توانید الگوی خود را با استفاده از ویرایشگر کشیدن و رها کردن ایجاد کنید. تحت برنامه رایگان ، شما به تیم پشتیبانی Send Pulse ، از جمله پشتیبانی از طریق چت زنده دسترسی خواهید داشت.

از نظر عملکرد ، Send Pulse دارای ویژگی “ارسال مجدد” است که به شما امکان می دهد ایمیل های باز نشده را با خطوط موضوعی مختلف مجدداً ارسال کنید ، که برای بازاریابان محروم زمان با ارزش است. آنها همچنین فشارهای وب ، SMTP ، Viber و موارد دیگر را ارائه می دهند.

4. Sendinblue

SendInBlue software template example

قیمت: رایگان ؛ $ 25/ماه (Lite) ، $ 65/mo (Premium) ، درخواست نقل قول سفارشی (Enterprise)

اگر کسب و کار شما عمدتاً متکی به ایمیل های معاملاتی است ، مانند راهنمای رمز عبور فراموش شده و رسیدهای فاکتور ، ممکن است Sendinblue برای شما ایده آل باشد. با API های توسعه دهنده گسترده آنها ، می توانید با سیستم ایمیل آنها ادغام شوید تا به فرایندهای فنی سفارشی و مورد نیاز دست یابید.

با برنامه رایگان Sendinblue ، به مجموعه وسیعی از الگوها ، شخصی سازی ، آزمایش A/B ، مدیریت تماس ، ویرایشگر گردش کار و گزارش لحظه ای دسترسی خواهید داشت.

5. API ایمیل Netcore

netcore email api free email marketing software example

قیمت: 30،000 ایمیل رایگان در 30 روز اول ، سپس 100 روز در روز رایگان ، تا ابد؛ برنامه های پولی از 150 دلار در ماه برای 150،000 ایمیل

شروع می شود

Netcore Email API (قبلاً Pepipost) یک سرویس رله SMTP یکپارچه برای ارسال سریع ایمیل است. این بدان معناست که ایمیل های شما در کمتر از سه ثانیه برای مشتریان شما ارسال می شود.

API های آسان ایمیل به شما این امکان را می دهند که برنامه ها و سیستم عامل های سفارشی را متصل کرده یا از بسترهای بازاریابی منبع باز مانند Mautic و Mailtrain برای ارسال ایمیل های خود استفاده کنید.

هنگامی که ایمیل های شما ارسال می شوند ، داشبورد به روزرسانی های واقعی در مورد عملکرد کمپین شما از جمله تعداد تحویل ها ، باز شدن ، کلیک ، لغو اشتراک و برگشت را نشان می دهد.

سرورهای مجهز به هوش مصنوعی ، ایمیل های شما را بر اساس معیارهای موفقیت برای نوع ایمیلی که ارسال می کنید ، بهینه می کنند. به عنوان مثال ، ویژگی تعامل پیش بینی کننده به طور خودکار تحویل به کاربرانی را که بیشتر احتمال دارد درگیر شوند ، در اولویت قرار می دهد و بهینه سازی زمان ارسال اطمینان می دهد که ایمیل های شما در بهترین زمان ارسال می شوند.

همچنین به تجزیه و تحلیل های عمیق دسترسی پیدا می کنید که می توانند مستقیماً با استفاده از قلاب های وب قوی به سیستم های داخلی شما ارسال شوند. و در صورت بروز هرگونه مشکل ، کارشناسان ایمیل 24 ساعته و 7 روزه در مورد چت این مشکلات را سریع حل می کنند.

6. Mailchimp

Mailchimp free email marketing software example

قیمت : رایگان؛ $ 9/ماه (ضروریات) ، $ 14.99/ماه (استاندارد) ، $ 299/mo (Premium)

Mailchimp دسترسی به ویژگی های بازاریابی ایمیلی مانند تقسیم بندی لیست ، آزمایش A/B ، نمایه مخاطبین و موارد دیگر را ارائه می دهد. با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که شما دارای نام تجاری Mailchimp در پاورقی های ایمیل خود با طرح رایگان هستید و به پشتیبانی برتر دسترسی نخواهید داشت.

اگر فروشگاه تجارت الکترونیک دارید ، Mailchimp با ارائه دهندگان تجارت الکترونیک از جمله WooCommerce و Magento ادغام می شود. علاوه بر این ، این ابزار با وردپرس ادغام می شود ، اگر این نرم افزار CMS انتخابی شما است. در نهایت ، Mailchimp گزارش ها و تجزیه و تحلیل ایمیل ها را ارائه می دهد تا بتوانید زمینه های فرصت را شناسایی کنید.

7. کمپین های Zoho

Zoho free email marketing software example

قیمت : رایگان ؛ 3 دلار در ماه (طرح مبتنی بر ایمیل) ، 4.50 دلار در ماه (طرح مبتنی بر مشترک) ، 7 دلار در ماه (پرداخت اعتبار از طریق ایمیل)

کمپین های Zoho دسترسی به ویژگی هایی مانند آزمایش A/B ، گزارش ها و الگوهای ایمیل را فراهم می کند. اگر از CRM Zoho استفاده می کنید ، منطقی است که کمپین های Zoho را بررسی کنید تا ببینید چگونه ایمیل و CRM با هم کار می کنند. این نوع ابزار بازاریابی ایمیلی و ادغام CRM گردش کار و بهره وری شما را بهبود می بخشد.

توجه به این نکته ضروری است که در حالی که نسخه رایگان انواع مختلفی از ویژگی های بازاریابی ایمیلی را ارائه می دهد ، اکثر آنها محدودیت هایی دارند.

8. Mailjet

Mailjet free email marketing software example

قیمت: رایگان ؛ 9.65 دلار در ماه (پایه) ، 20.95 دلار (حق بیمه) ، درخواست قیمت (Enterprise)

با برنامه رایگان Mailjet ، به مخاطبین نامحدود ، API ها و webhooks ، ویرایشگر ایمیل پیشرفته و تجزیه و تحلیل دسترسی خواهید داشت. با این حال ، با برنامه رایگان ، هیچ ویژگی در دسترس برای آزمایش A/B یا اتوماسیون وجود ندارد.

استفاده از رابط Mailjet آسان است و از آنجا که این ابزار دسترسی کامل به API را به شما می دهد ، Mailjet برای مشاغلی که نیاز به تنظیمات فنی دارند ایده آل است.

9. بنچ مارک

Bechmark free email marketing software example

قیمت: رایگان ؛ 13 دلار در ماه (Pro) ، درخواست قیمت (Enterprise)

معیار برای ارائه مشاغل در سطح سازمان طراحی شده است ، کاربر پسند است و پیاده سازی آن آسان است. دارای ویرایشگر کشیدن و رها کردن ، انواع الگوهای ایمیل ، گزینه های فرم ثبت نام و ویژگی های کمپین قطره ای.

با این حال ، هیچ گزینه ای برای آزمایش A/B یا ویژگی های اتوماسیون در ابزار رایگان وجود ندارد. علاوه بر این ، مخاطبین نمی توانند از طریق وارد کردن لیست در طرح رایگان اضافه شوند – شما فقط می توانید به مخاطبین ایمیل که فرم های مشترک Benchmark را پر می کنند ، ایمیل کنید.

10. MailerLite

mailerlilte free email marketing software

قیمت: رایگان ؛ $ 10+/ ماه برای 1000+ مشترک

MailerLite برای مشاغل کوچک که می خواهند ایمیل های بازاریابی انبوه ارسال کنند ایده آل است. این دستگاه مجهز به ویژگی های پیش نمایش است تا بتوانید ایمیل خود را در رایانه و تلفن همراه قبل از ارسال بررسی کنید.

با این حال ، API و قابلیت های ادغام به اندازه برخی از گزینه های دیگر در این لیست قوی نیستند.

11. ExpressPigeon

expresspigeon free email marketing software example

قیمت: رایگان ؛ درخواست قیمت سفارشی برای برنامه های پولی.

ExpressPigeon یک راه حل خوب برای مشاغل با لیست ایمیل کوتاه است که شامل مشترکین با اولویت بالا می شود. با ExpressPigeon ، می توانید بدون زحمت ایمیل ها را بسازید و شخصی سازی کنید ، پاسخ های ایمیل را خودکار کنید و ایمیل های با حجم بالا ارسال کنید.

از همه بهتر ، با برنامه رایگان به همه ویژگی های برتر دسترسی پیدا می کنید – با این حال ، محدودیت ارسال و مشترکین محدود است. ExpressPigeon دارای برخی از بهترین نمرات رضایت مشتری در صنعت است.

12. Stripo

stripo free email marketing software

قیمت: رایگان ؛ 125 دلار در ماه (تجارت) ، 400 دلار در ماه (نمایندگی)

Stripo نرم افزار قالب ایمیل کشیدن و رها کردن است. شما می توانید از این سرویس برای سفارشی سازی ایمیل های شخصی شده بدون تجربه طراحی و اطمینان از زیبا و حرفه ای بودن ایمیل های خود استفاده کنید.

دو نوع ویرایشگر متفاوت در Stripo وجود دارد ، یکی مخصوص بازاریابان و یا افرادی که تجربه طراحی کمی دارند. ویرایشگر دیگر ، ویرایشگر کد HTML ، برای توسعه دهندگان ایمیل ساخته شده است.

Stripo به بیش از 300 قالب آماده ، افزونه های تعبیه شده ، تعاملی و ویژگی های هوشمند دسترسی می دهد. این ابزار همچنین با HubSpot ادغام می شود و به شما امکان صادرات ایمیل های خود را با دو کلیک وارد CRM کنید. ادغام همچنین امکان همگام سازی حساب را برای هر دو حساب فراهم می کند.

13. تأیید اعتبار ایمیل Kickbox

Kickbox software example of free email marketing software

Price: Free; paid plans based on subscribers (e.g. 500 addresses for $5/mo).

Kickbox is an email verification software that ensures your emails are reaching the customers you aim to target. When emails are verified, major email providers are less likely to mark those emails as spam, which means your email has a greater chance of appearing in the main inbox of your customer.

Kickbox combs through your email list and ensures all of the recipients are real accounts that aren’t outdated. This saves you money in the long run because your email list will be smaller, more concise, and accurate.

The software integrates with HubSpot as well, and the integration lets you verify email in the HubSpot CRM. Kickbox owns its own validation network, so you can be sure your data will be accurate, while HubSpot validates the data for deliverability.

Chose Your Free Email Marketing Software

Now, you have a better sense of the best free email marketing tools at your disposal. Fortunately, you don’t need to commit to any service. Since they’re free, you can try these tools out depending on your business’ needs, then select the one most ideal for you.

Editor’s note: This post was originally published in April 2019 and has been updated for comprehensiveness.

New call-to-action

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *